تعلیق تحریمهای ایران «آخرین فرصت» برای اصلاح برجام است!

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که قصد دارد با تمدید تعلیق تحریمهای هسته ای ایران برای «آخرین بار»، به واشنگتن و متحدان اروپایی آن فرصتی دهد که «نقایص وحشتناک» آن را برطرف کنند.مطالب مرتبط

بلومبرگ: دمکرات ها فرصت اصلاح برجام را به پمپئو بدهند

تهران- ایرنا- تارنمای بلومبرگ نوشت: پمپئو به دلیل فعالیت هایش در دوران نمایندگی در کنگره به برجام تسلط دارد و مورد اعتماد ترامپ است؛ به همین دلیل بهتر است دمکرات های کنگره با تایید صلاحیت او فرصت اصلاح برجام را به وی بدهند.

اصلاح برجام ازسوی آمریکا و اروپا گمانه زنی است

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: برجام موضوعی میان ایران و گروه1+5 است و مطالب عنوان شده در رسانه ها درباره اصلاح برجام از سوی آمریکایی ها و اروپایی ها گمانه زنی است.

تهیه پیش‌نویس چهار سند در مذاکرات آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها برای «اصلاح برجام»+جزئیات

روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ژورنال جزئیاتی از همکاری‌های آمریکا و اروپا برای رسیدن به یک توافق سیاسی احتمالی جهت اصلاح توافق هسته‌ای برجام فراهم کرده است.

کورکر: در صورت اصلاح نشدن برجام، ترامپ از آن خارج می‌شود

یک سناتور ارشد جمهوری خواه اعلام کرد در صورتی که توافقس با اروپایی ها در مورد اصلاح برجام حاصل نشود ترامپ قطعا از برجام خارج خواهد شد.

موگرینی: از گفت‌وگوی تروئیکای اروپا با آمریکا برای اصلاح برجام حمایت می‌کنیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفت بروکسل از گفت‌وگوهای سه کشور اروپایی با آمریکا برای اصلاح توافق هسته‌ای ایران مطابق میل ترامپ حمایت می‌کند.

پنج سناریوی محتمل در مورد سرنوشت برجام از دیدِ «موسویان»

دیپلمات پیشین کشورمان در یادداشتی که در روزنامه المانیتور منتشر شد چند هفته به زمان باقی مانده به تصمیم پرزیدنت ترامپ برای تمدید یا عدم تمدید تعلیق تحریم‌های هسته‌ای، به بررسی پنج سناریو در مورد سرنوشت برجام پرداخت.

ایران در برجام و بیرون از برجام انتخاب‌های گسترده‌ای برای اقدام دارد

وزیر امور خارجه تاکید کرد: ایران در برجام و بیرون از برجام انتخاب‌های گسترده‌ای برای اقدام دارد و حتما اقدامی که ایران خواهد کرد و واکنشی که جامعه بین‌المللی به حرکت آمریکا خواهد داشت، برای آمریکایی‌ها بسیار ناخوشایند است.]]>

انتخاب‌های گسترده ایران در برجام و بیرون از برجام در واکنش به خروج آمریکا

وزیر خارجه درباره اولین واکنش ایران به خروج آمریکا از برجام گفت:‌ ایران براساس منافعش عمل می‌‌کند و در برجام و بیرون از برجام انتخاب‌های گسترده‌ای برای اقدام دارد و اقدام ما و واکنش جامعه بین‌المللی برای آمریکایی‌ها بسیار ناخوشایند است.

خروج آمریکا از برجام تنها 200 هزار بشکه از صادرات نفت ایران را کاهش می‌دهد

تحلیلگران موسسه سی تی گروپ نوشتند حتی اگر ترامپ در روز 12 می تعلیق تحریم ها علیه ایران را تمدید نکند تنها حدود 200 هزار بشکه از صادرات روزانه نفت ایران آسیب خواهد دید.

سینمای ایران یک فرصت برای پیشرفت است

وزیر ارشاد گفت: همه سازمان‌ها باید به این تفکر برسند که سینمای ایران فرصتی ملی است و اگر از این فرصت استفاده حداکثری شود نه تنها به نفع سینما و فرهنگ و هنر است بلکه به نفع ایران خواهد بود.

تیرماه آخرین فرصت جذب تسهیلات طرح اشتغال فراگیر است

ایلام- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: آخرین فرصت جذب تسهیلات طرح اشتغال فراگیر و روستایی پایان تیرماه است.

رفتارشناسی اروپا در حفظ برجام

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا در شرایطی پایبندی دولتش به اجرای برجام را منوط به اصلاح متن توافق هسته‌ای کرده است که کشورهای بزرگ اروپایی طرف توافق بخوبی می‌دانند خواسته رئیس جمهوری امریکا درباره برجام امری نشدنی به حساب می‌آید. ]]>

آخرین وضع نرخ ارز

روزنامه‌های صبح امروز ۲۸ فروردین به موضوعات متنوعی از جمله نرخ ارز، آخرین وضع برجام و تحولات سوریه اختصاص یافت.

اصلاح‌طلبان از بلاتکلیفی شهرداری تهران در دوران نجفی می‌گویند/ اگر به «برجام موشکی» تن داده بودیم...

مسئله حمله نمایشی آمریکا به سوریه و پیام‌ها و نتایج آن همچنان در کانون توجه روزنامه‌نگاران اصولگرا و اصلاح‌طلب کشور قرار دارد.

بود و نبود آمریکا در برجام هیچ نفعی برای ایران ندارد

سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه سناریوی برجام تنها خواست کشورهای غربی را برآورده کرد، گفت: بود و نبود آمریکا در برجام هیچ نفعی برای ایران ندارد.

آخرین فرصت برای دریافت گلکسی S9 و PS4 همراه با کارت هدیه و شارژ رایگان 

سفیر اسپانیا: حامی ایران در موضوع برجام هستیم

کیش - ایرنا - سفیر اسپانیا در تهران گفت: به عنوان کشور پادشاهی اسپانیا در زمینه برجام از ایران حمایت می‌کنیم چون ایران به برجام پایبند بوده است.

همکاری فعالانه واشنگتن و شرکای اروپایی برای تغییر برجام

معاون موقت وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک در برابر کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان این کشور از همکاری فعالانه واشنگتن با شرکای اروپایی اش برای «اصلاح» توافق هسته ای ایران خبر داد!

تیم دیپلماسی کشور با حمایت از قهرمانان ملی مانع از تعلیق کشتی ایران شود/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آنها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.

با دیپلماسی مانع از تعلیق کشتی شوید/ سکوت و سکون پاسخ مناسبی نیست

رسول خادم با ارسال نامه به اعضای شورای امنیت ملی از آنها خواست با ورود تیم دیپلماسی کشور مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.