دستور رئیس جمهور برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

رئیس سازمان انرژی اتمی از دستور رئیس جمهور برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای خبر داد.مطالب مرتبط

دستور رئیس‌جمهور برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

رئیس سازمان انرژی اتمی از دستور رئیس جمهوری برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای خبر داد.]]>

دستور رئیس جمهور برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

رئیس سازمان انرژی اتمی از دستور رئیس جمهور برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای خبر داد.

دستور رئیس جمهور برای اجرای پیشران هسته‌ای/ اختصاص بودجه به وزارت علوم برای تجهیز آزمایشگاه‌ها

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: رئیس جمهور فرمان پیشران هسته‌ای را صادر کرده و تمام نیروهای سازمان انرژی اتمی برای این کار بسیج شده‌اند.

دستور رئیس جمهوری برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست ارتقاء 5 دانشگاه برتر کشور در وزارت علوم از فرمان رئیس جمهوری برای طرح پیشران هسته‌ای خبرداد و گفت: گفته‌اند از سازمان انرژی اتمی پیشران هسته‌ای می‌خواهیم و حالا تمام سازمان بسیج شدند تا این کار را انجام دهند.

دستور رئیس جمهور برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای

رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست ارتقاء 5 دانشگاه برتر کشور در وزارت علوم گفت: پس از گذشت 4 دهه جلسه‌ای به صورت جدی در رابطه با ارتقاء وضعیت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها برگزار شد که بتوانند در عرصه بین‌المللی نمود داشته باشند.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران- ایرنا- ظریف: برجام قابل مذاکره مجدد نیست/ آمریکا مانند ایران به تعهدات خود عمل کند/صالحی خبر داد؛ دستور رئیس جمهوری برای اجرای طرح پیشران هسته‌ای/سفر وزیر کار به چین برای پیگیری وضعیت نفتکش حادثه دیده ایرانی/ترامپ تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران

کمالوندی: تحقیقات و ساخت پیشران های هسته ای به صورت جدی پیگیری می شود

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تحقیقات و ساخت پیشران های هسته ای با برنامه پیش بینی شده و منابعی که دیده شده است به صورت جدی پیگیری می شود.

وزارت خارجه آلمان: خواهان اجرای کامل توافق هسته‌ای هستیم

وزارت امورخارجه آلمان پس از اعلام شروط رئیس‌جمهور آمریکا برای ماندن در برجام اعلام کرد که برلین خواهان ادامه اجرای توافق هسته‌ای و متعهد به آن است.

آمادگی رئیس‌جمهور آمریکا برای تغییر در توافق هسته‌ای

یک مقام ارشد کاخ سفید اعلام کرد: رئیس‌جمهور آمریکا آماده گفت‌وگو با کشورهای اروپایی برای تغییر در توافق هسته‌ای با ایران است.

مبارزه با گسترش سلاح هسته ای محور گفت‌وگوی ترامپ و نظربایف

کارشناس سیاسی قزاق گفت: مبارزه با گسترش سلاح هسته ای و امنیت افغانستان، مهمترین موضوعاتی که رئیس جمهور قزاقستان در سفر به واشنتگن با رئیس جمهور آمریکا مورد بررسی قرار خواهد داد.

مشاور رئیس جمهور: ترامپ خواست ولی نتوانست

مشاور رئیس جمهور کشورمان به تصمیم اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر تمدید تعلیق تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران واکنش نشان داد.

دستور رئیس جمهور برای رسیدگی به وضع کارکنان نفتکش

رئیس جمهور دستورهای لازم را برای به کارگیری همه توان ملی و منطقه ای برای تسریع در تعیین سرنوشت و رسیدگی به وضع کارکنان نفتکش ایرانی صادر کرد.

اجرای برنامه‌های رئیس جمهور از طریق لایحه بودجه امکان پذیر است

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور در ایام انتخابات برنامه ای را اعلام کرد و مردم به برنامه وی رای دادند گفت: اجرای برنامه های رئیس جمهور در طول سال از طریق لایحه بودجه امکان پذیر است.

تمرکز نشست ونکوور بر اجرای بهتر تحریم‌ها علیه کره شمالی

نشست کشورهای حامی کره‌ جنوبی در جنگ شبه جزیره کره در شهر ونکوور کانادا با دستور کار بررسی راه‌های اجرای بهتر تحریم‌ها علیه کره شمالی با هدف وادار کردن این کشور برای کنار گذاشتن سلاح‌های هسته‌ای، آغاز شد.

دستور رئیس جمهور برای رسیدگی به مشکلات خانواده های سرنشینان نفتکش سانچی

معاون رئیس جمهور در امور مجلس گفت: رئیس جمهور، امروز به چند وزیر کابینه تاکید کرد که به مشکلات و مسائل خانواده های سرنشینان نفتکش سانچی رسیدگی شود.

ساخت اورژانس هسته‌ای بوشهر تسریع می‌یابد

استاندار بوشهر با اشاره اجرای طرح‌های مختلف درمانی در استان بوشهر گفت: تسریع در ساخت اورژانس هسته‌ای بوشهر در دستور کار است و افزایش پیشرفت فیزیکی طرح‌های درمانی زمینه تخصیص اعتبارات را فراهم می‌کند.

موگرینی: اروپا درباره لزوم اجرای توافقنامه هسته‌ای توافق نظر دارد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که توافقنامه هسته‌ای اهمیت فوق العاده‌ای دارد و از اجرای کامل آن حمایت می‌کنیم. اروپا درباره لزوم اجرای توافقنامه هسته‌ای توافق نظر دارد.

روحانی:‌ حل مشکل اقتصادی مردم در دستور کار ما است

رئیس‌جمهور با استقبال از فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب تاکید کرد که حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است.

آشنا: برخی دوستان منتظر نشسته‌اند که توافق‌هسته‌ای شکست بخورد

مشاور رئیس‌جمهور تاکید کرد: حال که رئیس‌جمهور آمریکا آن توافق را - باز هم برای مصرف داخلی- بدترین توافق برای آمریکا تلقی می‌کند و همه تلاش خود را برای خروج از آن یا ناکارآمدی آن مبذول می‌کند؛ دوستان منتظر نشسته‌اند یا توافق شکست بخورد و بگویند ما که گفته

آلمان با انگلیس و فرانسه درباره نحوه ادامه اجرای برجام مشورت می‌کند

سخنگوی وزارت خارجه آلمان، بعد از شرط‌گذاری‌های رئیس‌جمهور آمریکا درباره ماندن در «برجام» گفت این کشور با انگلیس و فرانسه درباره نحوه ادامه اجرای این توافق هسته‌ای با ایران مشورت خواهد کرد.