سیر تحول استفاده از تلگرام یا دوران پسافیلترینگ!
مطالب مرتبط

ایرانی‌ها در اینستاگرام به دنبال چه هستند

پژوهش اخیر پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات نشان می‌دهد تلگرام و اینستاگرام کماکان در صدر استفاده مردم ایران از شبکه‌های مجازی قرار دارند.

سند تحول در کش و قوس تحول

تهران- ایرنا- سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که در سال 1390 ابلاغ شد از ابتدا با ضعف‌ و کاستی‌های قابل توجهی دست به گریبان بود. خوشبختانه، سند تصحیح این خطاها را پیش‌بینی کرده و متولیان را نسبت به ترمیم آن در بازه‌های زمانی پنج ساله مکلف می‌کند. جامعه آمو

ترقی جایگاه ایران از بطن تحول و جوان‌گرایی بر می آید

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه «دوقطبی پیر و جوان معنا ندارد و از ظرفیت باتجربه‌ها و نیروی جوانی باید در جای خودش استفاده کرد»، گفت: ترقی جایگاه ایران در سطح جهان که مورد انتظار همه مردم است از بطن تحول و جوان‌گرایی بر می آید.

گام دوم انقلاب دوران سرعت عمل و ابتکار جوانانه است

نماینده سابق مجلس گفت: گام دوم انقلاب دوران سرعت عمل و ابتکار جوانانه است؛ یعنی در کنار استفاده از تجربیات، باید آستین‌ها را بالا زد و شانه‌ها را برای پذیرش مسئولیت‌های سنگین آماده کرد.

تحول آموزشی پیشنیاز توسعه ورزشی است

اصفهان - ایرنا - سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تحول آموزشی پیشنیاز توسعه ورزشی است، به این معنا که برای افزایش سهم ورزش در زندگی باید در نظام آموزشی بویژه در آموزش و پرورش تحول ایجاد کرد.

تاکید وزیر علوم بر لزوم ایحاد تحول و تغییر در آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به تحول آموزشی و علمی دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: در یک مقطع زمانی خاص قرار داریم، بطوری برنامه‌های مصوب ملی و شورای عالی انقلاب فرهنگی ما را مکلف به برنامه‌های تحول گرایانه کرده است. ]]>

کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت محقق شده است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه شاهد تحقق کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت هستیم گفت: با حمایت مقام معظم رهبری و همت دولت، شاهد تحقق کامل این بخش از طرح تحول هستیم.

کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت محقق شده است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه شاهد تحقق کاهش پرداخت از جیب مردم در طرح تحول سلامت هستیم گفت: خوشبختانه با پشتیبانی مقام معظم رهبری و همت دولت، شاهد تحقق کامل این بخش از طرح تحول هستیم.

آموزش عالی نیازمند تحول است

وزیر علوم: آموزش عالی ما نیازمند یک تحول در قالب ساماندهی و بهبود سیستم‌ها و روش هاست

اواسط قرن سوم تا اواخر قرن پنجم، دوران طلایی تمدن اسلامی بود

مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری اواسط قرن سوم تا اواخر قرن پنجم را دوره طلایی تمدن اسلامی دانست و اظهار کرد: بین سال‌های 354 تا 430 دوران طلایی تمدن اسلامی است و در این دوران دانشمندانی مثل ابوریحان، ابن هیثم، ابن سینا و ... از دنیای اسلام در حال تو

فرهنگ انتظار تحول آفرین و حرکت بخش است

قم- ایرنا- عضو شورای جامعه المصطفی العالمیه(ص) با بیان این که فرهنگ انتظار در زندگی انسانها تحول آفرین است، گفت: این انتظار در انسان امید و حرکت ایجاد و جهان را از بن بست خارج می کند.

سند تحول بنیادین بی‌نقص نیست اما کاملترین است

وزیر آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین یک سند بی عیب و نقص نیست اما هم اکنون این سندکاملترین سند و نقشه راه برای آموزش و پرورش است .

نقد و بررسی کتاب «تحول مبانی مشروعیت سلطنت» در برنامه سیم و زر

برنامه امشب «سیم و زر» رادیو فرهنگ به گفت‌وگو با محمدرضا روزبهانی نویسنده کتاب «تحول مبانی مشروعیت سلطنت» اختصاص دارد.

در دوران فقر اندیشه به سر می‌بریم

تهران- ایرنا- شاعر و نویسنده در توضیح علاقمندی های فرهنگی نسل امروز گفت: با نسلی مواجهیم که کنجکاوی خاصی ندارد و اعتراض او هم سطحی است. در دوران فقر اندیشه و سایه افکندن ابتذال بر همه چیز به سر می‌بریم.

خط قرمز آموزش و پرورش از نگاه وزیرش

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مسیر اول تحول در این نهاد، متحول شدن محتوا است، یکی از موانع بر سر راه این تحول را برگزاری آزمون در دوره ابتدایی و گفت: آزمون دوره ابتدایی حکم سم برای دانش آموزان را دارد و از نظر ما ممنوع مطلق و خط قرمز است.

مشکلات پوستی شایع در دوران بارداری

بروز مشکلات پوستی در دوران بارداری رایج است که به گفته متخصصان رژیم غذایی سالم و مقوی می‌تواند در پیشگیری از آن‌ها موثر باشد.

سندرز ­برضرورت تکمیل انقلاب سیاسی و تحول در آمریکا تاکید کرد

نامزد حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور بر لزوم تکمیل انقلاب سیاسی در این کشور و ایجاد تحول در آمریکا تاکید کرد.

«ریبری» در آستانه هم تیمی شدن با «ژاوی»

تهران- ایرنا- «فرانک ریبری» ستاره فرانسوی بایرن مونیخ که اخیرا تصمیم خود را برای پایان دادن به دوران 12 ساله حضورش در آلیانس آرنا را اعلام کرده است، قصد دارد ادامه دوران فوتبالی خود را در کنار «ژاوی» و در باشگاه السد قطر پیگیری کند.

نیروی انسانی متخصص عامل تحول در آموزش و پرورش

تحول در آموزش و پرورش نیازمند نیروی انسانی متخصص و با انگیزه است

هویت ایرانی اسلامی از دوران کودکی و خردسالی شکل می گیرد

قزوین- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر دنبال ساختن انسانی در تراز جمهوری اسلامی هستیم باید تعلیم و تربیت و آموزش را از دوران کودکی و پیش دبستانی آغاز کنیم.