سازمان ملل: ایران تحریم تسلیحاتی یمن را نقض کرده است

سازمان ملل مدعی شد که ایران تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه حوثی‌های یمن را نقض کرده است.مطالب مرتبط

سازمان ملل: امارات تحریم تسلیحاتی سومالی را نقض کرده است

کمیته کارشناسان ویژه سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که امارات با قاچاق سلاح به سومالی و ایجاد پایگاه نظامی در آن، قطعنامه‌های سازمان ملل در خصوص تحریم تسلیحاتی این کشور را نقض کرده است.

ایران ضعیف و درمانده هدف کلیدی آمریکا و اسرائیل است

معاون اسبق شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: یک ایران ضعیف و درمانده هدف کلیدی آمریکا و اسرائیل است. آمریکا و اسرائیل با قدرت دفاعی، موشکی و تسلیحاتی ایران مقابله کرده و ایران را تحریم تسلیحاتی کرده‌اند تا ایران را از نظر قدرت دفاعی ضعیف کرده تا هر وقت اراد

بی توجهی هند به هشدارهای آمریکا

هند به رغم هشدارها و تحریم های احتمالی واشنگتن، قصد دارد وارد قراردادهای پر منفعت تسلیحاتی با روسیه و قراردادهای نفتی با ایران شود.

رئیس سازمان دامپزشکی: خودمان را برای شرایط تحریم آماده کرده‌ایم

رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با وجود عدم اطلاع از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های جدید از سال گذشته اصلاحی در دستور‌العمل‌ها داشته‌ایم که در شرایط تحریم به کار می‌آید.

تا خاشقچی زنده به آمریکا بازنگشته، کمک تسلیحاتی به ریاض باید متوقف شود

یک سناتور جمهوریخواه کنگره آمریکا ضمن تلاش برای ارائه طرحی در خصوص قطع کمک‌های نظامی و تسلیحاتی واشنگتن به ریاض تأکید کرده که دولت سعودی مادامی‌که کمک‌های نظامی آمریکا را دریافت می‌کند به قتل و ترور غیرنظامیان و روزنامه‌نگاران ادامه می‌دهد.

رژیم صهیونیستی مدعی توافق ایران و روسیه برای دور زدن تحریم‌ها شد

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در یک سند محرمانه ادعا کرده ایران و روسیه به توافقی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران دست پیدا کرده‌اند.

ایران از بی توجهی به تاثیر تحریم بر حقوق مردم انتقاد کرد

نماینده ایران در کمیته سوم سازمان ملل، فرایندهای حقوق بشری در این سازمان را دوگانه و سیاسی دانست و گفت: در این فرایند، به تحریم های مغایر حقوق اقتصادی و اجتماعی مردم ایران، توجه نشده است.

ایران از بی توجهی به تاثیر تحریم بر حقوق مردم انتقاد کرد

نیویورک- ایرنا- نماینده ایران در کمیته سوم سازمان ملل متحد، فرایندهای حقوق بشری در این سازمان را دوگانه و سیاسی دانست و گفت: در این فرایند، به تحریم های مغایر حقوق اقتصادی و اجتماعی عامه مردم ایران، توجه نشده است.

نماینده ایران در سازمان ملل: آمریکا به اعمال تحریم معتاد شده است

سفیر ایران در سازمان ملل متحد با انتقاد از دولت آمریکا به دلیل اعتیاد به تحریم دیگر کشورها، این سیاست را در تضاد با منشور ملل متحد و قواعد بین المللی برشمرد.

تحریم‌ها را می‌توان با دور اندیشی تبدیل به فرصت کرد

بیرجند- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمن خرید نفت از ایران را تحریم کرده که باید این تحریم را به فرصت تبدیل کنیم.

طراحی ۱۲ بسته حمایتی برای مقابله با تحریم‌ها

رئیس سازمان برنامه و بودجه : پس ­­از آنکه مشخص شد امریکا در دو مرحله تحریم‌هایی را ضد ­­ما اعمال خواهد کرد، دولت ۱۲ بسته حمایتی را برای غلبه بر این تحریم‌ها طراحی کرده است.

امریکا 40 سال است که کشورمان را تحریم کرده است

کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا 40 سال است که کشورمان را تحریم کرده و اینکه می گویند اگر رای به تصویب لایحه ندهیم (FATF کارگروه ویژه اقدام مالی) تحریم می شویم دشمنان به این رای دادن و ندادن توجه نمی کنند کار خ

تحریمهای امریکا علیه ایران نقض آشکار منشور ملل متحد است

«ریچارد فالک» معتقد است که تحریم های اعمال شده بر ایران مخالف منشور سازمان ملل متحد و قوانین بین المللی بوده و  این تحریم ها در واقع شامل تهدیدات غیرقانونی و استفاده از زور می شود.

ایران و روسیه توان رفع نیاز یکدیگر در شرایط تحریم را دارند

تهران- ایرنا- رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های تهران و مسکو به آسانی پوشش دهنده همه نیازهای دو کشور بویژه در شرایط کنونی تحریم هاست.

پیشنهاد یک کارشناس برای دور زدن تحریم های نفتی

با نزدیک شدن موعد تحریم‌های نفتی ایران، راهکارهای مختلف مقابله با تحریم طی مذاکره بین ایران و اروپا درحال بررسی است؛ مذاکراتی که هرچند تاکنون جزئیات آن اعل نشده اما به اعتقاد کارشناسان به‌نظر نتیجه‌بخش است و آینده نفت ایران آن‌طور که آمریکا آرزو می‌کرد، س

آمریکا سه بانک ملت، پارسیان، مهر اقتصاد و سازمان بسیج را تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه‌ترین اقدام ضدایرانی خود سازمان بسیج مستضعفین، سه بانک ملت، پارسیان، مهر اقتصاد و شرکت‌های فولاد مبارکه و تراکتورسازی ایران را تحریم کرد.

بانک‌های ایران مجری تحریم‌های آمریکا/تحریم‌شدگان حق دریافت خدمات ندارند+ سند

براساس بخشنامه بانک کشاورزی، در صورتی که اشخاص حقیقی و حقوقی در لیست تحریم‌های سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، وزارت امور خارجه و خزانه‌داری آمریکا قرار داشته باشند، امکان ارائه خدمات بانکی به آنها وجود ندارد.

سیستم‌های تسلیحاتی جدید آمریکا به راحتی هک می‌شوند

براساس یک گزارش جدید دولتی در آمریکا، "دشمنان" می‌توانند به راحتی سیستم‌های تسلیحاتی جدید این کشور را هک کنند.

ایران در آستانه‌تحریم‌ها، نفت خود را در بندر دالیان چین ذخیره‌سازی می‌کند

رویترز به نقل از منابع آگاه مدعی شد ایران در آستانه‌تحریم‌ها، نفت خود را در بندر دالیان چین ذخیره‌سازی می‌کند،‌ یک کشتی حامل 2 میلیون بشکه نفت خود را خالی کرده و 3 نفتکش دیگر هم قرار است تا دو هفته دیگر به این مکان برسد.

هوک: برجام ناقص بود/ در تحریم ایران جدی هستیم

برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران تاکید کرد که واشنگتن در تحریم ایران جدی است.