آمریکا در برجام باقی خواهد ماند

کارشناس مسائل بین الملل گفت: خبرها نشان می دهد ترامپ رئیس جمهور امریکا این بار هم خروج از برجام را رد می کند و به رغم سخنانش در برجام باقی خواهد ماند.مطالب مرتبط

بازی برجام اروپایی با ایران/امتیازاتی که در حد کلی‌گویی باقی ماند

تحولات چند ماهه اخیر و مذاکرات با کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که اروپا می‌خواهد با ارائه کمترین امتیاز در مذاکرات، بیشترین امتیاز که حفظ برجام است را بدست بیاورد.

قیمت نفت بالای ۸۰ دلار باقی می‌ماند

بانک مرکزی نیجریه اعلام کرد که قیمت نفت در سال جاری میلادی بالای ۸۰ دلار برای هر بشکه باقی خواهد ماند.

تحلیلگر سیاسی: برجام هسته ای بدون برجام داخلی پایدار نمی ماند

تهران -ایرنا - یک تحلیلگر مسائل سیاسی می گوید: پیوسته در جلسات مختلف حمایت خودم را از برجام اعلام کرده ام اما از همان روز اول انعقاد برجام اعلام کرده ام که برجام هسته ای نیاز به یک برجام داخلی هم دارد که بدون آن پایدار نخواهد ماند.

نتانیاهو: جولان تحت حاکمیت اسرائیل باقی می‌ماند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه مدعی شد بلندی‌های جولان اشغالی تحت حاکمیت این رژیم باقی می‌ماند.

فاصله کشورها ازخواسته های نابجای آمریکا برجام را مستحکم ترمی کند

تهران - ایرنا - رییس جمهوری با اشاره به لزوم تلاش همه کشورها برای حفظ و تداوم برجام به عنوان توافقی بین‌المللی، اظهار داشت: هر چه کشورها از خواسته‌های نابجای دولتمردان آمریکا، فاصله بگیرند، برجام و دیپلماسی مستحکم‌تر خواهد شد.

حکم لاهه و مسوولیت ما

تهران- ایرنا- در سال‌های پیش از برجام، ایران همواره در معرض اتهامات مختلف از جانب دولت‌های غربی و به تبع برخی سازمان‌های بین‌المللی بوده است. پس از برجام، هرچند از میان دولت‌های غربی دولت آمریکا همچنان در موضع «مدعی» باقی مانده است، اما سایر کشورها و سازم

بریتانیا به طور نامحدود در اتحادیه گمرکی با اتحادیه اروپا باقی نخواهد ماند

معاون حزب محافظه کار انگلیس بر این باور است که لندن به طور نامحدود در یک اتحادیه گمرکی با اتحادیه اروپا باقی نخواهد ماند.

دیدار استاندار فارس و سفیر انگلستان در ایران

‌استاندار فارس از موضع کشورهای اروپایی در قبال برجام ابراز خرسندی کرد و با اشاره به بدعهدی آمریکا در این زمینه، گفت: بدعهدی آمریکا در قبال برجام در تاریخ جهان ثبت خواهد شد.

مسکو: خروج آمریکا از برجام یک اقدام سیاسی کوته‌بینانه‌ بود

دیپلمات ارشد روسیه تأکید کرد که خروج آمریکا از برجام یک تصمیم سیاسی کوته‌بینانه بوده که اجرای پیمان «ان پی تی» را نیز خدشه‌دار خواهد کرد.

وزیر انرژی روسیه پاسخ بن‌سلمان را داد

وزیر انرژی روسیه تأکید کرد که این کشور برای همیشه در صدر صنعت جهانی نفت باقی خواهد ماند.]]>

سیاست یک جانبه گرایی آمریکا در خروج از برجام شکست می خورد

اصفهان- ایرنا- دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: سیاست یک جانبه گرایی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اقتصاد و خروج از برجام و تحریم ایران شکست خواهد خورد.

سیاست یک جانبه گرایی رییس جمهور آمریکا شکست خواهد خورد

سرلشکر صفوی گفت: سیاست یک جانبه گرایی ترامپ، در اقتصاد شکست خواهد خورد، سیاست آمریکا در خروج از برجام و تحریم ایران هم به فضل الهی و با عنایت خاص حضرت بقیه الله الاعظم شکست خواهد خورد.

ترامپ: برجام یک جوک بود!

رئیس‌جمهوری آمریکا برجام را به معامله‌ای طنزگونه تشبیه کرد و مدعی شد با فشارهای وی، ایرانی‎ها به زودی برای عقد توافقی واقعی با آمریکا، پیش‌قدم می‎شوند.

بررسی برجام بدون آمریکا و تبعات ناشی از آن

در میزگرد مشترک مؤسسه مطالعات جهانی (IGS) و بنیاد همکاری‌های امنیت بین‌المللی تهران (TFISC ) با عنوان «اتحادیه اروپا، ایران و آینده برجام» در شهر رم ایتالیا آخرین تحولات خروج یکجانبه آمریکا از برجام و تبعات ناشی از ان مورد تبادل نظر قرارگرفت.

ترامپ نشان داد ایران را قدرتمند می‌داند/«ام عماد» نماد مقاومت بود

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم ترحیم مادر شهیدان مغنیه تأکید کرد: «ام عماد» نمادی از نمادهای مقاومت، ایستادگی، صبر و جهاد بود؛ نمادی که جاویدان، باقی خواهد ماند.

شناسایی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل خارج از چارچوب حقوق بین الملل است

ابوالغیط گفت: آمریکا باید از تصمیم خود به عنوان به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل بازگردد در غیر این صورت دیگر جایی برای مذاکره باقی نمی‌ماند.

هواپیمایی قطر با وجود تحریم های آمریکا در ایران خواهد ماند

تهران - ایرنا - تارنمای دیلی میل به نقل از اکبر البیکر، رئیس شرکت هواپیمایی قطر(قطر ایرویز) اعلام کرد که تحریم های آمریکا تاثیری بر فعالیت هواپیمایی قطر با ایران نخواهد گذاشت.

پامپئو: تا زمانی که ایران در سوریه باقی بماند آمریکا در بازسازی این کشور مشارکت نمی‌کند

وزیر خارجه آمریکا گفت که تا زمانی که ایران در سوریه باقی مانده باشد آمریکا در بازسازی این کشور مشارکت نمی کند.

ایلدریم: دلار تنها متحد آمریکا باقی مانده است

رئیس مجلس ترکیه تصریح کرد: دلار تنها متحد آمریکا باقی مانده است.

تخت روانچی: آینده برجام به رفتار اروپا بستگی خواهد داشت

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در سخنرانی خود برجام را یک دستاورد مهم بین المللی دانست، و بر ضرورت عمل به تعهدات از سوی تمامی طرف‌های این توافق تأکید کرد.