۱۷۰ جان باخته در تصادفات جاده‌ای در ۷ روز گذشته

معاون پلیس راهور ناجا: در­ ۷ روز گذشته ۱۷۰ نفر در­ تصادفات جاده‌ای برون شهری، ­ جان خود را از دست داده اند و ۳ هزار و ۷۴۱ نفر نیز مصدوم شده اندمطالب مرتبط

تلفات ناشی از تصادفات جاده ای در یک سال گذشته افزایش یافت

رئیس جمعیت طرفداران ایمنی راه‌های کشور با اشاره به افزایش تصادفات و تلفات انسانی در یک سال گذشته گفت: تعداد کشته های تصادفات جاده ای در سال ۹۷ نسبت به سال قبل از آن ۱.۷ درصد بیشتر بود.

280 نفر پارسال در تصادفات جاده ای زنجان جان باختند

زنجان - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: سال گذشته 280 نفر بر اثر حوادث ناشی از تصادفات در جاده های این استان جان باختند که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته 219 نفر بود.

تصادفات ۲۴ ‌ساعت گذشته استان ۵۹ مصدوم برجای گذاشت

یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۵۹ نفر در تصادفات ۲۴ ‌ساعت گذشته استان خبر داد.

جسد یکی از حادثه دیدگان رانندگی در سیلاب جاده ماهشهر پیدا شد

آبادان - ایرنا - رئیس فوریت های پزشکی آبادان گفت: جسد مردی که در حادثه رانندگی در جاده آبادان - ماهشهر جان باخته بود در روان آب حاشیه این جاده پیدا شد.

افزایش چشمگیر تصادف عابران پیاده در جاده‌های همدان

رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش چشمگیر تصادفات عابران پیاده در استان همدان خبرداد و گفت: در سال ۹۷ تصادف عابران پیاده افزایش چشمگیری پیدا کرده به‌طوریکه ۱۲۷ فقره تصادف عابرپیاده در جاده‌های استان همدان رخ داده است که در این تصادفات ۳۱ نفر فوت شده است.

واژگونی اتوبوس در جاده دورود - چالانچولان 5 کشته بر جا گذاشت

خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: شامگاه امروز یکشنبه حدود ساعت 21 یکدستگاه اتوبوس در محور دورود به چالانچولان واژگون شد که تاکنون پنج نفر از مسافران جان باخته اند.

واژگونی اتوبوس در جاده دورود - چالانچولان 5 کشته بر جا گذاشت

خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: شامگاه امروز یکشنبه حوالی ساعت 21 یکدستگاه اتوبوس در محور دورود به چالانچولان واژگون شد که تاکنون پنج نفر از مسافران جان باخته اند.

تابلوهای جاده های هرمزگان31 میلیارد ریال خسارت دید

بندرعباس- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: خسارت ناشی از سرقت و تخریب علائم و تجهیزات ایمنی جاده های استان، در سال گذشته،31 میلیارد ریال برآورد شده است.

جاده ها لغزنده است

بارش برف و باران از شب گذشته در اغلب نواحی استان آغاز و کماکان تداوم دارد و موجب لغزندگی جاده های استان شده است.

۳میلیارد خسارت سرقت و تخریب علائم وتجهیزات ایمنی در جاده ها

بندرعباس - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: سرقت و تخریب علائم و تجهیزات ایمنی در جاده های استان در سال گذشته بیش از سه میلیاردو ۱۰۰میلیون تومان خسارت در پی داشت.

جان باختن بیش از هزار نفر در تصادفات پارسال

در استان اصفهان پارسال هزار و 109 نفر در تصادفات جان باختند.

بیش از 9 میلیون تن بار در قزوین جا به جا شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: 9 میلیون و 236 هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای این استان طی سال گذشته جا به جا شد.

جاده جدیدی در خوزستان مسدود نشده است

اهواز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: بارندگی هایی که از روز گذشته در خوزستان آغاز شده و در برخی مناطق همچنان ادامه دارد، منجر به مسدود شدن مسیرهای جدید در این استان نشده است.

جشنواره غذای اکو-جاده ابریشم، طعم هایی به گستره شرق تا غرب

زنجان - ایرنا - جشنواره غذای اکو - جاده ابریشم امسال نیز در پنجمین دوره خود، همچون سالهای گذشته میزبان گروههای آشپزی از کشورهای مختلف است تا تجربه دلپذیری از طعم ها و غذاهای گوناگون را برای بازدیدکنندگان رقم بزند.

افزایش نگران کننده تصادفات بوشهر در یک ماه اخیر

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: آمار وقوع تصادفات در یک ماهه اول سال در استان بوشهر افزایش نگران کننده‌ای داشته است.

جدیدترین وضعیت محورهای مواصلاتی خوزستان؛ محور اهواز ـ آبادان ‌‌مسدود است/جاده 21 ‌روستا بسته شد

گروه استان‌ها ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:بارندگی‌هایی که از روز گذشته در استان آغاز شده منجر به مسدود شدن محورهای جدید نشده است.

تردد در جاده های خراسان شمالی بیشتر شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از 45 دستگاه ترددشمار، میزان ترددهای ورودی به استان در سال گذشته به نسبت سال پیش از آن 8.7 درصد و ترددهای خروجی نیز 9.6 درصد افزایش داشته است.

بارش برف و باران جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرده است

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضو گفت: بارش برف در جاده درگز - قوچان و بارش باران در بیشتر جاده های این استان موجب لغزندگی سطح جاده ها شده است.

13 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی مسدود است

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در پی بارشهای شدید هفته گذشته علاوه بر جاده فرعی بردسکن - عشق آباد 12 راه روستایی در هفت شهرستان این استان مسدود است.

یزد | جاده آسفیچ

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای بهاباد گفت‌: جاده آسفیچ به راور به دلیل طغیان رودخانه فعلا مسدود است و جاده بهاباد به همیجان هم بر اثر ریزش کوه در برخی نقاط با محدودیت‌ها و مسدودی روبرو است.