واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

وزیر خارجه ایران در واکنش به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌های ایران گفت این سیاست تلاش مذبوحانه‌ای برای تضعیف برجام بود.مطالب مرتبط

تصویر توئیتری ترامپ درباره طوفان شدید مایکل

رئیس جمهور آمریکا در صحفه توئیتری خود تصویری ماهواره‌ای از نزدیک شدن طوفان شدید مایکل به ایالت فلوریدا منتشر کرده است.

پیام های توئیتری ترامپ بازار نفت را سردرگم کرده است

مسکو - ایرنا - وزیر انرژی روسیه گفت که پیام های توئیتری دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بازار نفت را دچار سردرگمی می کند.

واکنش وزارت خارجه به مطالب منتشر شده درباره سخنرانی ظریف در مورد CFT

روابط عمومی وزارت امور خارجه به مطالب منتشر شده درباره سخنرانی ظریف در مجلس در خصوص CFT واکنش نشان داد.

استروجن بار دیگر ایده «اسکاتلند مستقل» را مطرح می‌کند

رئیس فراکسیون کارگری در پارلمان بریتانیا، در حساب توئیتری خود اعلام کرد که وزیر برگزیت درباره مذاکرات خروج از اتحادیه اروپا بیانیه‌ای را در مجلس عوام ایراد خواهد کرد.]]>

افشاگری مجتهد درباره پرونده «خاشقجی»؛ ترک‌ها اطلاعات غیرقابل خدشه دارند؛ ترامپ هم نمی‌تواند از بن‌سلمان دفاع کند

مجتهد فعال توئیتری که به افشاگر اخبار پشت پرده آل سعود مشهور است، اظهارات مهمی را درباره سرنوشت جمال خاشقجی بیان کرده است.

ضربه کاری ظریف به ناتوی عربی

نیویورک- ایرنا- درست زمانی که همه به مذاکرات برجامی محمد جواد ظریف با مقام های غربی در نیویورک چشم دوخته بودند، رایزنی های فشرده او با همتایان عربی درباره منطقه و تهدیدهای ترامپ، یکی از دستاوردهای مهم را برای ایران رقم زد.

واکنش وزارت خارجه به برخی برداشت‌های رسانه‌ای از اظهارات ظریف در مجلس

روابط عمومی وزارت امور خارجه در بیانیه‌ای به برخی از برداشت ها از سخنان روز گذشته وزیر امور خارجه در مجلس در جریان تصویب پیوستن ایران به کنوانسیون CFT واکنش نشان داد.

خاشقجی پیامی به ملک سلمان درباره باج‌خواهی ترامپ از عربستان داده بود

یک روز قبل از ناپدید شدنش، جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی در مصاحبه‌ای مطبوعاتی با شبکه دویچه وله آلمان به حرف‌های دونالد ترامپ درباره مکالمه‌ تلفنی‌اش با پادشاه عربستان واکنش نشان داده بود. ترامپ در آن تماس تلفنی به ملک سلمان گفته بود، عربستان بدون حمای

تصویرسازی/ ترامپ در خواب بیند پنبه دانه

واکنش جالب رهبر انقلاب به اظهارات ترامپ درباره آینده ایران / رهبر معظم انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا درباره آینده ایران فرمودند: یاد این شعر افتادم که شتر در خواب بیند پنبه‌دانه... .

واکنش عربستان به تحریمهای احتمالی در خصوص ماجرای خاشقجی

عربستان در واکنش به اظهارات روز گذشته «ترامپ» در خصوص «تنبیه سخت» ریاض در خصوص ماجرای خاشقجی، اعلام کرد که به هر گونه تحریم یا فشار احتمالی واکنش نشان می دهد.

واکنش وزارت امور خارجه به مطالب منتشر شده درباره سخنرانی ظریف در مورد CFT

روابط عمومی وزارت امور خارجه به برداشت‌های صورت گرفته در قبال سخنان وزیر امور خارجه در جلسه بررسی و تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.]]>

رئیس‌جمهوری حکم آخوندی را تعلیق کرد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از تعلیق حکم وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعلیق پروانه اشتغال به کار مهندسی خود خبر داد.

اشتباه بزرگ ترامپ درباره ایران/ به نابودی صهیونیسم نزدیک‌تر شدیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات ضد ایرانی اخیر ترامپ گفت: اگر ایران تا پیش از این قادر بود طی ۱۲ دقیقه از منطقه دفاع کند، اکنون این زمان کمتر نیز شده است.

ترامپ:توافقی درباره تحریم های ترکیه به دست نیامده است

ترامپ عاشق سعودی‌هاست

"ترامپ روابط طولانی و عمیقی با عربستان دارد و معمولا روابط تجاری خود با سعودی‌ها را به رخ کشیده است. حالا اما با رویارویی دولت ترامپ با درخواست‌هایی مبنی بر واکنش سختگیرانه‌تر درباره دولت عربستان به دنبال ناپدید شدن جمال خاشقجی، این روابط بیش از پیش مورد

ترامپ با ملک سلمان درباره خاشقجی گفت‌وگو می‌کند/ انتقاد مجلس سنا از واکنش نرم آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که به زودی و در یک تماس تلفنی با پادشاه عربستان درباره پرونده ناپدید شدن روزنامه‌نگار منتقد سعودی گفت وگو می‌کند.

ترامپ: توافقی درباره برداشتن تحریم های ترکیه نداشته ایم

توانایی ایران در دفاع از آسیای غربی در دوره ترامپ، به کمتر از 12 دقیقه کاهش یافته است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اظهارات دونالد ترامپ درباره ضعیف شدن ایران پس از به قدرت رسیدنش واکنش نشان داد و اعلام کرد، «این تصور اشتباه است».

ترامپ:منفعت مالی در عربستان یا روسیه ندارم

نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه خود را با ارسال یادداشت های توئیتری شروع کرد که یکی از آنها به اظهارات چندی پیش وی درباره 110 میلیارد قرار داد با سعودی ها باز می گشت و گفت: برای ثبت می گویم که هیچ منفعت مالی در عربستان یا روسیه ندارم.

کاریکاتور/ شترامپ در خواب بیند پنبه دانه

واکنش جالب رهبر انقلاب به اظهارات ترامپ درباره آینده ایران / رهبر معظم انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا درباره آینده ایران فرمودند: یاد این شعر افتادم که شتر در خواب بیند پنبه‌دانه... .