صاحب تلگرام یک سرمایه گذار در نفت و گاز رژیم صهیونیستی است/ ۵ نرم‌افزار پیام رسان داخلی جایگزین تلگرام می‌شود

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: ۵ نرم‌افزار پیام رسان داخلی از جمله سروش، ویسپی، گپ، آی گپ و بیسفون جایگزین تلگرام می‌شوند.]]>مطالب مرتبط

فیلترینگ تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی ضربه زد

رییس هیات مدیره ارتباطات زیرساخت، درباره فیلتر تلگرام و نوع برخورد مردم با این موضوع گفت: این‌که فیلتر تلگرام معادل پیشرفت شبکه‌های اجتماعی داخلی قرار گرفت، به خود پیام‌رسان‌های داخلی ضربه زد و کاربران نیز نسبت به این روش موضع گرفتند. بنابراین فیلتر و مسد

واکاوی دلایل عدم استقبال مردم از پیام‌رسان‌های داخلی

اگرچه مهاجرت‌ بسیاری از افراد از تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی، با عدم سرویس‌دهی مناسب مواجه شد، اما سرویس‌هایی مانند تلگرام هم از همان ابتدا به توانمندی امروز نبودند، بنابراین، کارشناسان بر این عقیده‌اند که جامعه می‌تواند با پذیرش این‌که توسعه پیام‌رسان‌

رد فعالیت کانال‌های منتسب به رهبر انقلاب در تلگرام

همانطور که این دفتر در تاریخ 29 فروردین امسال با صدور اطلاعیه‌ای کلیه فعالیت‌های خود را در پیام‌رسان تلگرام خاتمه داده، از آن تاریخ هیچگونه فعالیتی در این پیام‌رسان ندارد

رد فعالیت مجدد کانال‌های منتسب به رهبر انقلاب در پیام رسان تلگرام

یک مقام مسئول در دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی تاکید کرد همانطور که این دفتر در تاریخ 29 فروردین سالجاری با صدور اطلاعیه‌ای کلیه فعالیت‌های خود را در پیام‌رسان تلگرام خاتمه داده ، از آن تاریخ هیچگونه فعالیتی در این پیام‌رسان ندارد.

تکذیب فعالیت مجدد کانال‌های منتسب به رهبرانقلاب در تلگرام

یک مقام مسئول در دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی تاکید کرد که این دفتر در تاریخ ۲۹ فروردین سالجاری با صدور اطلاعیه‌ای کلیه فعالیت‌های خود را در پیام‌رسان تلگرام خاتمه داده است.

کرملین بار دیگر از عملکرد تلگرام و اینستاگرام انتقاد کرد

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه ضمن تمجید از ویژگی های فنی تلگرام و اینستاگرام، اظهار داشت: تلگرام به فضایی برای انتشار اخبار سیاسی جعلی تبدیل شده است ضمن اینکه مدیران اینستاگرام هم از هر کاربری خوششان نیاید او را مسدود می کند.

ایرانسل در پیام‌رسان "گپ" سرمایه‌گذاری کرد

اپراتور دوم ارتباطی در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، در یکی از پیام‌رسان‌های بومی کشور با هدف توسعه زیرساخت‌ها، خدمات و جامعه مخاطبان در سطح داخلی و بین‌المللی سرمایه‌گذاری کرد.

صفحه جعلی برای همتی در تلگرام

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛ عضویت رئیس‌کل بانک مرکزی در گروه‌های تلگرام جعلی است.

اطلاعیه مشترک ایرانسل و پیام‌رسان گپ

فصل جدیدی از فعالیت پیام‌رسان گپ با سرمایه‌گذاری و همکاری مشترک شرکت‌های ایرانسل و پیام‌رسان گپ آغاز شد.

لزوم فعال شدن دیپلماسی اقتصادی برای مقابله با تحریم‌ها

در بیانیه پایانی نشست هیأت‌رئیسه و کمیسیون‌های داخلی مجلس خبرگان آمده است: میزان حمایت دولت از پیام‌رسان‌های داخلی باید به میزان حمایت از یك پروژه ملی باشد؛ از این رو، لازم است حمایت‌های ویژه و حداكثری از پیام رسان‌های داخلی صورت گیرد.

جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در بخش کشاورزی ترکمنستان

رئیس جمهور ترکمنستان دستور جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی برای اجرای برنامه‌های دولت در بخش کشاورزی را صادر کرد.

پیام تهدیدآمیز حماس برای نتانیاهو

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که جنبش اسلامی حماس در چند پیام جداگانه به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی وی را تهدید به تشدید تحرکات خود در میدان نبرد کرده است.

300 سرمایه‌گذار در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری سیستان و بلوچستان شرکت می‌کنند

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری سیستان و بلوچستان گفت: 300 سرمایه‌گذار و صاحب سرمایه عمدتا بومی سیستان و بلوچستان در همایش‌ فرصت‌های سرمایه‌گذاری این استان در منطقه آزاد چابهار شرکت می‌کنند.

رژیم صهیونیستی در مرز نابودی است

تهران - ایرنا - روزنامه فرامنطقه ای 'رای الیوم' با اشاره به گزارش مرکز مطالعات امنیت ملی دانشگاه تل آویو درباره بحران داخلی رژیم صهیونیستی، این رژیم را در مرز نابودی توصیف کرد.

کلیات طرح حمایت از پیام رسان های داخلی در کمیسیون صنایع تصویب شد+متن

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات طرح حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

خدمات شرکت مخابرات روی پیام‌رسان بومی فعال می‌شود

با همکاری مشترک شرکت مخابرات ایران و پیام‌رسان آی‌گپ ارائه سرویس‌های شرکت مخابرات بر بستر این پیام‌رسان فراهم شد.

حمید فتاحی: فیلترینگ راه مناسبی برای ارتقای پیام رسان های داخلی نیست

قبل از جذب سرمایه خارجی باید سرمایه های داخلی را به کار گرفت

اهواز – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اول باید سرمایه‌های داخلی مورد بهره‌برداری قرار گرفته و بعد از راه‌اندازی تولید داخلی نسبت به واردات سرمایه‌های خارجی اقدام کنیم.

ربات پاسخگویی در پیام رسان بله طراحی و راه اندازی شد

ربات پاسخگویی در پیام رسان بله، به همت مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، برنامه نویسی و عرضه شد.

دستگاههای اجرایی مانع بزرگ جذب سرمایه گذار در استان قزوین هستند

قزوین- مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: طولانی شدن روند صدور مجوز برای سرمایه گذاران موجب شده تا دستگاههای اجرایی بزرگترین مانع جذب سرمایه گذار در استان باشند.