کشف محموله مواد انفجاری و انتحاری در منطقه مرزی سراوان

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از کشف محموله حاوی مواد انفجاری و کمربندهای انتحاری در منطقه مرزی سراوان خبر داد.مطالب مرتبط

زاهدان| کشف محموله‌های انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی با چند ماه کار اطلاعاتی در دو مرحله محموله‌های انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان کشف و ضبط شد.

کشف محموله‌های انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان

زاهدان - دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی با چند ماه کار اطلاعاتی در دو مرحله محموله‌های انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان کشف و ضبط شد.

کشف محموله انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی، طی چند ماه کار اطلاعاتی در دو مرحله محموله‌های انفجاری در منطقه صفرمرزی سراوان کشف شد.

کشف محموله انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی در چند ماه کار اطلاعاتی محموله‌های انفجاری در مرز سراوان کشف و ضبط شد.

کشف محموله انفجاری در منطقه صفر مرزی سراوان 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی در چند ماه کار اطلاعاتی محموله های انفجاری در مرز سراوان کشف و ضبط شد.

جزئیات عملیات کشف محموله عظیم مواد منفجره در سراوان

فرمانده مرزبانی ناجا خبر اختصاصی روز گذشته فارس درباره‌ کشف مقادیر قابل توجهی تله‌ انفجاری، سلاح و مهمات در مرز سراوان را تشریح کرد.

سلاح و تله های انفجاری از تروریستها در مرز سراوان کشف شد

زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان بامداد امروز /دوشنبه/ در درگیری با عوامل گروهک تروریستی و اشرار در محدوده گدار ناهوک مقادیری سلاح، مهمات و تله انفجاری کشف کردند.

سلاح و تله های انفجاری از تروریستها در مرز سراوان کشف شد

زاهدان- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان بامداد امروز /دوشنبه/ در درگیری با عوامل گروهک تروریستی و اشرار مسلح در محدوده گدار ناهوک مقادیری سلاح، مهمات و تله انفجاری کشف کردند.

جزئیات کشف مقادیر قابل توجهی تله‌ انفجاری، سلاح و مهمات توسط مرزبانان سراوان

فرمانده مرزبانی ناجا از کشف مقادیر قابل توجهی تله‌ انفجاری، سلاح و مهمات توسط مرزبانان در حوزه مرزی سراوان خبر داد.

۷ کشته در انفجار انتحاری کابل

منابع خبری از وقوع انفجاری انتحاری در نزدیکی ساختمان یک وزارتخانه افغانستان در پایتخت این کشور خبر دادند.

کشف ۳۰۰ میلیون ریال لوازم ورزشی و پزشکی قاچاق در سراوان

سراوان - فرمانده انتظامی سراوان از کشف محموله ۳۰۰ میلیون ریالی لوازم ورزشی و پزشکی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

باید در موضوع زباله های سراوان، از حالت فانتری خارج شویم

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر ضرورت اهتمام به رفع مشکل منطقه سراوان رشت محل دفن زباله گفت: هنور تصور نکرده ایم که در موضوع سراوان ، باید جهادی اقدام کنیم و از حالت فانتزی خارج شویم.

حمله انتحاری در کابل 7کشته برجای گذاشت

کابل - ایرنا - در حمله انتحاری به خودرو کارکنان وزارت توسعه روستایی افغانستان در منطقه «دارالامان» در غرب کابل پایتخت این کشور7کشته و 15 تن دیگر زخمی شدند.

کشف محموله سنگین مواد مخدر در جاده سرخس

مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: محموله ۱۲۹ کیلوگرمی حشیش از یک خودرو در جاده سرخس کشف شد.

کشف محموله قرص قاچاق در گمرک

ماموران گمرک ایران به کمک سگ های مواد یاب موفق به کشف یک محموله قرص قاچاق از یک دستگاه کامیون شدند.­

موضوع سراوان با عزم مدیران قابل حل خواهد بود

فرماندار رشت در چهارمین جلسه پیگیری تعهدات ساماندهی سایت تخلیه زباله سراوان گفت: موضوع سراوان با عزم مدیران قابل حل خواهد بود.]]>

لزوم جذب سرمایه گذار در مناطق مرزی/بازارچه های مرزی فعال شود

بیرجند- نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس بر جذب سرمایه گذرای در مناطق مرزی استان تاکید کرد و گفت: فعال شدن بازارچه های مرزی دو کوهانه و ماهیرود از خواسته های مردم منطقه است.

یک مرزبان در هنگ مرزی زاهدان به شهادت رسید

سرباز وظیفه محمدحسین فنایی در حین پایش و کنترل نوار مرزی در درگیری با اشرار در محدوده مرزی میل ۱۷ گروهان مرزی لار در هنگ مرزی زاهدان آسمانی شد.

انهدام یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه مرزی نودشه

روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه مرزی نودشه شهرستان پاوه خبر داد.

تصاویر اجساد تروریستهای معدوم در منطقه مرزی نودوشه

اولین تصاویر از اجساد تروریستهای معدوم در درگیری رزمندگان قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه با تروریست ها در منطقه مرزی نودوشه استان کرمانشاه و سلاح و تجهیزات کشف و ضبط شده از آنان منتشر شد.