خشم آفریقایی ها از اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ
مطالب مرتبط

سازمان ملل اظهارات توهین آمیز ترامپ در مورد ملت های آفریقایی را «نژادپرستانه» دانست

تهران – ایرنا – دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد امروز جمعه اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه ملت های آفریقایی را«نژادپرستانه» دانست.

خشم آفریقایی ها از اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ

ادامه واکنش ها به اظهارات توهین آمیز ترامپ

واکنش ها به اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ درباره مهاجران آفریقایی و مهاجران برخی کشورهای دیگر ادامه دارد.

عکس/ اعتراض «توالتی»‌ به توهین نژادپرستانه ترامپ

در واکنش به اظهارات توهین‌آمیز ترامپ علیه کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین، معترضان این عبارت‌های توهین‌آمیز را با استفاده از نورپردازی روی نمای بیرونی هتل ترامپ در واشنگتن به تصویر کشدند.

الازهر مصر خواستار عذرخواهی ترامپ از اظهارات توهین آمیز به برخی کشورها شد

تهران-ایرنا- شبکه خبری 'سی ان ان عربی' روز یکشنبه گزارش داد: موسسه الازهر مصر از دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا خواست تا از اظهارت توهین آمیز خود در مورد برخی کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین عذرخواهی کند.

ادامه موج محکومیت اظهارات توهین آمیز ترامپ علیه مهاجران آفریقایی

در حالی که رئیس جمهور آمریکا هرگونه اظهارات توهین آمیز علیه مهاجران آفریقایی و آمریکای لاتین را تکذیب کرده ولی همچنان با موج گسترده محکومیت‌ها از سوی افکار عمومی و سیاستمداران روبرو شده است.

سازمان ملل اظهارات ترامپ را شرم آور خواند

سازمان ملل اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را در مورد هاییتی و کشورهای آفریقایی «تکان دهنده» و «شرم آور» خواند.

الازهر عذرخواهی ترامپ را خواستار شد

الازهر مصر در بیانیه‌ای اظهارات توهین‌آمیز «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا درباره مهاجران آفریقایی را محکوم کرد.

54 کشور آفریقایی: ترامپ باید عذرخواهی کند

خشم آفریقایی‌ها از اظهارات توهین آمیز رئیس‌جمهور آمریکا علیه برخی از کشورهای آفریقایی همچنان ادامه دارد.

نشریه آمریکایی: اظهارات ترامپ درباره مهاجران آفریقایی به فرهنگ سیاسی آمریکا آسیب می زند

تهران-ایرنا- نشریه آمریکایی «نشنال ریویو» درباره اظهارات توهین آمیز ترامپ درباره کشورهای آفریقایی نوشت: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر با ابراز خصومت در قبال مهاجران بیش از پیش به فرهنگ سیاسی آمریکا آسیب رساند.

آفریقای جنوبی به سخنان توهین آمیز ترامپ اعتراض کرد

وزارت امور خارجه آفریقای در خصوص اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به سفارت این کشور در پرتوریا اعتراض کرد

اهانت ترامپ به آفریقایی ها

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترزامروز جمعه به نقل از منابع آگاه خبر داد که دونالد ترامپ روز پنجشنبه (21 دی) در کاخ سفید و در جلسه ای با حضور برخی از اعضای دمکرات و جمهوریخواه سنا، پذیرش مهاجر از کشورهای آفریقایی و هائیتی را زیر سوال برد و اظهارات توهین آمی

سخنان توهین آمیز ترامپ خلافِ عرف و رفتارهای مقبول است

«اتحادیه آفریقا» (AU) با «هشدار آمیز» خواندن سخنان توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا علیه کشورهای آفریقایی، هائیتی و السالوادور، این اظهارات را «خلافِ عرف و رفتارهای پذیرفته و مقبول» دانست.

ماست‌مالی سخنان توهین‌آمیز ترامپ درباره مهاجران آفریقایی توسط کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید در اظهارنظری درباره مناقشه اخیر به خاطر صحبت‌های توهین‌آمیز دونالد ترامپ درباره برخی کشورهایی که مهاجرانشان به آمریکا می‌روند، گفت که ادبیات او "تند" بوده اما یکی از دلایل پیروزی او در انتخابات این بوده که نشان داده مثل "یک ربات برنامه‌ریز

سخنان توهین آمیز ترامپ خلافِ عرف و رفتارهای پذیرفته و مقبول است

«اتحادیه آفریقا» (AU) با «هشدار آمیز» خواندن سخنان توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا علیه کشورهای آفریقایی، هائیتی و السالوادور، این اظهارات را «خلافِ عرف و رفتارهای پذیرفته و مقبول» دانست.

واکنش سازمان ملل به توهین ترامپ نسبت به مهاجران آفریقایی و لاتین‌تبار

سازمان ملل اظهارات توهین آمیز اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه مهاجران آفریقایی و لاتین‌تبار را محکوم کرد و آن را تکان دهنده و شرم آور توصیف کرده است.

کشورهای آفریقایی خواستار عذرخواهی ترامپ شدند

تهران- ایرنا- همه کشورهای آفریقایی در سازمان ملل از رئیس جمهوری آمریکا خواستند اظهارات توهین آمیز خود به ملت های آفریقا را پس گرفته و عذرخواهی کند.

خشم اتحادیه آفریقا از اظهارات توهین‌آمیز ترامپ

اتحادیه آفریقا اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا درباره ملت‌های آفریقایی را محکوم کرد.

ترامپ اشاره توهین‌آمیز به برخی کشورها را تکذیب کرد

بدنبال انتقادات سنگین از «ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا اشاره توهین‌آمیز به کشورهای آفریقایی، هائیتی، السالوادور را تکذیب کرد.

انتقاد دبیرکل سازمان فرانکوفونی از اظهارات ترامپ

رئیس سازمان کشورهای فرانسه زبان اظهارات رئیس جمهور آمریکا را در مورد هائیتی و برخی کشورهای آفریقایی ، غیر قابل قبول و توهین آمیز توصیف کرد.