احتمال ساخت نسخه جدید Legend of Zelda با انتشار یک آگهی استخدام بالا رفت
مطالب مرتبط

لزوم استخدام شهرداری‌ها از طریق آگهی

استخدام شهرداری ها باید از طریق انتشار آگهی عمومی، بدون تبعیض و با رعایت برابری فرصت ها باشد

استخدام شهرداری‌ها باید از طریق انتشار آگهی عمومی و با رعایت برابری فرصت‌ها باشد

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد استخدام شهرداری‌ها، مطابق قانون باید از طریق انتشار آگهی عمومی و بدون تبعیض و با رعایت براب

استخدام شهرداری ها باید از طریق انتشار آگهی عمومی باشد

تهران- ایرنا- هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد: استخدام شهرداری ها، مطابق قانون باید از طریق انتشار آگهی عمومی باشد.

استخدام شهرداری‌ها فقط از طریق انتشار آگهی عمومی

استخدام شهرداری‌ها از طریق انتشار آگهی عمومی باشد

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری باابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری‌ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد استخدام شهرداری‌ها، مطابق قانون باشد.

پروژه‌های مشارکتی شهری اردبیل با انتشار آگهی اجرا می‌شود

شهردار اردبیل گفت: تمام پروژه‌های شهرداری با انتشار آگهی و فراخوان عمومی اجرایی و عملیاتی می‌شود و ما هیچ امتیازی را برای مجریان و مشارکت کنندگان به صورت خاص قایل نیستیم.

تاریخ انتشار بازی Shakedown: Hawaii مشخص شد؛ تایید ساخت نسخه فیزیکی

انتشار آگهی فروش "هپکو"، بدون اعلام قیمت پایه!

سازمان خصوصی‌سازی چندی پیش با انتشار آگهی‌ای تحت عنوان فراخوان عمومی شناسایی متقاضیان بالقوه خرید سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین – هپکو، از واگذاری دوباره سهام این شرکت "بدون اعلام قیمت پایه" خبر داد؛ که در نوع خود سبک جدیدی در واگذاری‎‌ها است.

نینتندو انتشار نسخه جدید Animal Crossing و Luigi's Mansion 3 در سال 2019 را تایید کرد

انتشار آگهی پیش‌فروش ساختمان در اردبیل باید با مجوز باشد

هشدار دادستانی به انتشار آگهی بدون مجوز برای پیش فروش ساختمان + عکس

انتشار آگهی دستگاه های دولتی در مدار قانون قرار می گیرد

تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: طبق قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصوب مجلس شورای اسلامی، توزیع و نشر آگهی‌های دولتی به صورت متمرکز بر عهده‌ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و این امر در استان‌ها از طریق ادا

بحث استیضاح ترامپ دوباره داغ شد

تهران – ایرنا – انتشار نسخه سانسورشده «رابرت مولر» بازپرس ویژه تحقیقات در زمینه دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا جان تازه ای به گروهی از مخالفان دونالد ترامپ داده است تا بار دیگر برای استیضاح رئیس جمهوری ایالات متحده آستین بالا بزنند.

هواشناسی مازندران در باره سرما و آبگرفتگی هشدار داد

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران روز یکشنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به بارندگی شدید و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها ، آبگرفتگی معابر و بارش برف در ارتفاعات از بعد از ظهر فردا دوشنبه دوم اردیبهشت ماه هشدار داد.

هواشناسی مازندران در باره سرما و آبگرفتگی هشدار داد

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران روز یکشنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به بارندگی شدید و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها ، آبگرفتگی معابر و بارش برف در ارتفاعات از بعد از ظهر فردا دوشنبه دوم اردیبهشت ماه هشدار داد.

‌شرایط بازخرید خدمت کارمندان

‌بازخرید خدمت عبارت است از اینکه دولت یا مؤسسه استخدام‏ کننده بدون بازنشسته کردن مستخدم، سنوات خدمتی او را در ازای مبلغی بخرد و بدین وسیله خدمت او خاتمه ‏یابد. ماده ۷۴ قانون استخدام کشوری در این باره قابل توجه است. قانون استخدام کشوری در سال ۱۳۴۵ تصویب شد

دموکرات‌ها خواستار انتشار نسخه سانسورنشده گزارش مولر شدند

بازی Frostpunk در اولین سال انتشار بیش از ۱.۴ میلیون نسخه فروش داشته است

بازی Katana Zero در اولین هفته انتشار ۱۰۰ هزار نسخه فروش داشته است

احتمال استعفای وزیر انرژی آمریکا بالا گرفت

خبرهایی که با تکذیب وزارت انرژی آمریکا همراه بوده است، گمانه‌زنی درباره احتمال کناره‌گیری یکی دیگر از اعضای دولت ترامپ را افزایش می‌دهد.