در هشتمین حراج تهران چه گذشت؟

دومین مرحله حراج تهران در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود و تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت؛ مجموع فروش این رویداد به ١٤ میلیارد و ٩٥٢ میلیون تومان رسید.
کلمات کلیدی: [ حراج تهران]


مطالب مرتبط

در هشتمین حراج تهران چه گذشت؟

دومین مرحله حراج تهران در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود و تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت؛ مجموع فروش این رویداد به ١٤ میلیارد و ٩٥٢ میلیون تومان رسید.

دومین مرحله هشتمین حراج تهران

دومین مرحله هشتمین دوره حراج تهران ۲۲ دی ماه برگزار شد. رویکرد این بخش از حراج تهران به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود به شکلی که تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت.

هشتمین حراج تهران موفق ظاهر شد/ توجه به ارزش‌های ملی و دینی

مرتضی کاظمی ضمن موفق ارزیابی کردن هشتمین حراج تهران که با رویکرد هنر معاصر برگزار شد تاکید کرد این حراج به سنت های دینی، ملی و هویت ایرانی پایبند بود.

هنر معاصر ایران زیر چکش هشتمین حراج تهران رفت

هشتمین حراج تهران عصر امروز با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار می شود.

هشتمین حراج تهران

هشتمین حراج تهران عصر جمعه با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار شد که بالاترین رقم فروش مربوط به اثری از منیر فرمانفرماییان با قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود.

نقاشی در دانشگاه‌ها منجمد است/ حراج نباید معیار هنری باشد

بهرنگ صمدزادگان که با اثر آبرنگ در هشتمین حراج تهران حضور دارد، ضمن ابراز گلایه از قیمت‌گذاری اثرش در این حراج گفت: تقصیر برگزارکنندگان حراج نیست، تقصیر جامعه هنری ما است که حراج را به عنوان معیار هنری در نظر می‌گیرد.

حراج تهران برگزار شد

دومین مرحله حراج تهران امسال (هشتمین دوره) در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود به شکلی که تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت.

چه کسانی از نمایشگاه حراج تهران دیدن کردند؟

بخش نمایشگاهی هشتمین حراج تهران سه شنبه نوزدهم دی ماه در هتل پارسیان آزادی آغاز به کرد  و میزبان چهره‌های مختلفی بود.

۱۴ میلیارد و ۹۵۲ میلیون تومان حاصل فروش هشتمین حراج تهران شد

هشتمین حراج تهران عصر امروز با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار شد که بالاترین رقم فروش مربوط به اثری از منیر فرمانفرماییان با قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود.

هشتمین حراج بزرگ تهران

]]>

چکش‌های کم‌رمق برای هنر معاصر/ شب ناکامی نامداران

هشتمین حراج تهران که به هنر معاصر اختصاص داشت، نسبت به دوره قبلی با افت فروش حدوداً 50 درصدی مواجه بود. همچنین در دوره هفتم 6 اثر میلیاردی بودند که این تعداد در حراج هشتم به نصف کاهش یافت و فقط 3 اثر توانستند میلیاردی شوند.

حراج مهم‌ترین مدالم در حمایت از زلزله‌زدگان غرب کشور/ پدرم حریف تمرینی من بود

دارنده نشان طلای مسابقات آسیایی کاراته مالزی در سال 2011 که مدالش را در حمایت از زلزله‌زدگان به حراج گذاشته است، گفت: حریف تمرینی من پدرم بود که همه فنون کاراته و منش چگونگی مقابله با حریف را به من آموخت.

پیکان به آسانی از سد ساری 21 گذشت

تهران- ایرنا- تیم والیبال پیکان در هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه 3 برصفر از سد تیم ساری 21 گذشت.

­ هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (میدکس) از فردا پنجشنبه ۲۱ دی ­در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

سانچی برای هشتمین بار میعانات گازی را به کره جنوبی می برد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفتکش اعلام کرد: نفتکش سانچی برای هشتمین بار برای صادرات میعانات گازی عازم کره جنوبی بود که حادثه برخورد با کشتی فله بر چینی رخ داد.

حراج استون مارتین DB5 کلاسیک در لندن

مرسدس بنز هیتلر آماده حراج در آمریکا شد

هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارایه شد

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه از ارائه هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

شمار شرکت کنندگان در آزمون سالانه حفظ قرآن، امسال از 102 هزار تن گذشت

تهران - ایرنا - رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: شمار ثبت‌نام کنندگان از سراسر کشور در آزمون سالانه حفظ و مفاهیم قرآن کریم، از مرز 102 هزار نفر گذشت، این در حالیست که ثبت نام پایان دی ماه ادامه دارد.

مهم‌ترین اخبار فرهنگی تسنیم در هفته‌ای که گذشت

در هفته‌ای که گذشت اتفاقات متعددی توانست در حوزه فرهنگ و هنر، جریان‌ساز شود.