آی‌گپ مجوز VOD گرفت
مطالب مرتبط

اما و اگرهای صدور مجوز برای فعالیت مجسمه‌سازی

این روزها خبرها از صدور مجوز فعالیت مجسمه‌سازی حکایت دارند، مجوزی که برای دریافت آن از ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان باید توسط مجسمه‌ساز پرداخت شود. این مجوز با اما و اگرهایی همراه است.]]>

مجوز صید در آبادان صادر نمی شود

با توجه به اعلام وضعیت فوق العاده مجوز صید به شناورهای صیادی در آبادان داده نمی شود.

صدور مجوز نمایش «قصر شیرین» و «وکیل مدافع»

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای 2 فیلم مجوز نمایش صادر کرد. 

پشت پرده اخذ مجوز موسسه مالی از طریق یک استاندار

قاضی صلواتی خطاب به متهم گفت: شما یکجانبه به دادگاه می‌روی، به بازپرس، دادسرا و بانک مرکزی هرچه دلت خواست گفتی. شما به واسطه پدرخانمت که استاندار بندرعباس بوده با رابطه وارد دفتر آقای پورمحمدی می‌شوی و مجوز را می‌گیری.

ساختمان‌های فاقد مجوز و غیرقانونی شهرضا تخریب می شوند

عملیات ساختمان‌سازی ساختمان‌های فاقد مجوز و سازه‌های خلاف اصول قانونی در حال ساخت توسط شهرداری شهرضا متوقف شد.

افزایش ۳ برابری مجوز‌های افزایش سرمایه

مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس: کل مجوز‌های افزایش سرمایه صادره از سوی این سازمان در سال ۹۷، بالغ بر ۶۳ هزار میلیارد تومان است

صدور۲۴ هزار فقره مجوز بهداشتی حمل/انجام هشت میلیون نوبت مایه کوبی

سنندج - معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کردستان از صدور مجوز بهداشتی حمل دام و طیور زنده و فرآورده های خام دامی طی سال گذشته به تعداد ۲۴ هزار و ۴۶۶ فقره خبرداد.

مجوز صید به شناورهای آبادان تا اطلاع ثانوی داده نمی شود

آبادان - ایرنا - معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات خوزستان گفت:مجوز صید به شناورهای صیادی در آبادان، با توجه به اعلام وضعیت فوق العاده در این شهرستان آبادان داده نمی شود.

توقیف بوقلمون‌های فاقد مجوز در نی ریز

بوقلمون‌های فاقد مجوز توسط پلیس نی ریز کشف شد .

230 سمن مجوز دار دراستان بوشهر فعالیت دارند

گناوه- ایرنا- مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت : درحالیکه تا پیش از روی کار آمدن دولت تدبیر وامید تنها 16 سازمان مردم نهاد (سمن) دراین استان وجود داشت، هم اینک با رشد چند برابری به 230 سمن افزایش یافته که از وزارت کشور مجوز دارند.

صدور مجوز هواپیماهای قطر برای ورود به حریم هوایی سوریه

وزارت حمل و نقل سوریه مجوز استفاده هواپیماهای قطری از حریم هوایی این کشور را صادر کرد.

۱۹۶ هزار راس دام سبک با مجوز دامپزشکی در سال ۹۷ از استان خارج شد

سنندج - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان با اشاره به پتانسیل استان در بخش دامداری گفت: در سال گذشته ۱۹۶ هزار راس دام سبک با مجوز دامپزشکی از استان خارج شده است.

مجوز جذب ۶۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بازار سرمایه، سال ۹۸ را با روند مناسبی آغاز کرده است، گفت: مجوز جذب ۶۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی صادر شد.]]>

مجوز جذب ۶۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بازار سرمایه، سال ۹۸ را با روند مناسبی آغاز کرده است، گفت: مجوز جذب ۶۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی صادر شد.

مجوز 6 شهرک گلخانه ای با اشتغال 500 نفر در یزد صادر شد

یزد - ایرنا - مدیر شرکت شهرک‌های سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: در سال 1397 به دلیل محدویت منابع آبی و با توجه به میزان ارزش افزوده در بخش تولید و فروش محصول ، مجوز ساخت 6 شهرک گلخانه ای با اشتغال زایی حدود 500 نفر در شهرستان های ابرکوه و خاتم برای بخ

صدور مجوز مهدهای کودک قانونی به سازمان بهزیستی واگذار شد

مدیر کل حقوقی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به جلسات متعدد فی‌مابین آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی گفت: براساس تصمیم اخذ شده صدور مجوز برای مهدها توسط سازمان بهزیستی خواهد بود.

چرا جشنواره سیمرغ بدون مجوز همچنان فعال است؟

تهران- ایرنا- همین چند روز پیش بود که جشنواره بین‌المللی سیمرغ وابسته به وزارت بهداشت اعلام کرد که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تمدید شده است، جشنواره‌ای که به گفته دفتر امور جشنواره‌های وزارت فرهنگ تاکنون برای دریافت مجوز هیچ اقدامی نکرده و غی

ممنوعیت فعالیت عطاری های بدون مجوز استان مرکزی

واحدهای عطاری بدون مجوز در استان مرکزی تعطیل می شوند.

2 دفتر خدمات مسافرتی در کرمان لغو مجوز شد

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از لغو مجوز و پلمپ 2 دفتر خدمات مسافرتی در این استان به دلیل رعایت نکردن قوانین خبر داد.

وعده آقازاده یک استاندار برای اخذ مجوز از رئیس اسبق بانک مرکزی

متهم ردیف دوم موسسه غیرمجاز البرز ایرانیان اظهار داشت که امیرحسین آزاد مدعی شده است که می‌تواند برای این موسسه مجوز اخذ کند و آن را در جلسه استانداران کشور که رئیس کل بانک مرکزی در آن شرکت داشته پیگیری خواهد کرد.