حماس اعلام کرد در نشست شورای مرکزی فلسطین شرکت نمی کند
مطالب مرتبط

موافقت حماس با سند پیشنهادی مصر برای آشتی ملی فلسطین/ جزئیات سند

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که با «سند مصر» برای برقراری آشتی ملی فلسطین و پایان دودستگی میان کرانه‌باختری و نوار غزه موافقت کرده است.

سفیر قطر: حماس بسیار قوی تر از گذشته است

تهران-ایرنا- سفیر قطر در فلسطین گفت که رژیم صهیونیستی باید خواسته های جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره نوار غزه را پذیرفته و به جنگ با این جنبش وارد نشود چرا که حماس از گذشته بسیار قوی تر است.

حماس: قاطعانه «معامله قرن» را مردود می‌دانیم

حماس با برگزاری نشستی مهمی به ریاست رئیس دفتر سیاسی این جنبش اعلام کرد طرح پیشنهادی آمریکا برای مسأله فلسطین را به شدت رد می‌کند و «مبارزه» تا نابودی رژیم اشغالگر را حق مشروع می‌داند.

موافقت «حماس» با «سند مصر»؛ «فتح» تحریم‌های غزه را لغو می‌کند

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که رئیس دفتر سیاسی این جنبش با سند مصر در مورد پرونده آشتی ملی و لغو تحریم‌ها علیه غزه موافقت کرده است.

حماس: به اسرائیل اجازه تغییر معادلات را نمی‌دهیم

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که هرگز به دشمن صهیونیستی اجازه نخواهد داد با شدت بخشیدن به تجاوزاتش علیه فلسطینیان ساکن نوار غزه معادله را تغییر دهد و واقعیت جدیدی را بر ملت فلسطین تحمیل کند.

نماینده حماس در ایران : هدف بانیان «معامله قرن» حذف مسئله فلسطین است/ مقاومت ملت فلسطین توطئه‌گران را ناکام خواهد گذاشت

نماینده حماس در ایران درباره طرح موسوم به معامله قرن گفت این طرح هم همانند طرح‌های گذشته، هیچ نفع و خیری برای ملت فلسطین ندارد و مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین این طرح را همانند طرح‌های قبلی ناکام خواهد گذاشت.

حماس به مناسبت سالروز جنگ غزه منتشر کرد/ نحوه فرماندهی حماس در جنگ غزه 2014

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در مطلبی نحوه فرماندهی نیروهای حماس و نقاط قوت این نیروها در جریان جنگ غزه سال 2014 را منتشر کرد.

تحولات فلسطین| واکنش جهاد و حماس به قانون نژادپرستانه "دولت یهود"

سخنگوی جنبش حماس تصویب قانون نژادپرستانه دولت یهود را تصمیمی خطرناک برای هدف قراردادن موجودیت فلسطین دانست.

هیأتی از حماس عازم قاهره شد

هیأتی از حماس به ریاست نائب‌رئیس این جنبش در غزه عازم مصر شد تا با مقامات اطلاعاتی این کشور درباره آخرین اوضاع فلسطین رایزنی کند.

حماس هم توافق برای آتش‌بس را تایید کرد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) شامگاه شنبه از دستیابی به توافق برای آتش‌بس در نوار غزه و توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی با میانجی‌گری مصر خبر داد.

واکنش طالبان به پایان نشست عربستان؛ این نشست تلاشی برای تبدیل افغانستان به فلسطین دوم بود

طالبان در واکنش به پایان نشست علما در عربستان برای مشروعیت‌زدایی از جنگ این گروه در افغانستان اظهار داشت که شرکت‌کنندگان به جای محکومیت اشغال افغانستان و نادیده گرفتن جنایت‌های خارجی‌ها، برای تبدیل شدن افغانستان به فلسطین دوم تلاش کردند.

نشست شورای مرکزی جبهه پایداری در قم برگزار می‌شود/ دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی

قائم‌مقام جبهه پایداری گفت: اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری در جریان نشست یک روزه خود در قم، با علامه مصباح یزدی دیدار می‌کنند.

اعضای جدید شورای مرکزی دفتر تحکیم انتخاب شدند

سی و پنجمین نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت برگزار شد و در پایان این نشست، اعضای جدید شورای مرکزی این اتحادیه دانشجویی انتخاب شدند.

44 درصد ساکنان سرزمین‌های اشغالی حماس را پیروز می‌دانند

نتایج جدیدترین نظرسنجی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین نشان داد جنبش حماس در رویارویی با ارتش رژیم صهیونیستی، پیروز میدان خواهد بود.

معامله قرن تلاشی برای ازبین بردن آرمان فلسطین است

تهران- ایرنا- نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، معامله قرن را قراردادی بسیار مبهم و تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی برای از بین بردن آرمان فلسطین دانست.

حماس: رفتار تشکیلات خودگردان با طرح آمریکایی همسو است

تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی (حماس) سیاست ها و عملکرد تشکیلات خودگردان فلسطین در قبال نوار غزه را نشانه همسویی با اجرای طرح آمریکایی-صهیونیستی موسوم به «معامله قرن» دانست.

صهیونیست ها، حماس را تهدید به عملیات بزرگ نظامی کردند

تهران - ایرنا- رژیم صهیونیستی، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را تهدید کرد در صورت عدم توقف ارسال بادبادک های آتش زا از غزه به سرزمین های اشغالی، عملیات گسترده نظامی علیه این باریکه انجام خواهد داد.

واکنش حماس به تهدیدات رژیم صهیونیستی

سخنگوی جنبش حماس به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها واکنش نشان داد و از ادامه مبارزه ملت فلسطین با همه ابزار و شیوه ها خبر داد.

نماینده پوتین با رئیس حماس درباره اوضاع غزه گفت وگو کرد

مسکو - ایرنا - نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه با رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره اوضاع نوار غزه تلفنی گفت وگو کرد.

آغاز نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی اتحادیه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد

اولین نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی اتحادیه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.