مسیر جاده امام رضا باز است

مسیر ابتدای جاده امام رضا واقع در افسریه تهران باز است و تردد خودرو‌ها در آن جریان داردمطالب مرتبط

تردد در جاده اهواز- خرمشهر عادی شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: پس از ترمیم پل تخریب شده جاده اهواز – خرمشهر این مسیر به زیر ترافیک رفت و تردد در این مسیر به حالت عادی بازگشت.

تردد در جاده اهواز- خرمشهر عادی شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: پس از ترمیم پل تخریب شده جاده اهواز – خرمشهر این مسیر به زیر ترافیک رفت و تردد در این مسیر به حالت عادی بازگشت.

خوزستان|ماجرای عجیب یک جاده در بندر امام خمینی+ تصاویر

مالک حقیقی بخشی از زمین جاده بولوار پتروشیمی مارون بندر امام خمینی(ره)، بعد از به توافق نرسیدن با مسئولان شهری برای رفع مشکل، با رای دادگاه اقدام به تخریب جاده کرد.

مسیر اندیکا – شهرکرد مسدود شد

اهواز- ایرنا- رئیس پلیس راه استان خوزستان از مسدود شدن مسیر جاده ای اندیکا- شهرکرد خبر داد و گفت: خودروها می توانند از مسیر ایذه به مقصد شهرکرد تردد کنند.

جاده کدکن در مسیر تربت حیدریه - نیشابور مسدود شد

مشهد - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده کدکن در مسیر تربت حیدریه - نیشابور به دلیل جاری شدن سیل مسدود شد.

ترافیک در مسیر مشهد به بهشت رضا (ع) این شهر سنگین است

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: ترافیک در مسیر مشهد به بهشت رضا (ع) این شهر در جاده مشهد - فریمان به طول حدود پنج کیلومتر سنگین اما روان گزارش شده است.

پل تخریب شده جاده اهواز-خرمشهر در ترمیم است/تردد از مسیر کنارگذر

اهواز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تخریب یک پل در جاده اهواز به خرمشهر خبر داد و گفت: عملیات ترمیم پل در حال انجام است و تردد خودروها از مسیر کنارگذر آن انجام می شود.

راهداری نسبت به ترمیم وبازسازی مسیر بوستان الوند مریانج اقدام کند

همدان - شهردار مریانج بااشاره به رانش زمین در جاده فرعی و غیرقابل تردد بوستان الوند گفت: مسئولیت نگهداری این جاده بر عهده اداره راهداری است و باید نسبت به ترمیم و بازسازی این مسیر اقدام شود.

ترافیک در مسیر جنوب به شمال کندوان نیمه سنگین و روان است

نوشهر- ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت: در حال حاضر ترافیک جاده کندوان در مسیر جنوب به شمال نیمه سنگین و روان است.

خوزستان| سیلاب وارد جاده خرمشهر به اهواز شد

در حالی‌ که مسیر آبادان به اهواز به‌واسطه وجود سیلاب مسدود شده و رانندگان برای رفتن به اهواز از جاده خرمشهر به اهواز تردد می‌کردند سیلاب به این جاده نیز رسید.

رییس اداره راهداری اهر: تردد در جاده ها به دلیل کولاک کند است

تبریز- ایرنا-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اهر گفت: به دلیل کولاک شدید و بارش برف در جاده اهر – کلیبر، تردد در این مسیر با دشواری و به کندی انجام می شود و رانندگان حتما باید با زنجیرچرخ حرکت کنند.

سیلاب بخش هایی از جاده اهواز - خرمشهر را زیر آب برد

آبادان - ایرنا - سیلاب و روان آب ناشی از طغیان رودخانه کارون بخش هایی از جاده سراسری اهواز - خرمشهر به عنوان تنها مسیر ارتباطی شهرستان های آبادان ، خرمشهر و شادگان به مرکز استان خوزستان را زیر آب برده و تردد در این جاده را با کندی مواجه کرده است.

جاده کدکن در مسیر تربت حیدریه - نیشابور مسدود شد

جاده کدکن در مسیر تربت حیدریه - نیشابور به علت جاری شدن سیل مسدود شد.

جاده کرمان - مشهد مسدود است/ سیل ادامه دارد

کرمان - تخریب پل جاده راور - دیهوک که در مسیر کرمان به شهر مقدس مشهد واقع شده بسیاری از مسافران را سردرگم کرده است.

مسیر دارخوین - شادگان مسدود شد

اهواز- ایرنا- رئیس پلیس راه استان خوزستان از مسدود شدن مسیر دارخوین - شادگان خبر داد و گفت: رانندگان می توانند از جاده شادگان سه راهی دورق به مقصد دارخوین تردد کنند.

یک کشته و دو مصدوم در تصادف جاده خاوران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادفی با یک کشته و دو مصدوم در مسیر شرق به غرب جاده خاوران خبر داد.

مسیر کمربندی غرب اهواز بازگشایی شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: مسیر کمربندی غرب اهواز بعد از 6 روز بازگشایی شد.

نشت نفت خط انتقال در جاده مسجدسلیمان برطرف شد

اهواز- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان با اشاره به اینکه نشتی خط 10 اینج انتقال چاه های نفت مسجدسلیمان در مسیر نمره یک به بی بی یان برطرف شده گفت: تعمیرات انجام شده و این جاده تا ساعاتی دیگر بازگشایی می شود.

راه 30 روستای خوزستان بازگشایی شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: جاده دسترسی به 30 روستای خوزستان با فروکش کردن آب در 14 مسیر روستایی بازگشایی شد.

محور پلدختر-خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نمی‌کند

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: صراحتاً اعلام می‌کنیم محور پل‌دختر- خرم‌آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد و نسبت به بهسازی این محور و دغدغه مردم منطقه تعهد اخلاقی داریم.