ظریف: بیانیه امروز ترامپ بخش دیگری از تلاش ها برای تضعیف برجام است
مطالب مرتبط

اهمال آمریکا در اجرای تعهداتش پنهان شدنی نیست

محمد جواد ظریف در توئیتی نوشت آمریکا به جای تضعیف قطعنامه 2231 باید برای تضمین اجرای آن تلاش کند

ترامپ متوهم است/ رئیس‌جمهور آمریکا حتی یک بار هم برجام را نخوانده است

سناتور دموکرات آمریکایی در حساب توییتر خود اظهاراتی را در مورد ترامپ و برجام منتشر کرد.]]>

ظریف: به جای تضعیف قطعنامه 2231، در جهت پایبندی به آن حرکت کنید

محمدجواد ظریف اعلام کرد که به سخره گرفتن شورای امنیت سازمان ملل، شکست در تحقق تعهدات توسط آمریکا را تحت‌الشعاع قرار نخواهد داد.

دولت باید بپذیرد برجام مرده است

مجمع عمومی حزب موتلفه اسلامی در بیانیه پایانی خود با اشاره به مقوله برجام تاکید کرد: دولت باید بپذیرد برجام مرده است و امیدی هم به اروپا برای احیای آن نیست.

سند ظریف از اعتراف آمریکایی‌ها به ممنوع نبودن آزمایش‌های موشکی ایران

وزیر خارجه ایران روز سه‌شنبه در توئیتر به بیانیه «برایان هوک»، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران درباره قطعنامه تأییدکننده توافق هسته‌ای برجام واکنش نشان داد.

هدف آمریکا تضعیف «بن سلمان» است

تهران – ایرنا – خبرگزاری اسپوتنیک روسیه امروز (پنجشنبه) در تحلیلی نوشت: به رغم بازی های سیاسی سنا در روزهای اخیر، آمریکا تنها به دنبال تضعیف بن سلمان بوده و برنامه ای برای برکناری وی ندارد.

ترامپ در توجیه ناکامی در مسائل داخلی آمریکا به برجام تاخت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در حالی که در حل اختلاف با دمکرات های این کشور در زمینه تامین هزینه احداث دیوار مرزی ناکام مانده و تهدید به تعطیلی دولتش کرده است، برای توجیه این مساله، به برجام تاخت و ادعای خود در مورد پرداخت مبالغی پول

سناتور دموکرات: ترامپ به برجام بازگردد

تهران – ایرنا – سناتور دموکرات«الیزابت وارن»با اشاره به پایبندی ایران به برجام گفت که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا باید به توافق هسته ای بازگردد.

رئیس جدید کارکنان کاخ سفید برای کنترل ترامپ جرات ندارد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا قصد دارد «نیک آیرز» را به عنوان رئیس جدید کارکنان کاخ سفید منصوب کند، اما منتقدان در مقطعی که شخص رئیس جمهوری تضعیف شده می گویند این جوان 36 ساله از شهامت لازم برای کنترل ترامپ و دولت نابسامان وی برخوردار

دو راهی FATF و زندگی ارزان تجربه تلخ دیگری خواهد شد مانند برجام

معاونت خواهران بسیج اساتید دانشگاه آزاد درپی اظهارات اخیر روحانی اعلام کرد: دو راهی FATF و زندگی ارزان تنها تجربه تلخ دیگری خواهد شد همچون دو راهی برجام و سفره‌های مردم! خواهشاً این‌بار از وعده‌های زندگی ارزان مردم مایه نگذارید!

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

سناتور آمریکایی: ترامپ اصلا برجام را نخوانده است

تهران- ایرنا- «تیم کین» سناتور دمکرات آمریکایی در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهوری این کشور در ارتباط با برجام و آزادسازی پول‌های مسدودشده ایران، در توئیتر نوشت: او متوهم است و مشخصاً حتی یک صفحه از برجام را هم نخوانده است.

دولت از برجام عبرت بگیرد/CFT قیمت‌ها را ۲۰ درصد کاهش نمی‌دهد

قم - مدیر مسئول روزنامه کیهان اظهار داشت: دولت به جای آن که از برجام عبرت بگیرد به موضوعات دیگری از جمله FATF و CFT روی آورده است.

ترامپ: برجام توافق بسیار وحشتناکی بود

رئیس‌جمهور آمریکا برجام را توافقی بسیار وحشتناک خواند که هرگز نباید منعقد می‌شد.

اروپا می‌خواهد بدون هزینه از منافع برجام بهره‌مند شود

سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت اتفاقات زیادی داشت که از جمله مهمترین آنها این موضع ظریف بود که گفت: اروپا می‌خواهد بدون هزینه برای رفع نگرانی‌های امنیتی از منافع برجام بهره‌مند شود.

ظریف سیاست خارجی را به موازنه مثبت تغییر داد

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصدی ظریف بر وزارت امورخارجه و در جریان مذاکرات برجام برای اولین بار سیاست خارجی ایران با حفظ منافع ملی و اقتدار و عزتمندی ایران مبتنی بر موازنه مثبت تعریف شد.

ظریف سیاست خارجی کشور را به موازنه مثبت تغییر داد

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصدی دکتر ظریف بر وزارت امورخارجه و در جریان مذاکرات برجام برای اولین بار سیاست خارجی ایران با حفظ منافع ملی و اقتدار و عزتمندی ایران مبتنی بر موازنه مثبت تعریف شد.

سیلی دوم برای دولت ترامپ؛ سازمان ملل از راه‌حل "دو کشوری" حمایت کرد

مجمع عمومی سازمان ملل با اکثریت آراء قطعنامه‌ای را در حمایت از راه‌حل دو کشوری برای حل و فصل موضوع فلسطین تصویب کرد، مساله‌ای که برخی کارشناسان آن را به منزله سیلی دیگری برای دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دانستند که روز گذشته در تصویت پیشنویس قطعنا

حمایت مجدد هشت کشور اروپایی از برجام

هشت کشور اروپایی در بیانیه‌ای مشترک ضمن تعیین تکلیف مجدد بر لزوم ادامه اجرای برجام نسبت به فعالیت‌های منطقه‌ای و برنامه‌ موشکی ایران ابراز نگرانی کردند.

تضعیف وزیر امور خارجه بازی کردن در زمین دشمن است/ طرح استیضاح ظریف حامیان چندانی در مجلس ندارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح استیضاح ظریف حامیان چندانی در مجلس ندارد و در صحن پارلمان هم رای نمی‌آورد، تاکید کرد: مجلس هوشیارتر و داناتر از آن است که به حرکت‌های ایضایی تن بدهد و بخواهد وارد عرصه‌ای شود که دس