کشف محموله مواد انفجاری و انتحاری در منطقه مرزی سراوان

زاهدان - ایرنا - روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از کشف محموله حاوی مواد انفجاری و کمربندهای انتحاری در منطقه مرزی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان خبر داد.مطالب مرتبط

پیکر شهید نیروی انتظامی در سراوان تشییع شد

زاهدان - ایرنا - پیکر پاک شهید ستوان دوم مرتضی کارچانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران امروز /سه شنبه/ بر دستان مردم ولایتمدار سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان تشییع شد.

محموله سنگین و میلیاردی مرفین در بم متوقف شد

بم - دادستان بم از انهدام یکی از باندهای قاچاق مسلحانه محموله های کلان مواد مخدر مرفین در شرق استان کرمان خبر داد و گفت: ضربه به باندهای کلان مواد مخدر با قوت در دستور کار قرار دارد.

تشییع پیکر شهید کارچانی در سراوان

پیکر پاک شهید ستواندوم مرتضی کارچانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران امروز بر دستان مردم ولایتمدار سراوان تشییع شد.

گمرک:محموله آرد توقیف شده در مرز چذابه قاچاق نیست

اهواز - ایرنا - معاون گمرک چذابه گفت: محموله آرد توقیف شده در خروجی بازارچه مرزی چذابه که دوشنبه شب توسط ماموران هنگ مرزی دشت آزادگان به ظن قاچاق ، ضبط شده قاچاق نیست.

کشف محموله بزرگ موادمخدر در خراسان رضوی

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از کشف محموله ۹۰۲ کیلوگرمی مواد مخدر از کامیون حامل سبوس در این استان خبر داد.]]>

جلوگیری از انحراف محموله‌های «پیش‌سازهای شیمیایی» در دستور کار

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به انجام بیش از یک‌هزار عملیات مبتنی بر اطلاعات برای کشف مواد مخدر، از متلاشی شدن ١٢۴١ باند قاچاق، انهدام ٩٩ کارخانه تولید مواد، کشف بیش از ۵٠٠ تن انواع مواد مخدر و ضبط ۵۴٣ قبضه سلاح طی ۹ ماه اخیر خبر داد.

۲ آدم ربا در مرز سراوان دستگیر شدند

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۲ آدم ربا و آزادی گروگان ۲ میلیارد ریالی در مرز سراوان خبر داد.

دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در سیستان/ آزادی گروگان 2 میلیارد ریالی در مرز سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری شرور خطرناک منطقه سیستان با 25 فقره اقدامات مجرمانه در عملیات ضربتی پلیس و آزادی گروگان 2 میلیارد ریالی در مرز سراوان، خبر داد.

آذربایجان‌شرقی|کشف و ضبط 23 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در اهر

رئیس دادگستری اهر از کشف و ضبط 23 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه طی ماه‌های اخیر در این شهرستان خبر داد گفت: محموله مواد مخدر شیشه که به مقصد آذربایجان حمل می‌شد با هوشیاری مأموران انتظامی کشف و دو نفر در این رابط بازداشت شدند.

زیستگاه جدید خفاش های دم موشی و خزندگان در سراوان کشف شد

زاهدان - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: محیط بانان حفاظت محیط زیست سراوان در گشت و کنترل های خود در مناطق صعب العبور منطقه حفاظت شده جنگلی بیرک این شهرستان با همکاری مردم موفق به کشف و شناسایی یک دهنه غار محل زیست خفاش های دم موشی

کشف محموله ۹۰۲کیلوگرمی موادمخدر از کامیون حامل سبوس درخراسان رضوی

مشهد-سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از کشف محموله ۹۰۲ کیلوگرمی مواد مخدر از کامیون حامل سبوس در این استان خبر داد.

یک محموله قاچاق گوجه فرنگی در مرز خسروی کشف شد

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین از کشف و ضبط یک محموله قاچاق گوجه فرنگی در مرز خسروی از توابع این شهرستان با هوشیاری ماموران هنگ مرزی خبر داد.

هلاکت ۳ عامل انتحاری که قصد حمله به زائران در بغداد را داشتند

منابع عراقی از هلاکت سه عامل انتحاری که قصد حمله به زائران اربعین امام حسین(ع) در منطقه ای در جنوب بغداد را داشتند، خبر دادند.

محموله سنگین و میلیاردی مرفین در بم متوقف شد/‌انهدام یکی از باندهای قاچاق مسلحانه‌

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از انهدام یکی از باندهای قاچاق مسلحانه محموله های کلان مواد مخدر مرفین در شرق استان خبر داد.

ارسال محموله مواد غذایی موکب انصارالمهدی قشم به کربلای معلی

محموله مواد غذایی موکب انصارالمهدی قشم به کربلای معلی ارسال شد.

ورود محموله بزرگی از مواد شوینده‌ به کنسولگری سعودی در استانبول

پایگاه منظر فرهنگی و طبیعی باغ شهر جالق سراوان به تصویب رسید

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سراوان گفت: ‌پایگاه جدید منظر فرهنگی و طبیعی باغ شهر جالق شهرستان سراوان در میراث فرهنگی کشور به تصویب رسید.

گروگان آبادانی در مرز سراوان آزاد شد

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 آدم ربا و آزادی گروگان 2 میلیارد ریالی ساکن شهرستان آبادان استان خوزستان در مرز سراوان واقع در جنوب این استان خبر داد.

یک خودرو در بغداد با بمب دست ساز منفجر شد

بغداد – ایرنا – انفجار یک خودروی شخصی در منطقه 'النصر و السلام' (غرب بغداد) در اثر الصاق یک بسته انفجاری یک زخمی برجای گذاشت.

کشف 32 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در سراوان

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از توقیف یک دستگاه تریلی حامل 32 هزار200 لیتر گازوئیل قاچاق خبر داد.