با هواپیمایی زاگرس آشنا شوید
مطالب مرتبط

با شرکت هواپیمایی ساها آشنا شوید

سرهنگی: امسال با نویسندگان جدیدی از بانوان در غرفه «سوره مهر» آشنا می‌شوید

فراخوان بنیاد ایرانشناسی برای همایش بین المللی زاگرس‌شناسی

بنیاد ایرانشناسی برای برگزاری همایش بین المللی زاگرس‌شناسی با عنوان «بررسی منشاء پیدایش حیات انسان در زنجیره کوه‌های زاگرس» فراخوان داد

با کوچکترین کلاس درس دنیا آشنا شوید+تصاویر

وقتی واژه‌های "کوچکترین کلاس درس در دنیا" را می‌شنوید حتما به یاد یک مدرسه در یکی از کشورهای عقب مانده دنیا می‌افتید با در و دیوار خراب و نیمکتی فرسوده، اما باید بدانید که حدس شما درست نیست. کوچکترین کلاس درس در دنیا، شبیه ساز بخش فرود سفینه سایوز در شهرک

ماجرای تاخیر پرواز تهران - نجف هواپیمایی آتا / دردسرهای بی نظمی هواپیمایی آتا برای فرودگاه امام (ره)

مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ماجرای تاخیر پرواز تهران به نجف هواپیمایی آتا را تشریح کرد.]]>

همایش بین‌المللی زاگرس‌شناسی برگزار می شود

«بررسی منشأ پیدایش حیات انسان در زنجیره کوه‌های زاگرس» عنوان همایشی است که فراخوان ارسال مقاله آن از سوی بنیاد ایران شناسی داده شد قرار است این همایش نهم اردیبهشت ماه برگزار شود.

بنیاد ایران‌شناسی همایش بین‌المللی زاگرس‌شناسی را برگزار می‌کند

نهاوند- رئیس بنیاد ایران‌شناسی دفتر منطقه‌ای زاگرس گفت: همایش بین‌المللی زاگرس‌شناسی توسط بنیاد ایران‌شناسی برگزار می‌شود.

انیمیشن‌های «طنز آشنا» به روایت الهی قمشه‌ای

مجموعه انیمیشنی «طنز آشنا» که برگرفته ا‎ز طنزهای ادبی ایران و جهان است با روایت الهی قمشه‌ای است، هر روز ۱۱ صبح، ۱۵ عصر و ۲۲ شب از شبکه چهار سیما به روی آنتن خواهد رفت.

به نام مسافربه کام ایرلاین/سقف نرخ بلیت هواپیما؛توافقی که اجرانشد

اگرچه مقامات ارشد سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی بر رعایت توافق ایرلاین ها در خصوص دامنه نرخ تعیین شده نرخ بلیت تأکید دارند، اما گزارش ها از وجود برخی تخلفات خبر می دهد.

توصیه عجیب ترامپ به شرکت هواپیمایی بوئینگ

تهران - ایرنا - دردسر اخیر شرکت هواپیمایی بوئینگ به خاطر سقوط یک فروند هواپیمای 737 مکس این شرکت، رئیس جمهوری آمریکا را نیز به تکاپو انداخته، تا جایی که وی به مسئولان بوئینگ توصیه کرده نام این برند را تغییر دهند.

50 میلیارد ریال برای تکمیل شهرک صنعتی زاگرس در نظر گرفته شد

کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه گفت: امسال 50 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی زاگرس در نظر گرفته شده است.

قدردانی سازمان هواپیمایی کشوری از حافظان امنیت کشور

سازمان هواپیمایی کشوری در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) که به نام روز پاسدار و جانباز نامیده شده است از تلاش‌های حافظان امنیت کشور قدردانی کرد

تعدادی از مسافران یک شرکت هواپیمایی در فرودگاه اهواز سرگردان شدند

اهواز- ایرنا- ارسال نشدن بار تعدادی از مسافران شرکت هواپیمایی آتا (پرواز شماره 5641مشهد -اهواز ) شامگاه چهارشنبه، موجب سرگردانی چند ساعته این مسافران در فرودگاه اهواز شد.

گرانفروشی ایران‌ایرتور محرز بود

پس از رد ادعای رییس سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر گرانفروشی شرکت هواپیمایی ایران‌ایرتور، این سازمان اعلام کرد که گرانفروشی شرکت مربوطه محرز بوده و در این رابطه تذکر لازم نیز داده شده است.

فروش بلیت بدون اخذ مجوز توسط هواپیمایی آتا/ دردسرهای آتا برای فرودگاه امام (ره)

مقام مسئول شهر فرودگاهی امام (ره) با اشاره به دردسرهای هواپیمایی آتا برای این فرودگاه، گفت: این ایرلاین پیش از این نیز با فروش بلیت قبل از دریافت مجوز از مراجع موجب سردرگمی مسافران شده بود.

فراخوان مقاله به همایش بین‌المللی زاگرس‌شناسی

اختصاص 50 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی زاگرس

محمدابراهیم ذاکر: در کتاب‌ها غرق شوید، دندان درد هم که داشته باشید فراموش می‌کنید

بارش باران در غرب و مرکز

کارشناس هواشناسی: امروز از بخش‌های غربی، مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز و زاگرس بارندگی داریم

صالحی به دیدار اعضای هیات مدیره اتحادیه ناشران و «آشنا» رفت