دستورات ویژه برای امدادرسانی به مددجویان گرفتار در سیل

رئیس کمیته امداد : در رابطه با امدادرسانی به سیل زدگان دستورهای ویژه ای صادر شده استمطالب مرتبط

امدادرسانی به 300 گرفتار در سیلاب

نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در 24 ساعت گذشته به 300 گرفتار در سیلاب امدادرسانی کردند.

1200 نفر گرفتار در سیل استان خراسان جنوبی امدادرسانی شدند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی از اسکان و امدادرسانی به بیش از هزار و 200 نفر از افراد گرفتار در سیل در این استان خبر داد.

امدادرسانی به ۲۵گردشگر گرفتار باران در کوه و جاده‌های سمیرم

نیرو‌های جمعیت هلال احمر به  ۳۵نفر از گردشگران گرفتار باران در کوه و جاده‌های سمیرم  امدادرسانی کردند.

طغیان همدلی برای کاهش آلام آسیب دیدگان از سیل

استانها- ایرنا- با فروکش کردن بارش ها و شدت سیلاب ها، اکنون نوبت به امدادرسانی و بازسازی مناطق سیل زده فرا رسیده و از این رو مردم نیز همپای دستگاهها و نهادهای مسئول کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از هموطنان گرفتار دریغ نمی کنند.

روایت فرمانده کل سپاه از جلسه ویژه با رهبر انقلاب

جلسه‌ ویژه‌ بررسی اقدامات و امدادرسانی‌ها به استان‌های سیل‌زده‌ کشور عصر سه‌شنبه - 13 فروردین‌ماه ۱۳۹۸ - در حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برگزار شد.

جزییات پیامک اشتباهی واریز «بسته حمایتی» به مددجویان/به مناطق سیل‌زده آب معدنی نفرستید

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری فروردین ماه مددجویان بهزیستی خبر داد و گفت: مبلغ واریزی به حساب مددجویان علی‌الحساب است و پس از تصویب افزایش، مابه‌التفاوت آن واریز می‌شود.

اختصاص سهمیه‌ ویژه برای دانشجویان امدادرسان در سیل

رئیس شورای سیاستگذاری آئین اعطای "تندیس ملی دانشجویان ایران" از اختصاص سهمیه‌ای ویژه برای دانشجویان فعال در امدادرسانی در سیل اخیر کشور در نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران خبر داد.

اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت وام به مددجویان

مدیرعامل صندوق امداد ولایت، از تخصیص ۲هزار میلیارد تومان برای پرداخت وام به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان در سال ۹۸ خبر اد.

‌راه‌اندازی صندوق ضمانت وام برای مددجویان

رئیس کمیته امداد از برنامه‌ریزی برای پرداخت شش هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغال در سال ۹۸ خبر داد و گفت: برای ایجاد سهولت دریافت وام اشتغال مددجویان، صندوق ضمانت تسهیلات در کمیته امداد راه‌اندازی می‌شود.

۲.۵ تن گوشت مرغ بین مددجویان کمیته امداد کالپوش توزیع شد

سمنان - مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، با اشاره به کمک‌های صورت گرفته به مددجویان این نهاد در منطقه کالپوش گفت: تاکنون ۲.۵ تن مرغ بین مددجویان ساکن ۱۲ روستای این بخش توزیع شده است.

نجات پیرمرد گرفتار در سیلاب بامدژ خوزستان

نیروهای جهادی که برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان به منطقه اعزام شده بودند موفق به نجات پیرمردی شدند که در میان امواج خروشان سیلاب گرفتار شده بود.

آمریکا گرفتار در دام خودساخته

تهران – ایرنا – واشنگتن با تلاش برای تضعیف صادرات نفت ایران و ونزوئلا و به طور کلی با اتکا بر سناریوی تحریم علیه کشورهای دیگر خود را در دام خودساخته ای گرفتار کرده که هم موجب تلاطم در بازار نفت شده و هم موجب رنجش قدرت های جهانی و منطقه ای شده است.

مهمترین موضوع جلسه تذکربه مسئولان اجرایی بود/مدیریت‌ها ضعیف است

فرمانده کل سپاه پاسداران به روایت جلسه ویژه رهبر انقلاب برای بررسی اقدامات و امدادرسانی‌ها به استان‌های سیل‌زده کشور پرداخت.

سازمان جهانی بهداشت درباره کمبود امدادرسانی‌ها در لیبی هشدار داد

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که امدادرسانی‌ها برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در طرابلس تنها برای حدود دو هفته پاسخگوی نیازها است.

خسارت بارندگی به ۸۰ منزل مددجویان بسطام/ عمق فاجعه منعکس شود

شاهرود - رئیس کمیته امداد بسطام بابیان اینکه ۸۰ منزل مددجویان این نهاد در بخش بسطام از بارندگی آسیب دیدند، گفت: همراهی مردم با کمیته امداد می‌تواند ساخت منازل این مددجویان را تسریع بخشد.

طلاب چهار کشور مسلمان برای امدادرسانی به خوزستان آمدند

اهواز-ایرنا- کاروان جوانان طلبه مقاومت با عنوان «شباب المقاومه» شامل یکصد نفر از طلاب غیرایرانی از کشورهای فلسطین، هند، بحرین و پاکستان برای امدادرسانی به خوزستان آمدند.

خسارت ۵۶ میلیارد ریالی سیل به مددجویان ایلامی

‌مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام از آغاز توزیع لوازم ضروری خانگی بین مددجویان مناطق سیل زده این استان خبر داد.

امدادرسانی در خراسان جنوبی ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: عملیات امدادرسانی در سیلاب هنوز در استان ادامه دارد و در 24 ساعت گذشته تاکنون یکهزار و 514 نفر حادثه دیده امدادرسانی شده اند.

ادامه امدادرسانی هلال‌احمر به سیل‌زدگان/ اسکان اضطراری بیش از 290 هزار نفر

رییس سازمان امداد و نجات با تشریح جزئیات امدادرسانی به سیل‌زدگان در روزهای اخیر گفت: به 602 هزار نفر از هموطنان امدادرسانی شده و بیش از 290 هزار نفر اسکان اضطراری داده شده‌اند.

ارتش برای امدادرسانی به استان‌های جنوبی کشور آمادگی دارد

سخنگوی ارتش گفت: یگان‌های ارتش در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان‌های رضوی و جنوبی آمادگی کامل برای امدادرسانی به مردم این استان‌ها را دارند.