عملیات کند مهار آتش نفتکش به دلیل انفجارهای پی‌درپی

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: انفجارهای پی‌درپی در نفتکش حادثه دیده طی چند روز گذشته، باعث شده تا عملیات مهار آتش تا امروز به طول بیانجامد.مطالب مرتبط

نبود لاستیک نفتکش‌های خوزستانی را از کار انداخته است

اهواز - ایرنا -مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به وضعیت بازار لاستیک و تاثیر آن بر تردد نفتکش‌ها گفت: در حال حاضر بسیاری از نفتکش‌ها در خوزستان به خاطر نبود لاستیک ها نمی توانند کار کنند.

ایران ذخیره‌سازی نفت روی آب را ازسرگرفت

بلومبرگ با استناد به آمار رهیابی نفتکش‌ها نوشت ایران ذخیره نفت در نفتکش‌های غول‌پیکرش بر روی دریا را دوباره آغاز کرده است.

اصلاح نظام بانکی امکانپذیر نیست/به راههای مهار نظام بانکی فکرکنیم

مشاور اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه شرایطی که می توانست اصلاح نظام بانکی را صورت دهد اکنون به دلیل نبود منابع مالی، کارایی ندارد، گفت: باید به جای اصلاح، بر روی مهار نظام بانکی فکر کنیم.

نماینده بصره: دلیل مراوده فرمانده عملیات بصره با سرکنسول آمریکا چه بود؟

نماینده پارلمانی از استان بصره خطاب به نخست‌وزیر عراق دلیل نشست و برخاست فرماندهی عملیات این استان با سرکنسول آمریکا را جویا شد.

توقف عملیات جدید امارات علیه الحدیده در غرب یمن

عملیات جدید ائتلاف سعودی-اماراتی علیه یمن که از چند روز گذشته آغاز شده، به دلیل مقاومت ارتش و کمیته‌های مردمی یمن متوقف شده است اما منابع اماراتی می‌گویند عملیات جدید بزودی آغاز می‌شود.

مگس سفید مهار شد

سفیدبالک توت "آفت جنجالی فضای سبز تهران" توسط محققان موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور مهار شد.

آتش هورالعظیم مهار شد

نماینده مردم اهواز گفت که آتش سوزی در تالاب هورالعظیم با کاهش دمای هوا و رسیدن به کمتر از ۵۰ درجه مهار شد.

شناسایی و کنترل تخلفات برخی از نفتکش های حامل سوخت به سمت استان

یاسوج- ‌مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و کنترل تخلفات برخی از نفتکش های حامل سوخت به سمت استان خبر داد.

مهاجرت به استراتژی‌ بقا در برخی مناطق کشور تبدیل شده است

تهران- ایرناپلاس- مهاجرت در داخل کشور به‌دلیل جمعیت جوان و نابرابری توسعه‌ای و دسترسی به فرصت‌ها، رو به افزایش است؛ مهاجرتی که نه‌تنها افزایش جمعیت کلانشهرها و حاشیه‌‍‌‌‌‌نشینی را درپی دارد، بلکه به سبب خالی شدن شهرها و روستاها از سکنه، از نظر امنیتی چالش

مهار سفید بالک‌ها یک اقدام ارزشمند است

رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورا گفت: اقدامات شهرداری در خصوص مهار سفید بالک ها جای تقدیر دارد و امیدواریم این موارد بر پایه اصول علمی ادامه یابد.

نقدینگی را مهار می‌کنیم/پول‌ها باید به سمت تولید برود

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه روند نقدینگی را مهار خواهیم کرد، گفت: حجم پول‌هایی را که در اقتصاد وجود دارد، به سمت تولید هدایت خواهیم کرد.

مهار ژن‌های موثر در تشکیل بیوفیلم در باکتری عامل عفونت‌های بیمارستانی

محقق واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی موفق به اجرای تکنیک جدید برای مهار ژن‌های موثر در تشکیل بیوفیلم شد.

همتی: بانک ها در مهار نقدینگی همکاری کنند

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی گفت: این نهاد با همکاری بانک ها، روند نقدینگی را مهار و آن را در خدمت تولید و اقتصاد کشور قرار می دهد.

استعفاهای پی‌درپی اعضای شوراها در شهرستان عسلویه توجیهی ندارد

بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: استعفاهای پی‌درپی اعضای شوراها در شهرستان عسلویه توجیهی ندارد.

آتش سوزی منطقه گدوک فیروزکوه مهار شد

تهران-ایرنا-آتش سوزی بیش از 3 هکتار از اراضی منابع طبیعی در 2 کیلومتری منطقه گدوک فیروزکوه ظهر امروز(دوشنبه) مهار شد.

مهار مسی، دلهره آورترین وظیفه تمام مدافعان

تهران- ایرنا- پرسش چگونگی مهار «لیونل مسی» مهاجم نام آور بارسلونا، ظاهرا به موضوعی انتزاعی در فوتبال تبدیل شده است و مدافعان بیشتر از آنکه نسبت به اجباری بودن این وظیفه نگران باشند، دلهره برآمدن از عهده این مسوولیت نفس گیر را دارند.

لغو پرواز‌ها و تعطیلی مدارس در چین درپی نزدیک شدن طوفان مانگوت

اجرای تکنیک جدید مهار ژن‌های مؤثر در تشکیل بیوفیلم

محقق واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی موفق به اجرای تکنیک جدید برای مهار ژن‌های مؤثر در تشکیل بیوفیلم در باکتری عامل عفونت بیمارستانی شد.

مهار آفات گلخانه‌ای با بومی‌سازی کنه‌های شکارگر به جای سموم شیمیایی

برای نخستین بار در کشور، با تلاش عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینای همدان مهار آفات گلخانه‌ای با استفاده از عوامل بیولوژیک محقق شد و کنه‌های شکارگر جایگزین سموم شیمیایی آفت‌کش برای تولید محصول سالم شدند.

انتقاد «جمعیت جانبازان» از کم‌تحرکی دولت در مهار تورم

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با انتقاد از کم‌تحرکی دولت برای مهار تلاطم قیمت‌ها به رغم حمایت همه جریان‌های مدافع منافع ملی، این موضوع را ناشی از عدم آمادگی دولت برای ورود به میدان جنگ اقتصادی کنونی ارزیابی کرد.