گزینه کمک به سیل زدگان در پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبری

گزینه کمک به سیل زدگان شمال کشور در بخش پرداخت وجوهات شرعی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری فعال شدمطالب مرتبط

پاسخ رهبر انقلاب به سوالی درباره «وضو و غسل با وجود ریمل»

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری با اشارهبه سوالی درباره «وضو و غسل با وجود ریمل» پاسخ رهبر انقلاب به این سوال را منتشر کرد.]]>

انقلاب مس را به طلا تبدیل کرد

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب براساس سخنرانی ایشان در ۱۹ بهمن ۱۳۹۷، لوح «انقلاب مس را به طلا تبدیل کرد» را منتشر کرد.

گزیده بیانات مقام رهبری درباره وظیفه امروز منتظران ظهور

تهران- ایرنا- بخش فقه و معارف پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری روز شنبه به مناسبت فرارسیدن نیمه‌ی شعبان، سالروز ولادت حضرت ولی‌عصر (عجل‌ الله ‌تعالی‌ فرجه‌الشریف)، گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره‌ی « انتظار فرج» و « وظیفه‌ی منتظران»

ضرورت توجه به روش‌های نوین در نظام اطلاع رسانی

مدیرکل سابق روابط عمومی قوه قضائیه، بر ضرورت توجه به روش‌های نوین اطلاع‌رسانی، افزایش انتقادپذیری و حضور فعال در فضای مجازی در نظام اطلاع رسانی تاکید کرده است

«رادیو امداد» راه‌اندازی شد/ اطلاع‌رسانی لحظه‌ای به آسیب‌زدگان سیل

مقام معظم رهبری تسریع در روند ارائه خدمات به سیل‌زدگان را خواستارند

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور در مناطق سیل زده استان لرستان ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به سیل‌زدگان لرستانی گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسه با مدیران عالی کشور، مسئولان را موظف کرده‌اند تا وظایفشان را در ارائه خدمت‌رسانی به بهترین شکل انجا

از غربی‌ها چه انتظار داریم

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، اطلاع‌نگاشت «از غربی‌ها چه انتظار داریم» را منتشر کرد

فرآیند تمسک به قرآن

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، اطلاع‌نگاشت «فرآیند تمسک به قرآن» را منتشر کرد

بسیج بانوان ایرانی برای کمک به سیل زدگان

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان: در پایگاه‌های بسیج پذیرای بانوان علاقه‌مند به کمک رسانی به سیل زدگان هستیم.

نماینده رهبر انقلاب در جمع سیل‌زدگان: مقام معظم رهبری تسریع در روند ارائه خدمات به سیل‌زدگان را خواستارند

نماینده رهبر معظم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری در جلسه با مدیران عالی کشور مسئولان را موظف کرده‌اند تا وظایف‌شان را در ارائه خدمت‌رسانی به بهترین شکل انجام دهند تا مشکلات مردم به سرعت برطرف شود.

اسکان سیل‎زدگان شوشی در قسمتی از محوطه تاریخی شوش

مسئولان، نیروها و کارمندان میراث فرهنگی شهرستان شوش در راستای یاری‎رسانی به سیل‎زدگان این شهرستان و با همکاری مدیر پایگاه میراث جهانی شهرستان، بخشی از سیل‎زدگان را در محوطه تاریخی شوش اسکان دادند.]]>

دست قدرت ملت

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، لوح «دست قدرت ملت» را منتشر کرد

سیل شایعات و گل آلود شدن جریان اطلاع رسانی

قزوین – ایرنا – سیلاب های اخیر در کشور، شایعاتی را نیز با خود در فضای مجازی براه انداخت که بار دیگر اهمیت اطلاع رسانی به هنگام و شفاف به جامعه از سوی رسانه های رسمی و دست اندرکاران را گوشزد کرد.

سیل شایعات و گل آلود شدن جریان اطلاع رسانی

قزوین – ایرنا – سیلاب های اخیر در کشور، شایعاتی را نیز با خود در فضای مجازی براه انداخت که بار دیگر اهمیت اطلاع رسانی به هنگام و شفاف به جامعه از سوی رسانه های رسمی و دست اندرکاران را گوشزد کرد.

نماینده رهبری درجمعیت هلال احمر با سیل زدگان در اهواز دیدار کرد

اهواز-ایرنا- نماینده رهبر معظم انقلاب از اردوگاه ثارالله محل استقرار سیل زدگان در منطقه ملاشیه اهواز بازدید کرد و از روند خدمات رسانی به آنها مطلع شد.

15 پایگاه بهزیستی ویژه جمع آوری کمک مردم به سیل زدگان دایر شد

سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: به منظور مشارکت بیشتر مردم خیر و نیکوکار در کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر در برخی استان های کشور، 15 پایگاه توسط این نهاد در شهرهای مختلف استان بر پا شده است.

بالگردها و قایق‌های پایگاه دریایی بوشهر به مناطق سیل‌زده اعزام شد

سرپرست پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر با اشاره به خدمات این پایگاه به سیل‌زدگان ‌خوزستان گفت: با اعزام بالگردها و قایق‌های پایگاه دریایی شهید رئیسعلی دلواری بوشهر به مناطق سیل‌زده، این امکانات در استان ‌خدمات رسانی می‌کند.

انقلاب مس را به طلا تبدیل کرد

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، لوح «انقلاب مس را به طلا تبدیل کرد» را منتشر کرد

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کنار سیل‌زدگان است

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پست جدید حساب توییتری خود نوشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در برنامه های تسکین بخش، اطلاع رسانی، اسکان، تغذیه و خدمات در کنار سیل زدگان است.

اطلاع رسانی به موقع نقش مهمی در کاهش خسارات سیل دارد

چابهار- ایرنا- فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: اولویت و تاکید ستاد مدیریت بحران این شهرستان بر انجام درست و اصولی راهکارهای مقابله با مخاطرات طبیعی است که در این میان اطلاع رسانی دقیق و کامل به مردم نقش ویژه ای در کاهش خسارات خواهد داشت.