آلمان: به اجرای کامل برجام ادامه می‌دهیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تمایل این کشور به اجرای کامل برجام خبر داد.مطالب مرتبط

موگرینی: دفاع از برجام را ادامه می‌دهیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه‌شنبه مدعی شد اروپایی‌ها به دفاع از توافق هسته‌ای برجام ادامه خواهند داد.

موگرینی: به دفاع از برجام ادامه می دهیم

تهران – ایرنا – «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر تاکید کرد که این نهاد به دفاع از توافق هسته ای با ایران ادامه می دهد.

آلمان به دنبال ایجاد یک نظام پرداخت با ایران برای نجات برجام

سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان گفت: آلمان و دیگر شرکای اروپایی این کشور به دنبال ایجاد یک نظام پرداخت با ایران هستند تا بتوانند به تعاملات تجاری پس از آغاز تحریم‌های آمریکا علیه ایران ادامه دهند.

روسیه: انتظار داریم آژانس ادامه اجرای برجام را تضمین کند

نماینده دائم روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: مسکو انتظار دارد این نهاد بین‌المللی اجرای با ثبات توافق هسته‌ای ایران، برجام را تضمین کند.

آمانو: ایران به اجرای برجام ادامه می‌دهد

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در شصت و دومین جلسه همایش عمومی این نهاد بین‌المللی بار دیگر پایبندی ایران به تعهداتش ذیل برجام را تأیید کرد.

تاکید آلمان بر ادامه حمایت‌هایش از پیشمرگ‌های کرد عراق

وزیر دفاع آلمان اعلام کرد که حمایت‌های آلمان از کردهای شمال عراق ادامه می‌یابد.

فرانسه: مصمم به حفظ برجام هستیم/ایران باید به اجرای دقیق توافق ادامه دهد

نماینده فرانسه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه مدعی شد این کشور مصمم به حفظ توافق هسته‌ای با ایران (برجام) است.

دیروز قرار بود با اجرای برجام دلار ارزان شود و امروز با اجرای FATF

همانطور که در جریان تصویب برجام، حامیان این توافق کاهش نرخ ارز را به عنوان یکی از دستاوردهای اصلی برجام وعده می‌‌دادند، اکنون نیز جریانات حامی FATF به دنبال القای این هستند که تصویب لوایح FATF قیمت دلار را کاهش می‌دهد.

مرکل لغو تحریم‌های روسیه را رد کرد

صدراعظم آلمان لغو تحریم‌های روسیه را رد کرد و چنین اقدامی را مشروط به اجرای کامل توافق مینسک از جانب این کشور کرد.

اجرای متوازن برجام خواست تهران است

علیرضا جهانگیری: اجرای متوازن برجام خواست ایران است و انتظار داریم بقیه نیز به تعهدات خود عمل کنند.

اجرای متوازن برجام خواست ایران است

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان منع سلاحهای شیمیایی گفت: ایران در چارچوب اجرای برجام به تعهدات خود عمل کرده است و اکنون منتظر بقیه طرفها است که پیشنهادات اقتصادی عملی خود را ارائه کنند.

تلاش آلمان برای نجات برجام

آلمان تلاش دارد تا با ایجاد سیستم پرداخت مالی، توافق هسته‌ای با ایران را حفظ کند.

تاکید روسیه بر ضرورت ارائه راهكارهای عملیاتی از سوی اعضای باقیمانده در برجام

معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با عراقچی ضمن اعلام مجدد پایبندی کامل کشورش به برجام، بر ضرورت ارائه راهکارهای عملیاتی از سوی اعضای باقیمانده و آمادگی کامل روسیه برای همراهی با طرح های پیشنهاد شده تاکید کرد.

روسیه: گزارش آژانس حاکی از رعایت کامل برجام ازسوی ایران است

مسکو - ایرنا- نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی حاکی از رعایت کامل برجام از سوی ایران است.

روسیه خواستار تضمین تداوم اجرای برجام شد

نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی با قدردانی از پایبندی ایران به تعهدات هسته‌ای خود در برجام، از آژانس خواست که اجرای باثبات این توافق را تضمین کند.

خسارت اقتصادی خروج امریکا از برجام برای ایران جبران شود

 نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران همه تعهداتش را در چارچوب برجام به طور کامل اجرا می کند.

روسیه خواستار تضمین تداوم اجرای برجام شد

تهران - ایرنا - نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی با قدردانی از پایبندی ایران به تعهدات هسته ای خود در برجام، از آژانس خواست که اجرای باثبات این توافق را تضمین کند.

اتحادیه اروپا به حمایت از برجام ادامه می دهد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی در خصوص روابط میان این اتحادیه و آمریکا اعلام کرد که بروکسل به حمایت از برجام ادامه می دهد.

مسکو: عملیات ادلب تا نابودی کامل تروریست‌ها ادامه می‌یابد

معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که عملیات ادلب که در مذاکراتی محرمانه و دقیق طراحی خواهد شد، تا نابودی کامل تروریست‌ها در سوریه ادامه خواهد داشت.

آمانو: ایران به اجرای تعهداتش در برجام پایبند است

لندن – ایرنا - «یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان اینکه این سازمان از زمان برگزاری آخرین نشست مجمع عمومی، پایبندی ایران به تعهداتش در چارچوب برجام را مورد بررسی و نظارت قرار داده، تائید کرد که تهران به اجرای تعهدات پایبند بوده است.