ترامپ برجام را حفظ کرد/ اعمال تحریم‌های جدید علیه ۱۴ شخصیت حقیقی و حقوقی

رئیس‌جمهوری آمریکا تصمیم گرفت برجام را حفظ کند و لغو تحریم‌ها علیه ایران را تمدید کند.]]>مطالب مرتبط

طرح تحریم‌های جدید روسیه در سنای آمریکا اعلام وصول شد

سناتورهای آمریکایی چند روز پس از دیدار بحث‌برانگیز ترامپ و پوتین در هلسینکی، طرحی برای اعمال تحریم‌های تازه علیه شرکت‌های روسی تدوین کردند.

کنگره آمریکا اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه را بررسی می‌کند

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت کنگره این کشور تمایل دارد اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه به بهانه دخالت در انتخابات آمریکا را مورد بررسی قرار دهد.

آمریکا در اعمال تحریم‎های جدید علیه ایران، تنها است

امام جمعه تبریز معتقد است آمریکا در اعمال تحریم‎های جدید علیه ایران، تنها است.

در انتظار مشوق‌های برجامی اروپا

تهران- ایرنا- ترامپ همان‌طور که اعلام کرده بود، از بسته جدید تحریم‌ها علیه ایران رونمایی کرد؛ فعال‌سازی تحریم‌های ثانویه که تمام بخش‌های درآمدی ایران را هدف قرار می‌دهد، بسته‌ای بود که ترامپ آن را هم‌زمان با اعلام خروج یک‌جانبه از برجام ارائه کرد.

کرج| اروپا دنبال وقت‌کشی تا اعمال تحریم جدید است

امام‌جمعه کرج با بیان اینکه اروپا دنبال وقت‌کشی تا رسیدن اعمال تحریم جدید است، گفت: چند روز اخیر اروپا خواستار صبر ایران تا پاییز شده و می‌دانند که آمریکا تحریم‌های جدیدی را اعمال می‌کند و شرایط ایران در آن وضعیت سخت‌تر است.

تحریم‌های جدید آمریکا مانند گذشته موثر نیست

«جیم اسلتری» عضو شورای روابط خارجی آمریکا معتقد است جای شک و تردید است که اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران بتواند مانند تحریمهای گذشته موثر باشد.

جهان در اعمال تحریم علیه ایران همراه آمریکا نیست

نیویورک- ایرنا- مقام پیشین دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا، به صفر رساندن فروش نفت ایران را ناممکن دانست و گفت: جهان در اعمال دوباره تحریم ها علیه ایران همراه ایالات متحده نیست.

آخرین تلاش آمریکا برای کمتر شدن حضور حزب‌الله در دولت آینده لبنان

یک وبگاه لبنانی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد آمریکا دنبال اعمال تحریم‌های جدید علیه حزب‌الله در راستای اعمال فشار بیشتر بر این جنبش در موضوع «پُست‌های وزارتی» است.

تهدید تعرفه های جدید آمریکا علیه چین، قیمت نفت را کاهش داد

تهران-ایرنا- خبرگزاری رویترز گزارش داد: قیمت محصولات نفتی امروز چهارشنبه و به دنبال تهدیدهای «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در اعمال تعرفه های جدید علیه چین، کاهش یافت.

ادامه جنگ تجاری آمریکا و غرب تاثیر تحریم‌های ثانویه علیه را کم خواهد کرد

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی گفت که نگران اقدامات اروپا برای حفظ برجام نیست؛ اما نگران طولانی شدن جنگ تجاری ترامپ و کاهش قدرت تحریم‌های ثانویه آمریکاست.]]>

تلاش اندیشکده آمریکایی برای براندازی در ایران

یک پایگاه تحلیلی آمریکایی ضمن اشاره به تلاش های بنیاد "دفاع از دموکراسی ها" برای از بین بردن برجام، نوشته است، بنیاد آمریکایی ظاهرا از این اقدام راضی نشده و اکنون خواستار اعمال تحریم های شدید و جدید علیه هر کشوری است که با ایران همکاری تجاری دارد.

جمالی: ترامپ استدلال منطقی علیه ایران در موضوع برجام ندارد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که دیدار ترامپ و پوتین نشان داد که باز هم رییس‌جمهور آمریکا در اتخاذ مواضعش در برجام در انزوا قرار گرفته و هیچ استدلال منطقی علیه ایران در موضوع برجام ندارد، ‌این خود نشان دهنده عدم موفقیت د

ابراهیم متقی: برجام هیچگونه پشتوانه حقوقی ندارد

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: برجام هیچ‌گونه پشتوانه حقوقی ندارد. برجام مخفف برنامه جامع اقدام مشترک است. این فقط برنامه است. همه می‌توانند از برجام خارج شوند.

تحریم‌های جدید علیه روسیه در سنای آمریکا کلید خورد

تهران – ایرنا – چند نماینده جمهوریخواه سنای آمریکا روز چهارشنبه پیش نویس قانونی را برای وضع تحریم‌های جدید علیه روسیه در حوزه انرژی ارائه کردند.

اتهام جدید علیه روسیه برای اعمال فشار بر ترامپ است

سناتور بلندپایه روس گفت، بخشی از جامعه آمریکا نمی‌خواهد روابط با روسیه عادی شود و مطرح شدن اتهام دخالت اتباع روسی در انتخابات هم برای آن است تا مذاکرات "دونالد ترامپ" با "ولادیمیر پوتین" نتیجه مثبتی نداشته باشد.

آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران تنها مانده است/ قطعی برق همه را کلافه کرده است

امام جمعه تبریز گفت: حتی مجامع بین‌المللی هم از اقدام تحریم آمریکا علیه ایران حمایت نکرده و اتحادیه اروپا با یک بسته پیشنهادی اعلام کرده که حاضر به خرید روزانه یک میلیون بشکه نفت از ایران است.

منافع ایران از همزمانی تحریم ها با جنگ تعرفه ای

تهران - ایرنا - مدت ها بود که دو ابرقدرت اقتصادی و سیاسی جهان یعنی آمریکا و چین رجزخوانی هایی را برای راه اندازی یک جنگ تجاری (تعرفه ای) علیه هم آغاز کرده بودند، رجز خوانی که با تهدیدات یک طرف این بازی سیاسی و اقتصادی، یعنی آمریکا برای اعمال تحریم ها علیه

احضار عوامل دروغ‌پردازی علیه مسئولین در فضای مجازی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و احضار عوامل شایعه سازی و دروغ پردازی در فضای مجازی علیه برخی از افراد حقیقی و حقوقی و مسئولین ذی سمت به دادسرای کرمان خبر داد.

چین: مجبور به واکنش در برابر اعمال تعرفه‌های جدید آمریکا هستیم

چین نسبت به اعمال تعرفه‌های جدید آمریکا علیه خود واکنش نشان داد.

چگونه در مصاحبه شغلی، شخصیت حقیقی خود را به نمایش بگذاریم