ترامپ با اروپایی ها در مورد اصلاحات برجام مذاکره می کند

یک مقام بلندپایه در دولت آمریکا گفت ترامپ قصد دارد با کشورهای اروپایی در خصوص تغییراتی در برجام مذاکره کند که دائمی باشد.مطالب مرتبط

واکنش آصفی به نامه مشترک برخی اصلاح‌طلبان و اپوزیسیون درباره مذاکره با ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه دولت اصلاحات، نامه مشترک برخی اصلاح‌طلبان با اپوزیسیون خارج کشور به مسئولان عالی نظام برای مذاکره مستقیم با ترامپ را غیرقابل قبول خواند.

پنتاگون: ترامپ درباره تعداد نیروهای آمریکایی در کره‌جنوبی مذاکره نمی‌کند

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد، در جریان دیدار دونالد ترامپ و کیم جونگ اون موضوع تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در کره‌جنوبی مورد مذاکره قرار نخواهد گرفت.

گزارش تسنیم|دو سیاستمدار و سه پرونده/ ترامپ و مرکل با هم کنار می‌آیند؟

دونالد ترامپ قصد دارد با چینش سه پرونده "برجام"، "هزینه های نظامی ناتو" و "تعرفه های گمرکی علیه کالاهای اروپایی"، قدرت مانور سران اروپایی را نسبت به وضعیت فعلی نیز کاهش دهد.

نقوی حسینی: اگر سه کشور اروپایی بتوانند به ایران تضمین بدهند، برجام ادامه می‌یابد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ایران به «اسپوتنیک» گفت: تنها موضوع مذاکره ایران با سه کشور اروپایی این است که آیا می‌توانند تضمین‌های لازم مبنی بر اجرای تعهدات خود به برجام را بدهند یا خیر».

۴ دلیل برای برای مذاکره تهران- واشنگتن/ ایران هنوز برای مذاکره مستقیم با آمریکا آماده نیست

سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل مدعی شد: نکته کلیدی سخنرانی ترامپ و پومپئو درباره خروج از برجام که از دید بسیاری از ناظران مخفی مانده، این است که دولت عزم یک مذاکره دیگر دارد. سیاست حداکثر فشار با عزم مذاکره و توافق همراه است و به چهار دلیل ایران به میز مذ

۴ دلیل برای برای مذاکره تهران- واشنگتن/ ایران هنوز برای مذاکره مستقیم با آمریکا آماده نیست

سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل مدعی شد: نکته کلیدی سخنرانی ترامپ و پومپئو درباره خروج از برجام که از دید بسیاری از ناظران مخفی مانده، این است که دولت عزم یک مذاکره دیگر دارد. سیاست حداکثر فشار با عزم مذاکره و توافق همراه است و به چهار دلیل ایران به میز مذ

برای مقاومت مقابل تحریم‌های آمریکا، تضمین‌های لازم برای "برجام اروپایی" اخذ شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با وجود فاصله برجام اروپایی با برجام اولیه، شروع اقدامات هسته‌ای مورد نظر رهبری انقلاب و اخذ تضمین‌های لازم اروپا برای مقاومت در برابر تحریم‌های آمریکا ضروری است.

دیدار نمایشی ترامپ و اون با توافقی توخالی

توافق سران امریکا و کره شمالی آغازی با پایان نامعلوم بود که ترامپ به امضای آن برای توجیه خروج از برجام و تشویق تهران به مذاکره مجدد در باره توافق هسته ای نیاز داشت.

  دستاوردهای توهمی ترامپ یا چراغ سبز به ایران

ترامپ مدعی تغییر رفتار منطقه ای ایران پس از خروج امریکا از برجام شده است، به نظر می رسد او با  دستاوردهای توهمی، به دنبال مذاکره با تهران است.

ترامپ: ایرانی‌ها می‌خواهند برجام را حفظ کند ولی یک روز مجبور می‌شوند با ما مذاکره کنند

رئیس‌جمهور آمریکا می گوید ایران در پی حفظ برجامِ بدون آمریکا است ولی به هر حال، ایرانی‌ها یک روز مجبور می‌شوند برای انعقاد توافقی جدید، با آمریکا وارد مذاکره شوند.

نظر قانونگذاران روسیه درباره مذاکره بین ترامپ و اون

معاون رئیس کمیته دفاعی دومای روسیه امروز (سه‌شنبه) اظهار کرد، با اینکه احتمال اندکی وجود دارد که یک دور مذاکره به نتیجه قابل توجهی بینجامد، روسیه از نشست میان کیم جونگ اون و دونالد ترامپ استقبال می‌کند.

ترامپ: تا زمان مذاکره، رزمایشی با کره‌ جنوبی نداریم/ اون قطعا به کاخ سفید می‌آید

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بعد از دیدار تاریخی خود با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بار دیگر تاکید کرد،‌ واشنگتن تا زمانی که پیونگ یانگ با حسن نیت بر سر خلع سلاح هسته‌ای مذاکره می‌کند هیچ رزمایش مشترکی با کره‌ جنوبی در منطقه برگزار نخواهد کرد.

بر عملیاتی شدن تعهدات طرف‌های برجام تأکید شد

وزیر امور خارجه گفت: استفاده ایران از مزایای اقتصادی برجام و عملیاتی شدن تعهدات روسیه، چین و کشور‌های اروپایی در اجلاس شانگهای مورد تأکید قرار گرفت.

دولت ترامپ در مذاکره با کره شمالی استراتژی ندارد

نیویورک- ایرنا- سناتور دمکرات از ایالت مریلند گفت: دولت ترامپ در مذاکره با کره شمالی استراتژی ندارد و نمی دانیم آن ها به دنبال دستیابی به چه هدفی هستند.

شرمن: ایرادات ترامپ از برجام در توافق با کره شمالی کاملا مشهود است

وندی شرمن، عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا در مقاله‌ای به بررسی موضوع نشست هسته‌ای آمریکا و کره شمالی و رابطه آن با لغو برجام پرداخته است.

مذاکره ترامپ با رهبر کره شمالی ریاکارانه است

تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مذاکره ترامپ با رهبر کره شمالی ریاکارانه و متقلبانه است.

دستورات رهبری موجب شد از اشتباه چهارم در سیاست خارجی جلوگیری شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با وجود فاصله برجام اروپایی با برجام اولیه، شروع اقدامات هسته‌ای مورد نظر رهبری انقلاب و اخذ تضمین‌های لازم اروپا برای مقاومت در برابر تحریم‌های آمریکا ضروری است.]]>

حقیقتی درباره معامله ترامپ با کره شمالی

رهبر کره شمالی کیم جونگ اون دادن هیچ امتیازی را در مذاکره با ترامپ تضمین نکرد و در عوض ترامپ حتی به عنوان یک بازیگر جهانی تریبونی در اختیار او قرار داد.

با آمریکا بر سر برجام و تعرفه های گمرکی گفتگو می کنیم

ترزا می ابراز امیدواری کرد طرف های اروپایی و آمریکا اختلافات خود در مورد برجام و تعرفه های گمرکی جدید واشنگتن را از طریق گفتگو حل کنند.

گزارش| نامه عجیب برخی اصلاح‌طلبان با "تِم تسلیم" در برابر ترامپ؛ خیانت از داخل؟

درست چند روز پس از ادعای ترامپ مبنی بر اینکه ایران به پای میز مذاکره باز خواهد گشت، شماری از اصلاح‌طلبان در نامه‌ای مشترک با اپوزیسیون خارج از کشور خواستار مذاکره مستقیم با رئیس‌جمهور آمریکا شدند.