هشتمین حراج تهران

هشتمین حراج تهران عصر جمعه با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار شد که بالاترین رقم فروش مربوط به اثری از منیر فرمانفرماییان با قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود.مطالب مرتبط

آیا اثری از موزه هنرهای معاصر در حراج تهران فروخته شد؟

در جریان برگزاری دهمین دوره حراج تهران، حاشیه باز هم این رویداد را رها نکرد. یکی از حاشیه‌های این حراج، به اثر «رکنی حائری‌زاده» برمی‌گشت. گفته می‌شد این اثر متعلق به مجموعه موزه هنرهای معاصر تهران است، بنابراین حق خرید و فروش آن در حراج وجود ندارد.

پیشنهاد آغداشلو برای راه‌ پیدا نکردن آثار جعلی به حراجی‌ها

آبدین آغداشلو درباره درباره موضوع جعلی بودن برخی آثار در حراج‌های هنری دنیا، بیان کرد: آثار جعلی ممکن است به هر حراجی در هر جای دنیا راه پیدا کند؛ به طور مثال من درباره جعلی بودن بیش از ۲۰ مورد از آثار حراج کریستیز فقط در یک دوره از حراج آن مقاله‌ای نوشتم

چوب حراج به ثروت عمومی در واگذاری‌ها/ ۷۵ میلیارد طی ۱۳ سال نصیب خریداران گوشت اردبیل شد

آیا متولیان خصوص‌ سازی حاضرند با‌ این استدلال که کسی پیشنهاد قیمت بالاتر را نمی‌دهد منزل خود را به یک دهم قیمت عادله آن واگذار کنند!؟‌ اگر پاسخ منفی است در‌این صورت چه کسی به آنها اجازه داده است که چوب حراج به ثروت عمو‌می‌زده و آن را به ثمن بخس به افراد ن

برگزاری هشتمین همایش بانکداری الکترونیک؛ نهم و دهم بهمن‌ماه

دبیر هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت اعلام کرد که این همایش در روزهای نهم و دهم بهمن ماه در برج میلاد تهران توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار می‌شود.

حراج اموال بیت‌المال توسط سازمان خصوصی‌سازی/ استعفای نمایشی پوری حسینی نباید به دست فراموشی سپرده شود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: استعفای نمایشی رئیس سازمان خصوصی‌سازی برای کاهش فشار افکار عمومی و عملکرد این سازمان که غیر از لطمه شدید و حراج اموال بیت‌المال سودی نداشته است نباید به دست فراموشی سپرده شود.

برگزاری هشتمین نشست ادبی ترک های خراسان

هشتمین نشست ادبی ترک زبانان خراسان بزرگ به میزبانی شهرستان جوین برگزار شد.

اعلام شعار هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از انتخاب شعار «خوشا مکران و نقش بی مثالش» برای هشتمین دوره جشنواره مد و لباس فجر خبر داد

پنج پورشه گران قیمت که به حراج رفته اند+ عکس

ثبت نام هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت فردا آغاز می شود

دوم بهمن ماه سال جاری ثبت نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال 1397 انجام می شود.

ثبت نام هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت فردا آغاز می شود

دوم بهمن ماه سال جاری ثبت نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال 1397 انجام می شود.

تهران نشست توسعه بدمینتون آسیا را میزبانی می کند

تهران- ایرنا- نشست توسعه بدمینتون آسیا 19 بهمن پس از بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران با حضور مسئولان این کمیته در تهران برگزار می شود.

فردا ثبت نام هشتمین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت آغاز می‌شود

ثبت نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌های صنایع دستی، فرش و... در سال ۹۷ از ساعت هشت صبح دوم بهمن ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ نهم بهمن ماه ادامه می‌یابد.]]>

آغاز هشتمین دوره مسابقات بومی محلی جورابین خلیفان

هشتمین دوره مسابقات جورابین شهرخلیفان گرامیداشت دهه فجر، آغاز شد.

«خوشا مکران و نقش بی مثالش»؛ شعار هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از انتخاب شعار «خوشا مکران و نقش بی مثالش» برای هشتمین دوره جشنواره مد و لباس فجر خبر داد.

برگزیدگان هشتمین جایزه‌ دکتر مجتبایی معرفی شدند

برگزیدگان هشتمین دوره جایزه دکتر فتح‌الله مجتبایی دیشب در شهر کتاب معرفی و تقدیر شدند.

صدور کیفرخواست در مورد یک مقام دولتی

هشتمین نشست دادستانی تهران با مدیران رسانه‌ها، با حضور مدیران مسئول و سردبیران روزنامه‌ها، روز یکشنبه ۳۰ دی ماه به ریاست جعفری دولت آبادی برگزار شد.

مرحله سوم لیگ برتر واترپلو از فردا

مرحله سوم بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور 26 الی 28 دی ماه 1397 در دو شهر تهران و زنجان برگزار می‌شود.

شماره جدید «خط حزب‌الله» منتشر شد

تهران - ایرنا - یکصد‌ و ‌شصت ‌و هشتمین شماره‌ نشریه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مردم در تنگنا هستند»، منتشر شد.

مرحله سوم لیگ برتر واترپلو

مرحله سوم بیست و هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو کشور ۲۸ دی‌ماه در استخر بین‌المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد.

اردوی آمادگی بدمینتون بانوان کشور در تهران آغاز شد

اردوی آمادگی بدمینتون بانوان کشور به منظور حضور قدرتمند در بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران از روز گذشته با حضور 10 ملی پوش در محل کمپ این فدراسیون در تهران آغاز شد.