گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان امروز در خطبه های نماز جمعه مسئولان را به تلاش مستمر وموثر برای حل مسائل ومشکلات معیشتی مردم وحرکت در محور اقتصاد مقاومتی فرا خواندند.



مطالب مرتبط

گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرهای استان اردبیل

ائمه جمعه شهرهای مختلف استان امروز در خطبه های نماز جمعه با تبیین نقش سپاه پایداران انقلاب اسلامی در تامین امنیت واقتدار کشور به طرح برخی از مشکلات مردم پرداختند.

گزیده خطبه های نماز شهرستان ها

امامان جمعه اصفهان سپاه را تکریم و تجاوز به سوریه را محکوم کردند

اصفهان - امامان جمعه شهرهای مختلف استان اصفهان در خطبه نماز جمعه این هفته و در آستانه روز پاسدار ضمن تجلیل و تکریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمله موشکی و نظامی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را محکوم کردند.

خطبه های نماز جمعه تهران

امام‌جمعه قزوین در خطبه‌های نماز جمعه گفت: پاسداران حراست‌کنندگان مکتب امام حسین (ع) و بازوان توانمند اسلام هستند.

خطبه های نماز جمعه تهران

به امامت حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی برگزار شد

نماز جمعه تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد اقامه می‌شود

نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام ابوترابی فرد و سخنرانی پیش از خطبه های حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات در دانشگاه تهران برگزار می شود.

کاشان| استکبار از اقتدار مقاومت در هراس است

امام جمعه کاشان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی بقیه االاعظم گفت: اگر دشمنان امروز در سوریه و جای دیگر تهاجم می‌کنند از روی ترس و درماندگی است.

برگزاری اجلاسیه منطقه ای ائمه جمعه استان های ایلام،خوزستان و بوشهر

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام در این اجلاسیه در اهواز گفت :خطبه های نماز جمعه باید پاسخگوی نیاز فرهنگی مردم وجوانان باشد.

سپاه آبروی نظام و اقتدار کشور است

تبریز - ایرنا - تبریز - ایرنا - امامان جمعه شهرستان های آذربایجان شرقی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک اعیاد شعبانیه بر پاسداشت سپاه تاکید کردند.

همه مردم باید پاسدار ارزش های انقلاب باشند

بندرعباس- ایرنا- امامان جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن بیان مسایل روز دنیا و کشور و گرامیداشت اعیاد شعبانیه، بر لزوم پاسداری همه افراد جامعه از ارزش های انقلاب و جمهوری اسلامی تاکید کردند.

امامان جمعه: سپاه مظهر اقتدار نظام اسلامی است

استان ها - ایرنا - امامان جمعه کشور در خطبه های نماز آخرین روز فروردین 97 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مظهر اقتدار و الگوی عزت، خودباوری و خود آگاهی و خودکفایی و اعتماد به نفس ملت ایران توصیف کردند.

تشکیل مجمع خادمان رسانه‌ای نماز جمعه قزوین فارغ از نگاه سیاسی

مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین در بازدید از خبرگزاری ایسنا تصریح کرد: به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت رسانه در جهت ترغیب مردم به نماز جمعه مجمع خادمان رسانه‌ای نماز جمعه قزوین با حضور خبرنگاران از قشرهای مختلف تشکیل می‌شود.

تریبون نماز جمعه ظرفیتی ویژه برای همبستگی ملی است

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر جایگاه ارزنده نماز جمعه در کشور، گفت: تریبون نماز جمعه ظرفیتی ویژه و قابل توجه برای تقویت انسجام و همبستگی ملی است.

امام جمعه موقت شیراز: مشکلات ارزی توطئه بیگانگان است

شیراز- ایرنا- امام جمعه موقت شیراز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به نوسانات نرخ دلارگفت: میزان فروش نفت و میعانات گازی نشان می دهد ما درآمد ارزی داریم بنابراین ما مشکل ارزی و کمبود نداریم و این‌ مشکلات نشانه توطئه بیگانگان است.

مسئولان سه روستای یزد خواهان اقامه نماز جمعه شدند

یزد - ایرنا - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد گفت: مسئولان روستاهای چاهک هرات ، خرانق اردکان و دهشیر تفت حدود سه سال است که در انتظار موافقت ستاد مرکزی برای اقامه نماز جمعه هستند.

نماز جمعه قرارگاه محرومان است

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: نماز جمعه سنگر ولایت ، ارشاد و هدایت مردم و قرارگاه محرومان و مستضعفان است.

از مهار فتنه دشمنان توسط سپاه در سال‌های پس از انقلاب تا سخنانی که اولویت‌ها را زیرورو می‌کند

نماز جمعه 31 فروردین‌ماه در حالی در سراسر کشور برگزار شد که بیشتر خطبه‌ها اختصاص به روز پاسدار و خدمات بی‌نظیر سپاه پاسداران در طول سال‌های بعد از انقلاب اسلامی اختصاص داشت.

تأکید امام جمعه مهاباد بر ایستادگی مردم پای آرمانهای انقلاب

امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه امروز بر ایستادگی مردم پای آرمانهای انقلاب تأکید کرد.

اقامه نماز جمعه در جای جای آذربایجان غربی

نماز با شکوه جمعه در سراسر استان اقامه شد