درخواست همکاری ارتش ایران از ارتش‌های چین و ژاپن برای کمک به ملوانان نفت‌کش سانچی/ تکاوران کلاه‌سبز آماده اجرای عملیات امداد و نجات هستند

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران از درخواست همکاری از ارتش کشورهای چین و ژاپن برای نجات جان ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین خبر داد.]]>مطالب مرتبط

ارتش در شاهرود آماده نمایش اقتدار ... + فیلم

تکاوران تیپ متحرک هجومی ۱۵۸شهید کشاورزیان شاهرود آماده برگزاری رژه روز ارتش هستند.

اجرای عملیات چتربازی تکاوران نوهد بر فراز مرقدمطهر امام خمینی(ره)

تکاوران تیپ ۶۵ نیروی ویژه هوابرد ارتش (نوهد) با اجرای عملیات چتربازی بر فرازمرقد مطهر امام خمینی(ره) از بالگرد شنوک با موفقیت فرود آمدند.

ارتش آماده جانشفانی در ایران و خارج از مرزهای کشور است

اهواز - فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور گفت: در هر نقطه از ایران و یا حتی خارج از کشور، ارتش آماده اجرای مأموریت وجانفشانی است و دشمنان هم به خوبی این قدرت را می دانند.

ارتش آماده برخورد قاطع با دشمنان در ایران و خارج از مرزهاست

در هر نقطه از ایران و یا خارج از کشور، ارتش آماده اجرای مأموریت علیه دشمنان است .

ارتش آماده دفع هرگونه تجاوز است/ پاسخ قاطعانه ایران به تهدیدات

فرمانده گروه 22 توپخانه ارتش در شهرضا گفت: ارتش با الهام از روحیه شهادت‌طلبی آماده دفع هر گونه تجاوز و تنبیه متجاوزگر است.

ارتش بیش از سال های قبل بی قرار اجرای ماموریت است

تهران - ایرنا - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت 29 فروردین روز ارتش تصریح کرد امروز ارتش معنویت‌ محور، با سه بُعد انضباط، توانایی و آمادگی، بیش از سال‌های قبل دارای روحیه و انگیزه و بی‌قرار اجرای ماموریت است.

مراسم روز بزرگداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران در ژاپن برگزار شد

به مناسبت روز ارتش، همزمان با ایران و از سوی وابستگی نظامی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ژاپن، مراسم با شکوه این روز در ژاپن برگزار شد.

دشمنان متوجه توانایی و قدرت ارتش ایران هستند

فرمانده قرارگاه نیروی زمینی ارتش در جنوب غرب کشور با بیان اینکه دشمنان به خوبی متوجه توانایی و قدرت ارتش ایران هستند، گفت: ارتش در حوزه هوایی، پدافند، دریا و زمینی این توانایی را دارد که از مرزهای ایران اسلامی دفاع کند و بنا به تدابیر مقام فرمانده کل قوا

ارتش آماده مقابله با تهدیدات است/ دشمن به دنبال امتحان توان رزمی ایران نباشد

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: برای مقابله با تهدید آماده هستیم و در تمام دوره‌های انقلاب این تهدیدات وجود داشته است.

کرمان| آمادگی ارتش دشمن را زمین‌گیر کرده است

فرمانده قرارگاه جنوب‌ شرق ارتش با اشاره به اینکه امروز ارتش از هر زمانی آماده‌تر است و دشمن را زمین‌گیر کرده است گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب به استقلال و خودکفایی نظامی رسیده که نمونه بارز آن امنیت پایدار کشور است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر و آماده‌تر از هر زمانی است/ رصد مستمر نیروهای فرامرزی و منطقه‌ای توسط ارتش

فرمانده تیپ 216 زرهی زنجان با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز مقتدرتر و آماده‌تر از هرزمانی است، گفت: نیروهای فرامرزی و منطقه‌ای توسط ارتش به صورت مستمر رصد می‌شود.

آماده‌باش تیم‌های امداد دریایی در پی سقوط بالگرد در خلیج فارس

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از آماده‌باش تیم‌های امداد دریایی در پی سقوط بالگرد در خلیج فارس خبر داد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حفظ تمامیت ارضی آماده است

ساری - فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران مجهزتر از قبل برای حفظ تمامیت ارضی کشور آماده است.

مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ژاپن برگزار شد

همزمان با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی، مراسمی از سوی وابسته نظامی سفارت کشورمان در ژاپن برگزار شد.

ارتش برای مقابله با هرگونه تهدیدی آماده است

‌فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز تاکید کرد که ارتش جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هرگونه تهدیدی کاملا آماده است.

انجام ۸۸۸ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از انجام ۸۸۸ عملیات امداد و نجات واطفا، حریق درسال گذشته خبر داد.

ارتش برای مقابله با تهدیدها آماده است

قم - رئیس ستاد مشترک ارتش با بیان اینکه برای مقابله با هر تهدیدی آماده هستیم، گفت: امروز نیروهای مسلح کشورمان این آمادگی را دارند که برای حفظ انقلاب در تمام عرصه‌ها حاضر باشند.

ارتش ایران یکی از ارتش های قدرتمند جهان است

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، نخستین محور ویژگی ارتش را قدرتمندی این مجموعه نظامی دانست و گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از ارتش های قدرتمند جهان است.

سپاه و نیروی انتظامی همراه ارتش هستند

فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان های اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری گفت: سپاه و نیروی انتظامی همراه ارتش برای نیل به اهداف آن هستند.

ارتش همچون همیشه آماده دفاع از مرزها و حفظ امنیت کشور است

فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه و ارشد نظامی آجا در استان همدان با اعلام آمادگی و هوشیاری ارتش گفت: ارتش در برابر هر تهدیدی با قاطعیت از کشور دفاع می کند و همچون همیشه آماده دفاع از مرزها و حفظ امنیت ایران اسلامی است.