سخنگوی ارتش:تکاوران نیروی دریایی در آستانه ورود به نفتکش سانحه دیده ایرانی هستند

تهران- ایرنا- سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یک تیم عملیات ویژه نیروی دریایی ارتش شامل تکاوران کلاه سبز زبده این نیرو با هدف انجام عملیات امداد و نجات ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین، در بندر شانگهای این کشور مستقر شده و منتظر واگذاری امطالب مرتبط

آخرین اخبار از وضعیت نفتکش سانچی از زبان رئیس کمیته پیگیری این سانحه

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس گفت که قرار است سازمان بنادر و دریانوردی مجموعه‌ای از افراد متخصص را برای حضور در نفتکش سانچی و ماندن در زیر آب آن هم به مدت یک هفته به چین بفرستد تا وضعیت اجساد پرسنل این نفتکش مشخص شود کما اینکه به نظر می‌رسد

نیروی دریایی ارتش، مظهر اقتدار ملت ایران در دریاست

 فرمانده نیروی دریایی ارتش : نیروی راهبردی دریایی ارتش با بهره گیری از ظرفیت های انسانی و تجهیزات خود، مظهر اقتدار ملت ایران در دریا است.

بخش خبری 26-12-96

در این بخش خبری به مرخصی خودروهای پلاک اروندی در هاله ای از ابهام با توضیحات قائم مقام منطقه آزاد اروند ، افتتاح نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایگاه دریایی خرمشهر و فرمانده نیروی انتظامی کشور پایش لحظه به لحظ

بازگشت پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش از سفر دریایی

بندرعباس - ایرنا - پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در منطقه یکم امامت پهلوگرفت ومورد استقبال فرماندهان این نیرو قرار گرفت .

اردوغان: نیروهای ترکیه در آستانه ورود به شهر عفرین هستند

آنکارا- ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور به همراه عناصر شبه نظامی ارتش آزاد سوریه با محاصره مرکز عفرین، در آستانه ورود به این شهر هستند.

بازگشت پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از ۴۸ روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.

نظامی آمریکا: هیچ‌گونه اقدام غیرحرفه‌ای توسط نیروی دریایی ایران در خلیج فارس وجود نداشته است

یک مقام ارتش آمریکا ادعا کرد که به‌نظر می‌رسد نیروی دریایی ایران عمداً اقدامات تحریک‌آمیزش علیه کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا را در ماه‌های اخیر متوقف کرده است.

آمریکا: رفتار نیروهای دریایی ایران تغییر کرده است!

سخنگوی نیروی دریایی «سنت‌کام» آمریکا مدعی است کاهش چشمگیر تقابل میان نیروهای ایرانی و آمریکایی در آب‌های خلیج فارس، نشانه تغییر رفتار طرف ایرانی است.

پنجاهمین ناو گروه نیروی دریایی ارتش به کشور بازگشت

بندرعباس-ایرنا - پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی پس از67روز دریانوردی و انجام ماموریت های محوله روز شنبه دراسکله منطقه یکم امامت نداجا در بندرعباس پهلوگرفت.

پنجاهمین ناو گروه نیروی دریایی ارتش به کشور بازگشت

بندرعباس - ایرنا - پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از 67 روز دریانوردی و انجام ماموریت روز شنبه در اسکله منطقه یکم امامت نداجای بندرعباس پهلو گرفت.

نیروی دریایی عوامل ناامنی دردورترین آبهای حاکمیتی را رصد می کند

فرمانده نیروی دریایی ارتش: نیروی دریایی با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آبهای حاکمیتی کشور را رصد و در نطفه خفه خواهد کرد.

رویکرد نیروی دریایی ایران در خلیج‌فارس تغییر کرده است

مقام ارتش آمریکا با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس، گفت که به نظر می‌رسد نیروی دریایی ایران آگاهانه «اقدام‌های تحریک‌آمیز در قبال کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا در خلیج‌فارس» را متوقف کرده‌ است.]]>

راهیان نور| مراسم تجلیل از خانواده شهدای نیروی دریایی ارتش+عکس

مراسم تجلیل از خانواده شهدای نیروی دریایی ارتش در پایگاه دریایی خرمشهر برگزار شد.

پنجاهمین ناوگروه نداجا در بندرعباس پهلو گرفت

پنجاهمین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از ۴۸ روز دریانوردی در شمال اقیانوس هند، در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.

افتتاح نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش

نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش با حضور دریا دار خانزادی افتتاح شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به جمع زائران سرزمین‌ نور پیوست

فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در یادمان علقمه به جمع زائران سرزمین‌ نور پیوست.

آزمایش موفق موشک ضد کشتی نیروی دریایی پاکستان

نیروی دریایی ارتش پاکستان یک موشک سطح به سطح که قابلیت شلیک از ساحل را نیز دارد "با موفقیت" آزمایش کرد.

نیروی دریایی عوامل ناامنی دردورترین اب های حاکمیتی کشور را رصدمی کند

نوشهر - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز این نیرو با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آب های حاکمیتی کشور را رصد نموده و در نطفه خفه خواهد کرد.

نیروی دریایی عوامل ناامنی دردورترین آبهای حاکمیتی را رصدمی کند

نوشهر - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز این نیرو با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آبهای حاکمیتی کشور را رصد نموده و در نطفه خفه خواهد کرد.

مقابله نیروی دریایی با عوامل ناامنی در دورترین آبهای حاکمیتی

نیروی دریایی ارتش ، با بهره گیری از همه ظرفیت ها عوامل ناامنی در دورترین آبهای حاکمیتی کشور را رصد نموده و در نطفه خفه خواهد کرد.