نخواستم بازیکنان وقت تلف کنند/ یک امتیاز در آبادان بد نیست

آبادان - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از بازیکنان تیم نخواستم که وقت تلف کنند و اگر کسی این امر را ثابت کند، فوتبال را کنار می‌گذارم.مطالب مرتبط

بازی سختی مقابل سایپا داشتیم اما سه امتیاز گرفتیم

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازی بسیار سختی مقابل سایپا داشتیم ولی با درایت و تلاش بازیکنان به سه امتیاز مهم دست یافتیم.

بازی سختی مقابل سایپا داشتیم و با تلاش سه امتیاز گرفتیم

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازی بسیار سختی مقابل سایپا داشتیم ولی با درایت و تلاش بازیکنان به سه امتیاز مهم دست یافتیم.

بحث کسر امتیاز درباره پراهیچ مطرح نیست/ پرونده سوبا جدی‌تر است

مدیر حقوقی باشگاه پدیده در واکنش به شایعه کسر امتیاز از این باشگاه به دلیل بدهی بازیکنان خارجی صحبت‌هایی را مطرح کرد.

پائولو سرجیو: می‌توان مقابل سایپا مبارزه کرد و به 3 امتیاز رسید/ خودمان را برای یک دیدار سخت آماده کرده‌ایم

پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در هفته گذشته با بازیکنان صحبت کردیم و به آنها نشان دادیم می‌توان مقابل سایپا مبارزه کرد و به سه امتیاز بازی رسید.

وفور مشکلات در شهر برخوردار آبادان پذیرفتنی نیست

آبادان – سرپرست فرمانداری آبادان گفت: وفور مشکلات در شهر برخوردار آبادان که حتی مشابه آن را در شهرهای کوچک استان هم نمی توان یافت، پذیرفتنی نیست.

مدیران کل استانی حساسیت کار در آبادان را درک کنند

آبادان- رئیس شورای شهر آبادان گفت: مدیران کل استانی برای سرعت بخشیدن به پروژه ها در آبادان باید در جریان حساسیت های کار در آبادان قرار گیرند.

۵ بازیکن جذب نفت آبادان می‌شوند /ایمانی بزرگتر از نفت نیست

آبادان – مربی دروازه بانان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از اضافه شدن چهار تا پنج بازیکن به این تیم در نیم فصل دوم خبر داد.

عملکرد تیم صنعت نفت آبادان قابل قبول نیست

نماینده مردم آبادان در مجلس با انتقاد از نتایج اخیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خواستار توجه بیشتر مدیران این تیم به وضعیت موجود شد.

نامداری: برنامه‌ریزی ما از 4 بازی آخر 12 امتیاز است/دروازه‌بان استقلال مقابل پدیده مشخص نیست

مربی گلرهای تیم فوتبال استقلال گفت:برنامه‌ریزی ما به شکلی است که از چهار بازی آخر ۱۲ امتیاز بگیریم که تا الان ۹ امتیاز آن محقق شده است.

هواداران درباره برخی از بازیکنان کمتر صحبت کنند

اصفهان- کاپیتان پرسپولیس گفت: امیدوارم که هواداران پیرامون برخی بازیکنان کمتر صحبت کنند تا بازیکنان هم حواس خود را جمع کنند و به تمرکز لازم برسند.

ایراندوست: پس از دوسال به لیگ بازگشتیم/ بازیکنان تیم ملوان با جان و دل بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان گفت: در شرایطی برابر تیم شهرداری سیرجان بازی کردیم که به دنبال کسب امتیاز بودیم و خوشبختانه توانستیم یک امتیاز از این بازی به دست بیاوریم.

کیفیت آب آشامیدنی روستاهای آبادان مطلوب نیست

آبادان - ایرنا - کارشناس مرکز بهداشت آبادان کیفیت آب آشامیدنی روستاهای این شهرستان را نامطلوب دانست و گفت: بر اساس کلرسنجی صورت گرفته میزان کلر آب روستاهای خضر و ابوشانک در 32 درصد صفر و نامطلوب گزارش شده است.

گرشاسبی: عضلات بازیکنان پرسپولیس له شده است!/ پای عهدم هستم

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه خوشحالم سه امتیاز دیگر گرفتیم، گفت: عضلات بازیکنان پرسپولیس له شده است.

سرمربی فرش آرا: مصمم به کسب سه امتیاز هستیم

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرای مشهد گفت: بازیکنان برای بازی با شهرداری ساوه بسیار با انگیزه هستند و در شرایط روحی خوبی به سر می برند. در دیدار فردا مصمم به پیروزی و کسب سه امتیاز بازی هستیم.

دایی: در آبادان مستحق حداقل یک امتیاز بودیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا از لزوم تقویت تیمش در تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر گفت.

قلعه‌نویی:برانکو هم مثل بازیکنانش خسته است، ما 6 امتیاز ضرر کردیم/ هواداران سپاهان پرچم ژاپن نیاورند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:ما این آمادگی را داریم که هر تیمی که بیشتر از داوری منتفع شده امتیازاتش را کم کنند.سپاهان تا اینجا 6 امتیاز ضرر کرده است.

امیر قلعه‌نویی: از بین ما و پرسپولیس هر کدام بیشتر از داوری سود بردیم از امتیازات‌مان کم کنند/ پرسپولیس شاید خسته باشد اما دست بسته نیست

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اینجا اعلام آمادگی می‌کنم که ما و تیم پرسپولیس هرکدام بیشتر از اشتباهات داوری سود بردیم، از امتیاز‌مان کم کنند.

اصفهان| ایرانپوریان: روی اشتباه 100 درصد داور 3 امتیاز ما تبدیل به یک امتیاز شد

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: قصد ندارم درباره داوری صحبت کنم اما روی اشتباه 100 درصد داور متاسفانه این اتفاق رخ داد و 3 امتیاز با یک امتیاز عوض شد.

خوزستان| کاظم فرحانی: بازیکنان نفت از جان مایه گذاشتند

کاظم فرحانی، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازیکنان نفت در بازی با سایپا از جان مایه گذاشتند.

حسینی: دیگر سکوت جایز نیست/ برخوردی که با بازیکنان پرسپولیس می‌شود بی انصافی است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما سخت‌ترین شرایط را سپری کردیم اما این برخوردهایی که با بازیکنان پرسپولیس می‌شود دور از انصاف است.