ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه موشکی عقب نشینی نمی‌کند

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می‌گیرد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران  سرسوزنی  از سیاست‌های خود در عرصه توانمندی موشکی عقب نشینی نخواهد کرد.مطالب مرتبط

مذاکره یا عقب نشینی؛ مساله این است؟

مسئله مذاکره با آمریکا در سپهر سیاست ایران هنوز با چالش‌هایی جدی روبه‌رو است. این موضوع در ادبیات رسمی اصحاب سیاست در ایران جزو خط قرمزها محسوب می‌شود. ماجرایی که بار دیگر بحث‌هایی اساسی را پیرامون ضرورت‌ها یا چرایی عدم انجام آن به راه انداخته است.

آهستگی و پیوستگی حضور زنان درعرصه سیاست

تهران - ایرنا - تحول و پیشرفت در حوزه زنان به ویژه در عرصه سیاست ایران به قدری آرام و کند است که خبرانتصاب دومین سفیر زن ایران، در هیاهوی خبرهای داغ انتقاد از دولت به حاشیه رفت و چندان در رسانه ها و خبرگزاری ها منعکس نشد.

بهمنی: سوپرجام به یاد شهید تهرانی مقدم پدر موشکی ایران برگزار می شود

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: دیدار سوپرجام بین دو تیم استقلال و پرسپولیس همانند سال گذشته به یاد شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی ایران و شهدای حملات تروریستی برگزار می شود.

برنامه موشکی ایران کاملا متعارف و دفاعی است

سخنگوی وزارت امور خارجه با بی اساس خواندن بیانیه کشورهای ناتو گفت: برنامه موشکی جمهوری اسلامی ایران نه تنها ناقض قطعنامه ۲۲۳۱نیست، بلکه کاملا متعارف و دفاعی است.

پیام آمریکا به اسد: به شرط خروج ایران، از سوریه عقب‌نشینی می‌کنیم

منابع آگاه در دمشق از نامه آمریکا به رئیس‌جمهوری سوریه خبر داده و اعلام کرده‌اند که در این نامه، عقب‌نشینی آمریکایی‌ها از سوریه مشروط به خروج ایرانی‌ها از این کشور شده است.]]>

احتمال عقب نشینی آمریکا از موضع قطع کامل صادرات نفت ایران

تهران- ایرنا- احتمال عقب نشینی آمریکا از قطع کامل صادرات نفت ایران، تلاش اوپک برای تثبیت قیمت ها، برنامه روسیه برای جبران کمبود احتمالی عرضه طلای سیاه و احتمال کاهش تقاضا برای نفت اوپک، مهمترین اخبار انرژی در 24 ساعت اخیر بود.

عقب‌نشینی نتانیاهو از سخنانش درباره مجاب کردن ترامپ به خروج از برجام

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بامداد جمعه از سخنانش درباره مجاب کردن رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای ایران عقب‌نشینی کرد.

حمله موشکی رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه/ پاسخ موشکی مقاومت

ولایتی: سیاست‌مداری غیر از سیاست‌بازی است

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه سیاست‌مداری غیر از سیاست‌بازی است، گفت: سیاست به معنای تدبیر است و این که بعضی تا صحبت از سیاست می‌شود می‌گویند ما که اصلا اهل مسائل سیاسی نیستیم این هنر نیست.

انزوای ایران با عدم تغییر در سیاست هایش بیشتر می شود

تهران-ایرنا - 'عادل الجبیر' وزیر خارجه عربستان بار دیگر در همنوایی با رژیم صهیونیستی با تمجید از سیاست 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر خروجش از برجام، مدعی شد: اگر ایران سیاست هایش را در منطقه تغییر ندهد منزوی تر خواهد شد.

اقتدار ایران در عرصه های بین المللی از خون شهداست

زنجان - ایرنا - مشاور رئیس جمهوری و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: اقتدار، عزت و سربلندی ایران در عرصه های بین المللی در بخش های مختلف به برکت خون شهدای این کشور است و نسل آینده نیز باید خود را مدیون آنها بدانند.

ولایتی: سیاست‌ مداری غیر از سیاست ‌بازی است

تهران-ایرنا- مشاور مقام معظم رهبری در امور بین ‌الملل با بیان اینکه سیاست‌ مداری غیر از سیاست ‌بازی است، گفت: سیاست به معنای تدبیر است؛ اینکه بعضی ها تا صحبت از سیاست می شود، می گویند ما که اصلا اهل مسائل سیاسی نیستیم، هنر نیست.

حفاظت از عرصه های طبیعی نیازمند عزم ملی است

سمنان - ایرنا - پدر کویر‌شناسی ایران گفت : عرصه های طبیعی متعلق به همه مردم و حفظ و مراقبت همه جانبه از آن نیازمند عزم ملی است.

حمله موشکی رژیم‌صهیونیستی به شرق غزه/ پاسخ موشکی مقاومت به صهیونیست‌ها

در پی حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه ای در شرق نوار غزه، نیروهای مقاومت نیز با شلیک موشک به سوی شهرک‌های صهیونیستی به این حملات پاسخ دادند.

طب ایرانی؛ پلی میان ایران و کشورهای فعال در عرصه طب غیرغربی

مدیرعامل بنیاد طب ایرانی تاکید کرد که این طب می‌تواند پلی میان ایران و کشورهای فعال در عرصه طب غیر غربی باشد.

برنامه موشکی تهران در مذاکرات برجام مطرح نیست/ بسته پیشنهادی اروپا هنوز تثبیت نشده است/ نپذیرفتن FATF مانع موفقیت ایران در اقتصاد جهانی می‌شود

سفیر انگلیس در تهران در مورد جزئیات مذاکرات مربوط به بسته پیشنهادی اروپا و اینکه آیا برنامه موشکی ایران هم بخشی از این مذاکرات بوده یا خیر ؟ گفت: این یک مساله کاملا جداست. مسائل بسیار مهمی وجود دارد. در نتیجه ما درگیر آن‌ها هستیم و سعی می‌کنیم با این مسال

سیاست‌های کلان براساس واقعیت‌ها و آینده‌نگری تعیین شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان بر لزوم تعیین سیاست‌های کلان استان براساس واقعیت‌ها و آینده‌نگری تأکید کرد و گفت: پیشرفت گیلان در تمامی عرصه‌ها رسالت مشترک همه ماست.

افزایش اعتراض‌ها به عربستان در شرق یمن؛ سیاست دو گام به جلو یک گام به عقب عربستان در «المهرة»

عربستان سعودی که سرانجام ناگزیر شد با پذیرش مطالبات شش بندی اعتصاب‌کنندگان در استان المهره در ظاهر عقب‌نشینی کند، اکنون با فشار بر دولت مستعفی، در صدد است تا مهره‌های خود را در این استان به قدرت برساند.

اصفهان|حضور فعال جبهه مقاومت در منطقه فعالیت دشمن را محدود کرده؛ سیاست آمریکا ایجاد فشار روانی در ایران است

مسئول سیاسی سپاه صاحب‌الزمان (عج) گفت: سیاست آمریکا در داخل ایران ایجاد فشار روانی است و سیاست‌مداران این کشور بر این باورند که با بر هم ریختن روح و روان جامعه مردم در مقابل نظام ایستادگی می‌کنند.

استراتژی روشن ایران در سیاست خارجی

سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه اکنون ما یک استراتژی روشن تری در سیاست خارجی ایران در قبال اروپا مشاهده می کنیم، از آمادگی اروپا برای ایجاد یک بخش خصوصی فعال در اقتصاد ایران خبرداد.