دستور رئیس جمهوری برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست ارتقاء 5 دانشگاه برتر کشور در وزارت علوم از فرمان رئیس جمهوری برای طرح پیشران هسته‌ای خبرداد و گفت: گفته‌اند از سازمان انرژی اتمی پیشران هسته‌ای می‌خواهیم و حالا تمام سازمان بسیج شدند تا این کار را انجام دهند.مطالب مرتبط

صالحی: با سرعت در زمینه پیشران هسته ای رو به جلو می رویم

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه قدم های بلندی در زمینه پیشران هسته ای برداشته ایم، گفت: با سرعت در این زمینه رو به جلو می رویم.

صالحی: به سرعت در زمینه پیشران هسته ای رو به جلو می رویم

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه قدم های بلندی در زمینه پیشران هسته ای برداشته ایم، گفت: به سرعت در این زمینه رو به جلو می رویم.

دستور ترامپ به کشورهای عربی درباره بشار اسد

یک روزنامه انگلیسی از دستور رئیس‌جمهوری آمریکا به کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس و دیگر کشورهای منطقه در ارتباط با رئیس‌جمهوری سوریه، خبر داد.

پیشران اقتصاد ما در سال 98 صادرات است

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم تجلیل از صادرکنندگان برتر استان اصفهان گفت: پیشران اقتصاد ما مخصوصا در سال 98 صادرات است که باید روی آن برنامه‌ریزی شود.

کاخ سفید: خروج از توافق هسته‌ای دستاورد ترامپ در دوران ریاست جمهوری‌اش است

کاخ سفید در بیانیه‌ای خروج آمریکا از توافق هسته‌ای را از دستاوردهای دونالد ترامپ طی دو سال ریاست جمهوری‌اش برشمرد.

صالحی: رهبری اجازه نمی‌دادند صنعت هسته‌ای با برجام متوقف شود

رئیس سازمان انرژی هسته ای در یک برنامه تلویزیونی در مورد تاثیر برجام بر صنعت هسته ای گفت: مقام معظم رهبری اجازه نمی دادند که صنعت هسته ای با برجام متوقف شود و همچنان اکتشاف و استخراج ما با قدرت پیش می رود.

دستور مادورو به تجدیدنظر در روابط دیپلماتیک با آمریکا

رئیس‌جمهوری ونزوئلا دستور بازنگری در روابط دیپلماتیک با ایالات متحده آمریکا را صادر کرده است و به زودی تدابیر جدیدی اعلام می‌کند.

اختصاص 2800 میلیارد تومان برای اجرای 63 مصوبه در گلستان

گرگان - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: برای اجرای 63 طرح پیش بینی شده در سفر استانی رییس جمهوری به گلستان، دو هزار و 894 میلیارد تومان تعهد شده است.

دستور رئیس جمهوری درباره افزایش اختیارات استانداران گره گشا است

شیراز- ایرنا- استاندار فارس با اشاره به تاکید رئیس جمهوری در نشست مشترک هیات وزیران با استانداران سراسر کشور بر واگذاری اختیارات بیشتر به استانداران گفت: تحقق این امر به ویژه در حوزه اقتصادی به پیشبرد امور استان کمک می کند و گره گشای مسائل جاری خواهد بود.

دستور رئیس جمهوری درباره افزایش اختیارات استانداران گره گشا است

شیراز- ایرنا- استاندار فارس با اشاره به تاکید رئیس جمهوری در نشست مشترک هیات وزیران با استانداران سراسر کشور بر واگذاری اختیارات بیشتر به استانداران گفت: تحقق این امر به ویژه در حوزه اقتصادی به پیشبرد امور استان کمک می کند و گره گشای مسائل جاری خواهد بود.

آمریکا منتظر اقدامات کره شمالی برای توقف برنامه هسته‌ای خود است

معاون رئیس جمهور آمریکا گفته است ایالات متحده هنوز منتظر کره شمالی است تا اقدامات مشخصی برای توقف برنامه‌ هسته‌ای خود اتخاذ کند.

انجام مقدمات اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: مقدمات اجرای دستور استاندار مبنی بر اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان انجام شد و پیگیری‎‌ها برای شناسایی سرمایه‌گذاران در دست انجام است.

دستور کیم جونگ اون به انجام مقدمات دومین نشست با آمریکا

خبرگزاری رسمی کره‌شمالی امروز پنج‌شنبه اعلام کرد، کیم جونگ اون دستور داده است تا مقدمات دومین نشست با رئیس‌جمهوری آمریکا فراهم شود.

توافق هسته‌ای نشان داد که آمریکا تا چه اندازه غیرقابل اعتماد است

معاون وزیر امور خارجه نوشت:امروز سومین سالگرد اجرای توافق هسته ای ایران است که نشان داد آمریکا تا چه اندازه غیرقابل اعتماد و اتکاناپذیر است.

شهردار مشهد در دیدار با معاون رئیس جمهوری پیگیر تامین منابع مالی شد

مشهد- ایرنا- شهردار مشهد طی دیدار با معاون اقتصادی رئیس جمهوری موضوع تامین منابع مالی برای شتاب در اجرای طرح نوسازی اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) را در این شهر پیگیری کرد.

دستاوردهای سفر رئیس جمهوری به استان گلستان

تهران – ایرنا – همزمان با سفر رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان گلستان در مجموع 586 طرح و پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز و حدود 60 طرح دیگر در دستور کار دولت قرار گرفت.

پیگیری برای تامین زیرساخت‌های بین المللی شدن فرودگاه شاهرود

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس: پس از دستور رئیس جمهوری درباره بین المللی شدن فرودگاه شاهرود باید تمام زیرساخت‌ها برای برقراری پرواز‌های خارجی در این فرودگاه فراهم شود.

انجام مقدمات اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان خراسان‌رضوی

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: مقدمات اجرای دستور استاندار مبنی بر اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در استان انجام شد و پیگیری ها برای شناسایی سرمایه گذاران در دست انجام است.]]>

686 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های جنوب کرمان مصوب شد

جیرفت - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 16 پروژه اقتصادی برای جنوب کرمان در نظر گرفتیم که 686 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح ها مصوب شده است.

دستور رئیس‌جمهور ونزوئلا برای بازنگری کامل در روابط با آمریکا

رئیس‌جمهور ونزوئلا در واکنش به مداخله‌جویی‌های آمریکا در امور داخلی این کشور، دستور بازنگری کامل در روابط با واشنگتن را صادر کرد.