آلمان: به تداوم اجرای کامل برجام متعهدیم

وین - ایرنا - وزارت امور خارجه آلمان در واکنش به بیانیه دولت آمریکا در خصوص برجام تاکید کرد که برلین همچنان به ادامه اجرای کامل توافق هسته ای با ایران متعهد است.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ سیاسی] [ سایر حوزه ها] [ صفحه اول] [ سایر] [ اروپا]


مطالب مرتبط

آلمان با فرانسه و انگلیس در مورد اجرای کامل برجام رایزنی می کند

وزارت خارجه آلمان در واکنش به تهدید رئیس جمهور آمریکا مبنی بر احتمال خروج این کشور از برجام، اعلام کرد که برلین با شرکای اروپایی خود در مورد نحوه پیشبرد اجرای کامل برجام رایزنی خواهد کرد.

وزارت خارجه آلمان در واکنش به اظهارات ترامپ بر اجرای کامل برجام تاکید کرد

وزارت خارجه آلمان: خواهان اجرای کامل توافق هسته‌ای هستیم

وزارت امورخارجه آلمان پس از اعلام شروط رئیس‌جمهور آمریکا برای ماندن در برجام اعلام کرد که برلین خواهان ادامه اجرای توافق هسته‌ای و متعهد به آن است.

سفیر فرانسه در واشنگتن: به اجرای کامل برجام پایبند هستیم

تهران - ایرنا - سفیر فرانسه در واشنگتن با تاکید براینکه تایید برجام و تعلیق تحریم های هسته ای واشنگتن علیه ایران مساله داخلی آمریکا است، اعلام کرد که کشورش بر اجرای کامل برجام پایبند می ماند.

چین: به ایفای نقش سازنده در حفظ و اجرای برجام ادامه می‌دهیم

وزیر خارجه چین در گفت‌‌وگو با همتای ایرانی خود گفت تداوم نگهداری و اجرای برجام مسئولیت تمامی طرف‌های درگیر بوده و آرزوی مشترک جامعه جهانی است.

لاوروف: برای اجرای کامل برجام تلاش می کنیم

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی در مسکو خاطرنشان کرد: برای اجرای کامل برجام در سال جدید تلاش می کنیم.

تاکید مجدد اتحادیه اروپا بر تعهد به اجرای کامل برجام

وین - ایرنا - اتحادیه اروپا بر تعهد خود به ادامه اجرای کامل و موثر برجام تاکید و اعلام کرد که با اعضای اتحادیه برای ارزیابی مشترک بیانیه آمریکا و پیامدهای آن هماهنگی خواهد کرد.

چین: اجرای برجام باید تداوم یابد

نماینده چین در نشست شورای امنیت سازمان ملل در خصوص عدم اشاعه تسلیحات کشتار جمعی، اعلام کرد که برجام یک دستاورد مهم بوده و باید اجرای آن را ادامه داد.

هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام منتشر شد + متن کامل

متن کامل هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام‌ در بازه زمانی ۲۶ مهر لغایت ۲۶ دی ۱۳۹۶، از سوی وزارت امور خارجه منتشر شد.

آلمان با انگلیس و فرانسه درباره نحوه ادامه اجرای برجام مشورت می‌کند

سخنگوی وزارت خارجه آلمان، بعد از شرط‌گذاری‌های رئیس‌جمهور آمریکا درباره ماندن در «برجام» گفت این کشور با انگلیس و فرانسه درباره نحوه ادامه اجرای این توافق هسته‌ای با ایران مشورت خواهد کرد.

دیدار عراقچی با معاون وزیر امور خارجه آلمان

محور این دیدار بررسی آخرین تحولات برجام و تاکید دو طرف بر حفظ توافق هسته ای و اجرای تعهدات از سوی همه طرفها بر اساس برجام بیان شده است .

اتریش: آژانس در آخرین گزارش، اجرای کامل برجام از جانب ایران را تائید کرده است

وزیر خارجه جدید اتریش در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های رژیم‌صهیونیستی بر لزوم حفظ برجام تاکید کرد.

تفسیری از بیانیهٔ‌ ترامپ در مورد تداوم برجام

تهران-ایرنا-خبرآنلاین در یادداشتی آورده است:دولت ترامپ همزامان با اعلام تمدید تعلیق تحریم‌ها بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن تداوم برجام را مشروط به تصویب قانون جدیدی دانست که در آن ۴ شرط رعایت شده باشد

اتحادیه اروپا بر ادامه اجرای کامل و موثر برجام تاکید کرد

مرندی: باید برجام به شکل کامل اجرا شود و اما و اگری هم ندارد

تهران - ایرنا – یک کارشناسی مسائل سیاسی گفت: برجام به شکل کامل اجرا شود و اما و اگری هم ندارد و به اروپا و آمریکا باید تفهیم کنیم در صورت عدم منفعت از برجام ما هم به تعهدات خود عمل نمی کنیم.

هشتمین گزارش برجامی وزارت خارجه به مجلس: اقدامات یکجانبه آمریکا مانع بهره‌مندی کامل ایران از برجام شد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می‌گوید در گزارش سه‌ماه اجرای برجام که به مجلس تقدیم شده است، به اقدام یکجانبه و همراه با سوءنیت ترامپ در خودداری از اعلام پایبندی ایران به برجام و اثرات سوء آن اشاره شده است.

تهدید مکرر به خروج از برجام آسیب زاست/ حمایت اروپا از برجام

دکتر «افشین شاهی» گفت: تهدید مکرر به خروج از برجام می تواند آسیب های مشترکی با انحلال برجام داشته باشد، چرا که تبعات آن برای ایران در برخی موارد تفاوتی با نقض کامل برجام ندارد.

اتحادیه اروپا بر تعهد بر اجرای کامل و مؤثر برجام تأکید کرد

یکی از سخنگویان اتحادیه اروپا بعد از اعلام تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا درباره تمدید تعلیق تحریم‌های ایران گفت که اتحادیه اروپا به تعهد در قبال برجام پایبند است.

برجام به بن‌بست رسید/ همراهی اروپا با ایران بر محور اخوت نیست

دکتر «افشین شاهی» بر این باور است که تهدید مکرر به خروج از برجام میتواند آسیب های مشترکی با انحلال برجام داشته باشد، چرا که تبعاتی آن برای ایران در برخی موارد تفاوتی با نقض کامل برجام ندارد.

عراقچی امشب آخرین وضعیت اجرای برجام را تشریح می‌کند

معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه و رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام، امشب با حضور در برنامه نگاه، آخرین وضعیت اجرای برجام را تشریح خواهد کرد.