ثبت چهارمین هفته پرسود بازارهای نفتی/ قیمت نفت اندکی کاهش یافت

قیمت نفت که در اواخر معاملات روز پنج‌شنبه، به رکورد ۳ ساله بیش از ۷۰ دلاری دست یافته بود، در معاملات روز جمعه خود سقوط کرد، اما همچنان برای چهارمین هفته پیاپی، سود را برای خود به ثبت رساند.مطالب مرتبط

ثبت چهارمین هفته پرسود بازارهای نفتی/ قیمت نفت اندکی کاهش یافت

قیمت نفت که در اواخر معاملات روز پنج‌شنبه، به رکورد ۳ ساله بیش از ۷۰ دلاری دست یافته بود، در معاملات روز جمعه خود سقوط کرد، اما همچنان برای چهارمین هفته پیاپی، سود را برای خود به ثبت رساند.

افزایش بهای نفت برای چهارمین هفته پیاپی تداوم یافت

تهران-ایرنا- خبرگزاری رویترز انگلیس اعلام کرد: قیمت های نفت هفته گذشته با افزایش 3.22 درصدی قیمت هفتگی نفت برنت و 4.82 درصدی قیمت نفت غرب تگزاس، برای چهارمین هفته پیاپی افزایش داشت.

قیمت نفت برای چهارمین هفته متوالی افزایش یافت

قیمت نفت طی هفته گذشته برای چهارمین هفته متوالی افزایش یافت و نفت برنت 3.3 درصد و نفت خام آمریکا 4.7 درصد افزایش ارزش را ثبت کردند.

کاهش قیمت مس در بازارهای لندن و شانگهای

تهران -ایرنا - رونق بازارهای مس لندن و شانگهای صبح روز سه شنبه کمتر شد و کاهش قیمت این فلز، افزایش بهای اخیر آن را خنثی کرد، زیرا شاخص دلار که به کمترین سطح در سه سال گذشته رسیده بود، امروز بالا رفت.

قیمت طلا ۲.۵ دلار افزایش یافت/ رشد ۷۵ دلاری فلز زرد تنها در یک ماه

امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا ۲.۵ دلار افزایش یافت، روند قیمتی نشان می‌دهد در یک ماه گذشته جذابیت فلز زرد بیشتر شده که عقب‌نشینی بازارهای بورس جهانی از مسیر افزایشی گذشته یکی از دلایل آن است.

ازسرگیری روند صعودی نفت در بازار جهانی

قیمت نفت روز دوشنبه تحت تاثیر کاهش اندک شمار دکل‌های حفاری آمریکا برای تولید جدید، اندکی افزایش یافت.

کاهش قیمت سهم‌ها در گروه فراورده‌های نفتی

امروز فعالان بازار سرمایه شاهد افت 183 واحدی شاخص کل بودند به طوری که سهم‌های خودرویی و فراورده‌های نفتی با کاهش قیمت مواجه شدند.

قیمت نفت در بازارهای جهانی رکورد زد

تهران-ایرنا- کاهش احتمالی موجودی انبارهای نفت آمریکا در طول هفته گذشته موجب رکورد زنی قیمت های نفت در معاملات آتی صبح روز سه شنبه شد.

نفتی‌ها علیرغم فلزات اساسی با رشد قیمت در بورس مواجه شدند

در آخرین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل ۳۶ واحد رشد کرد. سهم‌های خودرویی و نفتی عمدتا افزایش قیمت را تجربه کردند، اما فلزات اساسی با کاهش ارزش روبرو شدند.

بورس تهران بار دیگر کانال‌شکنی کرد/رشد نفتی‌ها و کاهش خودرویی‌ها

در دومین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل بار دیگر وارد کانال ۹۷ هزار واحدی شد. امروز قیمت سهام فرآورده‌های نفتی افزایش و خودرویی‌ها با کاهش مواجه شدند.

قیمت شناور نفت دلیل سیاست تعیین نرخ هفتگی بنزین توسط دولت مالزی

کوالالامپور- ایرنا-دولت مالزی در دومین هفته از ماه ژانویه سال جدید میلادی بهای سوخت در این کشور را کاهش داد تا در واقع همچنان از مشی قیمت شناور نفت در بازارهای جهانی پیروی کند .

کاهش تولید در آمریکا قیمت نفت را به مرز ۷۰ دلار رساند

امروز در بازارهای جهانی با کاهش تولید ۲۹۰ هزار بشکه‌ای آمریکا قیمت نفت به مرز ۷۰دلار رسید.

عراق قیمت نفت خام بصره را کاهش داد

بغداد - ایرنا -شرکت بازاریابی نفت عراق 'سومو' از تصمیم این کشور برای کاهش قیمت نفت خام بصره در بازارهای جهانی با انگیزه رقابتی کردن و همراهی با سایر تولیدکنندگان درخاورمیانه خبر داد.

قیمت نفت کاهش یافت

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 18 سنت کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به 69 دلار و 7 سنت رسید.

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت طلا امروز با 0.14 درصد کاهش به 1311 دلار در هر اونس رسید.

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.15 درصد کاهش به 1318 دلار و 40 سنت رسید.

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.13 درصد کاهش به 1317 دلار و 83 سنت رسید.

قیمت تخم‌مرغ در همدان 30 درصد کاهش یافت

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه روند کاهش قیمت تخم‌مرغ در همدان ادامه دارد گفت: نرخ هر شانه تخم‌مرغ در همدان 12 هزار و 500 تومان است و با کاهش 30 درصدی قیمت این محصول بازار همدان به آرامش رسیده است.

نفت همچنان در مرز 70 دلار/ چشم انداز قیمت همچنان قوی است

قیمت نفت روز گذشته به بالای 70 دلار رسیده بود امروز با اندکی کاهش به 69.22 دلار در هر بشکه رسید.

ادامه کاهش پلکانی طلا در بازار جهانی

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در پی افزایش بازده اوراق خزانه آمریکا و ادامه روند صعودی بازارهای سهام که جذابیت سرمایه‌گذاری در این فلز ارزشمند را محدود کرد، با کاهش قیمت روبه‌رو شد.