فرهنگی پویا و با نشاط و اشتغال از آموزش و پرورش شروع می‌شود

اهر - مدیر آموزش و پرورش اهر گفت: اگر اقتصادی زاینده و پویا می‌خواهیم و اگر فرهنگی پویا و با نشاط و اشتغال می‌خواهیم همه و همه از آموزش و پرورش شروع می‌شود.مطالب مرتبط

لزوم ورود وزارت آموزش و پرورش و علوم برای اشتغال جوانان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید وزارت آموزش و پرورش و علوم در بحث اشتغال ورود پیدا کنند، زیرا نوآوری، خلاقیت و توانمندسازی در آموزش ما وجود ندارد و تنها به یادگیری علوم می‌پردازد.

ورزش، عامل نشاط و شادابی دانش آموزان در مدارس است

سنندج - مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: ورزش، عامل نشاط و شادابی دانش آموزان در مدارس است و توجه به این حوزه می توان شور و نشاط را به جوانان باز گرداند.

شورای عالی نماز در آموزش و پرورش ایجاد شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: شورای عالی نماز با مسؤولیت وزیر آموزش و پرورش شکل گرفت لذا سعی می‌کنیم از تمام ظرفیت‌های آموزشی، پرورشی، فرهنگی و ورزشی که در برنامه درس ملی است، استفاده کنیم.

نیمی از زنان کارمند کشور در آموزش و پرورش شاغل هستند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون یک میلیون کارمند زن در سطح کشور مشغول به کار هستند که اشتغال نیمی از آنان در آموزش و پرورش است.

نیمی از زنان کارمند کشور در آموزش و پرورش شاغل هستند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون یک میلیون کارمند زن در سطح کشور مشغول به کار هستند که اشتغال نیمی از آنان در آموزش و پرورش است.

فقدان نشاط دانش‌آموزان در مدارس نشان از ایراد کار در نظام آموزشی است

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: فقدان شادابی و نشاط دانش‌آموزان در مدارس، نشان از ایراد کار در نظام آموزشی است و ضرورت دارد نشاط و شادابی در مدرسه‌ها تقویت شود.

آموزش اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی انجام شود

مشهد - ایرنا - قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: آموزش پناهندگان و اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی برای این قشر انجام شود.

آموزش اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی انجام شود

مشهد- ایرنا- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل گفت: آموزش پناهندگان و اتباع خارجی باید با اولویت آموزش بین فرهنگی برای این قشر انجام شود.

جلسه شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش در ارومیه

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: حضور پرشور مسئولان آموزش و پرورش، معلمان و دانش آموزان در نماز جماعت مدارس، تبلیغ عملی فرهنگ نماز است.

دنبال توانمندسازی زنان فرهنگی و دختران دانش‌آموز هستیم

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش از فعالیت ۵۰۰ هزار کارمند خانم در آموزش و پرورش خبر داد و تاکید کرد این دفتر به دنبال توانمندسازی زنان فرهنگی و دختران دانش‌آموز است.

سربازمعلمان تحت پوشش آموزش‌های تدریس قرار می‌گیرند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: سربازمعلمان از افراد تحصیلکرده دانشگاهی هستند و قبل از شروع سال تحصیلی، دو ماه تحت پوشش آموزش‌های تدریس قرار می‌گیرند.

آموزش و پرورش محل تاخت و تاز جناح های سیاسی نیست

اردبیل-ایرنا- امام جمعه اردبیل گفت: تقویت آموزش و پرورش در کشور بستر ساز توسعه فرهنگی است و نباید محل تاخت و تاز جناح های سیاسی باشد.

تامین نشاط و سلامت ایثارگران از اولویت های بنیادشهید است

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: یکی از اولویت های حوزه فرهنگی بنیادشهید، ایجاد نشاط و سلامت جامعه ایثارگران، خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است.

توضیحات بطحائی درخصوص طرح «معلم تمام وقت»

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سهم آموزش و پرورش از محل بودجه عمومی دولت با شیب بسیار ملایمی رو به تزاید است عنوان کرد: نظام بودجه ریزی آموزش و پرورش دچار اختلال جدی است تا برطرف نشود همواره با کمبود بودجه روبروییم. چون پیش بینی بودجه بر اساس بودجه مصوب

همدان|علاوه بر اقتصاد و اشتغال، تربیت و فرهنگ نیز دغدغه مسئولان باشد

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه متأسفانه حوزه فرهنگ، تربیت و آموزش در کشور مغفول مانده است، گفت:علاوه بر اقتصاد و اشتغال، تربیت و فرهنگ نیز دغدغه مسئولان باشد.

توجه به ورزش بانوان در دستور کار وزارت آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش گفت: در بین همکاران ما در وزارت آموزش و پرورش، همکاران بانوان از اهمیت و اولویت بیشتری برخوردار هستند، اما به دلیل نبود فضای مناسب نسبت به آقایان محدودیت بیشتری در این زمینه وجود دارد.]]>

عضو کمیسیون آموزش ‌مجلس‌: وزارت آموزش و پرورش در حذف کنکور کوتاهی می‌کند

وزیر اسبق علوم گفت: مشکل اساسی حذف کنکور این است که آموزش و پرورش باید از سه سال آخر دانش‌آموزان، آزمون استاندارد بگیرد که از هشت سال پیش انجام نداده است.

الگوی پیشرفت اولویت آموزش و پرورش خراسان رضوی است

گناباد- ایرنا- معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در اولویت برنامه های این اداره کل در سالجاری قرار دارد.

یکهزار مدرس آموزش خانواده، جذب آموزش و پرورش می شوند

یزد- ایرنا - مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش، تعداد مدرسان آموزش خانواده در کشور را هشت هزار نفر بیان کرد و گفت: بنا داریم در سالجاری یکهزار نفر مدرس دیگر جذب کنیم.

استودیو الفبا در آموزش و پرورش کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود

کرمانشاه - ایرنا - مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه ، از راه اندازی «استودیو الفبا» برای میزبانی از نخبگان، صاحبنظران و تلاشگران عرصه آموزش و پرورش خبر داد.