هشتمین حراج بزرگ تهران

]]>مطالب مرتبط

دومین مرحله هشتمین حراج تهران

دومین مرحله هشتمین دوره حراج تهران ۲۲ دی ماه برگزار شد. رویکرد این بخش از حراج تهران به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود به شکلی که تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت.

هشتمین حراج تهران موفق ظاهر شد/ توجه به ارزش‌های ملی و دینی

مرتضی کاظمی ضمن موفق ارزیابی کردن هشتمین حراج تهران که با رویکرد هنر معاصر برگزار شد تاکید کرد این حراج به سنت های دینی، ملی و هویت ایرانی پایبند بود.

هنر معاصر ایران زیر چکش هشتمین حراج تهران رفت

هشتمین حراج تهران عصر امروز با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار می شود.

هشتمین حراج تهران

هشتمین حراج تهران عصر جمعه با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار شد که بالاترین رقم فروش مربوط به اثری از منیر فرمانفرماییان با قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود.

هشتمین حراج بزرگ تهران

]]>

نقاشی در دانشگاه‌ها منجمد است/ حراج نباید معیار هنری باشد

بهرنگ صمدزادگان که با اثر آبرنگ در هشتمین حراج تهران حضور دارد، ضمن ابراز گلایه از قیمت‌گذاری اثرش در این حراج گفت: تقصیر برگزارکنندگان حراج نیست، تقصیر جامعه هنری ما است که حراج را به عنوان معیار هنری در نظر می‌گیرد.

در هشتمین حراج تهران چه گذشت؟

دومین مرحله حراج تهران در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود و تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت؛ مجموع فروش این رویداد به ١٤ میلیارد و ٩٥٢ میلیون تومان رسید.

حراج تهران برگزار شد

دومین مرحله حراج تهران امسال (هشتمین دوره) در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود به شکلی که تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه ٨٠ و ٩٠ اختصاص داشت.

چه کسانی از نمایشگاه حراج تهران دیدن کردند؟

بخش نمایشگاهی هشتمین حراج تهران سه شنبه نوزدهم دی ماه در هتل پارسیان آزادی آغاز به کرد  و میزبان چهره‌های مختلفی بود.

۱۴ میلیارد و ۹۵۲ میلیون تومان حاصل فروش هشتمین حراج تهران شد

هشتمین حراج تهران عصر امروز با فروش آثاری از بزرگان هنرهای تجسمی برگزار شد که بالاترین رقم فروش مربوط به اثری از منیر فرمانفرماییان با قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود.

چکش‌های کم‌رمق برای هنر معاصر/ شب ناکامی نامداران

هشتمین حراج تهران که به هنر معاصر اختصاص داشت، نسبت به دوره قبلی با افت فروش حدوداً 50 درصدی مواجه بود. همچنین در دوره هفتم 6 اثر میلیاردی بودند که این تعداد در حراج هشتم به نصف کاهش یافت و فقط 3 اثر توانستند میلیاردی شوند.

ایران هشتمین بازار بزرگ رنو فرانسه شد

رنو فرانسه در سال میلادی گذشته بیش از 162 هزار دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرد و ایران هشتمین بازار بزرگ این شرکت شناخته شد.

ایران هشتمین بازار بزرگ رنو فرانسه شد

حراج مهم‌ترین مدالم در حمایت از زلزله‌زدگان غرب کشور/ پدرم حریف تمرینی من بود

دارنده نشان طلای مسابقات آسیایی کاراته مالزی در سال 2011 که مدالش را در حمایت از زلزله‌زدگان به حراج گذاشته است، گفت: حریف تمرینی من پدرم بود که همه فنون کاراته و منش چگونگی مقابله با حریف را به من آموخت.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: هنوز طرح جدید ترافیک تائید نشده است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه طرح ترافیک شهر تهران در سال جدید تائید نشده است گفت: این طرح همچنان در شورای طرح ترافیک تهران بزرگ در حال بررسی است.

­ هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن (میدکس) از فردا پنجشنبه ۲۱ دی ­در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

سانچی برای هشتمین بار میعانات گازی را به کره جنوبی می برد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفتکش اعلام کرد: نفتکش سانچی برای هشتمین بار برای صادرات میعانات گازی عازم کره جنوبی بود که حادثه برخورد با کشتی فله بر چینی رخ داد.

مرسدس بنز هیتلر آماده حراج در آمریکا شد

حراج استون مارتین DB5 کلاسیک در لندن

سامانه الکترونیکی اشتغال ایثارگران در تهران بزرگ راه‌ اندازی می ‌شود

تهران - ایرنا - مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بخش دوم سامانه الکترونیکی اشتغال ایثارگران شامل ثبت درخواست بهره مندی از تسهیلات خوداشتغالی به صورت آزمایشی در بنیادشهید تهران بزرگ اجرایی می ‌شود.