راهپیمایی‌های گسترده فلسطینیان در ششمین جمعه خشم بعد از تصمیم ترامپ + تصاویر

شهروندان فلسطینی با برگزاری راهپیمایی در مناطق مختلف کرانه باختری و نوار غزه، بار دیگر تصمیم شوم رئیس‌جمهور آمریکا درباره قدس را محکوم کردند.مطالب مرتبط

راهپیمایی فلسطینیان در چهارمین جمعه پیاپی

ایرنا - رام الله - نظامیان رژیم صهیونیستی در چهارمین جمعه اعتراض های مسالمت آمیز فلسطینیان که با عنوان «راهپیمایی بزرگ بازگشت » برگزار شد و این هفته به نام «جمعه شهدا و اسرا» نامگذاری شده است، دست کم چهار جوان فلسطینی را به شهادت رساندند و ده ها نفر

تصاویر «ترامپ‌، نتانیاهو و بن سلمان» در نوار غزه آتش‌ زده شد

تظاهرات‌کنندگان فلسطینی در سومین جمعه راهپیمایی بازگشت، تصاویر رئیس‌جمهور آمریکا، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و ولی‌عهد عربستان را آتش زدند.

فلسطینیان به مناسبت 'روز اسیر' راهپیمایی کردند

تهران- ایرنا- فلسطینیان با برگزاری راهپیمایی در کرانه باختری رود اردن در 'روز اسیر' با تاکید بر رنج و درد اسرای فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی، خواستار مداخله بین المللی برای آزادی آنان شدند.

درگیری فلسطینیان با نظامیان رژیم صهیونیستی

ایرنا-غزه- نظامیان رژیم صهیونیستی با فلسطینیان شرکت کننده در سومین جمعه پیاپی از راهپیمایی موسوم به «بازگشت» در غزه درگیر شدند.*11*

درگیری فلسطینیان با نظامیان رژیم صهیونیستی

ایرنا-غزه- نظامیان رژیم صهیونیستی با فلسطینیان شرکت کننده در سومین جمعه پیاپی از راهپیمایی موسوم به «بازگشت» در غزه درگیر شدند.*11*

مردم فلسطین در سومین جمعه راهپیمایی بازگشت حضوری گسترده یافتند

تهران - ایرنا - از نخستین ساعات اولیه صبح امروز جمعه مردم فلسطین با حضور در راهپیمایی موسوم به «بازگشت» برای پانزدهمین روز متوالی بر حق بازگشت به سرزمین های اشغالی فلسطین تاکید کردند .

برپایی راهپیمایی فلسطینیها در مرزهای غزه

مردم غزه در چهارمین جمعه راهپیمایی بازگشت، که به جمعه شهدا و اسرا نامگذاری شده؛ راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.

تشدید جنایات صهیونیست ها علیه فلسطینیان پس از تصمیم ترامپ

راهپیمایی های فلسطینیان موضوع اشغال صهیونیست ها را هدف گرفته

رئیس کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از ملت فلسطین : فلسطینیان در راهپیمایی های چند هفته اخیر خود به موضوع اصلی اشغال پرداختند و تا زمانی که بحث اشغال حل نشود موضوع فلسطین هم حل نخواهد شد.

تحولات فلسطین|4 شهید و صدها زخمی در چهارمین جمعه راهپیمایی "بازگشت" + تصاویر

نظامیان صهیونیست 4 شهروند فلسطینی دیگر را در جریان برگزاری راهپیمایی‌های حق بازگشت در مرزهای نوار غزه به شهادت رسانده و 729 تن را نیز مجروح کردند.

هنیه خواستار مشارکت گسترده در راهپیمایی «روز نکبت» شد

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جبنش حماس خواستار آمادگی برای مشارکت گسترده در راهپیمایی بزرگ «روز نکبت» در مرزهای غزه با اراضی اشغالی فلسطین شد.

عباس: به ترامپ اجازه نمی‌دهیم قدس را پایتخت اسرائیل قرار دهد

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با تاکید بر تداوم مقابله فلسطینیان با تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل تصریح کرد: «ما به ترامپ یا هیچ کس دیگری اجازه نخواهیم داد که بگوید قدس پایتخت اسرائیل است و ما از آغ

صهیونیست ها جوانی فلسطینی را در غزه به شهادت رساندند

تهران-ایرنا- نظامیان رژیم صهیونیستی در چهارمین جمعه اعتراض های مسالمت آمیز فلسطینیان با عنوان 'راهپیمایی بزرگ بازگشت' که این هفته به نام 'جمعه شهدا و اسرا' نامگذاری شده است، یک فلسطینی دیگر را به شهادت رساندند.

اقرار صهیونیست ها به شکست درمقابل راهپیمایی های بازگشت فلسطینیان

تهران - ایرنا - سفیر سابق رژیم صهیونیستی در واشنگتن به شکست این رژیم در مقابل راهپیمایی های بازگشت فلطسطینیان اقرار کرد وگفت : ما نتوانستیم موضع خود را نسبت به این راهپیمایی ها به جهان بقبولانیم.

راهپیمایی گسترده گرامیداشت پیروزی ارتش سوریه

صد‌ها شهروند سوری در دمشق برای گرامیداشت پیروزی ارتش سوریه راهپیمایی گسترده برپا کردند.

برپایی چهارمین راهپیمایی بازگشت در نوار غزه

فلسطینیان راهپیمایی بازگشت را در حالی برپا کردند که هواپیما‌های صهونیستی با انتشار بیانیه هایی، آنان را تهدید کردند.

راهپیمایی مردم فلسطین در حمایت از سوریه

فلسطینیان با برپایی راهپیمایی با سوریه اعلام همبستگی کردند و تجاوز نظامی سه جانبه آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را که با هدف ضربه زدن به محور مقاومت و تمامیت عرضی این کشور صورت گرفته را محکوم کردند.

راهپیمایی گسترده در اعتراض به پیروزی حزب حاکم مجارستان

دهها هزار نفر در اعتراض به پیروزی حزب «ویکتور اوربان» نخست وزیر مجارستان در انتخابات پارلمانی، راهپیمایی کردند.

درخواست قانونگذاران آمریکایی برای توقف تیراندازی به فلسطینیان

گروهی از قانونگذاران آمریکایی در بیانیه‌ای از ارتش رژیم صهیونیستی درخواست کردند که به فلسطینیان حاضر در تظاهرات گسترده در غزه تیراندازی نکند.

آغازتجمع فلسطینیان در سومین هفته «راهپیمایی بازگشت»/ دو زخمی در دقایق اولیه