ظریف: بیانیه امروز ترامپ بخش دیگری از تلاش ها برای تضعیف برجام است
مطالب مرتبط

پمپئو روسیه را به تلاش برای تضعیف تحریمهای کره شمالی متهم کرد

وزیر امور خارجه آمریکا دولت روسیه را به تلاش فعالانه برای تضعیف تحریمهای بین المللی علیه کره شمالی متهم ساخت!

اروپا تلاش های آمریکا علیه ایران را تضعیف کرده است

تهران – ایرنا – تارنمای «واشنگتن فری بیکن» از هراس افکنی آمریکا علیه بانک ها و شرکت های بین المللی خبر داده و نوشت، واشنگتن آنها را تهدید کرده است که از همکاری با ایران دست بردارند اما اروپایی ها همچنان به تلاش برای حفظ روابط تجاری با ایران و برجام ادامه

حزب الدعوه: هرگونه تلاش برای تضعیف الحشد الشعبی را رد می‌کنیم

حزب الدعوه عراق با تأکید بر این‌که روند سیاسی در عراق مبتنی بر مشارکت سیاسی است، اعلام کرد که این حزب هرگونه تلاش برای تضعیف الحشد الشعبی را رد می‌کند.

واکنش ترامپ به دیدارهای کری با ظریف

رئیس‌جمهوری آمریکادیدارهای وزیر خارجه سابق این کشور با وزیر امور خارجه ایران را «غیرقانونی» خوانده و گفته است این دیدارها در راستای تضعیف اقدامات دولت او انجام شده است.]]>

امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند پیام‌های عاشورا هستیم

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند پیام‌های عاشورا هستیم گفت:امروز که دشمنان جنگ اقتصادی را، علیه کشورمان در پیش گرفته‌اند همه مسئولان باید تلاش کنند گره‌گشای مشکلات مردم باشند، زیرا یکی از افتخارات امام حسین (ع) توجه به

آمریکا، روسیه را به تلاش برای تضعیف تحریم‌ها علیه کره شمالی متهم کرد

نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد روز دوشنبه روسیه را به تلاش برای تضعیف تحریم‌ها علیه کره شمالی متهم کرد.

برجام محور چندجانبه گرایی بین المللی

تهران - ایرنا - دفاع سیاسی اتحادیه اروپا از توافق برجام همزمان بااقدامات یکجانبه دولت ترامپ نشان می دهد که برجام امروز به عنوان محور چندجانبه گرایی بین المللی در برابر یکجانبه گرایی ترامپی تبدیل شده است.

گزینه‌های سخنگویی دولت/ادامه تلاش‌ها برای آزادی صیادان چابهاری/تقویت امنیت سفارتمان در فرانسه

ربیعی و حاجی‌میرزایی گزینه‌های سخنگویی دولت، حمایت جنیدی از لایحه "برخورداری همگان از حقّ تحصیل در دوره‌های آموزش عالی"، ادامه تلاش‌ها برای آزادی ۱۸ صیاد چابهاری در بند، ظریف بهترین گزینه ایران، برای رویارویی با ترامپ در جلسه شورای امنیت، دفاع سامانتا پاو

واکنش ترامپ به دیدارهای کری با ظریف

پس از ادعای کری مبنی بر چند دور دیدار با ظریف طی 2 سال گذشته، رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توییتری به جان کری تاخت.

رهبر کره‌شمالی خواستار دیدار دیگری با ترامپ شده است

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، رئیس‌جمهوری آمریکا نامه‌ای از سوی کیم جونگ اون دریافت کرده که در آن رهبر کره‌شمالی خواستار دیدار دیگری با دونالد ترامپ شده است.

برجام همه راههای دستیابی ایران به سلاح هسته ای را مسدود نکرد

تهران - ایرنا - وزیر خارجه آمریکا با اشاره به اخبار منتشر شده پیرامون دیدار جان کری و ظریف، گفت که برجام همه راه های ایران برای دستیابی به تسلیحات هسته ای را مسدود نکرد.

روایت سفیر جدید هلند از دیدار با ظریف

ژاک ورنر سفیر جدید هلند در تهران از گفتگو با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران درباره موضوعات مختلفی از جمله توافق برجام خبر داد.

باید سیلی دیگری به گوش استکبار بزنیم/ مقاومت امروز راه را برای دنیای اسلام هموار کرده است

امروز مردم جهانند که امور کشور خود را در دست دارند و این ملت‌های زورگو هستند که می روند حکومت خود را روی خون مردم بی گناه بنا کنند. ما باید سیلی دیگری به گوش استکبار بزنیم که این پیام رهبری برای همه ملت های اسلام است.

پامپئو: دیدار کری با ظریف باعث تضعیف سیاست آمریکا شد

وزیر خارجه آمریکا با انتقاد از دیدارهای وزیر خارجه سابق آمریکا با وزیر خارجه ایران گفت که این دیدارها باعث تضعیف سیاست آمریکا شد.

تلاش آلمان برای نجات برجام

آلمان تلاش دارد تا با ایجاد سیستم پرداخت مالی، توافق هسته‌ای با ایران را حفظ کند.

حامیان برجام در شورای امنیت، ترامپ را بازخواست کنند

نیویورک – ایرنا – عضو دوره ای شورای روابط خارجی‎ ‎آمریکا از اعضای شورای امنیت خواست تا در زمان حضور ترامپ در این شورا، او را به دلیل خروج از برجام بازخواست کنند.

اقلیتی در مجلس به دنبال تضعیف دولت است

تهران- ایرناپلاس- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می‎گوید که اقلیتی در مجلس در تلاش است‎ با ایجاد دعوا و مشاجره دولت را تضعیف کند و به استعفا بکشد، اما در این شرایط با توجه به فرمایش‌های رهبری، جناح‎ها، احزاب، جمعیت‎های سیاسی و اقتصادی باید پشتیبا

شرمن: من به تنهایی با ظریف دیدار کردم

سرپرست تیم مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا به اظهارات وزیر امورخارجه کشورش درباره دیدار ظریف و کری واکنش نشان داد و گفت که او پس از برجام، به تنهایی با وزیر امورخارجه ایران دیدار داشته است.

بیانیه کمیته چهارجانبه اتحادیه عرب، فرافکنی است

بهرام قاسمی: بیانیه کمیته چهارجانبه اتحادیه عرب، فرافکنی و تلاش بی نتیجه برای منحرف کردن افکار عمومی منطقه است.

ریابکوف: آمریکا به‌خاطر منافع خود درصدد تخریب برجام است

معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد، ایران اقدامات تعیین کننده‌ای برای حفظ برجام انجام داده و شکست توافق هسته‌ای، برغم تلاش تهران، مسکو و اتحادیه اروپا، تنها در جهت منافع خاص آمریکا خواهد بود.