نگاهی به تفاوت‌های مدل های مختلف شورلت
مطالب مرتبط

بی تفاوت ها در برابر سیل منتظران ظهور نیستند

کرج - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به وقوع سیلاب در برخی نقاط کشور گفت: کسانی که صحنه های سیل را ببینند اما بی تفاوت از کنار آن بگذرند منتظر واقعی ظهور نیستند.

قرائتی: بی تفاوت ها در برابر سیل، منتظران ظهور نیستند

کرج - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به وقوع سیلاب در برخی نقاط کشور گفت: کسانی که صحنه های سیل را ببینند اما بی تفاوت از کنار آن بگذرند، منتظر واقعی ظهور نیستند.

پیامدهای منفی موعودگرایی در ادیان مختلف

حجت الاسلام کلانتر گفت: با نگاهی گذرا به تاریخ جهان اسلام مشخص می‌شود که بیشترین لطمات و آسیب‌ها از انحرافات در تصور موعودگرایی بوده است.

«لبخند بر لب شعر» فارسی/ نگاهی به حیات هزار ساله طنز در ادبیات ایران

«لبخند بر لب شعر» عنوان تازه‌ترین اثر اسماعیل امینی است که با نگاهی به شعر طنز فارسی نوشته شده است.

ترامپ: عربستان و اعضای اوپک تفاوت نفت را جبران می‌کنند

رئیس‌جمهوری آمریکا پس از اعلام رسمی پایان معافیت خریداران نفت ایران توسط وزیر خارجه این کشور گفت: عربستان و اعضای اوپک تفاوت نفت را جبران می‌کنند.

استاندار خوزستان:هیچ دستگاهی نسبت به سیل بی تفاوت نبود

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت:در جریان سیلاب اخیر همه دستگاه های اجرایی ، نظامی و مردمی پای کار بودند و هیچ دستگاهی نسبت به این حادثه بی تفاوت نبود.

استاندار خوزستان:هیچ دستگاهی نسبت به سیل بی تفاوت نبود

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: در جریان سیلاب اخیر همه دستگاههای اجرایی ، نظامی و مردمی پای کار بودند و هیچ دستگاهی نسبت به این حادثه بی تفاوت نبود.

«صاعقه» و «کوثر» در رژه ارتش شرکت می‌کنند

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: رژه امسال روز ارتش با سالیان پیش یک تفاوت بزرگ دارد و آن تفاوت این است که بمب‌افکن‌های شکاری بومی کشورمان اعم از«صاعقه» و «کوثر» در این رژه شرکت می‌کنند.

مهم‌ترین تفاوت در رزرو هتل برای سفرهای تفریحی و کاری

در انواع مختلف سفر اعم از تفریحی یا کاری، یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه ویژه داشت، رزرو هتل و مشخص کردن مکان مناسب برای اقامت و استراحت هست.

امنیت بیشتر انگلستان نسبت به ایران نگاهی است که رسانه ساخته است

عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما گفت: سالانه در لندن 500 اسیدپاشی اتفاق می‌افتد و اینکه ما فکر می‌کنیم انگلستان امن‌تر از ایران است نگاهی است که رسانه ساخته است.

نگاهی به نقش انسانها در افزایش قدرت ویرانگری سیل .

این روزها ، تخریبها و اسیبهای ناشی از سیلاب در نقاط مختلف کشور ، باعث ایجاد زحمت و مشکلات متعدد برای برخی هموطنان و ناراحتی و اندوه برای سایر ایرانیان شده است. اما آنچه در این میان ، نباید فراموش شود نقشی است که خود ما در فراهم کردن زمینه بروز چنین مصیبت

نگاهی به آخرین وضعیت مناطق سیلزده در سرخس

مشهد- ایرنا- فعالیت سامانه بارشی پرباران طی هفته جاری تاکنون در نقاط مختلف خراسان رضوی پیامدهایی از جمله سیلاب، انسداد جاده، آبگرفتگی خانه های روستایی و تخلیه چند روستا را در پی داشت که بخاطر تمهیدات از پیش اندیشیده شده و فعالیت چشمگیر مسئولان تلفات جانی

نگاهی به آخرین وضعیت مناطق سیلزده در سرخس

مشهد- ایرنا- فعالیت سامانه بارشی پرباران طی هفته جاری تاکنون در نقاط مختلف خراسان رضوی پیامدهایی از جمله سیلاب، انسداد جاده، آبگرفتگی خانه های روستایی و تخلیه چند روستا را در پی داشت که بخاطر تمهیدات از پیش اندیشیده شده و فعالیت چشمگیر مسئولان تلفات جانی

بچه‌ها باید بیاموزند که تفاوت‌ها زیبا هستند

دوربین چه تفاوت‌هایی با چشم انسان دارد؟

یک استاد حوزه علمیه:منتظر نمی‌تواند نسبت به مشکلات جامعه بی‌تفاوت باشد

یک استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه انتظار یک عمل است، گفت: امروز نمی‌توانیم نسبت به مشکلات مردم و جامعه بی‌تفاوت باشیم انسان منتظر باید حرکت کند ولو این حرکت با گوش دادن به درد و دل مردم باشد؛ که اگر انسان منتظر این‌گونه عمل کند می‌تواند خود را منتظر ا

جهاددانشگاهی بعنوان یک نهاد علمی نقش مهمی در تصمیم های کشوری دارد

سنندج - رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان گفت: این نهاد علمی ورود به مسائل مختلف کشور با نگاهی علمی را رسالت اصلی خود می داند و جهاد دانشگاهی نقش مهمی در تصمیم گیری های کشور دارد.

پیش‌نیازهای لایروبی‌ اروند و زنده‌شدن بندر خرمشهر/ تفاوت‌های متون انگلیسی و فارسی قرارداد الجزایر

رونمایی کتاب "نگاهی بر پیشینه محله پایین دروازه اصفهان"

کتاب "نگاهی بر پیشینه محله پایین دروازه اصفهان" در حسینیه چهارده معصوم اصفهان رونمایی شد.

نگاهی به لیست پرسپولیس در فصل آینده