آلمان: به اجرای کامل برجام ادامه می‌دهیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تمایل این کشور به اجرای کامل برجام خبر داد.مطالب مرتبط

آلمان: به اجرای کامل برجام ادامه می‌دهیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تمایل این کشور به اجرای کامل برجام خبر داد.

آلمان: به تداوم اجرای کامل برجام متعهدیم

وین - ایرنا - وزارت امور خارجه آلمان در واکنش به بیانیه دولت آمریکا در خصوص برجام تاکید کرد که برلین همچنان به ادامه اجرای کامل توافق هسته ای با ایران متعهد است.

آلمان با فرانسه و انگلیس در مورد اجرای کامل برجام رایزنی می کند

وزارت خارجه آلمان در واکنش به تهدید رئیس جمهور آمریکا مبنی بر احتمال خروج این کشور از برجام، اعلام کرد که برلین با شرکای اروپایی خود در مورد نحوه پیشبرد اجرای کامل برجام رایزنی خواهد کرد.

وزارت خارجه آلمان: خواهان اجرای کامل توافق هسته‌ای هستیم

وزارت امورخارجه آلمان پس از اعلام شروط رئیس‌جمهور آمریکا برای ماندن در برجام اعلام کرد که برلین خواهان ادامه اجرای توافق هسته‌ای و متعهد به آن است.

آلمان با انگلیس و فرانسه درباره نحوه ادامه اجرای برجام مشورت می‌کند

سخنگوی وزارت خارجه آلمان، بعد از شرط‌گذاری‌های رئیس‌جمهور آمریکا درباره ماندن در «برجام» گفت این کشور با انگلیس و فرانسه درباره نحوه ادامه اجرای این توافق هسته‌ای با ایران مشورت خواهد کرد.

چین: به ایفای نقش سازنده در حفظ و اجرای برجام ادامه می‌دهیم

وزیر خارجه چین در گفت‌‌وگو با همتای ایرانی خود گفت تداوم نگهداری و اجرای برجام مسئولیت تمامی طرف‌های درگیر بوده و آرزوی مشترک جامعه جهانی است.

تاکید مجدد اتحادیه اروپا بر تعهد به اجرای کامل برجام

وین - ایرنا - اتحادیه اروپا بر تعهد خود به ادامه اجرای کامل و موثر برجام تاکید و اعلام کرد که با اعضای اتحادیه برای ارزیابی مشترک بیانیه آمریکا و پیامدهای آن هماهنگی خواهد کرد.

وزارت خارجه آلمان در واکنش به اظهارات ترامپ بر اجرای کامل برجام تاکید کرد

ادامه برجام مستلزم پایبندی کامل آمریکا است

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر ضرورت پایبندی تمامی طرف‌ها به تعهدات خود در مورد برجام تصریح کرد: ادامه پایبندی ایران به برجام، مستلزم پایبندی کامل آمریکا به تعهداتش است.]]>

ظریف: ادامه برجام مستلزم پایبندی کامل آمریکا است

وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پایبندی کامل ایران به برجام را تایید کرده اما ادامه این روند مستلزم پایبندی کامل آمریکا خواهد بود.

اتحادیه اروپا بر ادامه اجرای کامل و موثر برجام تاکید کرد

سفیر فرانسه در واشنگتن: به اجرای کامل برجام پایبند هستیم

تهران - ایرنا - سفیر فرانسه در واشنگتن با تاکید براینکه تایید برجام و تعلیق تحریم های هسته ای واشنگتن علیه ایران مساله داخلی آمریکا است، اعلام کرد که کشورش بر اجرای کامل برجام پایبند می ماند.

سفیر سوئد: اروپا به طور کامل از اجرای برجام حمایت می‌کند

سفیر سوئد در ایران درباره نگاه اروپا و سوئد به برجام گفت: اروپا و سوئد به‌ طور کامل و قدرتمند از اجرای برجام حمایت و همواره اعلام کرده‌اند که ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است.

ظریف: ادامه پایبندی ایران به برجام، مستلزم متعهد بودن کامل آمریکا است

تهران – ایرنا - «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران روز چهارشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پایبندی کامل ایران (به تعهداتش در برجام) را تایید کرده است، اما ادامه این روند مستلزم متعهد بودن کامل آمریکا است.

لاوروف: برای اجرای کامل برجام تلاش می کنیم

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی در مسکو خاطرنشان کرد: برای اجرای کامل برجام در سال جدید تلاش می کنیم.

مارکو روبیو: نباید ادامه اجرای برجام باعث کنار گذاشته شدن ابزار تحریم علیه ایران شود

سناتور جمهوری‌خواه فلوریدا پس از تمدید تعلیق تحریم‌ها از سوی ترامپ در چارچوب برجام اعلام کرد که نباید اجازه دهیم برجام باعث کنار رفتن ابزار قدرتمند تحریم‌ها علیه ایران شود.

تأکید وزیر خارجه بلژیک بر اجرای کامل برجام از سوی همه طرف‌ها

وزیر خارجه بلژیک در دیدار وزیر خارجه کشورمان خواستار اجرای کامل برجام از سوی همه طرف‌های این توافق شد.

به تلاش‌ها برای اصلاح برجام ادامه می‌دهیم

یک مقام آمریکایی اعلام کرد که دولت این کشور به تلاش برای اصلاح برجام ادامه می‌دهد.]]>

تاکید اروپا بر اجرای برجام بعنوان یک دستاورد منحصر به فرد

در نشست مشترک وزیر امور خارجه کشورمان با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه فرانسه، آلمان و انگلیس بر تعهد اروپا و دولت های اروپایی بر اجرای برجام تاکید شد.

ظریف و طرف های اروپایی اجرای برجام را بررسی کردند

وین - ایرنا - نشست مشترک وزیر امور خارجه کشورمان با نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیران خارجه فرانسه، آلمان و انگلستان ظهر امروز در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل برگزار شد و در این نشست تداوم اجرای برجام مورد بحث قرار گرفت.