ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه موشکی عقب نشینی نمی‌کند

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می‌گیرد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران  سرسوزنی  از سیاست‌های خود در عرصه توانمندی موشکی عقب نشینی نخواهد کرد.مطالب مرتبط

عقب نشینی از سیاست های موشکی نمی کنیم

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکا باعث شد کشورها در مسابقه تسلیحاتی وارد شوند، گفت: سر سوزنی از سیاست های موشکی عقب نشینی نمی کنیم.

دولت از برنامه ارزی خود عقب‌نشینی نمی‌کند/ ترامپ به دروغ گفته بعد از برجام ۱۵۰ میلیارد دلار نصیب ایران شد

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه همه نظام بر اجرای سیاست جدید ارزی متفق‌القول هستند، گفت: این سیاست ارزی، قطعی است و کسی که فکر می‌کند، دولت از این سیاست عقب نشینی می‌کند، دولت و ما را نشناخته است.

فیلم/ جهانگیری: هر کسی فکر کند دولت از سیاست‌های ارزی خود عقب‌نشینی می‌کند دولت را نشناخته است!

معاون اول رئیس جمهور در مراسم رونمایی از سامانه نیما و در تشریح سیاست‌های ارزی دولت گفت: هر کسی فکر کند دولت از سیاست‌های ارزی خود عقب‌نشینی می‌کند دولت را نشناخته است.

مسابقات بین المللی قرآن به تقویت سیاست خارجی ایران کمک می کند

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برکات قرآن در تقویت سیاست خارجی ایران و کشورهای اسلامی گفت: بی تردید حضور بانوان در عرصه فعالیت های قرآنی با توفیقات بسیار همراه است.

مسابقات بین المللی قرآن به تقویت سیاست خارجی ایران کمک می کند

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برکات قرآن در تقویت سیاست خارجی ایران و کشورهای اسلامی گفت: بی تردید حضور بانوان در عرصه فعالیت های قرآنی با توفیقات بسیار همراه است.

رویدادهای نجومی اردیبهشت ماه 97

تهران-ایرنا- هم نشینی ناهید و خوشه ستاره ای پروین، هم نشینی ستاره دل شیر و ماه ، هم نشینی ناهید و ستاره چشم گاو، هم نشینی کیوان و ماه ، بارش شهابی اَتادلوی ، هم نشینی بهرام و ماه و رویت هلال زیبای رمضان از جمله پدیده های نجومی جذاب دومین ماه از فصل بهار 1

آمریکا و اروپا درباره حفظ برجام توافق کردند/تداوم اعمال فشار به برنامه موشکی ایران

روزنامه آلمانی نوشت: کشورهای اروپایی و آمریکا توافق کردند، برجام حفظ شود وتغییری در آن ایجاد نشود ولی فشارها به ایران را به علت پیگیری برنامه موشکی و سیاست‌های منطقه‌ای افزایش دهند.

استاد اتریشی در مصاحبه با تسنیم: حمله موشکی به سوریه غیرقانونی بود/ انگیزه ترامپ مسائل سیاست داخلی بود

یک کارشناس برجسته اتریشی حمله موشکی آمریکا و متحدانش به سوریه را از آنجایی که بدون مدارک قابل اثبات انجام شد غیر قانونی دانسته و انگیزه های سیاست داخلی را علت این اقدام ترامپ ارزیابی کرد.

احمد خاتمی: بنای عقب‌ نشینی از سوریه وجود ندارد

سید احمد خاتمی گفت: من مسئولیتی در قبال سیاست خارجی نظام ندارم اما آنچه از رفتارهای نظام می‌فهمم بنایی برای عقب‌نشینی از سوریه وجود ندارد.

توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست

تهران - ایرنا - جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، توان موشکی ایران را غیر قابل مذاکره دانست و گفت: توان موشکی جمهوری اسلامی ایران موجب وحشت استکبار است.

هنر از ایدئولوژی قابل تفکیک نیست/ ضعف سیاست گذاری در عرصه هنر

رئیس مرکز فرهنگی و هنری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: هنر جدا از فرهنگ و سیاست و منظومه فکری و یا به تعبیر مبهم ایدئولوژی نیست.

تداوم برخورد با آفرود سواران و متعرضان به عرصه‌های منابع طبیعی

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران گفت: براساس وظیفه ذاتی و سیاست‌های سازمانی و به منظور حفظ و حراست از عرصه های منابع طبیعی برخورد با آفرود سواران متخلف و متعرضان به اراضی ملی با جدیت در دستور کار این یگان قرار داشته و با خاطیان به انفال و عرصه‌ه

اصفهان| گرجستان در مقابل فشار برای تحریم‌ها علیه ایران عقب‌نشینی نمی‌کند

سفیر گرجستان در ایران با تأکید بر اینکه کشور گرجستان در مقابل فشار برای تحریم‌ها علیه ایران عقب‌نشینی نمی‌کند، گفت: تحریم‌های ایران را می‌توانیم به‌صورت رسمی حل کنیم.

مردم انتظار داشتند دولت فضای اقتصادی را از تلاطم ارزی خارج كند/ دولت از سیاست ارزی عقب‌نشینی نخواهد کرد

معاون اول رییس جمهور گفت: مهمترین پیام سیاست‌های جدید ارزی دولت شفافیت کامل در عرضه و تقاضای ارز است چرا که در شرایط عدم شفافیت، فساد و سوء استفاده رخ می‌دهد و منابع کشور هدر می‌رود.

ذره ای عقب نشینی در مسیر مبارزه با صهیونیسم نخواهیم داشت

بیرجند- نماینده دفتر جهاد مقاومت اسلامی در ایران گفت:خداوند در قرآن کریم وعده شکست بنی اسرائیل را داده و ما در مسیر مبارزه با صهیونیسم ذره ای عقب نشینی نمی کنیم.

نشنال اینترست: سیاست‌های ترامپ در برابر ایران به دور از واقعیت است

یک پژوهشگر سیاسی در مقاله‌ای نوشت: سیاست‌های ترامپ در برابر ایران و برجام به دور از واقعیت است. همچنین نمی توان ایران را به دلیل سیاست‌هایش در منطقه و در رابطه با غرب سرزنش کرد؛ چراکه ایران خاطره جنگ با صدام حسین و حمایت اغلب کشورهای منطقه‌ای و ابرقدرت‌ها

بر اجرای کامل برجام تأکید داشته‌ایم/از برنامه موشکی و منطقه‌ای ایران نگرانیم

دبیر کل پیمان آتلانتیک شمالی با بیان اینکه ناتو بر لزوم اجرای کامل برجام تأکید داشته، ایران را به ایجاد بی‌ثباتی در منطقه متهم کرد و گفت ناتو برای مقابله با برنامه موشکی ایران سامانه دفاع موشکی خود در اروپا را تقویت می‌کند.

پوستر/ ایستادگی رمز عقب نشینی دشمن

ایستادگی، رمز عقب‌نشینی دشمن است / امام خامه‌ای: در مقابل دشمن، «عقب‌نشینی» مشوّق است و «ایستادگی» موجب عقب‌رفت است.

مشارکت ترکیه با روسیه و ایران در عرصه سوریه زیر سئوال رفته است

اعتراف مقامات آنکارا به اینکه سیاست ترکیه در مورد سوریه با مواضع روسیه و ایران اختلاف زیادی دارد، استحکام مشارکت سه کشور برای برقراری صلح در سوریه را در معرض تردید جدی قرار داده است.

پهلوان: خانه نشینی افراد متخصص دلیل مشکلات بین المللی فوتبال است

تهران- ایرنا- «محمدرضا پهلوان» رییس اسبق فدراسیون فوتبال ایران، گفت: دلیل افزایش پرونده های شکایت علیه فوتبال ایران در فیفا و تمامی مشکلات ناشی از آن، خانه نشینی افراد متخصص و دلسوز این رشته ورزشی است.