سخنگوی ارتش:تکاوران نیروی دریایی در آستانه ورود به نفتکش سانحه دیده ایرانی هستند

تهران- ایرنا- سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یک تیم عملیات ویژه نیروی دریایی ارتش شامل تکاوران کلاه سبز زبده این نیرو با هدف انجام عملیات امداد و نجات ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین، در بندر شانگهای این کشور مستقر شده و منتظر واگذاری امطالب مرتبط

50 نفر در کردستان استخدام نیروی دریایی ارتش شدند

سنندج - ایرنا - معاون نیروی انسانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 50 نفر در طول یکسال گذشته از طریق ایجاد دفتر نیروی دریایی ارتش در کردستان جذب و استخدام این نیرو شده اند.

ناو دماوند را یک‌ساله می‌سازیم/نیروی دریایی ارتش و سپاه حافظ امنیت دریایی منطقه

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ناو دماوندی که در 12 سال ساخته شد، طی یک سال مجدد خواهیم ساخت و این امر مستلزم همکاری تمامی ارگان های دریایی با یکدیگر است.

زیردریایی ایرانی به ناوگان جنوب الحاق می شود

انزلی - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به احیای ناوشکن دماوند تا پایان امسال گفت: یک فروند زیر دریایی تمام ایرانی ساخت متخصصان توانمند کشورمان در کلاس متوسط به ناوگان جنوب نیروی دریایی الحاق می شود.

نیروی دریایی پاکستان 11 ماهیگیر ایرانی حادثه‌دیده را نجات داد

در پی حادثه‌ای برای یک لنج ماهیگیری ایرانی در نزدیکی سواحل پاکستان، نیروی دریایی این کشور 11 صیاد ایرانی را گرفتار در این حادثه را نجات داد.

‌راه‌اندازی دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش ‌در اردبیل

معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از راه‌اندازی پانزدهمین دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل خبر داد.

نگاه ویژه نیروی دریایی به سواحل مکران

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران: بعد از انقلاب اسلامی نیروی دریایی در سواحل مکران به عنوان دروازه طلایی کشور، توسعه چشم گیری پیدا کرده است.

نیروی دریایی نگاه ویژه‌ای برای توسعه منطقه مکران دارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از انقلاب اسلامی نیروی دریایی در سواحل مکران به عنوان دروازه طلایی کشور، توسعه چشم گیری پیدا کرده است.

دیدار با خانواده اولین شهید نیروی دریایی کُردستان

معاون نیروی انسانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی با خانواده شهید اقبال آدمی نخستین شهید نیروی دریایی از خطه کُردستان دیدار کرد.

نماد شهدای نیروی دریایی و واحد شناور جماران در اردبیل نصب می‌شود

اردبیل – معاون نیروی انسانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از نصب المان و نماد شهدای نیروی دریایی ارتش و واحد شناور جماران در اردبیل خبر داد.

الحاق چند ناوشکن تا پایان امسال

فرمانده نیروی دریایی ارتش : 3 ناوشکن و یک زیر دریایی تا پایان امسال به نیروی دریایی ارتش ملحق می شود.

افزایش توان نظامی نیروی دریایی ارتش

فرمانده نداجا: ارتقای توانمندی های نظامی مهمترین وظیفه نیروی دریایی در صیانت از ایران اسلامی است.

مسکو: افزایش شمار تکاوران دریایی آمریکا در نروژ بی‌پاسخ نمی ماند

مسکو دولت نروژ را متهم ساخت که با درخواست برای استقرار شمار بیشتری از تکاوران دریایی آمریکا در امتداد مرز این کشور با روسیه، به تنشها دامن می زند.

نیروی دریایی نگاه ویژه‌ای برای توسعه منطقه «مکران» دارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش نقش مردم انقلابی بلوچ را در تامین امنیت این مرز و بوم ستودنی خواند و تاکید کرد: نیروی دریایی نگاه ویژه ای برای توسعه منطقه مکران دارد.

دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در اردبیل گشایش می‌یابد

اردبیل – معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل از گشایش دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اردبیل خبر داد.

11 ماهیگیر ایرانی با کمک نیروی دریایی پاکستان نجات یافتند

اسلام آباد -ایرنا - 11 ماهیگیر ایرانی که قایق آنان در آب های آزاد واقع در 230 کیلومتری بندر کراچی در حال غرق شدن بود به کمک نیروی دریایی پاکستان نجات یافتند.

خنثی کردن اقدامات تروریستی توسط تکاوران پلیس و مرزبانان در شب های قدر/ کشف 10 تن انواع موادمخدر

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری مراسم شب های قدر، سالگرد ارتحال امام(ره) و راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل؛ جزئیات خنثی سازی اقدامات تروریستی توسط تکاوران پلیس و مرزبانان در شب های قدر را تشریح کرد.

جزئیات خنثی‌سازی اقدامات تروریستی توسط تکاوران پلیس و مرزبانان

سخنگوی نیروی انتظامی بااعلام این مطلب که مراسم لیالی قدر، سالگرد ارتحال امام(ره) و راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل برگزار شد،جزئیات خنثی‌سازی اقدامات تروریستی توسط تکاوران پلیس را تشریح کرد.

امیر تاج‌الدینی به عنوان فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی معرفی شد

با حضور فرمانده کل نیروی دریایی ارتش، امیر مصطفی تاج‌الدینی به عنوان فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی در کنارک معرفی شد.

افزایش توان نظامی نیروی دریایی ارتش در صیانت از ایران اسلامی

فرمانده نداجا در رشت : ارتقای توانمندی های نظامی مهمترین وظیفه نیروی دریایی در صیانت از ایران اسلامی است.

همکاری دانشگاه کردستان با نیروی دریایی ارتش در حوزه علمی و پژوهشی

رئیس دانشگاه کردستان با اعلام اینکه بستر همکاری دانشگاه کردستان با نیروی دریایی در حوزه پژوهشی و فارغ‌التحصیلان فراهم است، گفت: ظرفیت علمی، عملی، فنی و پژوهشی دانشگاه‌ها از بهترین دستاوردهای خلق فرصت‌های جدید در حوزه دریایی است که راه‌گشا در زمینه اشتغال،