ترامپ: یا توافق هسته‌ای اصلاح شود یا آمریکا از آن خارج می‌شود

ترامپ کشورهای اروپایی و متحدانش را به خروج از برجام در صورت رفع نکردن آنجه نوافض توافق هسته‌ای با ایران خواند، تهدید کرد.مطالب مرتبط

کری خطاب به ترامپ: اگر می‌خواهی چیزی از توافق هسته‌ای یاد بگیری کتابم را بخر

به دنبال اظهارات و انتقادات مقامات آمریکایی که در پی صحبت‌های جان کری درباره توافق هسته‌ای ایران و دیدار با محمد جواد ظریف مطرح شد، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در پیامی توییتری به دونالد ترامپ گفت که اگر می‌خواهد چیزی درباره توافق هسته‌ای یادبگیرد، کتاب

انتقاد جان کری از تصمیم ترامپ برای خروج از توافق آب‌وهوایی پاریس

وزیر خارجه سابق آمریکا با انتقاد از تصمیم‌ ترامپ برای خروج از توافق بین‌المللی پاریس تاکید کرد گرچه آمریکا از این توافق آب و هوایی خارج شده است اما مردم هنوز آن را باور دارند. به گفته این دموکرات‌، تصمیم ترامپ "بزرگترین اقدام غیر مسوولانه" یک رئیس‌جمهور آ

جان کری: با تصمیم ترامپ دیگر هیچ ایرانی‌ای با آمریکا مذاکره نمی‌کند

جان کری بار دیگر با حمایت از توافق هسته‌ای ایران، در انتقاد از تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از برجام گفت: اقدام ترامپ باعث شد رهبران ایران دیگر با آمریکا مذاکره نکنند.

دفاع سامانتا پاور از جان کری و توافق هسته‌ای

سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل در واکنش به اظهارات مایک پمپئو در انتقاد از جان کری و توافق هسته‌ای ایران در پیامی توییتری به این ادعاها واکنش داد.

آمریکا به استراتژی تغییر نظام در ایران رسیده‌ است/ دولتی آشفته‌تر از کابینه ترامپ ندیده‌ام

وزیر خارجه اسبق آمریکا در جدیدترین مصاحبه خود با اشاره به تصمیم آمریکا برای تغییر نظام در ایران گفت: خروج آمریکا از توافق هسته‌ای متحدان ما را خشمگین و تندروها را تقویت کرده است.]]>

ظریف: آمریکا از همه می‌خواهد که قانون بین‌المللی را نقض کنند

وزیر خارجه ایران با دفاع از مواضع ایران در زمینه توافق هسته‌ای با ایران از طرف‌های دیگر توافق خواست که به وظایف خود عمل کرده و خروج آمریکا از توافق را جبران کنند.

پیام کره شمالی به چینی‌ها درباره توافق هسته‌ای با ترامپ

رهبر کره شمالی درباره توافق خلع سلاح با آمریکا پیام مهمی را برای چینی‌ها ارسال کرد.

فرانسه: کماکان متعهد به حفظ توافق هسته‌ای هستیم

نماینده فرانسه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان اینکه پاریس از تصمیم آمریکا برای خروج از برجام متاسف است، تاکید کرد: ما همچنان متعهد به حفظ توافق هسته‌ای هستیم.

ردپای صهیونیست ها در سیاست های خاورمیانه ای ترامپ

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از زمان حضورش در کاخ سفید همه سیاست های احزاب دست راستی صهیونیستی را به ویژه در مساله فلسطین و توافق هسته ای دنبال کرده و اکنون با شنیده شدن زمزمه هایی مبنی بر ریاست وی بر جلسه آتی شورای امنیت، ردپایی از حضو

جان کری: ترامپ ثابت کرد حق با منتقدان ایرانی برجام بود

وزیر خارجه پیشین آمریکا روز یکشنبه در گفتگو با شبکه خبری سی اِن اِن، تصمیم کاخ سفید برای خروج از توافق هسته ای ایران را «نابخردانه و خطرناک» خواند.

کری به ترامپ: برای فهمیدن برجام کتابم را بخر

نیویورک-ایرنا-وزیر خارجه پیشین آمریکا خطاب به رئیس جمهوری این کشور گفت: اگر می خواهید درباره توافق هسته ای ایران که جهان را امن تر کرد، چیزی بدانی، کتاب جدیدم را خریداری کند.

پوتین: ایران و آمریکا بازیگران اصلی توافق هسته‌ای بودند/ روسیه و دیگران صرفا از توافق آنها حمایت کردند

رئیس‌جمهور روسیه در «مجمع اقتصادی شرق» تأکید کرد که برجام صرفا توافقی میان ایران و آمریکا بوده و دیگر طرف‌های امضاکننده، از توافق این دو کشور حمایت کرده بودند.

دفاع مجدد موگرینی از توافق هسته‌ای

مسئول سیاست خارجی تحادیه اروپا با بیان اینکه اختلاف اصلی این اتحادیه با اروپا بر سر چند جانبه‌گرایی است، بار دیگر تاکید کرد که به پشتیبانی از توافق هسته‌ای با ایران ادامه می‌دهد.

رهبر کره شمالی: به خلع سلاح هسته ای پایبندیم

تهران- ایرنا- رهبر کره شمالی در دیدار با فرستاده ویژه رئیس جمهوری چین تاکید کرد که به توافق خلع سلاح هسته ای با آمریکا پایبند است.

ترامپ:باید از صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای ایران اطمینان حاصل کرد

رئیس جمهوری آمریکا در پیام خود به شصت و دومین اجلاس عمومی آژانس بین المللی انرژی هسته ای اعلام کرد که باید صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای ایران مشخص شود.

بولتون: همچنان منتظر اقدام کره شمالی برای خلع سلاح هسته‌ای هستیم

جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت، دونالد ترامپ دری را برای مذاکرات به روی کیم جونگ اون باز کرده اما هنوز در انتظار اقدامی از سوی وی برای خلع سلاح هسته‌ای است.

صالحی: ترامپ بازنده تاریخ است

تهران – ایرنا – رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مصاحبه باخبرگزاری آسوشیتدپرس ضمن بازنده خواندن رئیس جمهوری آمریکا، ابراز امیدواری کرد که توافق اتمی میان تهران و قدرت های جهانی باقی بماند وگرنه برنامه هسته ای ایران در موقعیتی قدرتمند تر از گذشته قرار خواهد

پیام «ترامپ» به شورای حکام آژانس درباره موضوع هسته‌ای ایران

وزیر انرژی آمریکا در سخنرانی خود در شورای حکام آژانس، پیام رئیس‌جمهور آمریکا خطاب به این شورا درباره موضوع هسته‌ای ایران را قرائت کرد.

توافق «سازندگی و اصلاح» و «کردها» بر سر نخست وزیری عبدالمهدی

فهرست های سازندگی و اصلاح و نمایندگان کرد برای معرفی عادل عبدالمهدی جهت تصدی سمت نخست وزیری عراق به توافق رسیدند.

آژانس انرژی اتمی بار دیگر پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را تایید کرد

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با صدور بیانیه‌ای، بار دیگر تطابق عملکرد ایران با توافق هسته‌ای را تایید کرد.