رانش زمین در جاده کن‌سولقان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانش زمین در جاده کن سولقان خبر دادمطالب مرتبط

رانش زمین راه 5 روستای اسفراین را بست

بجنورد - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین گفت: رانش زمین در محدوده مسیر ارتباطی روستاهای اردغان تا سرچشمه از توابع دهستان میلانلوی اسفراین، راه 5 روستای بخش مرکزی با مرکز این شهرستان را قطع کرد.

رانش زمین راه 5 روستای اسفراین را بست

بجنورد - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین گفت: رانش زمین در محدوده مسیر ارتباطی روستاهای اردغان تا سرچشمه از توابع دهستان میلانلوی اسفراین، راه 5 روستای بخش مرکزی با مرکز این شهرستان را قطع کرد.

خطر رانش زمین در کمین الموت و طارم

مدیرکل مدیریت بحران استان با اعلام اینکه منطقه الموت در معرض خطر رانش زمین قرار دارد، گفت: در سال جاری در پی بارندگی‌های قابل‌توجه در استان، مناطق کوهستانی بالأخص الموت‌های شرقی و غربی و طارم مستعد پدیده رانش شده که شاهد رخداد چندین مورد رانش نیز در آن‌ها

جاده اردبیل - آستارا بر اثر رانش زمین بسته شد/ تلاش پنج گروه راهداری برای بازگشایی راه

اردبیل - ایرنا- گروه های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در تلاش برای بازگشایی جاده اردبیل - آستارا هستند که عصر دوشنبه بر اثر رانش زمین در منطقه آقچای آستارا بسته شده است.

شناسایی مناطق مستعد رانش زمین در استان مرکزی

تهیه طرح مطالعاتی پهنه‌بندی خطر زمین لغزش و رانش زمین استان مرکزی در مقیاس کاربردی تصویب شد.

رانش زمین در کلمبیا جان 17 نفر را گرفت

تهران-ایرنا- رانش زمین در جنوب غرب کلمبیا دست کم 17 کشته و پنج زخمی برجای گذاشت.

رانش زمین در ارزوئیه بر اثر بارندگیهای اخیر

رانش زمین در اطراف روستاهای حیدر اباد و محموداباد ارزوئیه باعث رعب و وحشت اهالی منطقه شد که دهانه کانال های ایجاد شده به عرض بیش از ۲متر نیز می رسد.

رانش زمین در کلمبیا قربانی گرفت

رانش زمین در جنوب غرب کلمبیا دست‌کم ۱۷ کشته برجا گذاشت.

شهردار: برخی مناطق گرگان در معرض رانش زمین است

گرگان - ایرنا - شهردار گرگان با اشاره به سیلاب اخیر و وقوع رانش زمین ناشی از آن در برخی محلات این شهر گفت: نگران وقوع رانش بزرگ در گرگان و بروز حادثه ای با خسارت جبران ناپذیر هستیم.

عوامل اصلی رانش زمین در خراسان شمالی

مدیر کل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: ترکیدگی لوله، احداث چاه‌های جذبی و بارندگی‌های شدید عامل اصلی رانش زمین در این استان طی یک ماه اخیر بوده است.

جاده اردبیل - آستارا بر اثررانش زمین بسته شد/ تلاش پنج گروه راهداری برای بازگشایی راه

اردبیل - ایرنا - گروه های راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در تلاش برای بازگشایی جاده اردبیل - آستارا هستند که عصر دوشنبه بر اثر رانش زمین در منطقه آقچای آستارا بسته شده است.

سیلاب در ارزوئیه موجب رانش زمین شد/ ایجاد شکاف در زمین

کرمان - سیلاب در شهرستان ارزوئیه موجب رانش زمین و ایجاد شکاف بزرگ مجاور یک روستا شد.

33 کشته و زخمی براثر رانش زمین در کلمبیا

براثر رانش زمین در کلمبیا دست کم نوزده نفر کشته و چهارده نفر نیز ناپدید شدند.

مسئولان تا رفع مشکل رانش زمین کنار مردم کالپوش می مانند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان های شاهرود و میامی به منظور دلجویی از مردم و بررسی مشکلات ناشی از رانش زمین به روستای حسین آباد کالپوش رفتند.

همدان| رانش زمین در روستای برفیان با بارش باران خطر ساز می‌شود

فرماندار تویسرکان گفت: پدیده رانش زمین در کوه های روستای برفیان این شهرستان در صورت بارش باران و نزولات آسمانی خطر ساز می‌شود.

کاظمی: سیل در استان چهار محال و بختیاری باعث رانش زمین شد

یک عضو مجمع نمایندگان چهار محال و بختیاری گفت که در این استان علاوه بر سیل، رانش زمین ایجاد شد که به دنبال آن ۳۰ روستا در معرض خطر قرار گرفته و ساکنان سه روستا تخلیه شدند.

رانش زمین هفت میلیارد ریال به مخابرات کالپوش خسارت زد

سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: رانش زمین هفت میلیارد ریال به زیرساخت مخابراتی و فیبر نوری منطقه حسین آباد کالپوش شهرستان میامی خسارت زد.

سیل موجب رانش زمین و تخریب اولیه در معادن زغالسنگ شد

تهران- ایرنا- رئیس خانه معدن ایران گفت: سیل در استان های گلستان و مازندران موجب رانش زمین و تخریب اولیه در معادن زغالسنگ شد.

رانش زمین 44 میلیارد تومان به واحدهای مسکونی آزادشهر خسارت زد

فرماندار آزادشهر با اشاره به رانش زمین در 12 روستای این شهرستان گفت: یکهزار و 576 واحد مسکونی شهری و روستایی خسارت دیده که میزان خسارت آنها 44 میلیارد تومان است.

رانش زمین و تخریب یک خانه در ماسال

به علت بارش شدید باران و رانش زمین در بام سبز ماسال یک خانه تخریب شد.