ترامپ 4 شرط برای حفظ برجام تعیین کرد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا پس از تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران و همزمان با تحریم 14 فرد و نهاد جدید، 4 شرط برای امضای هر قانونی که کنگره در رابطه با برجام وضع می کند، تعیین کرد.مطالب مرتبط

ریابکوف: آمریکا به‌خاطر منافع خود درصدد تخریب برجام است

معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد، ایران اقدامات تعیین کننده‌ای برای حفظ برجام انجام داده و شکست توافق هسته‌ای، برغم تلاش تهران، مسکو و اتحادیه اروپا، تنها در جهت منافع خاص آمریکا خواهد بود.

حامیان برجام در شورای امنیت، ترامپ را بازخواست کنند

نیویورک – ایرنا – عضو دوره ای شورای روابط خارجی‎ ‎آمریکا از اعضای شورای امنیت خواست تا در زمان حضور ترامپ در این شورا، او را به دلیل خروج از برجام بازخواست کنند.

جان کری: با تصمیم ترامپ دیگر هیچ ایرانی‌ای با آمریکا مذاکره نمی‌کند

جان کری بار دیگر با حمایت از توافق هسته‌ای ایران، در انتقاد از تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از برجام گفت: اقدام ترامپ باعث شد رهبران ایران دیگر با آمریکا مذاکره نکنند.

برجام محور چندجانبه گرایی بین المللی

تهران - ایرنا - دفاع سیاسی اتحادیه اروپا از توافق برجام همزمان بااقدامات یکجانبه دولت ترامپ نشان می دهد که برجام امروز به عنوان محور چندجانبه گرایی بین المللی در برابر یکجانبه گرایی ترامپی تبدیل شده است.

درگیری ترامپ و متیس بر سر برجام بالا گرفت

تهران- ایرنا- روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که وزیر دفاع آمریکا با خروج واشنگتن از برجام مخالف بوده و درباره تاثیر این اقدام نیز با رئیس جمهوری این کشور اختلاف دارد.

کری خطاب به ترامپ: کتابم را بخر تا برجام را بهتر بفهمی!

وزیر خارجه اسبق آمریکا به انتقادهای رئیس‌جمهوری این کشور از دیدارهایی که با وزیر خارجه ایران داشته است، پاسخ داد و وی را به عدم آگاهی از برجام متهم کرد.

مجادله کری و ترامپ درباره خروج از برجام و رسوایی انتخاباتی

تهران – ایرنا – جان کری وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در پاسخ به انتقادات پی در پی دولت فعلی این کشور از وی، بار دیگر از برجام و عملکرد خودش دفاع کرد و در عین حال گفت که با توجه به بدعهدی واشنگتن، در آینده نزدیک مذاکره ای میان ایران و آمریکا انجام نخواهد شد

جان کری: ترامپ ثابت کرد حق با منتقدان ایرانی برجام بود

وزیر خارجه پیشین آمریکا روز یکشنبه در گفتگو با شبکه خبری سی اِن اِن، تصمیم کاخ سفید برای خروج از توافق هسته ای ایران را «نابخردانه و خطرناک» خواند.

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا از ترامپ بابت خروج از برجام تشکر کرد

کری به ترامپ: برای فهمیدن برجام کتابم را بخر

نیویورک-ایرنا-وزیر خارجه پیشین آمریکا خطاب به رئیس جمهوری این کشور گفت: اگر می خواهید درباره توافق هسته ای ایران که جهان را امن تر کرد، چیزی بدانی، کتاب جدیدم را خریداری کند.

دیدار دوم ترامپ و کیم در حال برنامه ریزی است

نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید از دریافت نامه دوم کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خبر داد و گفت: هدف اصلی آن برنامه ریزی درباره دیدار است که از قبل نسبت به تعیین زمان آن در حال برنامه ریزی هستیم.

جان کری: لایک‌های توئیتر برای ترامپ مهم‌تر از مطالعه قانون اساسی است

جدال لفظی وزیر خارجه اسبق آمریکا با ترامپ ادامه دارد و این بار کری گفت ترامپ علاوه بر نداشتن سواد حقوقی لازم برای یک رئیس‌جمهور، از نظر شخصیتی هم بی‌ثبات و خام است.

خسارت اقتصادی خروج امریکا از برجام برای ایران جبران شود

 نماینده دائم روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران همه تعهداتش را در چارچوب برجام به طور کامل اجرا می کند.

اقدامات اروپایی‌ها برای حفظ برجام ضعیف است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه راهکارهای دور زدن تحریم ها توسط اروپا پایدار و قابل اعتماد نیست، گفت: اقدامات اروپایی‌ها برای حفظ برجام ضعیف است.

سفیر ایران در هلند: آیا اروپا می‌تواند به ترامپ اعتماد کند؟

سفیر ایران در هلند در جمع نخبگان هلندی پرسید: آیا اروپا می‌تواند اکنون به ترامپ اعتماد کند، در حالی که وی با کنار گذاشتن برجام، 12 سال مذاکره و نقش اتحادیه اروپا را در این توافق نادیده گرفت؟

FATF هیچ ربطی به برجام ندارد

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: عده‌ای در مجامع مختلف می‌گویند که FATF موضوعی از برجام است،‌ اما باید بگویم که این لایحه هیچ ربطی به برجام ندارد.

راهکارهای موثری برای کاهش حوادث رانندگی در قم تعیین شود

قم- ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با تاکید بر برنامه ریزی دقیق و تعیین راهکارهای موثر برای جلوگیری از حوادث رانندگی در استان گفت: همه این حادثه ها برای نظام و کشور هزینه های فراوانی دارد.

فائزه هاشمی: برجام را موفق می‌دانم ولی متن آن را نخوانده‌ام+ فیلم

فائزه هاشمی در پاسخ به مجری می‌گوید: «متن برجام را نخوانده‌ام و فقط از روزنامه‌ها و رسانه‌ها این موضوع را دنبال می‌کردم و ایراد خاصی به برجام پیدا نکردم.»

فیتزپاتریک: ایران برای حفاظت از برجام FATF را اجرا کند

معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا بر ضرورت اجرای FATF از سوی ایران در راستای حفظ برجام تاکید کرد.

بانه شهر تاکسی های دربستی

سنندج - ایرنا - نرخ مصوب برای حمل و نقل درون شهری بانه از چند سال گذشته تعیین نشده و این امر سبب شده که رانندگان تاکسی برای خود نرخ تعیین و بیشتر به صورت دربستی کار کنند.