هشتمین حراج بزرگ تهران

]]>مطالب مرتبط

برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مهرستان

مهرستان - رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهرستان گفت: هشتمین جشنواره و مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی با هدف افزایش سطح معنویت در بین جوانان و نوجوانان در این شهرستان در حال برگزاری است.

پروین هشتمین جایزه اش را به بانوان اهل قلم تقدیم کرد

تهران- ایرنا- هشتمین جایزه ادبی پروین اعتصامی با تجلیل از بانوان نویسنده برگزیده و اهالی 40 سال ادبیات انقلاب به کار خود پایان داد.

ستاره پروین در آسمان ادبیات پارسی همچنان می‌درخشد

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با صدور پیامی به مناسبت اختتامیه هشتمین دوره جایزه پروین اعتصامی، مقام این بزرگ بانوی ادبیات معاصر را ستود.

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 مرداد تمدید شد

تهران -ایرنا- مهلت شرکت در هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تا 10 مردادماه 1397 تمدید شد.

چوب حراج به معادن قیر طبیعی گیلانغرب

قصرشیرین - ایرنا - شهرستان گیلانغرب با در اختیار داشتن 65 درصد از ذخایر قیر طبیعی کشورمان ، ظرفیتی بزرگ و ارزشمند برای سرمایه گذاری و رونق استان کرمانشاه محسوب می شود ، اما این معادن خدادادی تا حدودی مورد غفلت قرار گرفته است.

چوب حراج به معادن قیر طبیعی گیلانغرب

قصرشیرین - ایرنا - شهرستان گیلانغرب با در اختیار داشتن 65 درصد از ذخایر قیر طبیعی کشورمان ، ظرفیتی بزرگ و ارزشمند برای سرمایه گذاری و رونق استان کرمانشاه محسوب می شود ، اما این معادن خدادادی تا حدودی مورد غفلت قرار گرفته است.

هشتمین جلسه دادگاه موسسه مالی ثامن الحجج برگزار شد

هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده تعاونی مالی - اعتباری ثامن الحجج صبح امروز در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری و با حضور هییٔت مستشار، نمایندگان دادستان، وکلای متهمین و جمعی از شکات برگزار شد.

شرکت توزیع برق تهران بزرگ اطلاعیه داد

با توجه به افزایش دما و پایداری هوای گرم طی روزهای آینده در شهر تهران، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکین خواست، تنها با 10 درصد صرفه جویی در مصرف برق، ما را در تامین برق پایدار یاری رسانند.]]>

دستگیری ۲۳۸ نفر از اراذل و اوباش در تهران بزرگ

فرمانده انتظامی تهران بزرگ: ۲۳۸ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند که متاسفانه ۵۰ نفر زیر ۱۸ سال بودند.

گراش ، میزبان همایش هشتمین آفتاب

همایش هشتمین آفتاب در قالب سومین جشنواره شعر رضوی اقوام ایرانی در گراش برگزار می‌شود.

قطع برق ۵۰ نهاد کوچک و بزرگ بدمصرف

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران گفت: در راستای مصوبه هیات وزیران و ابلاغ بخشنامه استانداری تهران مبنی بر قطع سیستم‌های سرمایشی از ساعت ۱۳:۳۰ و کاهش مصرف انرژی، برق ۵۰ نهاد بزرگ و کوچک تاکنون قطع شده است.

یادداشتی به مناسبت هشتمین سال ارتحال آیت الله مروجی

آیت الله مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در وصف ویژگی های آیت الله مروجی نوشت: بیرون و ظاهر، هر چه باشد، ای بسا بتوان آن را به بند توصیف کشاند؛ ولی درون و باطن، به ویژه آنگاه که سخن از روحی بزرگ و ایمانی سترگ در میان است، به وصف نمی آید و د

برای پول‌شویی حتما به خرید تابلو نقاشی نیاز نیست!

یک کارشناس اقتصاد درباره برخی حاشیه‌های شکل گرفته پیرامون برگزاری نهمین حراج تهران گفت: ما نمی‌توانیم تنها با شنیدن اخباری پیرامون جا به جا شدن پول‌های کلان در معامله‌ای، آن را به «پول‌شویی» نسبت دهیم.

هشتمین جایزه ادبی پروین اعتصامی برگزیدگانش را شناخت

برگزیدگان هشتمین جایزه ادبی پروین اعتصامی، درحسینیه جماران معرفی شدند.

برپایی جشنواره بزرگ دختران شهر برای نخستین بار در تهران

مشاور شهردار تهران در امور بانوان از برگزاری جشنواره بزرگ دختران شهر در مناطق مختلف پایتخت برای نخستین بار خبر داد.]]>

رسانه های غربی برای القای تفرقه در ایران تلاش می کنند

تهران – ایرنا – تارنمای روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در یادداشتی نوشت: رسانه های برجسته خبری در آمریکا و دیگر کشورها، در بازتاب اعتراضات کسبه بازار بزرگ تهران، این طور القا کردند که ایران در آستانه ی تفرقه ای بزرگ قرار دارد.

"قروت" بهانه گردهمایی بزرگ بیرجندی‌های مقیم تهران

رئیس هیئت مدیره بیرجندی‌های مقیم تهران گفت: با تلاش جمعی از همشهریان و علاقه‌مندان به میراث کهن خراسان جنوبی همایش  و گردهمایی بزرگ بیرجندی‌ها در تهران برگزار شد و بیش از 1400 نفر از هم استانی‌ها قروت بیرجندی را در کاسه‌های سفالی سرو کردند.

آغاز هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان تعاونی مالی - اعتباری ثامن الحجج

هشتمین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده متهمان تعاونی مالی - اعتباری ثامن الحجج در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری آغاز شد.

توزیع هشتمین مرحله سود فروش سوخت مرزنشینان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از توزیع هشتمین مرحله سود حاصل از فروش سوخت صادراتی مرزنشینان بین ساکنان مناطق مرزی خبر داد.

برگزاری هشتمین اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم از امروز

هشتمین دوره اردوی تدارکاتی تیم ملی اسلالوم آقایان از امروز در رودخانه کرج آغاز می‌شود.