مردم به شایعات فضای مجازی درخصوص سدها توجه نکنند

معاون اول رئیس جمهور درباره برخی شایعات در فضای مجازی در خصوص وضعیت سدها در پی بارندگی ها گفت: این شایعات درباره سدها بی اساس و غلط است البته میزان آب جمع شده پشت سدها نشان از آن است که امسال وضعیت خوبی از این نظر داریم.مطالب مرتبط

پایداری سدهای کرخه و دز

شهروندان به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند؛ هیچ گونه موردی که دغدغه برای مردم ایجاد شود وجود ندارد

مردم به شایعه تخلیه محلات در فضای مجازی توجه نکنند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با اشاره به پیش بینی بارش های پیش رو در استان گفت: مردم به شایعه تخلیه محلات در فضای مجازی توجه نکنند و خبرهای رسمی را از هواشناسی، صداوسیما و رسانه های معتبر جویا باشند.

محور هراز باز است/ مردم اخبار کذب فضای مجازی را دنبال نکنند

شناسایی ۲۴ شایعه‌کننده فضای مجازی در خصوص سیل

رئیس پلیس فتا استان خوزستان از شناسایی و معرفی ۲۴ نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند، خبر داد.

مردم هشدارهای هواشناسی را از صدا و سیما پیگیری کنند

سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان از مردم خواست بدون توجه به شایعات فضای مجازی درباره هشدارهای وقوع سیل ، اخبار موثق در این باره را از صدا و سیما پیگیری کنند.

دستگیری ۲۴ نفر از شایعه سازان فضای مجازی در خصوص سیل خوزستان

رئیس پلیس فتا استان خوزستان از دستگیری ۲۴ نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند، خبر داد. ]]>

شایعات درباره شهر «دارخوین» حقیقت ندارد/ خطر سیل از اهواز دفع شد

مسئول مهندسی نیروهای مسلح در استان خوزستان درباره شایعات ایجاد شده در فضای مجازی درباره شهر «دارخوین»، گفت: این شایعات حقیقت ندارند.

شناسایی ۲۴ نفر متخلف فضای مجازی مربوط به سیلاب خوزستان

رئیس پلیس فتای خوزستان گفت: ۲۴ نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.]]>

مسئول مهندسی نیروهای مسلح: خطر از شهر اهواز دفع شده است

فرمانده گروه 40 صاحب‌الزمان(عج) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شایعات ایجادشده در فضای مجازی درباره شهر دارخوین گفت: این شایعات حقیقت ندارند‌.

تصویری از امام جمعه موقت اهواز که کاربران فضای مجازی پسندیدند

در روزهای گذشته مسئولان زیادی در خوزستان به بازدید از مناطق سیل زده آمدند اما تصویری که در این روزها مورد توجه رسانه ها و مردم در فضای مجازی قرار گرفته حکایت جدیدی از حضور یک مسئول دارد.

شایعات درباره شهر حمیدیه حقیقت ندارد/ آب در خوزستان تثبیت شده است

فرمانده نیروی زمینی سپاه شایعات ایجاد شده در فضای مجازی درباره شهر حمیدیه را تکذیب کرد.

24 کاربرمتخلف فضای مجازی مربوط به سیلاب خوزستان شناسایی شدند

اهواز-ایرنا- رییس پلیس فتا خوزستان گفت: 24 نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.

۲۴ کاربر متخلف فضای مجازی مربوط به سیلاب خوزستان شناسایی شدند

اهواز- رئیس پلیس فتای خوزستان گفت: ۲۴ نفر از کاربران فضای مجازی که با پخش اخبار منحرف و شایعات مربوط به سیل موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.

روحانی: باز هم ممکن است در روزهای آینده سختی‌هایی داشته باشیم

حسن روحانی در جلسه امروز صبح هیئت دولت درباره شایعات موجود درمورد سیل اخیر گفت: در موضوع سیل مردم به شایعات توجه نکنند. باز هم ممکن است در روزهای آینده سختی‌هایی داشته باشیم.

یزد| مردم بهاباد اخبار سیل را تنها از خبرگزاری‌های رسمی و صدا و سیما دریافت کنند

فرماندار بهاباد با تاکید بر اینکه مردم نباید به شایعات فضای مجازی توجه کنند گفت: مردم بهاباد اخبار سیل را تنها از خبرگزاری‌های رسمی و صدا و سیما دریافت کنند.

باید برای پیشگیری از انتشار شایعات در فضای مجازی سیاست گذاری مناسبی داشته باشیم

رئیس جمهور با اشاره به اینکه فضای مجازی می تواند در بخش تولید و اشتغال تحرک ایجاد کرده و در رونق تولید ملی تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد، گفت: باید در راستای تدوین برنامه های موثر برای رفع موانع و مشکلات از مسیر توسعه کسب و کار و تولید توسط شرکت های دانش بن

تقویت سیل بندهای اطراف عنبرآباد/ مردم به شایعات توجه نکنند

عنبرآباد - فرماندار عنبرآباد از تلاش برای تقویت سیل بندهای اطراف این شهرستان خبر داد.

دولت باید در مورد فضای مجازی حساسیت نشان دهد

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان از حساسیت نشان ندادن به فضای مجازی از سوی دل سوزان فرهنگی گلایه کرد و گفت: عزم راسخ برای اصلاح فضای مجازی نیست و دولت باید در مورد فضای مجازی حساسیت نشان دهد.

مردم در حادثه سیل شایعات را بیشتر باور می‌کردند/ حوادث ناگهانی پیامدهای ناگوار روانی دارد/ ضعف سیستم رسمی اطلاع‌رسانی

استاد جامعه‌شناسی دانشگاه با بیان اینکه در حادثه سیل شیراز مردم شایعات را بیشتر باور می‌کردند، گفت: بسنده کردن مردم به شبکه‌های مجازی بیانگر این است که جامعه با مشکلاتی مواجه است، به طوریکه منابع رسمی کمتر مورد اعتنا قرار می‌گیرد.]]>

گل‌ولای عامل قطعی آب برخی از مناطق شهر پلدختر؛ مردم به شایعات توجه نکنند

گروه استان‌ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان لرستان گفت: قطعی آب در برخی مناطق شهر پلدختر به دلیل آسیب به شبکه‌های آب و فاضلاب و ایجاد گل‌ولای بیشتر است.