ایجاد فضای خالی در سد دز و کرخه

با توجه به هشدار‌های هواشناسی برای ۱۱ و ۱۲ فروردین در حال ایجاد فضای خالی در سد دز و کرخه هستیممطالب مرتبط

دستگیری عامل انتشار کلیپ غیرواقعی از سد کرخه

دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: فردی که با انتشار کلیپی غیر واقعی از سد کرخه در فضای مجازی باعث ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

عامل پخش کلیپ غیر واقعی از سد کرخه راهی زندان شد

دزفول - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: فردی که با انتشار کلیپی غیر واقعی از سد کرخه در فضای مجازی باعث ایجاد نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

سد کرخه به رسالت خویش عمل کرد/آورد سد به۱۱میلیارد متر مکعب می رسد

اندیمشک - مدیر عامل سد و نیروگاه کرخه اندیمشک با اشاره به ذخیره آب تا تراز ۲۲۳ مترو ۸۰ سانت در مخزن سد کرخه گفت: سد کرخه از زمان احداث تا به امروز به خوبی رسالت خود عمل کرده است.

فضای مجازی می تواند در بخش تولید تحرک ایجاد کند

رئیس جمهور گفت: فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولید ملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد.

خوزستان| رهاسازی آب در سد کرخه کنترل شده و مطابق برنامه است

مدیرعامل سد و نیروگاه کرخه اندیمشک با اشاره به این‌که رهاسازی آب در سد کرخه شهرستان اندیمشک با برنامه‌ریزی انجام می‌شود، بیان کرد: میزان خروج آب از سد کرخه کنترل شده است.

سد کرخه پایدار است/برای سد کرخه جای هیچ گونه نگرانی نیست

اندیمشک - رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بین اینکه در حوزه سد کرخه جای هیچ گونه نگرانی نیست، گفت: سد کرخه پایدار است و طبق انتظار فعالیت می‌کند.

همدلی مردم و مسئولین سبب ایجاد فضای امن و آرامش در استان است

زنجان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان، همدلی مردم و مسئولین را عامل ایجاد آرامش و فضای امن استان دانست و گفت: حضور 25 سفیر، کاردار و نماینده از کشورهای مختلف در مراسم افتتاحیه جشنواره غذای اکو- حاده ابریشم نشان از وجود آرامش و امنیت د

سدهای لبریز، آبخوان‌های خالی

«مشکلاتی که ایجاد شده به دلیل مدیریت نامناسب سدهاست. وقتی از قبل جبهه باران‌زا در کشور پیش‌بینی می‌شود چرا طراحان و بهره‌برداران سدهای کشور حساب و کتاب دقیق نمی‌کنند که چقدر از آب سدها را باید رها کنند تا برای مردم چنین مشکلاتی ایجاد نشود؟»

گتوند و کرخه نبودند زیرساختهای خوزستان تخریب شده بود/ لایروبی درحالت کلی بی فایده است

استاد دانشکده مهندسی علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در صورتی که سدهای گتوند بر روی کارون و کرخه بر روی رود کرخه نبود امروز تمام شهرها و زیر ساخت های خوزستان تخریب شده و بعضا زیر تلی از رسوب مدفون بودند.

روحانی: فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کند

آبخوان‌های ایران خالی شده‌اند

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: با توجه به برداشت‌های زیادی که در گذشته از آبخوان‌ها شده بود، آب زیرزمینی را از دست داده‌ایم و آبخوان‌ها خالی شده‌اند.

رهاسازی آب سد گلستان؛ مردم به رودخانه‌ها نزدیک نشوند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان از رهاسازی آب سد گلستان با مقدار 20 متر مکعب بر ثانیه با هدف ایجاد ظرفیت خالی در مخزن سد خبر داد.

فضای مجازی در اشتغال و رونق تولید ملی تاثیرگذار است

تهران-ایرنا- رییس جمهوری با تاکید براینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولیدملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات ازمسیر توسعه کسب وکار و تولید توسط شرکت ه

لاریجانی:شیطنت آمریکایی‌ها باعث ایجاد وفاق در کشور شد

تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت:شیطنت آمریکایی ها باعث ایجاد فضای وفاق و همدلی در کشور شد. آنها نیت دیگری داشتند، ولی موفق به تحقق آن نشدند.

باید برای پیشگیری از انتشار شایعات در فضای مجازی سیاست گذاری مناسبی داشته باشیم

رئیس جمهور با اشاره به اینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولید ملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات از مسیر توسعه کسب و کار و تولید توسط شرکت های دانش بن

تغییر نکردن خروجی آب از سد کرخه

خروجی سد دز امروز نسبت به دیروز 50 متر مکعب بر ثانیه افزایش یافته و در این مدت خروجی آب از سد کرخه تغییری نداشته است.

پایداری شبکه گاز خوزستان حفظ شد/گاز خانه‌های خالی قطع شد

یک مقام مسئول گفت: با وجود سیلاب و آب‌گرفتگی معابر، پایداری شبکه گاز استان خوزستان حفظ شده است و در این میان تنها گاز منازل خالی از سکنه، قطع شده است.

جای خالی سلبریتی‌های خانه نشین شده در سیل

اهواز - ایرنا- روزنامه کارون مطلبی با عنوان 'جای خالی سلبریتی‌های خانه نشین شده در سیل' به قلم مرتضی آژند منتشر کرده است.

ارزیابی دانشگاهیان از بازدید هورالعظیم / آیا تاسیسات نفتی زیر آب است؟

در روزهای گذشته و پس از بارندگی‌های سیلابی فروردین جاری در خوزستان و استان‌های بالادست و افزایش دبی رودخانه‌های خوزستان، به‌ویژه کرخه و بروز مشکلاتی برای شهرها و روستاهای دشت آزادگان، در فضای مجازی و جامعه، انتقاداتی علیه وزارت نفت مطرح شد و بسیاری عنوان

انقلاب اسلامی فضای جدیدی برای هنرمندان ایجاد کرد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: هنر انقلاب اسلامی فراهم سازی ظرفیت جدید برای فعالیت هنرمندان است و باید از این ظرفیت برای ایجاد تحول در حوزه هنراستفاده کرد.