فرهنگی پویا و با نشاط و اشتغال از آموزش و پرورش شروع می‌شود

اهر - مدیر آموزش و پرورش اهر گفت: اگر اقتصادی زاینده و پویا می‌خواهیم و اگر فرهنگی پویا و با نشاط و اشتغال می‌خواهیم همه و همه از آموزش و پرورش شروع می‌شود.مطالب مرتبط

فرهنگی پویا و با نشاط و اشتغال از آموزش و پرورش شروع می‌شود

اهر - مدیر آموزش و پرورش اهر گفت: اگر اقتصادی زاینده و پویا می‌خواهیم و اگر فرهنگی پویا و با نشاط و اشتغال می‌خواهیم همه و همه از آموزش و پرورش شروع می‌شود.

تشکیل اتاق فکر نشاط افزایی در مدارس

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مدیریت فضای تربیتی مأموریت اصلی معاونت پرورشی و فرهنگی است، گفت: به دنبال ایجاد روحیه نشاط و شادابی در فضای مدارس هستیم و اتاق فکرهایی در این زمینه تشکیل داده‌ایم.

تغییر نام وزارت آموزش و پرورش به «وزارت تربیت رسمی و عمومی»

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با تأکید براینکه رویکرد اصلی و راهنمای ما در تمام اقدامات وزاتخانه و از جمله در معاونت پرورشی و فرهنگی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، گفت: مطابق این سند قرار است وزارت آموزش و پرورش از یک نهاد علمی و آموزشی صر

سند تحول بینادین و تغییر نام آموزش و پرورش/ ادعاها ضد و نقیض است

علیرغم تکذیبیه معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش درباره تغییر نام آموزش و پرورش اما شواهد حاکی از این است که چنین تغییری طبق سند تحول بنیادین در دستور کار آموزش و پرورش است.

سند تحول بنیادین و تغییر نام آموزش و پرورش/ ادعاها ضد و نقیض است

علیرغم تکذیبیه معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش درباره تغییر نام آموزش و پرورش اما شواهد حاکی از این است که چنین تغییری طبق سند تحول بنیادین در دستور کار آموزش و پرورش است.

توضیحات معاون وزیر آموزش و پرورش درباره تغییر نام این وزارتخانه

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به ارائه توضیحاتی در خصوص خبر منتشره پیرامون تغییر نام وزارت آموزش و پرورش به «وزارت تربیت رسمی و عمومی» پرداخت.

معاون وزیر: شوراهای آموزش و پرورش بهترین زیرساخت برای مشارکت و هم افزایی است

مشهد- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: شوراهای آموزش و پرورش بهترین زیرساخت برای مشارکت و نظارت همه مردم و دستگاهها و بهترین کانون به منظور ایجاد هم افزایی و همگرایی در حوزه مسائل فرهنگی کشور است.

توضیح آموزش و پرورش درباره تغییر نام این وزارتخانه

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، درباره تغییر نام وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی را ارائه کرد.]]>

راه اندازی اتاق فکر با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مدارس

معاون پرورشی وفرهنگی وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی اتاق فکر با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مدارس خبر داد.

والدین فرزندان خود را درگیر آموزش زبان انگلیسی قبل از دوره متوسطه نکنند

تهران - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: مسائل تربیتی همواره بر شادی، نشاط و فراگیری مهارت های اصلی زندگی بازی تاکید دارند، از این رو به خانواده ها توصیه می کنیم فرزندان خود را درگیر برنامه های متنوع آموزشی از جمله زبان انگلیسی تا قبل ا

تغییر نام وزارت آموزش و پرورش تکذیب شد

تهران - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزبر آموزش و پرورش، تغییر نام این وزارتخانه را تکذیب کرد.

امینی: سال ۹۹ چالش حوزه آموزش و پرورش است

نماینده ایلام گفت که بر اساس نظر کارشناسان آموزش و پرورش، دچار چالش جدی در سال ۹۹ از حیث کمبود معلم و افزایش میزان بازنشستگان فرهنگی و مشکل تامین منابع برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان خواهیم شد.

آموزش و پرورش اصلی ترین نهاد اجتماعی است

تهران - ایرنا - وزرای کشور و آموزش و پرورش به مناسبت سالروز تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در پیام مشترکی، آموزش و پرورش را به عنوان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی، کانون انتشار دانایی و مقدمه توانایی برشمردند.

دستگاه ها به وظایف خود عمل کنند/۶۷۹شورای آموزش و پرورش درکل کشور

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش با بیان اینکه ۶۷۹ شورای آموزش و پرورش استان در کل کشور داریم، گفت: از ابتدای تشکیل، این شورا ۳۲ هزار و ۹۶۸ مصوبه داشته است.

گلایه‌ آموزش و پرورش از دورهمی

روابط عمومی آموزش و پرورش به برنامه دورهمی واکنش نشان داد و در نامه‌ای نوشت: «آموزش و پرورش می‌تواند موضوع نقد و حتی طنز برنامه‌های صدا و سیما باشد اما دستمایه هَجو هرگز».

تقویت مهارت آموزی در آموزش و پروش با حمایت رسانه ملی

وزیر آموزش و پرورش از شروع به کار آزمایشی پودمان‌های مهارت در ۷ استان کشور خبر داد و از حمایت رسانه ملی در مشارکت با این طرح ملی قدردانی کرد.

آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند تعلیم و تربیت تمام ساحتی نسل آینده را برعهده بگیرد

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: در نهادینه‌سازی مسائل فرهنگی باید تمام نهاد‌ها کمک کنند، زیرا آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌تواند تعلیم و تربیت تمام ساحتی نسل آینده را برعهده بگیرد.

سند نشاط اجتماعی در مازندران تدوین می شود

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران گفت:برای ارتقای نشاط اجتماعی و افزایش امید و اعتماد در جامعه نیاز به چراغ راه داریم. ]]>

فرزندانتان را درخصوص موادمخدر کنجکاو نکنید

یک کارشناس آموزش و پرورش گفت: خانواده سالم پادزهر مقابله و پیشگیری فرزندان از مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی است و تعادل رفتاری خانواده و توجه به توانایی نوجوان به زنگ نشاط و صمیمیت تبدیل می‌شود.

تقویت «آموزش از راه دور» در وزارت آموزش و پرورش دنبال می‌شود

ایلام-معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تقویت آموزش از راه دور از رویکردهای این وزارتخانه است.