بازگشایی محور فولادمحله-کیاسر در حوزه مهدی‌شهر/ محور لغزنده است

مهدی‌شهر - فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه محور فولادمحله-کیاسر در حوزه مهدی‌شهر بازگشایی شد، ابراز داشت: با توجه به لغزندگی محور همراه داشتن زنجیر چرخ تاکید می‌شود.مطالب مرتبط

محور بندرخمیر بازگشایی شد/مسدود شدن محور ارتباطی جاسک

بندرعباس - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: محور بندرخمیر به سمت بندرعباس حدفاصل کارخانه سیمان بازگشایی شد.

بازگشایی محور شرقی و غربی کوثر شهر کرمان بررسی شد

کرمان - ایرنا - بازگشایی محور شرقی و غربی کوثر شهر کرمان به طول تقریبی 14 کیلومتر در راستای شرق به غرب و به عنوان محور کمکی برای محور فعلی شرق به غرب کرمان با حضور استاندار کرمان مورد بررسی قرار گرفت.

بازگشایی محور روستایی در خراسان رضوی

محور روستایی خواجه طاعون در شهرستان صالح آباد بازگشایی شد.

بارندگی خسارت جانی در پی نداشته است

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: اکثر محورهای مواصلاتی استان بازگشایی شدند و تنها دو محور خمیر بندرلنگه به دلیل طغیان رودخانه کنخ و محور جاسک - سیریک به علت طغیان آبنما مسدود بوده که برای محور بندر خمیر- بندرلنگه محور جایگزین تعریف شده اس

۴ محور ارتباطی در خوزستان بازگشایی شد/ اهواز - شوش همچنان مسدود

آبادان - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: با تلاش عوامل راهداری، امدادی و انتظامی چهار محور در استان خوزستان بازگشایی شد.

محور اصفهان - شهرکرد بازگشایی شد

اصفهان - جانشین رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: محور اصفهان- شهرکرد که به دلیل ریزش کوه در یک لاین مسدود شده بود بار دیگر بازگشایی شده است.

بازگشایی محور «زرند-راور» / ۱۲ رشته قنات مسدود شد

زرند - فرماندار زرند گفت: مسیرهای شهرستان‌های زرند به ویژه محور «زرند-راور» که در اثر ریزش کوه و آب گرفتگی معبر بسته شده بود بازگشایی شد.

محور اهواز - خرمشهر بازگشایی شد

فرماندار شهرستان اهواز گفت: پل تخریب شده محور ارتباطی اهواز-خرمشهر ترمیم و این جاده بازگشایی شد.]]>

7 محور مسدود شده در منطقه بلوچستان بازگشایی شد‌

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:هفت محور مواصلاتی منطقه بلوچستان که در پی بارندگی و طغیان رودخانه‌ها مسدود شده بود, بازگشایی شده است.

محور کوهستانی جواهرده رامسر موقتا بازگشایی شد

نوشهر - ایرنا - محور کوهستانی جواهرده شهرستان رامسر که عصر امروز به دلیل بارش شدید باران و رانش کوه بسته شده بود موقتا در یک مسیر بازگشایی شد.

محور کوهستانی جواهرده رامسر موقتا بازگشایی شد

نوشهر - ایرنا - محور کوهستانی جواهرده شهرستان رامسر که عصر امروز به دلیل بارش شدید باران و رانش کوه بسته شده بود موقتا در یک مسیر بازگشایی شد.

۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.

سپاه کار یک ماهه بازگشایی محور معمولان را سه روزه تمام کرد

پلدختر- فرمانده گروه مهندسی رزمی ۴۳ امام علی(ع) سپاه گفت: کار یک ماهه بازگشایی محور معمولان به خرم‌آباد با اقدام جهادی نیروهای سپاه، سه روزه انجام شد.

محور نهاوند - نورآباد بازگشایی شد/رانندگان احتیاط کنند

نهاوند- فرماندار نهاوند از بازگشایی محور نهاوند - نورآباد پس از گذشت ۱۲ روز خبر داد.

بازگشایی محور اهواز به اندیمشک/ احتمال مسدود شدن محور اهواز به آبادان

راه‌آهن جنوب مسدود است/ محور شمال تا گرگان بازگشایی شد

مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران جدیدترین وضعیت ریلی محور شمال و جنوب را تشریح کرد.

۱۳کیلومتر از محور دستجرد الیگودرز توسط راهداران مرکزی بازگشایی شد

اراک- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از بازگشایی ۱۳ کیلومتر از محور دستجرد شهرستان الیگودرز استان لرستان، توسط راهداران استان مرکزی خبر داد.

بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران/ تأخیر در یک‌طرفه شدن محور کندوان

۳۶ محور اصلی و فرعی مسدود است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ۳۶ محور اصلی و فرعی مسدود است که همکاران ما در پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار سایر نهادها در حال تلاش برای بازگشایی این معابر هستند.

احداث سیل بند خاکی در محور کمربندی شرق اهواز/محور جدیدی مسدود نشد

اهواز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه بارندگی های روز گذشته انسداد محور جدیدی در استان را در پی نداشته است، از احداث سیل بندخاکی در محور کمربندی شرق اهواز خبر داد.