آلمان: به تداوم اجرای کامل برجام متعهدیم

وین - ایرنا - وزارت امور خارجه آلمان در واکنش به بیانیه دولت آمریکا در خصوص برجام تاکید کرد که برلین همچنان به ادامه اجرای کامل توافق هسته ای با ایران متعهد است.مطالب مرتبط

اروپا در حال بررسی و اجرای مکانیزم های حفظ برجام است

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان آلمان گفت: برلین خواستار تداوم برجام و باقی ماندن ایران در این توافق بین المللی بوده و به همراه کشورهای اروپایی در حال بررسی و اجرای مکانیزم هایی برای حفظ و تداوم آن است.

اروپا برنامه های خود را برای اجرای کامل برجام ارائه کند

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش کشورهای اروپایی برای اجرای هرچه بهتر مفاد برجام تاکید کرد و گفت: اروپا باید رویکرد و برنامه های خود را برای اجرای کامل توافق هسته ای ارائه کند.

تاکید اتحادیه اروپا و چین بر اجرای کامل برجام

اتحادیه اروپا و چین در بیانیه پایانی نشست امروز خود بر لزوم اجرای کامل و موثر برجام تاکید کردند.

اتحادیه اروپا و چین بر اجرای کامل برجام تاکید کردند

تهران- ایرنا- اتحادیه اروپا و چین در بیانیه ای مشترک ضمن اشاره بر اهمیت برجام برای ساختار جهانی منع اشاعه هسته ای، بر اجرای کامل توافقنامه هسته ای ایران تاکید کردند.

سفیر چین: اعضای اروپایی برجام به تعهدات خود پایبند باشند

تهران- ایرنا- سفیر چین در تهران، سیاست پکن را شفاف و مبتنی بر تداوم همکاری با ایران در چارچوب برجام اعلام کرد و گفت: این انتظار می رود که دیگر اعضای اروپایی برجام (انگلیس، فرانسه و آلمان) نیز براساس اعلام موضع اتحادیه اروپا در این ارتباط به تعهدات خود نسب

استقبال آلمان از تداوم رویکرد نزدیکی بین واشنگتن و مسکو

وزیر امور خارجه آلمان بعد از دیدار روسای جمهور آمریکا و روسیه در پایتخت فنلاند خواستار تداوم رویکرد نزدیکی بین این دو کشور شد.

پارلمان اتریش از تداوم برجام حمایت می کند

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان اتریش گفت: پارلمان این کشور علیرغم خروج آمریکا از برجام از تداوم این توافق حمایت می کند و موضع خود مبنی بر علاقمندی به ادامه برجام را به مسئولان مذاکره کننده اتحادیه اروپا انتقال داده است.

تداوم همکاری شرکتهای اروپایی با ایران؛ شاخص پایبندی اروپابه برجام

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: تداوم همکاری شرکت های اروپایی با ایران، شاخص میزان پایبندی اتحادیه اروپا به برجام خواهد بود.

لاریجانی: اروپا رویکرد خود برای اجرای توافق هسته ای را ارائه کند

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش کشورهای اروپایی برای اجرای هرچه بهتر مفاد برجام تاکید کرد و گفت: اروپا باید رویکرد و برنامه های خود برای اجرای کامل توافق هسته ای را ارائه کند.

حمایت میشل عون از تلاشها در راستای حفظ برجام

رئیس جمهور لبنان از تلاش های جمهوری اسلامی و شرکای برجام برای حفظ برجام و بهره برداری کامل ایران از منافع سیاسی و اقتصادی آن، حمایت کرد.

دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره برجام به مجلس ارائه شد+متن کامل

دهمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه در خصوص اجرای برجام تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

توسک: اتحادیه اروپا و ژاپن برای اجرای برجام کنار هم هستند

رئیس شورای اروپا در دیدار با نخست وزیر ژاپن در توکیو گفت که بروکسل و توکیو برای اجرای کامل توافق هسته‌ای ایران در کنار هم هستند.

قائم مقام وزیرخارجه ژاپن: به طور کامل از برجام حمایت می کنیم

پکن - ایرنا - قائم مقام وزیر امور خارجه ژاپن با اشاره به اهمیت قرارداد هسته ای ایران برای جامعه بین المللی اظهار کرد ژاپن به طور کامل از برجام حمایت می کند و از کشورهای دیگر هم می خواهد به این قرارداد مهم بین المللی احترام بگذارند.

مقام آلمانی: هند خواستار تداوم خرید نفت از ایران است

تهران – ایرنا - «نیلز آنِن» دستیار وزیر امور خارجه آلمان روز چهارشنبه در گفت وگو با یک رسانه هندی، ضمن انتقاد از سیاست‌های واشنگتن در وضع مجدد تحریم‌ها علیه تهران، گفت: این طور به نظر می آید هند همچنان خواستار تداوم خرید نفت از ایران است.

آلمان: دیگر نمی‌توانیم بطور کامل به کاخ سفید متکی باشیم

وزیر خارجه آلمان بر این باور است که اروپا دیگر نمی‌تواند به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا متکی باشد.

تداوم دلبستگی به اروپا و تبدیل چالش خروج آمریکا از برجام به تهدید ملی

با وجود نتیجه بخش نبودن چهار اقدام عملی اروپا در راستای مقابله با تحریم‌های آمریکا و تقویت این پیش‌بینی که بسته‌ پیشنهادی اروپا نیز راه به جایی نخواهد برد، تداوم امیدواری به اروپایی‌ها تلف کردن وقت و توان ارزیابی می‌شود.

دولت برای پیگیری و اجرای کامل رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، عزم جدی دارد

رئیس جمهور در جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران، ضمن تشکر از حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت و استقبال از رهنمودهای ایشان، بر عزم جدی همه اعضای دولت در پیگیری کامل و اجرای این رهنمودها تاکید کرد.

عدم اجرای کامل مصوبات به کشور و دولت آسیب می‌رساند

سمنان- نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس ضمن بیان اینکه ۸۰ درصد مصوبات که تاریخ ابلاغ آن‌ها گذشته اجرایی نمی‌شود، گفت: عدم اجرای کامل مصوبات به کشور و دولت آسیب می‌رساند.

دولت برای اجرای کامل رهنمودهای رهبر انقلاب عزم جدی دارد

تهران- ایرنا - رییس جمهوری تاکید کرد: دولت برای پیگیری و اجرای کامل رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عزم جدی دارد.

اروپا دیگر نمی تواند به طور کامل به کاخ سفید تکیه کند

وزیر خارجه آلمان در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های این کشور در واکنش به سخنان اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره اروپا گفت که دیگر نمی‌توان به طور کامل به کاخ سفید تکیه کرد.