خشم آفریقایی ها از اظهارات توهین آمیز دونالد ترامپ
مطالب مرتبط

ترامپ با رابرت دنیرو بازیگر معروف درگیری لفظی پیدا کرد

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در توئیتی این بار «رابرت دِنیرو» هنرمند آمریکایی را هدف الفاظ توهین آمیز خود قرار داد و در توئیتی نوشت: ضریب هوشی او پایین است.

توهین ترامپ به یک خبرنگار زن

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با توهین دست کم پنج بار از یک خبرنگار زن خواست سکوت کند.

اظهارات ترامپ یک تریلیارد دلار برای بورس آمریکا هزینه داشت

بر اساس گزارش تحلیلگران اقتصادی بانک جی پی مورگان،به دلیل ارتباط اظهارات دونالد ترامپ با عملکرد بازار بورس،این اظهارات تاثیر منفی ۴.۵درصدی معادل ۱.۲ تریلیارد دلار بر بورس آمریکا گذاشته است.

مشاور کاخ سفید بابت توهین خود به نخست وزیر کانادا عذرخواهی کرد

مشاور بازرگانی کاخ سفید روز سه شنبه بابت اظهارات توهین آمیز خود علیه نخست وزیر کانادا، از وی و دولت این کشور عذرخواهی کرد.

اظهارات عجیب ترامپ در نشست گروه 7

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، دونالد ترامپ طی اظهارات خود در نشست گروه هفت در کانادا، به رییس جمهور فرانسه درباره تروریست‌های کشورش هشدار داده، شینزو آبه را به فرستادن 25 میلیون مکزیکی تهدید کرده و اقدامات رییس کمیسیون اروپا را محکوم کرده است!

پاسخ لاوروف به اظهارات ترامپ درباره پیوستن روسیه به «جی۷»

وزیر خارجه روسیه در پاسخ به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره پیوستن مسکو به گروه موسوم به «جی۷» اعلام کرد که روسیه هرگز درخواست بازگشت به این گروه را نکرده است.

واکنش‌ها به نشست اون و ترامپ

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید کرد، جهان یک گام به صلح در شبه جزیره کره پس از نشست موفقیت آمیز دونالد ترامپ با رهبر کره شمالی نزدیک‌تر شد.

واکنش واعظی به توهین‌ علیه رئیس سازمان انرژی اتمی در راهپیمایی روز قدس

رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به سردادن شعارهایی توهین آمیز از سوی عده ای به رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: امیدوارم آنان که نظرات متفاوتی دارند، باور کنند که منطق، بهتر و کارسازتر از توهین است.]]>

ترامپ کانادا را به آستانه جنگ تجاری با آمریکا کشاند

تلاش نخست وزیر کانادا برای پرهیز از عصبانیت دونالد ترامپ تنها چند ساعت پس از اینکه به نظر می‌رسید با موفقیت به پایان رسیده است، با توهین باران شدن از سوی رییس جمهور آمریکا شکست خورد.

ترامپ: توهین‌ها با "اون" رد و بدل نمی‌شد، به این جا نمی‌رسیدیم!

رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید کرد، توهین‌ها به کره‌شمالی برای سرعت دادن به روند حضور آنها در پای میز مذاکره "حیاتی" بود.

کانادا به سخنان اهانت آمیز ترامپ واکنش نشان داد

تهران – ایرنا – دفتر «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا با صدور بیانیه‌ای در توئیتر، به اظهارات اهانت آمیز رئیس جمهوری آمریکا در پایان نشست سران «جی هفت» واکنش نشان داد و اعلام کرد که ترودو همه مواضع خود را پیش از این هم در مجامع عمومی و خصوصی مطرح کرده بود.

ترامپ امضای بیانیه مشترک اجلاس گروه هفت را پس گرفت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که در واکنش به اظهارات نخست وزیر کانادا ، امضا و حمایتش از بیانیه نشست سران «جی هفت» را پس گرفته است.

دید منفی شهروندان آلمانی نسبت به گروه 7 با حضور ترامپ

نتایج یک نظرسنجی از نگاه انتقاد آمیز شهروندان آلمانی نسبت به تشکل جی هفت با توجه به سیاست های یکجانبه "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور آمریکا خبر می دهد.

عذر خواهی مشاور بازرگانی کاخ سفید از نخست‌وزیر کانادا

مشاور بازرگانی کاخ سفید بابت اظهارات توهین‌آمیز خود علیه نخست‌وزیر کانادا، از وی عذرخواهی کرد.]]>

رئیس دفتر رئیس جمهوری: امیدوارم باور کنند منطق بهتر از توهین است

رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به سردادن شعارهایی توهین آمیز از سوی عده ای به رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: امیدوارم آنان که نظرات متفاوتی دارند، باور کنند که منطق، بهتر و کارسازتر از توهین است.

واکنش‌ها به نشست اون و ترامپ/ پنس: جهان یک گام به صلح در شبه جزیره کره نزدیک شد

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا تاکید کرد، جهان یک گام به صلح در شبه جزیره کره پس از نشست موفقیت آمیز دونالد ترامپ با رهبر کره شمالی نزدیک‌تر شد.

شناسایی کامنت‌های توهین آمیز توسط هوش مصنوعی

برندگان و بازندگان دیدار ترامپ و کیم

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، پیش از آنکه برای دیدار با رهبر کره‌شمالی عازم سنگاپور شود، گفته بود که در همان دقایق نخست می‌تواند بفهمد که این دیدار موفقیت‌آمیز خواهد بود یا نه. شاید همین مسئله باعث شده بود که تردیدها درباره ثمربخش‌بودن این دیدار قوت گی

وزیر خارجه کانادا: تعرفه های آمریکا توهین آمیز است

روسیه: پایان رزمایش ها در شبه جزیره کره گام مهمی است

تهران – ایرنا – روسیه که مدتی چشم انتظار دیدار دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بود، از اظهارات ترامپ در مورد توقف رزمایش های سالانه در شبه جزیره کره استقبال کرده و آن را گام مهمی دانست.