تعلیق تحریمهای ایران «آخرین فرصت» برای اصلاح برجام است!

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که قصد دارد با تمدید تعلیق تحریمهای هسته ای ایران برای «آخرین بار»، به واشنگتن و متحدان اروپایی آن فرصتی دهد که «نقایص وحشتناک» آن را برطرف کنند.مطالب مرتبط

پذیرفتن بی‌قید و شرط برجام اروپایی فرصت‌سوزی است/ ضرورت جایگزینی مسؤولان شجاع و مقاوم

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با انتقاد از روش مذاکره دولت با اروپایی‌ها برای حفظ توافق برجام، پذیرفتن بدون قید و شرط برجام اروپایی را مصداق فرصت‌سوزی اعلام کرد.

مسئولان از فرصت ها برای اصلاح اقتصاد کشور استفاده کنند

زنجان – ایرنا – نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان از فرصت های در اختیارشان و ظرفیت های کشور برای اصلاح شرایط کنونی، تقویت اعتماد عموی و رضایت مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و مشکلات اقتصادی استفاده کنند.

مسئولان از فرصت ها برای اصلاح اقتصاد کشور استفاده کنند

زنجان – ایرنا – نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان از فرصت های در اختیارشان و ظرفیت های کشور برای اصلاح شرایط کنونی، تقویت اعتماد عموی و رضایت مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و مشکلات اقتصادی استفاده کنند.

آخرین فرصت برای شرکت در دوسالانه خوشنویسی

آخرین مهلت ارسال آثار به پنجمین دوسالانه بین‌المللی خوشنویسی ایران، پایان تیر ماه اعلام شده است.

توافق چین، روسیه و اروپا درباره اقدامات مشترکِ حمایتی ضد تحریمهای آمریکا علیه ایران

نماینده روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد که اگر آمریکا شروع به تخریب روند اجرای ابعاد فنی برجام کند ایران ممکن است به تعهداتش در چارچوب توافق عمل نکند و آن را رها کند.

خرازی: به اروپا فرصت داده‌ایم/ حق داریم تعهدات‌مان را متوقف کنیم

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: موضوع مهم در مقطع کنونی، تبدیل اراده سیاسی اروپا در حمایت از برجام به اقدامات عملی در راستای اجرای برجام است؛ به‌طوری که منافع ایران از برجام تأمین شود.

پایان تیر آخرین فرصت ارسال مقاله به کنگره نوزادان ایران

علاقه مندان برای ارسال مقاله به کنگره نوزادان ایران تا پایان تیر فرصت دارند.

آخرین وضعیت توقف و بازگشایی نماد معاملاتی تا این لحظه/ یک نماد بانکی تعلیق شد

تا این لحظه تعداد 7 نماد معاملاتی بورس بازگشایی و تعداد 60 نماد معاملاتی نیز از سوی ناظر بازار سهام متوقف شده اند.یک نماد بانکی نیز برای بررسی وضعیت اطلاعاتی تعلیق شد.

تمدید تمام قطعات خودروها تا پایان سال97/تعلیق فعالیت سیتروئن در ایران/مذاکره با کیاموتورز برای ادامه همکاری

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا از ابتدای سال و قبل از خروج آمریکا از برجام با تشکیل ستاد تدابیر ویژه قطعات مورد نیاز را تامین کرده است.]]>

11 روز، فرصت باقی مانده برای تسلیم اظهارنامه مالیات

پایان تیرماه ، آخرین فرصت تسلیم اظهارنامه مودیان حقوقی مالیات است.

لندن: برجام کامل نیست ولی باید اجرا شود

یکی از مقامات دولت انگلیس می‌گوید که توافق هسته‌ای با ایران دارای نقاط ضعفی است که باید اصلاح شود و با وجود ضرباتی که تحریم‌های نفتی آمریکا به این توافق می‌زند، لندن خواهان حفظ برجام است.

فعالیت سازمان فتح الله گولن در بیش از ۱۶۰ کشور/تحریمهای یکجانبه را نه مشروع و نه مفید می دانیم

سفیر ترکیه در تهران گفت: سیاست ترکیه آشکار است و ما تحریمهای یکجانبه را نه مشروع و نه مفید می دانیم و کشوری نیستیم که سیاستهای خود را براساس اراده تحمیلی دیگران تعیین کنیم چه آمریکا چه هر کشور دیگری.

منافع ایران از برجام تامین نشود، دلیلی برای ماندن در آن نداریم

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اراده سیاسی اروپا در حمایت از برجام به اقدامات عملی تبدیل شود، به‌طوری که منافع ایران از برجام تأمین شود، در غیر این صورت، چه دلیلی برای ماندن وجود دارد.

اروپا نتواند منافع ایران را تامین کند، دلیلی برای حضور در برجام وجود ندارد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اگر اروپا نتواند منافع ایران در قالب برجام را تأمین کند، دلیلی برای اینکه ایران در برجام بماند، وجود نخواهد داشت.

31 شهریور آخرین فرصت تکمیل زیرساخت‌های اربعین امسال در ایلام است

معاون عمرانی استان ایلام گفت: 31 شهریور آخرین فرصت تکمیل زیر ساخت‌های اربعین امسال در ایلام است.

خرازی: نوبت اروپاست که اراده سیاسی خود در حفظ برجام را عملی کند

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اراده سیاسی اروپا برای حفظ برجام، گفت: به اروپا این فرصت را داده‌ایم تا ببینیم چگونه می‌خواهد اراده خود را به عمل تبدیل کند.

شرایط کنونی بهترین فرصت برای اصلاحات اقتصادی است

زنجان-رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه شرایط کنونی بهترین فرصت برای اصلاحات اقتصادی است، گفت: مردم باید در شرایط موجود همت کنند و الگوهای رفتاری خود را اصلاح کنند.

نوبت اقدام عملی اروپا برای حفظ برجام است

تهران-ایرنا- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: موضوع مهم در مقطع کنونی، تبدیل اراده سیاسی اروپا در حمایت از برجام، به اقدامات عملی در راستای اجرای برجام است، به‌طوری که منافع ایران از برجام تأمین شود.

مقامات واشنگتن کره شمالی را به نقض تحریمهای سازمان ملل متهم کردند

مقامات واشنگتن کره شمالی را متهم کردند که با انتقال قاچاقی فرآوردهای نفتی، تحریمهای سازمان ملل متحد را نقض کرده است.

حمایت میشل عون از تلاشها در راستای حفظ برجام

رئیس جمهور لبنان از تلاش های جمهوری اسلامی و شرکای برجام برای حفظ برجام و بهره برداری کامل ایران از منافع سیاسی و اقتصادی آن، حمایت کرد.