ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه موشکی عقب نشینی نمی‌کند

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می‌گیرد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران  سرسوزنی  از سیاست‌های خود در عرصه توانمندی موشکی عقب نشینی نخواهد کرد.
کلمات کلیدی: [ دونالد ترامپ] [ علاء الدین بروجردی]


مطالب مرتبط

ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه موشکی عقب نشینی نمی‌کند

بروجردی با بیان اینکه که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می‌گیرد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه توانمندی موشکی عقب نشینی نخواهد کرد.

قاسمی: برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست/بدخواهان اجازه ندارند نقش ایران را درمبارزه با تروریسم نادیده بگیرند

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای روزنامه فایننشال تایمز با تاکید بر این که برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست، گفت: سیاست و موضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه دفاعی موشکی کاملا مشخص و روشن است و دیگر کشورها ن

قاسمی: همگان آگاهند که برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست

سخنگوی وزارت خارجه گفت: سیاست و موضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه دفاعی موشکی کشور کاملاً مشخص و روشن است و دیگر کشورها نیز به خوبی از این موضع جمهوری اسلامی ایران آگاهی دارند.

بروجردی: ایران در موضوع موشکی هیچ مذاکره‌ای با هیچ کشوری انجام نمی‌دهد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران در موضوع موشکی هیچ مذاکره‌ای با هیچ کشوری انجام نمی‌دهد، فت: اظهارنظر درباره فعالیت‌ موشکی ایران، دخالت در امور داخلی محسوب می‌شود.

آیت الله علم الهدی: ورود دانشگاه آزاد به عرصه سیاست به آن ضربه زد

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در گذشته وارد جریانهای سیاسی شد که به ضرر این دانشگاه بود. ورود دانشگاه به سیاست بازی باعث ضربه به نظام دانشگاهی و آموزش عالی شد و هنوز هم این موضوع در برخی عرصه ها وجود دارد.

خرازی: کوچکترین احتمال برای مذاکرات موشکی وجود ندارد

بیروت-ایرنا-«کمال خرازی» رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران روز چهارشنبه در حاشیه کنفرانس «اعراب و ایران» در بیروت در گفت و گو با ایرنا هرگونه احتمال برای مذاکرات درباره توان موشکی ایران را رد کرد و گفت: قدرت موشکی ما در راستای دفاع از کشور و غیرقابل مذ

آمریکا به دنبال «برجام صفر‌» برای ایران

ترامپ شدیداً معتقد است که برجام می‌بایست کلیت برنامه هسته‌ای سیاست منطقه‌ای ایران نظیر برنامه موشکی این کشور را به صورت توأمان تحت کنترل درآورد.

کانکس‌نشینی مقدمه‌ای بر توسعه حاشیه‌نشینی

یک آسیب شناس و استاد دانشگاه گفت: افزایش کانکس نشینی باعث افزایش روند مهاجرت و توسعه حاشیه نشینی خواهد بود.

گزارش بلومبرگ درباره فشارهای موشکی اروپا به ایران برای «نجات برجام»

رسانه آمریکایی با اشاره به مواضع اخیر مقامات فرانسه، انگلیس و آلمان درباره ایران نوشته که اروپایی‌ها به امید حفظ برجام، فشارها بر برنامه موشکی ایران را افزایش داده‌اند.

قاسمی:‌ همه آگاهند که برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست

قاسمی با رد ادعای فایننشال تایمز مبنی بر پذیرش ورود به «گفت‌وگویی فشرده و جدی» در موضوع برنامه موشکی و مسائل منطقه‌ای توسط مقامات کشورمان در نشست اخیر در بروکسل، تصریح کرد که برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست.

سناتور ارشد آمریکایی: نمی‌توان برنامه موشکی ایران را در برجام گنجاند

عضو ارشد دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا تصریح کرد امکان گنجاندن برنامه موشکی در توافق هسته‌ای با ایران وجود ندارد.

منطقی نیست ایران از برنامه موشکی خود دست بکشد

«پل پیلار» معقتد است ایران حاضر نمی شود از برنامه موشکی خود دست بکشد چرا که دیگر دولتهای منطقه موشک های بالستیک داشته و برخی از آنها دارای نیروی هوایی قویتر از نیروی هوایی ایران هستند.

تلاش آمریکا از بین بردن صنعت موشکی ایران است

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه دشمن در اغتشاشات اخیر می‌خواست نسخه سوریه را برای ایران بپیچد گفت: تلاش آمریکا از بین بردن صنعت موشکی ایران است.

ایران باید درباره برنامه موشکی همکاری کند!

وزیر خارجه فرانسه با اشاره به این که باید به وعده‌ای که در ژوئیه ۲۰۱۵ برای توافق هسته‌ای ایران (برجام) دادیم، پایبند باشیم گفت: ایران باید درباره برنامه موشکی همکاری کند.

سیاست اصولی و بلند مدت ایران کاهش زمینه های بحران میان بودائیان و مسلمانان است

کوالالامپور- ایرنا- سفیر اکرودیته جمهوری اسلامی ایران در میانمار درآستانه شروع برنامه بازگشت آوارگان روهینگیایی از بنگلادش گفت : جهت گیری دیپلماسی ایران در سال های گذشته در نگاهی بلند مدت و فراتر از سیاست های مقطعی، به تنش های میانمار بوده و سیاست های اصو

موضع موشکی ایران عاقلانه است/تهران موافق تغییر «غروب خورشید» نیست

استاد دانشگاه هاروارد با اشاره به اینکه بعید است ایران با تغییر بند «غروب خورشید» در برجام موافقت کند گفت: موضع موشکی ایران عاقلانه است.

وزیر دفاع: هیچ مذاکره ای درمورد موضوعات موشکی انجام نشده است

تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با رد ادعای مذاکرات موشکی ایران با 1+5 گفت: هیچ مذاکره ای در گذشته درباره موضوعات موشکی انجام نشده است و بنا هم نداریم که داشته باشیم.

ماکرون: خواهان کاهش فعالیت موشکی و نفوذ منطقه ای ایران هستیم

رئیس جمهور فرانسه پس از دیدار با نخست وزیر انگلیس بر لزوم کاهش فعالیت موشکی و نفوذ منطقه ای ایران تاکید کرد.

مذاکره موشکی ایران با آلمان و انگلیس صحت ندارد

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: خبر منتشر شده در رسانه ها در ارتباط با مذاکره ایران با آلمان و انگلیس درباره مسائل موشکی صحت ندارد.

تکذیب ادعای فایننشال تایمز؛ برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست

تهران - ایرنا - یک منبع آگاه خبرسازی روزنامه فایننشال تایمز درباره مذاکرات ایران و اتحادیه اروپا در بروکسل را 'کذب محض' خواند و گفت: بارها تاکید کرده ایم که برنامه موشکی ایران قابل مذاکره نیست.