ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه موشکی عقب نشینی نمی‌کند

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می‌گیرد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران  سرسوزنی  از سیاست‌های خود در عرصه توانمندی موشکی عقب نشینی نخواهد کرد.مطالب مرتبط

پدر صنعت موشکی رژیم صهیونیستی: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم

رئیس سابق سازمان موشکی رژیم صهیونیستی با اذعان به قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم.

پدر صنعت موشکی اسرائیل: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم!

«یوزی رابین» رئیس سابق سازمان موشکی رژیم صهیونیستی و ملقب به پدر صنعت موشکی اسرائیل درباره توان مهندسان ایرانی در ساخت موشک گفته است: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر بر می‌دارم!

«جمال مبارک» به عرصه سیاست بازمی‌گردد

برخی منابع آگاه فاش کردند که «جمال» فرزند «حسنی مبارک» دیکتاتور مخلوع مصر از طریق یکی از احزاب، به عرصه سیاست بازمی‌گردد.

وقت آن است که به نیروهای باانگیزه و جوان در تمام عرصه‌ها اعتماد شود

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شریف گفت: وقت آن است که به نیروهای جوان در تمام عرصه‌ها اعتماد شود و کار را به دستان آنها سپرد، چه در صنعت و چه در عرصه سیاست که امروزه کشور نیازمند تدابیر بیرون‌برنده از مشکل است نه راهکارهای راحت‌طلبانه تس

عقب نشینی آمریکا از تحریم نفتی ایران/ میدان گازی رهام معاف شد

دولت آمریکا اولین عقب نشینی خود را از تحریم هایش علیه ایران انجام داد و به میدان گازی مشترک ایران و انگلیس اجازه ادامه فعالیت را اعطا کرد.

پیوستن به کنوانسیون ها، بازتولید اقتدار در عرصه جهانی

تهران - ایرنا - بازتولید اقتدار داخلی در عرصه خارجی یکی از الزامات سیاست خارجی هرکشور است و جمهوری اسلامی ایران با پیوستن به کنوانسیون های مربوط به گروه ویژه اقدام مالی، باردیگر می تواند اقتدار و تعامل سازنده را به جهان نشان دهد.

ملت انقلابی ایران از تهدیدات دشمن هراسی ندارد و عقب‌نشینی نمی‌کند

پلدختر- امام‌جمعه پلدختر گفت: ملت انقلابی ایران اسلامی از تهدیدات دشمن نمی‌ترسند و در برابر نقشه‌های آنان عقب‌نشینی نمی‌کنند.

البغدادی از حمله موشکی ایران به شرق سوریه جان به در برد

یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق اعلام کرد که سرکرده داعش نزدیک بود در حمله موشکی ایران به شرق سوریه کشته شود اما جان سالم به در برد.

اذعان دشمنان به توان موشکی ایران

دستاورهای فنی و علمی و آزمایش‌های موشکی و نظامی گوناگون ایران در طی سالهای اخیر به خوبی نشانگر اراده قوی نیروهای مسلح ایران برای دفاع و تأمین امنیت کشور است. این توان دفاعی بارها از سوی مقامات رژیم صهیونیستی و آمریکایی نیز مورد تاکید قرار گرفته و به این ت

فناوری موشکی از دل دانشگاه‌های ایران بیرون آمده است

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: فناوری موشکی از دل جوانان دانشگاهی درآمده است.

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در دوشنبه 16مهرماه

پدر صنعت موشکی رژیم صهیونیستی: به احترام توان موشکی ایران کلاه از سر برمی‌دارم، دلیل نگرانی یک سلبریتی از گرانی دلار آشکار شد، بانک‌های ایران مجری تحریم‌های آمریکا شدند+سند، یادتان باشد وزیر خارجه ما هستید و جدیدترین جزئیات حفر رودخانه ژرف سیستان و

حمله موشکی انصارالله یمن به مواضع متجاوزان در جنوب عربستان

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن که هم‌پیمان انصارالله است پادگان نظامیان و مزدوران سعودی در "عسیر" را هدف حمله موشکی قرار داد.

قدرت موشکی ایران بهره گرفته از مدیریت جهادی است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران بهره گرفته از مدیریت جهادی و اقدام عاشورایی است.

سردار نظری: باید در عرصه اقتصاد با استکبار مبارزه کرد

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران اعتبار خود را در عرصه ها امنیتی، نظامی، علمی و سیاسی از راه مبارزه کسب کرده لذا باید در عرصه اقتصادی نیز با دنیای استکبار مبارزه گسترده اقتصادی کند.

تهدید دشمنان در عرصه اقتصاد را با تولید بیشتر به فرصت تبدیل کنیم

قزوین-رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ مجلس گفت:باتدبیر و سیاست گذاری منطقی میتوانیم تهدید دشمن در عرصه اقتصاد را با تولید بیشتر به فرصتی برای شکوفایی تبدیل کنیم.

پارلمان آلمان: دوران صدر اعظمی باید محدود شود/ آلمان با بحران جدی مواجه است

رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان ضمن انتقاد از سیاست‌های مرکل و دولت ائتلافی جدید در این کشور خواستار تغییرات گسترده در عرصه سیاسی و محدود شدن دوران صدر اعظمی در کشورش شد.

سیاست آمریکا در قبال ایران چگونه به پیشبرد دیدگاه چین کمک کرد؟

یک وبگاه تحلیلی ضمن اشاره به سیاست افراطی و سختگیرانه آمریکا در قبال ایران نوشت، پکن از سیاست افراطی واشنگتن در مواجهه با تهران استفاده کرد تا دیدگاه خود را برای ایجاد یک جهان چند قطبی به پیش ببرد.

اقتدار موشکی عمل به آیه قرآن است

قم - ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: بر اساس آیات قرآن کریم، مومنان وظیفه دارند با تقویت قدرت نظامی دردل دشمنان هراس و وحشت ایجاد کنند واقتدار موشکی نظام جمهوری اسلامی ایران، عمل به آموزه الهی است.

دخالت سیاسی بسیاری از صاحبان تریبون خلاف منافع ملی است

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دخالت بسیاری از صاحبان تریبون در عرصه سیاست نه تنها نتیجه بهینه نمی دهد بلکه با آثار منفی همراه بوده که این اقدام خلاف امنیت و منافع ملی است.

ملت ایران راه نفوذ اقتصادی دشمن در عرصه اقتصادی را می بندد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ملت ایران راه نفوذ اقتصادی دشمن در عرصه اقتصادی را نیز می بندد و در این برهه نیز پیروز میدان خواهد بود.