دستور رئیس جمهوری برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست ارتقاء 5 دانشگاه برتر کشور در وزارت علوم از فرمان رئیس جمهوری برای طرح پیشران هسته‌ای خبرداد و گفت: گفته‌اند از سازمان انرژی اتمی پیشران هسته‌ای می‌خواهیم و حالا تمام سازمان بسیج شدند تا این کار را انجام دهند.
کلمات کلیدی: [ سیاسی] [ سایر حوزه ها] [ صفحه اول] [ سایر] [ دولت]


مطالب مرتبط

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران- ایرنا- ظریف: برجام قابل مذاکره مجدد نیست/ آمریکا مانند ایران به تعهدات خود عمل کند/صالحی خبر داد؛ دستور رئیس جمهوری برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای/سفر وزیر کار به چین برای پیگیری وضعیت نفتکش حادثه دیده ایرانی/ترامپ تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران

کمالوندی: تحقیقات و ساخت پیشران های هسته ای به صورت جدی پیگیری می شود

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تحقیقات و ساخت پیشران های هسته ای با برنامه پیش بینی شده و منابعی که دیده شده است به صورت جدی پیگیری می شود.

مرور قول‌های دیشب روحانی به مردم/آخرین تحولات هسته‌ای/۸۰ درصد آلودگی کلانشهرها به خاطر سوخت...

دیدار جهانگیری با وزیر صنایع جمهوری بلاروس، مرور وعده‌ها و قول‌های دیشب رییس‌جمهور به مردم، نظر مشاور رئیس جمهوری درباره گفت‌وگوی تلویزیونی روحانی با مردم، بررسی آخرین تحولات هسته‌ای در دومین سالگرد اجرای برجام، دَم انتقادی کانونی‌ها و بازدَم دفاعی قضایی‌

وزارت خارجه آلمان: خواهان اجرای کامل توافق هسته‌ای هستیم

وزارت امورخارجه آلمان پس از اعلام شروط رئیس‌جمهور آمریکا برای ماندن در برجام اعلام کرد که برلین خواهان ادامه اجرای توافق هسته‌ای و متعهد به آن است.

5 مانع ترامپ برای خروج از برجام

سید حسین موسویان، دیپلمات و مذاکره‌کننده سابق هسته‌ای ایران گفت: طبق پیمان منع اشاعه هسته‌ای، غنی‌سازی اورانیوم برای مصارف صلح‌جویانه حق مسلم ایران و شروط تعیین شده از سوی رئیس جمهوری آمریکا برای ایران ناقض مفاد این پیمان است.

تمرکز نشست ونکوور بر اجرای بهتر تحریم‌ها علیه کره شمالی

نشست کشورهای حامی کره‌ جنوبی در جنگ شبه جزیره کره در شهر ونکوور کانادا با دستور کار بررسی راه‌های اجرای بهتر تحریم‌ها علیه کره شمالی با هدف وادار کردن این کشور برای کنار گذاشتن سلاح‌های هسته‌ای، آغاز شد.

ساخت اورژانس هسته‌ای بوشهر تسریع می‌یابد

استاندار بوشهر با اشاره اجرای طرح‌های مختلف درمانی در استان بوشهر گفت: تسریع در ساخت اورژانس هسته‌ای بوشهر در دستور کار است و افزایش پیشرفت فیزیکی طرح‌های درمانی زمینه تخصیص اعتبارات را فراهم می‌کند.

حسین موسویان: شروط اعلام شده ترامپ ناقض پیمان منع اشاعه هسته ای است

تهران- ایرنا- سید حسین موسویان، دیپلمات و مذاکره کننده سابق هسته ای ایران گفت: طبق پیمان منع اشاعه هسته ای، غنی سازی اورانیوم برای مصارف صلح جویانه حق مسلم ایران و شروط تعیین شده از سوی رئیس جمهوری آمریکا برای ایران ناقض مفاد این پیمان است.

بررسی گزارش عملکرد دولت در اجرای خصوصی سازی در دستور کار مجلس

بررسی گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد نحوه اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ برای ارسال به قوه قضائیه در دستور کار مجلس قرار گرفت.

ترامپ دنبال جادادن کلاهک هسته‎ای در ردیف جنگ‌افزارهای متداول است

افشای پیش‎نویس یکی از سیاست‎های راهبردی رئیس جمهوری آمریکا، خطر وقوع درگیری‎های هسته‎ای را در آینده‎ای نه‎چندان دور، افزایش می‎دهد.

خوزستان با دستور رئیس جمهوری اولویت نخست سازمان محیط زیست است

اهواز- ایرنا-رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور گفت: با دستور رئیس جمهوری خوزستان اولویت نخست برای سازمان محیط زیست است.

خوزستان با دستور رئیس جمهوری اولویت نخست سازمان محیط زیست است

اهواز- ایرنا-رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت : با دستور رئیس جمهوری خوزستان اولویت نخست برای سازمان محیط زیست است.

موگرینی تمدید تعلیق تحریم های هسته ای ایران توسط آمریکا را مثبت دانست

وین - ایرنا - فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، تصمیم روز جمعه رئیس جمهوری آمریکا به تمدید تعلیق تحریم های هسته ای ایران مطابق با برجام را مثبت ارزیابی کرد و توافق هسته ای را برای امنیت اروپا و جهان حیاتی دانست.

صدور دستور تعقیب هسته خفته تروریسم/رویدادها و تحولات عراق در یک نگاه/25دی

تهران - ایرنا - پرچم نیمه بر‌افراشته ایران در سفارت کشورمان واقع در بغداد؛ ادامه مبارزه با تروریسم تا نابودی آخرین عناصر و افکار افراط گرایانه؛ صدور دستور تعقیب هسته خفته تروریسم؛ انتقاد مقتدا صدر از فهرست انتخابی حیدر العبادی؛ ناکامی احزاب حاکم کردستان ع

دستور العبادی برای تحت پیگرد قرار دادن هسته‌های خفته تروریستی

نخست‌وزیر عراق خواستار تحت پیگرد قرار گرفتن هسته‌های خفته تروریستی در این کشور شد.

اولین واکنش سیاسی به انفجار بغداد، العبادی دستور تعقیب هسته خفته تروریسم را داد

بغداد – ایرنا – بغداد امروز یکشنبه شاهد شدیدترین حمله تروریستی بعد از ماه ها آرامش نسبی بود که در نتیجه آن، برخی جریان های سیاسی عراق متهم به دست داشتن در آن شدند، در مقابل نخست وزیر عراق در یک نشست ویژه امنیتی دستور تعقیب هسته های خفته تروریسم را داد.

دستور معاون رئیس‌جمهوری برای خانه نیما یوشیج

تهران- ایرنا- با گسترده شدن اعتراضات طیف های مختلف فرهنگی به ویژه شاعران مطرح معاصر نسبت به خروج خانه نیما یوشیج از فهرست آثار ملی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، خواستار سامان‌دهی و رسیدگی سریع به وضعیت این بنای تاریخ

کره شمالی دکمه هسته‌ای ترامپ را مسخره کرد؛"ترامپ دیوانه‌ای است که فقط بلوف می‌زند"

روزنامه رودونگ سینمون کره شمالی به تمسخر توئیت رئیس‌جمهوری آمریکا درباره "دکمه هسته‌ای قوی‌تر و بزرگ‌تر" پرداخت.

واکنش مقام‌های پاکستان به تهدید رئیس ارتش هند

پاکستان اظهارات اخیر رئیس ارتش هند درخصوص آمادگی این ارتش برای اجرای عملیات در خاک پاکستان رامحکوم کرده و آن را در حد "دعوت به یک رویارویی هسته‌ای" دانست.

رجزهای ترامپ را دست ‌کم نگیریم

تهران- ایرنا- دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهوری آمریکا تعلیق تحریم ‌های هسته‌ای ایران را امضا کرد؛ اما در عین حال گفت که این آخرین ‌باری است که این قانون را امضا می‌کند و اگر توافق هسته‌ای آن ‌طور که باب میل آمریکا است، تغییر نکند، آمریکا را از برجام خارج خواهد