حماس: در نشست شورای مرکزی فلسطین شرکت نمی کنیم

جنبش حماس رسما اعلام کرد در نشست شورای مرکزی فلسطین شرکت نمی کند.مطالب مرتبط

فتح خواستار انحلال پارلمان فلسطین و برگزاری انتخابات سراسری شد

شورای انقلابی جنبش فتح از شورای مرکزی سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) خواست در نشست اواخر ماه جاری میلادی خود شورای قانونگذاری فلسطین (پارلمان) را منحل کند.

عباس: مجبور به اجرای مصوبات نشست آتی شورای مرکزی ساف هستیم

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه شنبه اعلام کرد که این تشکیلات مجبور به اجرای مصوبات نشست آتی شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) در اواخر ماه اکتبر جاری است.

فلسطین| گام‌های حماس برای کاهش بحران‌های غزه/ اعتراف یک کارشناس صهیونیست به توانمندی سایبری حماس

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) اعلام کرد وارد شدن سوخت اولین گام است و گام‌های بعدی برای کاهش بحران‌ها در نوار غزه برداشته خواهد شد.

عباس: شورای مرکزی ساف مصمم به اجرای تصمیماتش است

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، شورای مرکزی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) تصمیم دارد، راهکارهایی را جهت اجرای تصمیماتی که در چند ماه اخیر برای بازنگری در روابط خود با رژیم صهیونیستی اتخاذ کرده، تعیین کند.

خواهان تسلط بر شورای ملی فلسطین نیستیم

موسی ابو مرزوق گفت حماس آماده گفتگو و همکاری با همه گروهها و احزاب سیاسی و اقشار مختلف مردم فلسطین برای رسیدن به توافق درباره همه مسایل مورد اختلاف است

حماس:تشکیلات خودگردان صلاحیت اداره فلسطین را ندارد

تهران- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که دولت رامی الحمد الله نخست وزیر تشکیلات خودگردان دیگر برای اداره فلسطین شایستگی لازم را ندارد.

مشعل: حماس طرح تاکتیکی برای آزادی فلسطین دارد

تهران- ایرنا- 'خالد مشعل' رئیس دفتر سیاسی سابق حماس گفت: این جنبش طرح تاکتیکی و استراتژیک برای آزادی فلسطین دارد که برای اجرا نیاز به وحدت آرای عربی و اسلامی دارد.

حماس: دولت «الحمدالله» فاقد صلاحیت اداره امور فلسطین است

جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که دولت وفاق ملی به نخست وزیری «رامی الحمدالله» فاقد صلاحیت اداره امور فلسطین است.

هنیه: برای شکستن محاصره نوار غزه بدون هرگونه هزینه‌ سیاسی تلاش می‌کنیم

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد حماس با طرف‌های متعدد برای دستیابی به آتش‌بس در غزه در مقابل پایان یافتن محاصره نوار غزه بدون هرگونه هزینه سیاسی تلاش می‌کند.

خالد قدومی: معامله قرن تلاشی ناموفق برای از بین بردن فلسطین است

نماینده جنبش حماس در تهران مساله قدس و آوارگان را دو موضوع کلیدی عنوان کرد و افزود: باید با عادی سازی روابط به سختی و جدی مقابله کنیم.

حماس: تشدید مقاومت کوتاه‌ترین راه برای رهایی از اشغالگری است

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) ضمن تمجید از عملیات مقاومتی اخیر در کرانه باختری و مجریان آن، تاکید کرد که تشدید مقاومت در اشکال مختلف از سوی ملت فلسطین کوتاه‌ترین راه برای رهایی از اشغالگری رژیم صهیونیستی و دستیابی به حقوق ملی و تاسیس کشور فلسطین است.

حماس: عباس نمی‌تواند تحریم‌ها علیه غزه را اجرایی کند

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنانی تاکید کرد که بنا به دلایلی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین قادر به اجرای تحریم‌ها علیه غزه نیست.

درخواست «مشعل» از کشورهای اسلامی برای معادله‌ای متوازن در حمایت از فلسطین

رئیس سابق دفتر سیاسی حماس ضمن به صدا درآوردن زنگ هشدار درباره خطرات کنونی علیه مسأله فلسطین، از متفکران و سیاستمداران جهان اسلام درخواست کرد معادله‌ای دقیق برای یاری فلسطین ایجاد کنند.

تهدید یک مقام صهیونیست به جنگ علیه غزه و نابودی حماس/ پرتز از مواضع ابومازن تجلیل کرد

یک مقام رژیم صهیونیستی با حمله به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) خواستار تجاوز نظامی به نوار غزه برای از بین بردن این جنبش شد.

درخواست عضو حماس از عباس برای اجرای آشتی ملی

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) از رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواست توافقات آشتی ملی امضا شده میان این جنبش و جنبش فتح را به مرحله اجرا درآورد.

محمود الزهار: راهپیمایی‌های بازگشت ادامه خواهد یافت / ابومازن باید محاکمه شود

یک عضو مطرح جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با بی‌اساس خواندن اتهامات تشکیلات خودگردان علیه حماس بر ادامه راهپیمایی‌های بازگشت تا تحقق اهداف مربوطه تاکید کرد.

عضو ارشد حماس: «وحدت ملی» رمز مقابله با طرح آمریکاست

یکی از اعضای ارشد حماس در مصاحبه‌ای اعلام کرد فلسطین با چالش‌های سختی از جمله طرح آمریکا موسوم به «معامله قرن» روبروست و تنها راه مقابله با این چالش ها، وحدت ملی است.

تلاش بین‌المللی برای دستیابی به آتش‌بس و طرح رژیم صهیونیستی برای ترور سه رهبر ارشد حماس

یک رسانه عربی از طرح رژیم اشغالگر قدس برای ترور سه نفر از رهبران ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) خبر داد.

ملت فلسطین از تهدیدات توخالی نمی هراسد

جنبش حماس در پاسخ به تهدیدات جدید رژیم صهیونیستی برای حمله به نوار غزه تأکید کرد تهدیدات این رژیم، ملت فلسطین را نخواهد ترساند و اراده اش را در هم نخواهد شکست.

هنیه: راهپیمایی بازگشت به خاطر دلار و سوخت نیست/ به پیروزی نزدیک شده‌ایم

هنیه راهپیمایی‌های بازگشت به خاطر دلار و سوخت نیست رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد انقلاب ملت فلسطین تا پایان محاصره تحمیلی اسرائیل بر نوار غزه و بازگشت به قدس و فلسطین ادامه خواهد یافت .