ظریف: برجام قابل مذاکره مجدد نیست/آمریکا به جای تکرار لفاظی‌های کهنه به تعهداتش عمل کند

وزیر امور خارجه کشورمان پس از تمدید دوباره تعلیق تحریم‌های هسته ای و هشدار ترامپ به اروپایی ها برای آن چه رفع نواقص برجام خواند، تاکید کرد: برجام قابل مذاکره مجدد نیست.مطالب مرتبط

روزنامه روس: اوضاع در افغانستان اصلا به نفع آمریکا و متحدانش پیش نمی‌رود

آمریکایی‌ها هنوز مشکل افغانستان را درک نکرده و مرتبا اشتباهات خود را تکرار می‌کنند و اکنون نیز با تروریست‌ها در حال مذاکره هستند که نتیجه آن قابل پیش‌بینی نیست.

توضیحات کرباسچی برای نوشتن نامه در خصوص مذاکره با آمریکا

این نامه به معنای تصمیم‌گیری برای مذاکره مجدد با امریکا نیست بلکه یک نظر و تحلیل سیاسی است که توسط یک جمع ارایه شده است.]]>

ترامپ: حضور پوتین در گروه ۷ فرصت مذاکره مستقیم با او را به من می‌دهد

رئیس جمهور آمریکا درخواست‌های خود برای عضویت مجدد روسیه در گروه ۷ را بار دیگر تکرار کرده و تاکید کرد این اقدام به وی فرصتی برای مذاکره مستقیم و همکاری با رئیس جمهور روسیه را می‌دهد.

۴ دلیل برای برای مذاکره تهران- واشنگتن/ ایران هنوز برای مذاکره مستقیم با آمریکا آماده نیست

سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل مدعی شد: نکته کلیدی سخنرانی ترامپ و پومپئو درباره خروج از برجام که از دید بسیاری از ناظران مخفی مانده، این است که دولت عزم یک مذاکره دیگر دارد. سیاست حداکثر فشار با عزم مذاکره و توافق همراه است و به چهار دلیل ایران به میز مذ

۴ دلیل برای برای مذاکره تهران- واشنگتن/ ایران هنوز برای مذاکره مستقیم با آمریکا آماده نیست

سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل مدعی شد: نکته کلیدی سخنرانی ترامپ و پومپئو درباره خروج از برجام که از دید بسیاری از ناظران مخفی مانده، این است که دولت عزم یک مذاکره دیگر دارد. سیاست حداکثر فشار با عزم مذاکره و توافق همراه است و به چهار دلیل ایران به میز مذ

حضور ایران در سوریه غیر قابل مذاکره است

رییس جمهور سوریه با بیان اینکه حل و فصل امور در جنوب غربی منطقه در نزدیکی مرز سرزمین‌های اشغالی هنوز ممکن است، گفت: حضور ایران در سوریه و روابطش با دمشق قابل مذاکره نیست]]>

تبریز| آل هاشم: آمریکا نشان داد که به هیچ‌وجه قابل اعتماد نیست

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه آمریکا نشان داد که به هیچ وجه قابل اعتماد نیست گفت: اگر توافقی هم در میان باشد، هیچ تضمینی برای تعهدات آمریکا وجود ندارد.

آمریکا به هیچ‌وجه قابل اعتماد نیست/ایران زیر بار ذلت نخواهد رفت

امام جمعه تبریز گفت: رئیس جمهور آمریکا با کره شمالی به مذاکره می‌پردازد در حالی که این کشور دارای زرادخانه بزرگی است و این رفتار آمریکا ناشی از رفتار ریاکارانه بود ولی باید بداند که ایران هیچ وقت زیر بار ذلت نخواهد رفت.

دنیا بداند آمریکا قابل اعتماد نیست/ نماز عید فطر سنگری برای وحدت

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: کره شمالی و همه کشورهای جهان بدانند که آمریکا قابل اعتماد نیست چراکه آنها از توافق بین المللی با چند کشور خارج شدند.

هشدار پوتین در مورد عواقب خروج آمریکا از برجام

رئیس جمهور روسیه خروج آمریکا از برجام را بی ثبات کننده نامید، اقدامات دولت سوریه در راستای انجام تعهداتش را نتیجه بخش دانسته و گفت، اکنون زمان آن رسیده که مخالفان سوری عمل کنند.

رئیس جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی دیدار کردند

کوالالامپور- ایرنا - دیدار دوجانبه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون صبح سه شنبه پس از یکسال لفاظی های خطرناک و شدید به صورت یک به یک صرفا با حضور دو نفر مترجمان انها در محل مذاکره در هتل کاپلا در جزیره سنتوزا سنگاپور در تدابیر شدید امنیتی بر

یک تحلیل‌گر مسائل بین‌الملل: توافق آمریکا و کره شمالی با برجام قابل مقایسه نیست

استاد علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه این روزها برخی توافق آمریکا با کره شمالی را با برجام مقایسه می‌کنند، اظهار کرد: یک سری اختلافات و تفاوت‌های اساسی بین این دو توافق وجود دارد که نباید آن‌ها را نادیده گرفت، این دو توافق غیرقابل مقایسه

دیپلمات‌های کهنه‌کار آمریکا از لحاظ میزان وفاداری به ترامپ تفتیش عقیده می‌شوند

رئیس‌جمهور آمریکا یک مقام وزارت خارجه این کشور را مأمور بازرسی میزان وفاداری دیپلمات‌های کهنه‌کار و کارکنان نهادهای بین‌المللی به خودش کرده است.

گرایی: مصدومیت کهنه زانویم تشدید شده است/ از فردا تمرینات را آغاز می‌کنم

فرنگی‌کار وزن ٧٧ کیلوگرم کشورمان گفت: مصدومیت کهنه زانویم تشدید شده البته جای نگرانی نیست و این مصدومیت‌ها همیشه با ماست.

آمریکا سابقه خوبی در پایبندی به تعهداتش ندارد/کره شمالی تجربه برجام را به خاطر داشته باشد

مدیر انجمن ملی مطالعات بین‌الملل چین با هشدار در زمینه چشم‌انداز آتی توافق رئیس جمهور آمریکا با رهبر کره شمالی نسبت به خلف وعده‌های دولت آمریکا هشدار داد.

ترامپ: ایرانی‌ها می‌خواهند برجام را حفظ کند ولی یک روز مجبور می‌شوند با ما مذاکره کنند

رئیس‌جمهور آمریکا می گوید ایران در پی حفظ برجامِ بدون آمریکا است ولی به هر حال، ایرانی‌ها یک روز مجبور می‌شوند برای انعقاد توافقی جدید، با آمریکا وارد مذاکره شوند.

مقام کره جنوبی:حضور نیروهای آمریکایی در کره جنوبی قابل مذاکره نیست

ترامپ - کیم؛ دورنمای اختلافات کهنه

تهران- ایرنا- رهبران کره شمالی و آمریکا پس از کش و قوس های فراوان در نهایت با هدف حل وفصل اختلافات دیرینه در پشت میز مذاکره قرار گرفته اند. حال این پرسش به ذهن می رسد با توجه به اختلافات چند وجهی و پیچیده، آنها تا چه میزان به حل بحران نزدیک خواهند شد؟

کمک های مردمی قابل جابجایی نیست

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمک های مردم به نیازمندان داخل کشور قابل جابجا شدن نیست و صرف همان امور می شود.

تجربه نشان داده مقاومت جواب می‌دهد و اعتمادی به میز مذاکره نیست/ امروز رئیس‌جمهور آمریکا معامله قرن راه انداخته است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: تجربه نشان داد که مقاومت جواب داده است و به میزهای مذاکره اعتمادی نیست.