آلودگی هوا مدارس کلانشهر مشهد را روز شنبه تعطیل کرد

مشهد- ایرنا- آلودگی هوای مشهد مدارس این کلانشهر را در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت های صبح و عصر روز شنبه 23 دی ماه تعطیل کرد.مطالب مرتبط

مدارس عصر شنبه 19 شهرستان خوزستان تعطیل شدند

اهواز - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: مدارس 19 شهرستان این استان در نوبت بعد از ظهر شنبه به علت بروز پدیده گرد و غبار تعطیل شدند.

استاندار: مدارس قم در نوبت عصر سه شنبه هفته جاری تعطیل است

قم - ایرنا - استاندار قم با تاکید بر ضرورت اتخاذ تمهیدات و تدابیر لازم برای پیشگیری از وقوع هر گونه حادثه ناگوار در شب چهارشنبه آخر سال گفت: تمامی مدارس قم در نوبت عصر سه شنبه 22 اسفندماه برای امنیت و آرامش دانش آموزان و خانوادها تعطیل است.

اراک| مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری 2 ساعت زودتر تعطیل می‌شوند

براساس برنامه‌ریزی در استان مرکزی تعجیل 2 ساعته در تعطیلی روز سه‌شنبه مدارس در نظر گرفته شده و مدارس اراک در چهارشنبه‌سوری 2 ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.

مدارس نوبت عصر در مازندران یک ساعت زودتر تعطیل می شود

ساری - سخنگوی آموزش و پرورش مازندران گفت: مدارس نوبت عصر در استان روز سه شنبه یک ساعت زودتر تعطیل خواهند شد.

ساری| تمامی مدارس نوبت عصر مازندران امروز تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: با هماهنگی فرمانداری‌ها و اولیای دانش‌آموزان تمامی مدارس استان امروز سه‌شنبه 22 اسفندماه در نوبت عصر تعطیل است.

مدارس کشور تعطیل شد/ اصرار مسئولان آموزش و پرورش برای دایر بودن مدارس نتیجه نداد

به رغم اصرار مسئولان آموزش و پرورش برای دایر بودن مدارس تا ۲۸ اسفند ماه، تعداد زیادی از مدارس کشور چند روزی است که تعطیل شده است و امروز نیز مدارس کشور تعطیل است.

قم| احتمال تعطیلی مدارس استان در نوبت عصر روز سه‌شنبه پایانی سال

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قم گفت: برای جلوگیری از حوادث احتمالی و حرکات خطرناک برخی افراد، مدارس استان در نوبت عصر روز سه‌شنبه پایانی سال تعطیل اعلام شود.

تعجیل دو ساعته در تعطیلی مدارس عصر فردای استان مرکزی

مدارس استان مرکزی در روز سه شنبه 22 اسفند دو ساعت زودتر تعطیل می شود .

مدارس کشور به حالت نیمه تعطیل درآمد

به‌رغم آنکه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که مدارس کشور باید تا ۲۸ اسفند ماه دایر باشند اما تعدادی از دانش‌آموزان این روزها به مدرسه نمی‌روند و برخی مدارس هم، دانش‌آموزان را تعطیل اعلام کردند.

مدارس نوبت عصر شهرستان‌های استان تهران فردا 2 ساعت زودتر تعطیل می شود

تهران - ایرنا - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت که مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شیفت عصر شهرستان های استان فردا(سه شنبه) 2 ساعت زودتر تعطیل می شود.

مدارس نوبت عصر شهرستان‌های استان تهران فردا 2 ساعت زودتر تعطیل می شود

تهران - ایرنا - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت که مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شیفت عصر شهرستان های استان فردا(سه شنبه) 2 ساعت زودتر تعطیل می شود.

کدام سینماها سه‌شنبه تعطیل هستند؟

اکثر پردیس‌های سینمایی سه‌شنبه را به دلیل بروز حوادث احتمالی تعطیل کردند.

مدارس تا 28 اسفند دایر است/ برخورد با مدیرانی که مدارس را تعطیل می‌کنند

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه همه مدارس شهرستان‌های استان تهران تا روز 28 اسفند ماه دایر است، گفت: با مدیرانی که مدارس را تعطیل کنند، برخورد می‌شود.

بهای خدمات قطارشهری مشهد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- شورای اسلامی شهر مشهد در نشست روز سه شنبه خود افزایش یک هزار ریالی بهای خدمات قطارشهری این کلانشهر را برای سال آینده تصویب کرد.

نخستین خیابان دوسطحی شرق کشور در مشهد گشایش یافت

مشهد - ایرنا - نخستین خیابان دوسطحی شرق کشور، سه شنبه در آیینی با حضور استاندار خراسان رضوی، تولیت آستان قدس، فرماندار، شهردار و رئیس شورای اسلامی مشهد در این کلانشهر به بهره برداری رسید.

نخستین خیابان دوسطحی شرق کشور در مشهد گشایش یافت

مشهد- ایرنا- نخستین خیابان دوسطحی شرق کشور، سه شنبه در آیینی با حضور استاندار خراسان رضوی، تولیت آستان قدس، فرماندار، شهردار و رئیس شورای اسلامی مشهد در این کلانشهر به بهره برداری رسید.

مدارس مازندران در هر دو نوبت صبح و عصر امروز سه شنبه فعال هستند

ساری - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت که هیچ مدرسه ای در هیچ نوبتی در استان امروز سه شنبه 22 اسفند به بهانه چهارشنبه سوری تعطیل نیست و ادعاهای مطرح شده کذب است .

مدارس استان امروز زودتر تعطیل می شود

مدارس نوبت عصر استان قزوین امروز بدلیل چهارشنبه آخر سال زودتر تعطیل می شود.

امیدوارم مدارس به سمتی بروند که دانش آموزان از تعطیلی ها ناراحت شوند

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت:امیدوارم مدارس به سمتی بروند که وقتی تعطیل می شوند دانش آموزان از ناراحتی فریاد بزنند که چرا تعطیل است.

معرفی «مدیران تعطیل‌کننده مدارس قبل از ۲۸ اسفند» به هیأت تخلفات اداری/ عدم حضور دانش‌آموزان در مدرسه غیبت غیر موجه تلقی می‌شود

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با بیان اینکه مدیرانی که مدارس را زودتر از ۲۸ اسفند ماه تعطیل کنند، به هیأت تخلفات اداری معرفی می‌شوند، گفت: عدم حضور دانش‌آموزان در مدارس، غیبت غیر موجه تلقی می‌شود.