آلودگی هوا مدارس کلانشهر مشهد را روز شنبه تعطیل کرد

مشهد- ایرنا- آلودگی هوای مشهد مدارس این کلانشهر را در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت های صبح و عصر روز شنبه 23 دی ماه تعطیل کرد.مطالب مرتبط

هوای مشهد سالم شد

مشهد- ایرنا- معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد پس از یک دوره آلودگی، امروز 19 خرداد در وضعیت سالم قرار دارد.

روند رسیدگی به پرونده امیر شهلا درحال انجام است/ کاهش 10 درصدی آلودگی هوا در مشهد با اجرای کمربند جنوبی

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کمربند جنوبی، 10 درصد آلودگی شهر و 10 درصد مصرف بنزین را کاهش می‌دهد.]]>

کمبود 17 درصدی آب در مشهد پیش بینی می شود

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: پیش بینی می شود کلانشهر مشهد تابستان آتی در طول ماههای گرم سال با کمبود 17 درصدی آب روبرو شود.

پیش بینی کمبود 17 درصدی آب در مشهد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: پیش بینی می شود کلانشهر مشهد تابستان آتی در طول ماههای گرم سال با کمبود 17 درصدی آب روبرو شود.

معاون رییس جمهوری: آلودگی هوای اراک نسبی است

اراک - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: در سال های گذشته اراک یکی از آلوده ترین شهرهای کشور بود اما در زمان حاضر آلودگی این کلانشهر نسبی است.

لزوم ورود آموزش تاب‌آوری به مدارس

یک روانشناس با تأکید بر اینکه تاب آوری باید در مدارس آموزش داده شود، گفت: فضا، آلودگی صوتی و تغذیه عوامل موثر در تاب آوری هستند.

وخامت آلودگی هوا در یزد

روزنامه محلی صبح یزد در گزارشی با عنوان «وخامت آلودگی هوا در یزد» نوشت: وضعیت آلودگی هوا در یزد از بسیاری از استانها وخیم ‌تر است اما در یزد کسی صدای آلودگی هوا را در نمی‌ آورد و صنایع نیز سعی در ایده ‌آل نشان دادن شرایط آب و هوایی دارند.

کاهش 10 درصدی آلودگی هوا با اجرای کمربند جنوبی

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کمربند جنوبی، 10 درصد آلودگی شهر و 10 درصد مصرف بنزین را کاهش می‌دهد.

هوای سالم مشهد در نخستین روز از هفته

کیفیت هوای مشهد امروز بعد از چند روز آلودگی هوا، سالم است.

بخشی از صنایع کشور تعطیل یا نیمه تعطیل است/ برای هدایت نقدینگی به تولید اقدامات موثری صورت نگرفت

«حسن حسینی شاهرودی» گفت: متاسفانه بخشی از صنایع کشور تعطیل یا نیمه تعطیل است. این در شرایطی است که با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت‌ها می‌توان مشکلات صنعت را حل کرد.]]>

سونامی "پلاستیک‌ها" / ایران جزو ۱۰ کشور پرمصرف ظروف "یکبار مصرف"

آلودگی پلاستیکی که از آن به عنوان "آلودگی سفید" یاد می‌شود طی چند دهه اخیر تبدیل به یکی از معضلات زیست محیطی شده تا جایی که شعار امسال روز جهانی محیط زیست "مبارزه با آلودگی پلاستیکی" انتخاب شد.

مسابقات قهرمانی دو و میدانی کشور در مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- مسابقات قهرمانی دو و میدانی بزرگسالان ایران انتخابی تیم ملی روز شنبه با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در پیست دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.

یک نیکوکار ساخت سه سالن ورزشی در مشهد را تقبل کرد

مشهد- ایرنا- مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: یک نیکوکار مشهدی ساخت سه سالن ورزشی برای دانش آموزان این شهر را با هزینه 54 میلیارد ریال بر عهده گرفت.

خطر آلودگی هوا در دهلی نو

میزان آلودگی هوا در دهلی نو به وضعیت خطرناک رسیده و سلامت مردم این کلان شهر را بشدت در خطر انداخته است.

جویشگرهای بومی در مدارس حضور می‌یابند

با توجه به لزوم فراهم کردن فضای مناسب برای کودکان در اینترنت، روش‌های پالایش‌شده از اهمیت زیادی برخوردارند؛ راهی که استفاده از جویشگرهای بومی به دلیل آفت‌های کمتر و با هدف نمایش نتایج عاری از آلودگی، می‌تواند به آن کمک کند.

حذف آلودگی پلاستیکی +فیلم

حذف آلودگی پلاستیکی شعار امسال هفته گرامیداشت محیط زیست است.

اتریش مساجد وابسته به ترکیه را تعطیل می‌کند

اتریش قصد دارد بسیاری از امامان جماعت را که بودجه فعالیت‌شان از خارج تأمین می‌شود اخراج کند و هفت مسجد را نیز در این کشور تعطیل نماید.

سیستان و بلوچستان دارای بیشترین مدارس خشت و گلی

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور درباره مدارس خشتی و گلی گفت: بیشترین مدارس خشتی مربوط به سیستان و بلوچستان و کمترین میزان آن مربوط به خراسان جنوبی است.

آلودگی آب در کلاردشت نداریم

ساری - مدیرعامل آبفار مازندران بر سلامت آب در کلاردشت تاکید کرد و گفت: آلودگی آب عامل بروز ویروس نورو کلاردشت نبوده است.

یکصد نفر از ایتام کلانشهر رشت اطعام شدند

رشت - ایرنا - یکصد نفر از ایتام کلانشهر رشت در آخرین شب از ماه مبارک رمضان در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت اطعام شدند.