رویترز: هائیتی سفیر آمریکا را احضار کرد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز جمعه گزارش داد: هائیتی در واکنش به سخنان نامناسب دونالد ترامپ علیه مردم این کشور، سفیر آمریکا را برای ادای توضیح به وزارت امور خارجه فراخواند.مطالب مرتبط

استونی سفیر روسیه را احضار کرد

مسکو - ایرنا - استونی به دلیل آنچه تجاوز هواپیماهای روسی به حریم هوایی این کشور خوانده است، الکساندر پترووف سفیر روسیه را در تالین احضار کرد.

رژیم صهیونیستی سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

صهیونیست‌ها که در پی تصویب لایحه‌ای نژادپرستانه برای «تعیین ماهیت اسرائیل به عنوان دولت_ملت مردمان یهودی» هستند، انتقاد سفیر اتحادیه اروپا را تاب نیاوردند و وی را احضار کردند.

رژیم صهیونیستی سفیر ایرلند را احضار کرد

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اعتراض به تصویب قانون ضدصهیونیستی در سنای ایرلند، سفیر این کشور در اراضی اشغالی را احضار کرد.

رژیم صهیونیستی سفیر ایرلند را احضار کرد

رژیم صهیونیستی در اعتراض به تصویب قانون ضدصهیونیستی در پارلمان ایرلند، سفیر این کشور در اراضی اشغالی را احضار کرد.

سودان سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

سودان سفیر اتحادیه اروپا در این کشور را در اعتراض به بیانیه این اتحادیه در انتقاد از کشورهای آفریقایی برای عدم دستگیری عمر البشیر و تحویل وی به دادگاه بین المللی احضار کرد.

سودان سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

وزارت خارجه سودان در اعتراض به درخواست‌ اتحادیه اروپا برای تحویل «عمر البشیر» رئیس‌جمهور سودان به دادگاه لاهه، سفیر این اتحادیه را احضار کرد.

سودان سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

الجزیره - ایرنا - وزارت خارجه سودان در پی انتشار بیانیه اتحادیه اروپا مبنی بر اظهار تاسف از دستگیر نشدن «عمر البشیر » رئیس جمهوری این کشور در دیدارهایش از کشورهای آفریقایی، سفیر این اتحادیه را احضار و مراتب اعتراض کشورش را به این بیانیه اعلام کرد.

اسرائیل سفیر اتحادیه اروپا در سرزمین‌های اشغالی را احضار کرد

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی سفیر اتحادیه اروپا در سرزمین‌های اشغالی را به دلیل انتقاد وی از لایحه جنجالی در پارلمان اسرائیل (کنست) احضار کرد.

روسیه سفیر یونان را احضار کرد

احضار سفیر اتحادیه اروپا در سودان

سودان سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

رژیم صهیونیستی سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

نزاع دیپلماتیک میان رژیم صهیونیستی و اتحادیه اروپا بر سر اظهارات نماینده این اتحادیه در خصوص لایحه «دولت- ملت یهود»، در نهایت به احضار این نماینده منجر شد.

نخست وزیر هائیتی در بحبوحه اعتراض های مخالفان استعفا کرد

تهران-ایرنا- نخست وزیر هائیتی در بحبوحه اعتراض های خشونت آمیز به دنبال طرح پیشنهادی افزایش بهای سوخت در این کشور از سمت خود استعفا کرد.

سفیر یونان به وزارت خارجه روسیه احضار شد

در وزارت امور خارجه روسیه معتقدند که آمریکا در پشت ماجرای اقدام دولت یونان در اخراج دیپلمات‌های روسی از آتن قرار دارد.

رویترز: راهبرد ترامپ در افغانستان بازنگری می شود

تهران – ایرنا – خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه گزارش داد: آمریکا آماده است تا در راهبرد خود در افغانستان تجدیدنظر کند.

رئیس جمهور هائیتی استعفای دولت را پذیرفت

جوونل مویزه، رئیس جمهور هائیتی امروز یکشنبه در توئیتر نوشت که با استعفای جک گای لافونتانت، نخست وزیر این کشور و دولت وی در میان اعتراضات وسیعی که در این کشور به سبب افزایش شدید قیمت سوخت به راه افتاده موافقت کرده است.

«او تنها یک سفیر نبود»درپاسخ به ادعای وزیرسابق دفاع آمریکا چاپ شد

مدیر انتشارات حدیث قلم از چاپ کتاب «او تنها یک سفیر نبود» شامل خاطرات فداحسین مالکی سفیر ایران در افغانستان خبر داد و این اثر را پاسخی به ادعاهای وزیر سابق دفاع آمریکا دانست.

رژیم صهیونیستی سفیر اتحادیه اروپا را احضار کرد

تهران - ایرنا - رسانه های رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب گزارش دادند، مدیر کل وزارت امورخارجه ررژیم صهیونیستی به دستور 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر این رژیم، «امانوئل ژیوفره» سفیر اتحادیه اروپا در فلسطین اشغالی را در اعتراض به لایحه موسوم به لایحه 'کشور یهود'

سفیر آمریکا در آلمان: پول ایرانی ها را ندهید

سفیر آمریکا در برلین در اظهار نظری مداخله جویانه از دولت آلمان خواست تا مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو پول ایران را به این کشور ندهد.

رویترز مدعی کاهش فروش کویل نورد گرم به ایران شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز با اشاره به هراس شرکت های روسی و قزاقستانی تولید کننده فولاد از نقض تحریم های آمریکا علیه تهران پس از خروج «دونالد ترامپ» از توافق هسته ای، از توقف بخشی از صادرات کویل نورد گرم از سوی این دو کشور به ایران خبر داد.