آمریکا در برجام باقی خواهد ماند

کارشناس مسائل بین الملل گفت: خبرها نشان می دهد ترامپ رئیس جمهور امریکا این بار هم خروج از برجام را رد می کند و به رغم سخنانش در برجام باقی خواهد ماند.مطالب مرتبط

یک اشتباه بزرگ است که کسی تصور کند ایران در هر شرایطی به برجام متعهد باقی می ماند

معاون سیاسی وزیر خارجه با بیان اینکه برجام در نتیجه کارشکنی های دولت ترامپ در معرض خطر قرار دارد، گفت: این یک برداشت کاملا غلط و یک اشتباه بزرگ است چنانچه کسی تصور کند ایران در هر شرایطی به برجام متعهد باقی خواهد ماند.

عراقچی: تصور اینکه ایران در هر شرایطی به برجام متعهد خواهد ماند، اشتباه است

معاون سیاسی وزارت خارجه ایران گفت: این یک برداشت کاملا غلط و یک اشتباه بزرگ است چنانچه کسی تصور کند ایران در هر شرایطی به برجام متعهد باقی خواهد ماند.

اسپوتنیک: واشنگتن در توافق هسته‌ای با ایران باقی خواهد ماند

یک روزنامه آلمانی از توافق انگلیس، فرانسه، آلمان و آمریکا بر سر شروطی جدید خبر داد که بر اساس آن واشنگتن در توافق هسته‌ای با ایران باقی خواهد ماند.

اروپا از تصمیم آمریکا در خروج از برجام تبعیت نخواهد کرد

دهلی نو - ایرنا - یک روزنامه نگار مطرح هندی با اشاره به تهدید های آمریکا برای خروج از برجام پیش بینی کرد شرکای اروپایی 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا از وی تبعیت نکرده و در این قرارداد هسته ای باقی خواهند ماند.

مشکلات روابط آمریکا و روسیه به قوت خود باقی خواهند ماند

اندیشکده انگلیسی در تحلیلی نوشت: «مشکلات اساسی روابط آمریکا و روسیه در سال‌های آینده باقی می‌ماند و در زمان حضور یک رئیس جمهور دموکرات در کاخ سفید نیز این معضل افزایش می‌یابد.»

خروج آمریکا از برجام را تلافی می‌کنیم/ مدل جعل لوگوی موشک ادعایی آمریکا مخصوص پفک پنیری است

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ایران خروج آمریکا از برجام را تلافی خواهد کرد، گفت: در این صورت دیگر توافقی نخواهد بود که ایران در آن باقی بماند.

آمریکا و اروپا بر سر ادامه پایبندی به برجام توافق کردند

تهران- ایرنا- اسپوتنیک روسیه امروز(سه شنبه) از توافق آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس درباره شرایطی خبر داد که طبق آن واشنگتن همچنان به برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) پایبند خواهد ماند.

ظریف: خروج آمریکا از برجام را تلافی می‌کنیم

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ایران خروج آمریکا از برجام را تلافی خواهد کرد، گفت: در این صورت دیگر توافقی نخواهد بود که ایران در آن باقی بماند.

برخی تصور می کنند ایران درهرشرایطی به برجام متعهد می ماند

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه نروژ گفت: این برداشت کاملا غلط و اشتباه بزرگی است که کسی تصور کنند ایران در هر شرایطی به برجام متعهد باقی می ماند.

سعد حریری: قدس تا ابد پایتخت فلسطین می‌ماند

نخست وزیر لبنان اعلام کرد که قدس تا ابد به عنوان پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.

زودویچه تسایتونگ: توافق آمریکا و اروپا درباره برجام

این نشریه آلمانی مدعی شد آمریکا ، آلمان ، فرانسه و انگلیس بر سر شرایطی که تحت آن واشنگتن قبول می کند همچنان در برجام باقی بماند ، به توافق رسیده اند.

تصور متعهد بودن ایران به برجام در هر شرایطی یک اشتباه بزرگ است

معاون سیاسی وزیر خارجه با بیان اینکه برجام در نتیجه کارشکنی‌های ترامپ در معرض خطر قرار دارد، گفت: این یک اشتباه بزرگ است چنانچه کسی تصور کند ایران در هر شرایطی به برجام متعهد باقی می ماند.

ظریف: امیدوارم ماکرون و مرکل ترامپ را به باقی ماندن در برجام متقاعد کنند

وزیر امور خارجه کشورمان می‌گوید که اصرار آمریکا به مذاکره دوباره درباره برجام موجب می‌شود طرف دیگری حاضر به مذاکره و مصالحه با آمریکا نشود.

اگر برجام کامل نماند همه با آن خداحافظی می‌کنند

رییس جمهور با بیان اینکه برجام یا می‌ماند یا نمی‌ماند، تصریح کرد که برجام اگر بماند، کامل می‌ماند و اگر نماند، همه با آن خداحافظی می‌کنند.

واشنگتن به برجام متعهد می ماند

روزنامه آلمانی زوددویچه سایتونگ در خبری اختصاصی از توافقات اولیه اروپا و آمریکا بر سر محفوظ ماندن برجام خبر داد.

تبریز| روحانی: کالاهای اساسی گران نمی‌شود/ هشدار قاطع به آمریکا درباره برجام

رئیس جمهور با بیان اینکه تمام نیازمندی‌های کشور را با ارز 4200 تومانی وارد کرده و تمام کالاهای اساسی به همان قیمت قبل باقی می‌ماند، گفت: اگر کسی بخواهد به پیمان با ملت ما خیانت کند، عواقبش پای آن‌ها را می‌گیرد.

خروج از برجام پیامدهای ناخوشایندی برای آمریکا خواهد داشت

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اقدام جمهوری اسلامی و واکنش جامعه بین المللی به خروج آمریکا از برجام، برای آمریکایی ها بسیار ناخوشایند خواهد بود.

هوودس در یووه ماندنی است

مدافع سابق شالکه که بازیکن بیانکونری است، در فصل آینده هم نزد تورینی‌ها باقی خواهد ماند.

موگرینی: برجام دست‌نخورده باقی می‌ماند/بحثی درباره مذاکره مجدد مطرح نیست

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در توضیح درباره اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور فرانسه گفت بحثی در خصوص مذاکره مجدد بر سر برجام در کار نیست.

خروج رسمی آمریکا از برجام ایران را از تعهدات خود در این توافق رها می‌کند

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه نشنال اینترست تاکید کرد: اگر آمریکا به طور رسمی از برجام خارج شود، تاثیر آنی این اقدام رها شدن ایران از بسیاری الزامات کنونی برای ماندن در برجام خواهد بود.