ایران سرسوزنی از سیاست‌های خود در عرصه موشکی عقب نشینی نمی‌کند

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می‌گیرد تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران  سرسوزنی  از سیاست‌های خود در عرصه توانمندی موشکی عقب نشینی نخواهد کرد.مطالب مرتبط

نقوی‌حسینی: فعالیت‌های موشکی ایران به هیچ کشور دیگری ارتباط ندارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «فعالیت‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران موضوعی کاملا داخلی است»، گفت‌: فعالیت‌های موشکی ایران به هیچ کشور دیگری ارتباط ندارد.

اقدام مداخله‌جویانه رژیم صهیونیستی علیه پیشرفت موشکی ایران

سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل در پی سیاست‌های کارشکنانه دولت این رژیم، خواستار آن شده است تا شورای امنیت برای متوقف کردن برنامه موشکی ایران وارد عمل شود.

نجفی: اجازه دخالت به هیچ کشوری درباره صنعت موشکی خود را نمی‌دهیم

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که «بخش دفاعی و صنعت موشکی موضوعات داخلی کشورمان است»، گفت که آمریکا با در پیش گرفتن استانداردهای دو گانه درباره صنایع موشکی ما اظهار نظر می‌کند، حال این که اینها همه بهانه جویی‌های

سکوت اتهام‌زنندگان به ایران در قبال آزمایش موشکی اسرائیل در جولان

رژیم صهیونیستی همزمان با اظهارات مداخله‌جویانه علیه فعالیت‌های موشکی ایران، از ادامه فعالیت‌های موشکی خود در ارتفاعات جولان خبر داد.]]>

گودرزی: پرتاب ماهواره و پیشرفت‌های دفاعی ایران جنبه تدافعی دارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «پرتاب ماهواره و پیشرفت‌های حاصله در عرصه دفاعی در کشور ما جنبه تدافعی دارد»، گفت: قطعا هرگونه پیشرفت در حوزه موشکی و دفاعی کشور موضوع داخلی است و اظهارنظرهای خلاف آن نمی‌تواند بر

سند «بازنگری دفاع موشکی» آمریکا درباره ایران چه می‌گوید؟

پنتاگون در سند جدیدی که نقشه‌راه آمریکا برای توسعه برنامه پدافند موشکی این کشور را مشخص می‌کند ارزیابی‌ خود از توانمندی‌های موشکی ایران را ارائه کرده و کلیاتی از طرح‌های خود برای مقابله با آن را مشخص کرده است.

ترامپ: روسیه و ایران بیشترین نفع را از سیاست آمریکا در سوریه برده‌اند

رئیس جمهور ایالات متحده با انتشار توئیتی از آغاز عقب نشینی نظامیان آمریکایی از سوریه خبر داده است.

روسیه:مذاکره درباره برنامه موشکی ایران تحت فشار آمریکا نشدنی است

معاون وزیر خارجه روسیه با حمایت از برنامه موشکی ایران، انتقادات در این خصوص را بی دلیل دانست.

توانمندی ایران در حوزه موشکی محصول دفاع مقدس است/ عظمت جمهوری اسلامی در منطقه را نمی‌توان حذف کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان علیه ایران صحبت کرده و درباره مسائل موشکی دخالت می کنند اما می‌دانند ایران در منطقه عظمتی دارد که نمی‌توان آن را حذف کرد.

پاسخ سفیر روسیه به ادعای آمریکا درباره فناوری‌های موشکی روسی در کره شمالی

سفیر روسیه در پیونگ یانگ، ادعای پنتاگون درباره خرید فناوری‌های دفاع ضدموشکی روسی توسط کره شمالی را ادعایی ساختگی و بی اساس برای توجیه سیاست بی ثبات کننده آمریکا در عرصه امنیت جهانی نامید.

نقش‌آفرینی ایران در سازمان‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای

نباید فراموش کرد که سیاست خارجی تابعی از شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای است. طی مدتی که از پیروزی انقلاب می‌گذرد حضور ایران در تمامی عرصه‌ها به ویژه سازمان‌های منطقه‌ای نشان می‌دهد ایران توانسته به خوبی از این شرایط به نفع خود استفاده کند و دور از ذهن نیست ک

نیویورک تایمز خبر داد: تلاش آمریکا برای توقف یا انهدام موشک‌ها قبل از پرتاب

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی اخیر خود در پنتاگون در سایه آزمایش موشکی و ماهواره‌ای اخیر ایران به افزایش قدرت دفاع موشکی و دفاع تکنولوژیکی ایالات متحده آمریکا برای متوقف کردن هرگونه تهدیدات موشکی احتمالی علیه این کشور تاکید کرد.

آمریکا طرح جدید موشکی رونمایی می‌کند/ مقابله با ایران، روسیه و چین در اولویت

دولت ترامپ قصد دارد امروز پنجشنبه راهبرد جدید واشنگتن در خصوص سامانه‌های موشکی مبتنی بر فضا را منتشر کند.

اثرگذاری ایران در سازمان‌های منطقه‌ای پس از انقلاب

نباید فراموش کرد که سیاست خارجی تابعی از شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای است. طی مدتی که از پیروزی انقلاب می‌گذرد حضور ایران در تمامی عرصه‌ها به ویژه سازمان‌های منطقه‌ای نشان می‌دهد ایران توانسته به خوبی از این شرایط به نفع خود استفاده کند و دور از ذهن نیست ک

ایران و پیمان موشکی؛ محورهای مذاکرات امروز ماس و پامپئو در واشنگتن

وزیر امور خارجه آلمان امروز در سفر به واشنگتن و دیدار با همتای آمریکایی خود برای نجات پیمان موشکی تلاش کرده و به موضوعات ایران و پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم2 خواهد پرداخت.

اوباما پس از برجام، به دنبال برنامه موشکی ایران بود

جان کری در گفتگو با سی ان ان گفت: اوباما قصد داشت بعد از برجام، ایران را درباره برنامه موشکی تحت فشار قرار دهد.

ریابکوف: توسعه برنامه موشکی ایران برای تقویت امنیت این کشور است

معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد: معتقدیم ایران با توسعه برنامه موشکی خود به دنبال اهدافی، از جمله تقویت امنیت خود است که حق هر کشوری است.

ایران‌هراسی؛ بهانه آمریکایی‌ها برای توسعه سامانه‌های موشکی در خاک اروپا

مقامات واشنگتن بار دیگر ایران را بهانه‌ای برای استقرار و گسترش سامانه‌های موشکی آمریکا در خاک اروپا قرار داده‌اند.

تل آویو سیستم موشکی «پیکان ۳»را آزمایش کرد

رژیم صهیونیستی از آزمایش سیستم موشکی Arrow۳ (پیکان۳) بعد از تقابل موشکی با سوریه خبر داد.

ایران بازیگر مهم عرصه علم و فناوری بین المللی

وزیر علوم با اشاره به توانایی‌های علمی و فناورانه کشورمان، ایران را بازیگری مهم در عرصه علم و فناوری بین المللی توصیف و بر گسترش مناسبات علمی ایران و اتحادیه اروپا تاکید کرد.