راهپیمایی‌های گسترده فلسطینیان در ششمین جمعه خشم بعد از تصمیم ترامپ + تصاویر

شهروندان فلسطینی با برگزاری راهپیمایی در مناطق مختلف کرانه باختری و نوار غزه، بار دیگر تصمیم شوم رئیس‌جمهور آمریکا درباره قدس را محکوم کردند.مطالب مرتبط

راهپیمایی‌های گسترده فلسطینیان در ششمین جمعه خشم بعد از تصمیم ترامپ + تصاویر

شهروندان فلسطینی با برگزاری راهپیمایی در مناطق مختلف کرانه باختری و نوار غزه، بار دیگر تصمیم شوم رئیس‌جمهور آمریکا درباره قدس را محکوم کردند.

۳۰۰ زخمی و مصدوم در ششمین جمعه خشم در کرانه‌باختری و غزه

به دنبال اعتراض فلسطینیان به تصمیم ترامپ درباره قدس و درگیری‌های آنها با سربازان اسرائیلی تاکنون ۳۰۰ تن زخمی شده‌اند.

افزایش سطح آماده باش نظامیان صهیونیست از بیم ششمین جمعه خشم فلسطین

ارتش رژیم صهیونیستی برای مقابله با ششمین جمعه خشم فلسطین از زمان تصمیم شوم ترامپ، سطح آماده‌باش نیروهای خود را در قدس، کرانه باختری و مرزهای نوار غزه افزایش داد.

دعوت از فلسطینیان برای شرکت در سه شنبه و جمعه خشم 

گروه های فلسطینی از فلسطینیان خواستند امروز و جمعه آینده در مراسم جمعه خشم علیه صهیونیست ها شرکت کنند.

مردم اردن در جمعه ای دیگر از قدس دفاع کردند

تهران- ایرنا- مردم اردن باردیگر پس از برگزاری نماز جمعه در محکومیت تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره یهودی سازی قدس و دفاع از این شهر اشغالی راهپیمایی برپا کردند.

ترامپ روز جمعه در مورد تمدید تعلیق تحریم‌های ایران تصمیم می‌گیرد

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که ترامپ روز جمعه تصمیم خود را در مورد اینکه آیا تعلیق تحریم‌های هسته‌ای ایران ادامه خواهد داشت یا خیر، اعلام می‌کند.

روز جمعه تصمیم گیری درباره تحریم های ایران

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد پیش بینی می شود دولت ترامپ روز جمعه تصمیم بگیرد آیا معافیت تحریم های آمریکا علیه ایران را در چارچوب برجام ادامه دهد یا خیر.

رویترز:ترامپ جمعه درباره برجام اعلام نظر می کند

تهران- ایرنا- وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور روز جمعه آینده تصمیم خود درباره ادامه تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران را اعلام می کند.

ترامپ جمعه درباره ادامه تعلیق تحریم‌های ایران تصمیم می‌گیرد

یکی از سخنگویان وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد رئیس‌جمهوری این کشور جمعه درباره ادامه تعلیق تحریم‌های ایران تصمیم‌گیری خواهد کرد.

گلدستاین: کاخ سفید روز جمعه تصمیم خود را درباره برجام اعلام می کند

تهران – ایرنا – 'استیون گلدستاین' مدیرکل دیپلماسی و امور عمومی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که دولت ترامپ روز جمعه تصمیم خود را درباره توافق هسته ای با ایران(برجام )اعلام خواهد کرد.

همه چیز درباره تصمیم روز جمعه ترامپ در خصوص برجام/ ۳ گزینه روی میز رئیس‌جمهوری آمریکا کدام هستند؟

همه احتمالات درباره تصمیم روز جمعه رئیس‌جمهوری آمریکا درباره برجام تنها حدس و گمان است و به گفته وزیر خارجه کشورمان، وی هنوز خود نمی‌داند که چه تصمیمی باید بگیرد.]]>

بلومبرگ: ترامپ تصمیم گرفته تعلیق تحریم های ایران را تمدید کند

تهران- ایرنا- خبرنگار بلومبرگ امروز جمعه در توئیتی اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تصمیم گرفته است که تعلیق تحریم ها علیه ایران را تمدید کند.

روابط مالی گسترده داماد ترامپ با رژیم صهیونیستی

داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ روابط مالی گسترده و عمیقی با رژیم صهیونیستی دارد و این در حالی است که ترامپ وی را به عنوان فرستاده صلح در منطقه منصوب کرده است.

سرخط روزنامه های یونان- جمعه 22 دی

آتن- ایرنا- کشته شدن دو نوجوان فلسطینی توسط نیروهای رژیم صهیونیستی و نگرانی سوئیس از تظاهرات گسترده در خلال سفر ترامپ به این کشور؛ سرخط تعدادی از روزنامه های جمعه بیست و دوم دی ماه یونان را تشکیل می دهند.

تظاهرات علیه سفر ترامپ به داووس سوئیس

شرکت کنندگان در این راهپیمایی تصمیم داشتند به محل سفارت امریکا در برن بروند که با ممانعت پلیس سوییس روبرو شدند.

بازگشت استراتژی دست‌های مخملین؛ این بار اروپا

تصمیم جمعه‌شب ترامپ درباره برجام، نه عجیب بود نه غیرمنتظره اما تفسیر‌ها از آن می‌تواند هم عجیب و هم غیرمنتظره باشد. بزرگ‌ترین سوءتفاهم درباره اقدام ترامپ این است که تصور کنیم او می‌خواهد همان کاری را کند که ظاهرا می‌گوید.

زنده بودن فضای اعتراضی در لبنان علیه تصمیم ترامپ درباره قدس

بیروت-ایرنا-با وجود گذشت حدود 40 روز از تصمیم جنجالی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، فضای اعتراضی علیه این تصمیم در لبنان همچون فلسطین زنده است.

جمعه، زمان اعلام تصمیم ترامپ درباره برجام/اظهارنظر نتانیاهو درباره توافق هسته‌ای/ تصویب قطعنامه کنگره آمریکا درباره اعتراض‌های اخیر

ادامه تنش در روابط بغداد و اربیل، تصویب قطعنامه‌ای در خصوص اعتراض‌های اخیر ایران در مجلس نمایندگان آمریکا و اعلام اینکه رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه تصمیم خود را درباره برجام اعلام خواهد کرد از جمله مهمترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته است.]]>

انگلیس اعتراضات را دلیل لغو سفر ترامپ به لندن دانست/صادق خان: ترامپ بالاخره پیام ما را شنید

دولت انگلیس ضمن تاکید بر اینکه تهدید برگزاری اعتراضات گسترده دلیل اصلی تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای لغو سفرش به لندن برای افتتاح سفارت جدید آمریکا در این کشور بود، هشدار داد انتقادات از کاخ سفید خطر خدشه‌دار شدن روابط واشنگتن – لندن را به همراه دارد.

تظاهرات فلسطینیان علیه ترامپ همچنان ادامه دارد