نخواستم بازیکنان وقت تلف کنند/ یک امتیاز در آبادان بد نیست

آبادان - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از بازیکنان تیم نخواستم که وقت تلف کنند و اگر کسی این امر را ثابت کند، فوتبال را کنار می‌گذارم.مطالب مرتبط

تشت طلا و هدیه کوچک نخواستم/ بابای من کجاست؟...عروسک نخواستم

ساجده جبارپور همزمان با دهه اول ماه محرم شعری را به بانوی کوچک کربلا تقدیم کرده است.

کسب امتیاز در مسابقات لیگ دسته یک دشوار است

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال اروند خرمشهر گفت:نتیجه گرفتن در لیگ دسته یک با شرایط نزدیکی که تیم ها به یکدیگر دارند آسان نیست و کسب امتیاز در هر بازی بخصوص در بازی های خارج از خانه دشوار خواهد بود.

ماهینی: 60درصد بازیکنان پرسپولیس با درد بازی می‌کنند/ الدحیل تیمی نیست که عقب بازی کند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:60 درصد بازیکنان پرسپولیس با درد دست و پنجه نرم می‌کنند ولی با همه توانشان به مصاف حریفان می‌روند.

هاشمی‌نسب: مهم نیست هواداران پرسپولیس چه برخوردی با من می‌کنند/ ممکن است یک روز هم ما سر تمرین حریف یک نفر را بفرستیم

مربی تیم فوتبال نساجی مازندارن با بیان اینکه مهم نیست هواداران پرسپولیس چه برخوردی با من کنند گفت: بازیکنان ما با انگیزه تمرین می‌کنند و بی‌صبرانه منتظر این دیدار هستیم.

غیبت بازیکنان ملی پوش این تیم را از هماهنگی دور کرد

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان می رویم که ملی پوشان خود را 2 هفته در اختیار نداشتیم و از هماهنگی دور شدیم.

غیبت بازیکنان ملی پوش تراکتورسازی این تیم را ناهماهنگ کرد

آبادان - ایرنا - مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ملی پوشان خود را 2 هفته در اختیار نداشتیم و در حالی به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می رویم که از هماهنگی دور شدیم.

بازیکنان تراکتورسازی ممنوع المصاحبه شدند؟

باشگاه تراکتورسازی بعد از بازی با نفت آبادان به بازیکنان توصیه کرده از انجام مصاحبه بپرهیزند.

ملی‌پوشان تراکتورسازی امروز به تبریز می‌روند

بازیکنان ملی‌پوش تیم فوتبال تراکتورسازی امروز راهی تبریز می‌شوند تا کار خود را در کنار تیم برای بازی با نفت آبادان دنبال کنند.

بازیکنان از نظر روحی و فنی به آمادگی نسبی رسیده اند

تهران- ایرنا- «معصومه جهانچی» مربی تیم فوتبال بانوان نوجوان ایران، گفت: بازیکنان از نظر روحی و فنی به آمادگی نسبی رسیده اند و هدف آنها برای هر بازی کسب امتیاز است تا مزد زحمات خود را بگیرند.

جادوگر نیستم/ با سه سال آخر قضاوتم نکنید/ آبادان مردم بزرگی دارد

اهواز – سرمربی پرتغالی نفت آبادان می گوید؛ جادوگر نیست و با واقعیت به فوتبال نگاه می کند ولی می تواند با سختکوشی نتایح خوبی برای تیمش کسب کند.

بازیکنان لیگ جزیره بایدحق دلالی مدیربرنامه‌ها را پرداخت کنند

تهران - ایرنا - گزارش های منتشر حاکی از آن است که از این پس پرداخت حق دلالی مدیر برنامه های (ایجنت) بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس بر عهده خود بازیکنان واگذار می شود.

توقف گرگ با گل‌های نیمه مربیان/اولین امتیاز کیه‌وو از المپیک رم دشت شد

آاس رم با گل‌های که در نیمه دوم دریافت کرد 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کرد.

دود هورالعظیم بار دیگر هوای آبادان و خرمشهر را آلوده کرد

آبادان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان گفت:وزش بادهای شمالی و شمال غربی در 2 روز گذشته دود آتش سوزی در نیزارهای تالاب هور العظیم را به سمت خرمشهر و آبادان منتقل کرده است.

بازیکنان دورگه به بازی برای فیلیپین افتخار می‌کنند

ملی پوش دورگه تیم ملی فیلیپین در پاسخ به سوالی مربوط به بازیکنان چند ملیتی این کشور تاکید کرد که بازیکنان دورگه هم خون فیلیپینی دارند و به بازی برای این کشور افتخار می‌کنند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان معرفی شد

آبادان - ایرنا - مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت پالایش نفت آبادان گفت: هماد سامری در فصل جاری هدایت تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان را بر عهده خواهد داشت.

بخش خبری 26-6-97

در این بخش خبری به رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله در آبادان و خرمشهر- پیگیری آخرین وضعیت طرح آبرسانی غدیر به روستاهای آبادان با توضیحات رییس اداره آب روستایی و تجمع کارکنان شهرداری و آتش نشانی آبادان و توضیحات فرماندار ویژه آبادان از

البلوشی: صعود السد با وجود پیروزی در تهران قطعی نیست/ به بازیکنان هشدار دادیم

مدیر ورزشی تیم فوتبال السد قطر به بازیکنان این تیم پیش از رویارویی با استقلال هشدار داد.

هواداران در نیمه دوم به ما دشنام دادند/ امسال سال سختی داریم

آبادان - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در نیمه دوم بازی با تراکتورسازی، هوادارانمان به ما دشنام دادند ولی آنها باید از ما حمایت کنند.

محول شدن دستمزد مدیربرنامه‎ها به بازیکنان

قرار است در فوتبال انگلیس به جای باشگاه‎ها خود بازیکنان سهم مدیربرنامه‏‎ها از انتقال موکلشان از تیمی به تیم دیگر را پرداخت کنند.

ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت چهارجانبه تبریزمحک جدی خواهند خورد

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برگزاری تورنمنت ها، بازیهای دوستانه و رقابت با تیم های قوی، باعث می شود تا بازیکنان تجربه زیادی کسب کنند.