آمریکا 14 فرد و نهاد ایرانی و خارجی را به فهرست تحریم های خود افزود

تهران - ایرنا - وزارت خزانه داری آمریکا در اقدامی خصمانه و ناعادلانه 14 فرد و نهاد ایرانی و خارجی را به بهانه نقض حقوق بشر و برنامه موشکی به فهرست تحریم های خود افزود.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ سیاسی] [ صفحه اول] [ سایر] [ آمریکا]


مطالب مرتبط

آمریکا 14 فرد و نهاد ایرانی و خارجی را به فهرست تحریم های خود افزود

تهران - ایرنا - وزارت خزانه داری آمریکا در اقدامی خصمانه و ناعادلانه 14 فرد و نهاد ایرانی و خارجی را به بهانه نقض حقوق بشر و برنامه موشکی به فهرست تحریم های خود افزود.

العربیه: آمریکا 14 نهاد و شخصیت ایرانی دیگر را به لیست تحریم هایش افزود

14 نهاد و شخصیت ایرانی در فهرست تحریم های آمریکا

وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد 14 شخصیت حقیقی و حقوقی را به بهانه «نقض حقوق بشر در ایران» و «حمایت از برنامه‌های تسلیحاتی ایران» تحریم کرد.

تحریم‌های جدید همراه با تمدید تعلیق تحریم‌های برجامی

واشنگتن علاوه بر تحریم 14 نهاد و شخصیت ایرانی دیگر به فهرست تحریم های اعمال شده علیه تهران، اعلام کرد تمدید تعلیق تحریم‌های برجامی برای آخرین بار خواهد بود

فهرست ۱۴ شخص و نهاد مشمول تحریم‌های جدید آمریکا/ از رئیس قوه قضاییه تا سازمان دفاع سایبری سپاه

هم‌زمان با تمدید تعلیق‌ تحریم‌ها علیه ایران، وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که تحریم‌هایی علیه ۱۴ شخصیت حقیقی و حقوقی اعمال شده است.]]>

وزارت خزانه داری آمریکا 14 نهاد و شخصیت ایرانی را تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا 14 شخصیت و نهاد ایرانی را به بهانه‌های حقوق بشری به لیست تحریم‌های خود اضافه کرده است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا ۱۴ شخص و نهاد ایرانی را تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا ۱۴ شخص و نهاد ایرانی و مرتبط با ایران را تحریم کرد.

تأکید بر استفاده از تحریم برای مقابله با ایران در نشست کنگره آمریکا

کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه جلسه‌ای با موضوع «تحریم، به عنوان ابزار سیاست خارجی آمریکا» برگزار کرد.

عضو شورای روابط خارجی آمریکا: اعمال تحریم ها نقض آشکار برجام است

نیویورک – ایرنا– عضو دوره ‏ای شورای روابط خارجی‎ ‎آمریکا می گوید بازگرداندن تحریم ها و اعلام عدم پایبندی ‏ایران‎ ‎‏ به توافق هسته ای از سوی ترامپ، نه تنها نقض آشکار برجام، بلکه به معنای انزوای بیشتر آمریکا در جامعه بین ‏المللی خواهد بود.‏

واکاوی قطعنامه ضد ایرانی کنگره آمریکا

قطعنامه ضد ایرانی کنگره و تشکر معاون اول رئیس جمهور آمریکا از بانیان آن نشان می‌دهد نقشه راهی درباره تحریم‌های ضد ایرانی مشخص شده است.

حمایت یک عضو کنگره آمریکا از تحریم‌های جدید ترامپ علیه ایران

یک عضو کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا با استقبال از تصمیم دولت این کشور برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران گفت:

اقدام ترامپ در تحریم 14 فرد و نهاد را محکوم می کنیم/ کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه فوق العاده تشکیل می دهد

تهران - ایرنا - نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ در قرار دادن نام 14 فرد و نهاد در لیست جدید تحریم ها علیه ایران گفت: کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه فوق العاده تشکیل خواهد داد و این موضوع را بررسی می کند.

تعلیق تحریمهای هسته ای تمدید شد/تحریم جدید ۱۴فرد و نهاد ایرانی

رئیس جمهوری آمریکا تعلیق تحریمهای هسته ای ایران را برای یک دوره دیگر تمدید کرد.

لودریان: آمریکا تعلیق تحریم‌های ایران را تمدید کند

وزیر خارجه فرانسه پس از نشست بروکسل با همتایان ایرانی، انگلیسی و آلمانی خود به طور مستقیم از آمریکا خواست تا تعلیق تحریم‌های ایران را تمدید کند.

ترامپ تحریم‌ها علیه صدا و سیمای ایران را بازمی‌گرداند

منابع خبری گزارش داده‌اند دولت آمریکا قصد دارد در پایان ماه جاری میلادی با خودداری از تعلیق تحریم‌ها علیه صدا و سیمای جمهوری اسلامی، تحریم‌ها علیه رسانه ملی ایرانی‌ها را بار دیگر فعال کند.

لایحه تحریم های جدید مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایران تدوین شد

مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای جدید آماده کرده که در صورت تصویب، دولت آمریکا بار دیگر موظف به افزایش تحریم های ضد ایرانی علیه کشورمان خواهد شد.

دورخیز اتحادیه اروپا برای تحریم مقام های ارشد دولت ونزوئلا

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه به نقل از دیپلمات های اروپایی از بروکسل گزارش داد: اتحادیه اروپا به احتمال قوی از هفته آینده هفت مقام ارشد دولت ونزوئلا را در فهرست تحریم های این نهاد قرار می دهد تا «نیکولاس مادورو» رئیس جمهوری ونزوئلا را برای

واکنش ایران به خروج آمریکا از برجام قاطع خواهد بود/ اعمال تحریم ابزار آمریکا برای فرار از شکست است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس از پشت پرده اقدام اخیر ترامپ در تحریم مسؤولان و شرکت‌های ایرانی پرده برداشت و عکس‌العمل ایران به خروج آمریکا از برجام را قاطع خواند.

پاسخ دبیر شورای عالی فضای مجازی به تحریم‌های جدید آمریکا

در همه ابعاد فضای مجازی، آمریکا به دنبال آن است که ایران را در فضای مجازی سرگرم کند و آنجا که جنبه‌های اقتدار ایرانی، چون عرصه‌های علم و فناوری و اقتصاد، سلامت و غیره مطرح است بطور همه جانبه ما را تحریم کرده است.

ترامپ 4 شرط برای حفظ برجام تعیین کرد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا پس از تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران و همزمان با تحریم 14 فرد و نهاد جدید، 4 شرط برای امضای هر قانونی که کنگره در رابطه با برجام وضع می کند، تعیین کرد.