سخنگوی ارتش:تکاوران نیروی دریایی در آستانه ورود به نفتکش سانحه دیده ایرانی هستند

تهران- ایرنا- سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یک تیم عملیات ویژه نیروی دریایی ارتش شامل تکاوران کلاه سبز زبده این نیرو با هدف انجام عملیات امداد و نجات ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین، در بندر شانگهای این کشور مستقر شده و منتظر واگذاری امطالب مرتبط

رونمایی از دستاوردهای جدید نیروی دریایی ارتش

در جریان بازدید دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش از نمایشگاه توانمندی‌های و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش، از طرح جدیدترین شناور ایرانی رونمایی شد.

تجهیزات نیروی دریایی ارتش را کاملا بومی می‌سازیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما می‌توانیم آنچه را که مجموعه نیروی دریایی برای دفاع از تمامیت آب‌های تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران نیاز دارد را به طور کاملا بومی در کشور بسازیم.

افتتاح نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش

نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ كننده ارتش، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولین این نیرو در ستاد نداجا افتتاح شد.

ماموریت نیروی دریایی ارتش دیپلماسی فعال نظامی و دفاعی است

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی در زمینه دیپلماسی دفاعی و نظامی به موازات وزارت امور خارجه در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تجهیزاتی که عاریه‌ای و از خارج خریداری شده بود را نه تنها بعد از انقلاب بومی و در دفاع مقدس به‌کارگیری کردیم بلکه به‌روزرسانی آنها را نیز انجام دادیم.

تجهیزات نیروی دریایی بومی سازی شده اند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تجهیزاتی که مجموعه نیروی دریایی برای دفاع از منافع کشور در دریا نیاز دارد را بومی سازی کرده ایم.

رونمایی از جدیدترین طرح‌های تجهیزاتی نیروی دریایی ارتش

جدیدترین طرح‌ها و ماکت‌های تجهیزانی در حال ساخت نیروی دریایی ارتش صبح امروز(شنبه) در در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نداجا رونمایی شد.

سرلشکر جعفری روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

نمایشگاه دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش

نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نداجا صبح شنبه با حضور امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و امیر حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش افتتاح شد.

رونمایی از دستاوردهای جدید نیروی دریایی

در مراسمی با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش و فرمانده نیروی دریایی از دستاوردهای جدید نیروی دریایی در مقر فرماندهی این نیرو رونمایی شد.

اعلام جذب واستخدام درجه داری نیروی دریایی در یزد

دفتر نمایندگی نیروی انتظامی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در یزد نیرو استخدام می کند.

ناو «دنا» و زیردریایی «فاتح» بزودی به نیروی دریایی الحاق می‌شوند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: هفته گذشته ناوشکن پیشرفته سهند به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شد و در آینده نزدیک نیز ناو دنا و زیردریایی فاتح الحاق خواهند شد.

تحریم‌های آمریکا موتور پیشران ارتقاء توان نیروی دریایی ارتش است

رئیس سازمان خودکفایی ارتش گفت: تحریم‌های نخ نمای دشمنان تهدید نیستند بلکه موتور پیشرانی برای ارتقا توان نیروی دریایی ارشت و سربلندی ایران شده‌اند.

حضور نیروی دریایی در یمن برای منافع اقتصادی و جلوگیری از دزدی است

گرگان - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دشمن برای ضربه به ایران، یمن را به این وضعیت درآورده و حضور نیروی دریایی در خلیج عدن برای منافع اقتصادی کشور و جلوگیری از دزدی دریایی است.

زیردریایی فاتح به دریای عمان می رود

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که زیر دریایی فاتح پس از پیوستن به نیروی دریایی در دریای عمان به اجرای ماموریت خواهد پرداخت.

«ناو دنیا و زیردریایی فاتح» به زودی به نیروی دریایی الحاق می‌شوند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: هفته گذشته ناوشکن پیشرفته سهند به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شد و در آینده نزدیک نیز ناو دنیا و زیردریایی فاتح الحاق خواهند شد.

بازدید دریادار سیاری از نمایشگاه دستاوردهای حوزه دفاعی نیروی دریایی ارتش

رئیس ستاد ارتش از نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای حوزه دفاعی نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.

سفر فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به گرگان

امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در گرگان ضمن بازدید از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در جمع دانشجویان سخنرانی کرد.

امیر نصیرزاده با فرزندان شهدای سانحه هواپیما C۱۳۰ دیدار کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش همزمان با سالروز سانحه هواپیما c۱۳۰، با تعدادی از  فرزندان شهدای این سانحه دیدار و گفتگو کرد.

زیر دریایی پیشرفته کلاس متوسط به نداجا ملحق می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در دی‌ماه شاهد این خواهیم بود که اولین نسل از زیردریایی‌های پیشرفته کلاس متوسط که برای اولین بار در کشور ساخته شده است، به نیروی دریایی ملحق می‌شود.