کناره گیری سفیر آمریکا در پاناما

خبرها حاکی است سفیر آمریکا در پاناما از این سمت کناره گیری کرده است.مطالب مرتبط

کناره گیری ' هیلی ' و هرج و مرج بیشتر در کاخ سفید

تهران - ایرنا - هفته نامه ' نیویورکر' چاپ آمریکا نوشت : شاید عده اندکی باشند که از دلایل کناره گیری ' نیکی هیلی ' سفیر آمریکا در سازمان ملل آگاهی داشته باشند و بسیاری از اعضای کابینه ترامپ هم ممکن است برای ارائه دلیل استعفای هیلی آسمان ریسمان ببافند، اما

نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل استعفا کرد

تهران - ایرنا - نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز سه شنبه از سمت خود کناره گیری کرد و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز با استعفای وی موافقت کرد.

کناره‌گیری هیلی و موافقت ترامپ

نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.

نیکی هیلی از سمت سفیر آمریکا در سازمان ملل استعفا کرد

گزارش‌ها حاکی از این است که رئیس جمهوری آمریکا درخواست کناره‌گیری نیکی هیلی از تصدی سمت سفیر ایالات متحده نزد سازمان ملل متحد را پذیرفته است.

واکنش روسیه به کناره‌گیری نماینده آمریکا در سازمان ملل

سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به خبر کناره گیری نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد ، این رویداد را جزئی از مسئله داخلی آمریکا توصیف کرد.

احتمال کناره گیری ماتیس از دولت ترامپ قوت گرفت

رئیس جمهور آمریکا از احتمال کناره گیری جیمز ماتیس وزیر دفاع از دولت این کشور خبر داده است.

نیکی هیلی چین را به باد انتقاد گرفت

تهران - ایرنا - نیکی هیلی سفیر در اولین واکنش خود بعد از کناره گیری از نمایندگی آمریکا در سازمان ملل طی سخنانی به آنچه که رفتارهای تبعیضانه چین نامید، انتقاد تندی کرد.

گمانه‌زنی‌‌ها درباره گزینه‌های جانشینی نیکی هیلی/ از دختر ترامپ تا سفیر هم‌جنس‌باز

با اعلام تصمیم «نیکی هیلی» برای کناره‌گیری از سمت نمایندگی آمریکا در سازمان ملل، گمانه‌زنی‌های مختلفی از جانشینان وی مطرح شده است.

معاون جهانگیری از سمت خود کناره گیری کرد

سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری از سمت خود کناره گیری کرد.

کناره گیری هیلی به خاطر تنهایی در سازمان ملل

تهران- ایرنا- سفیر آمریکا در سازمان ملل که خود را کلانتر واشنگتن در این سازمان می دانست، درحالی که انتظار می رفت جامعه بین الملل را با سیاست های ایالات متحده هماهنگ کندبا منزوی شدن کشورش و زهر خند جهانی به سیاست های یکجانبه گرایانه ترامپ دراجلاس اخیر شورا

هیلی در راستای سیاست های مخرب ترامپ کار کرد

نیویورک – ایرنا - سفیر پیشین آمریکا در پرو می گوید نیکی هیلی در راستای سیاست های مخرب ترامپ که هدف آن ضربه زدن به چندجانبه گرایی و همکاری های بین المللی بود، عمل کرد و کناره گیری او تاثیری بر این سیاست ها ندارد.

صدراعظم سابق اتریش از سیاست کناره‌گیری می‌کند

صدراعظم سابق اتریش اعلام کرد، از سیاست کناره‌گیری خواهد کرد و سال آینده نیز نامزد ریاست کمیسیون اتحادیه اروپا و جانشینی ژان کلود یونکر نخواهد شد.

گزارش تسنیم| پشت پرده کناره‌گیری ناگهانی سفیر ترامپ در سازمان ملل

این استعفا در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره صورت می‌گیرد که در آن دموکرات‌ها به احتمال بیشتر مجلس نمایندگان و به احتمال کمتر سنا را تصاحب می‌کنند.

تساوی کره جنوبی و پاناما در بازی دوستانه فوتبال

کره جنوبی در بازی دوستانه برابر پاناما با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شد.

نتانیاهو از نیکی هیلی تشکر کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از انتشار خبر رسمی کناره‌گیری قریب‌الوقوع نماینده ایران‌ستیز آمریکا در سازمان ملل از سمتش، وی را حامی «راستی» و دشمن «نفاق» خواند.

اصلی‌ترین گزینه جایگزینی هیلی کنار کشید

رسانه‌های آمریکایی به نقل از منابع آگاه از کناره‌گیری دینا پاول از فهرست گزینه‌های دولت آمریکا برای انتصاب به عنوان نماینده واشنگتن در سازمان ملل متحد خبر داده‌اند.

گوگل از همکاری با پنتاگون پا پس کشید

گوگل از این پس اعلام کرده است که از همکاری با پروژه وزارت دفاع آمریکا برای سرویس‌های مبتنی بر پردازش ابری کناره‌گیری کرده است.

گزینه‌های موجود برای جایگزینی «نیکی هیلی» را بشناسید

با اعلام تصمیم «نیکی هیلی» برای کناره‌گیری از سمت نمایندگی آمریکا در سازمان ملل، گمانه‌زنی‌های مختلفی از جانشینان وی مطرح شده است.

نیکی هیلی؛ از نامزدی وزارت خارجه تا قربانی شدن بخاطر انزوای ترامپ

استعفای«هیلی» شاید برای بسیاری تعجب آور باشد اما مرور اقدامات یکجانبه گرایانه ترامپ و واکنشهای جهانی به آنها می تواند تا حدودی معمای کناره گیری نماینده آمریکا در سازمان ملل را فاش کند.

سفیر روسیه: هرگز با آمریکا دشمنی نداشته‌ایم

سفیر روسیه در آمریکا گفته است، برای روسیه و آمریکا این امر ضرورت دارد که برای اجتناب از وخیم تر شدن اوضاع که می‌تواند به بحرانی جدی‌تر بینجامد، در کنار یکدیگر باشند.