تعطیلی همه مدارس مشهد به دلیل آلودگی هوا در روز شنبه

مشهد- مطابق تصمیم کارگروه اضطرار کاهش آلاینده های مشهد به دلیل آلودگی هوا همه مقاطع تحصیلی مشهد شنبه تعطیل اعلام شد.مطالب مرتبط

گرد و غبار و آلودگی هوای در کرمان

از صبح امروز هوای شهر کرمان و برخی از شهرهای این استان به دلیل طوفان پوشیده از گرد و غبار شدند. که این امر موجب تعطیلی مدارس شهر کرمان شد.

تعطیلی مدارس کرمان ، فهرج و ریگان به علت آلودگی هوا

اداره کل مدیریت بحران استان کرمان امروز مدارس شهرستان های کرمان و فهرج را به علت خیزش گرد و خاک و آلایندگی ها هوا تعطیل اعلام کرده است.

مدارس شهرستان هیرمند به دلیل طوفان گرد و خاک تعطیل اعلام شد

زاهدان - فرماندار هیرمند گفت: به دلیل وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگردها و آلودگی هوا، امروز مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تعطیل اعلام شده است.

تعطیلی مدارس در برخی مناطق گیلان

برخی مدارس روستایی شهرستان های صومعه سرا و فومن امروز به دلیل بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب تعطیل است.

ریزگرد باعث تعطیلی مدارس در برخی مناطق استان کرمان شد

کرمان - مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان کرمان به دلیل خیزش ریزگرد خبر داد.

مدارس و ادارات ماهشهر تعطیل شدند

آبادان - ایرنا - فرماندار ماهشهر گفت: مدارس و ادارات این شهرستان روز دوشنبه به دلیل شدت آلودگی هوا ناشی از گرد و خاک تعطیل می باشند.

آلودگی هوا مدارس کرمان را تعطیل کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: به واسطه افزایش میزان آلودگی هوا، کلیه مدارس شهر کرمان، فهرج و ریگان امروز تعطیل است.

افزایش ریزگردها در آسمان کرمان

شاخص کیفی آلودگی هوا صبح یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ در برخی مناطق استان کرمان از مرز خطرناک گذشت و مدارس و دانشگاه‌ها را در شهرهای کرمان، ماهان، فهرج و ریگان به تعطیلی کشاند.

آلودگی هوا مدارس کرمان را تعطیل کرد

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان آلودگی هوا مدارس برخی از نقاط استان کرمان را تعطیل کرد.

گرد و غبار و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها

مدارس نوبت صبح همه مقاطع تحصیلی آبادان و خرمشهر به علت اوضاع نامساعد جوی تعطیل اعلام شد.

رونمایی از تجهیزات سنجش آلودگی هوا در مشهد

امروز در مراسمی از تعدادی تجهیزات سنجش آلودگی هوا و دیگر آلاینده ها در مشهد رونمایی شد.

تعطیلی مدارس خوزستان در میان تائید و تکذیب

اهواز - در حالیکه از صبح امروز تندباد شدید توام با گرد و خاک اغلب شهرهای خوزستان را درنوردید، مردم ترجیح دادند به صورت خودجوش مدارس را تعطیل کنند.

انتقاد مجری تلویزیون از طرح تعطیلی «شنبه‌ها» به‌جای «جمعه‌ها»!

محمدرضا یزدان پرست مجری برنامه «از فراز الوند» طرح مجلس برای تغییر تعطیلات تقویم و حذف تعطیلی ۲۹ اسفند و ۱۳ فروردین را به چالش کشید.

طوفان و دومین روز تعطیلی مدارس هیرمند

مدارس شهرستان هیرمند برای دومین روز متوالی به علت وضعیت نامساعد جوی تعطیل شد.

مدارس شهرمهران در ایام اربعین تعطیل نیست

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: تعطیلی مدارس مهران در ایام اربعین حسینی در دستور کارنیست و کلاس های درس در این شهرستان برقرار است.

مدارس شهرستان هیرمند تعطیل اعلام شد

به دنبال شدت طوفان، آموزش و پرورش شهرستان هیرمند از تعطیلی مدارس در این شهرستان طی روز جاری خبر داد.

احتمال تعطیلی برخی از واحدهای نانوایی در گیلان

رییس اتحادیه نانوایان رشت گفت: اگر همچنان به ثابت نگه داشتن قیمت نان اصرار شود، شاهد خواهیم بود که برخی از واحدهای نانوایی به دلیل به صرفه نبودن تولید نان رو به تعطیلی بروند.

توفان باز هم مدارس هیرمند را تعطیل کرد

زاهدان - ایرنا - فرماندار شهرستان مرزی هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان گفت: توفان شن همراه با گرد و غبار شدید امروز/ دوشنبه/ برای دومین روز متوالی مدارس این شهرستان را به تعطیلی کشاند.

گرد و غبار مدارس کرمان و فهرج را به تعطیلی کشاند

کرمان - ایرنا - رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد:به علت آلایندگی شدید ، مدارس شهرستانهای کرمان و فهرج امروز (یکشنبه ) در هر سه مقطع تحصیلی تعطیل است..

ویدئو / شهرهایی که آلودگی هوا را به زانو درآوردند

آلودگی هوا به معضلی فراگیر در جهان امروز تبدیل شده؛ اما شهرهایی هم هستند که با بهره بردن از روش‌هایی ساده اما کارآمد، این مشکل را حل کرده‌اند و به مکان‌هایی با کم‌ترین میزان آلودگی هوا تبدیل شده‌اند. در این ویدئو به چند شهر موفق در زمینه مقابله با آلودگی