تعطیلی همه مدارس مشهد به دلیل آلودگی هوا در روز شنبه

مشهد- مطابق تصمیم کارگروه اضطرار کاهش آلاینده های مشهد به دلیل آلودگی هوا همه مقاطع تحصیلی مشهد شنبه تعطیل اعلام شد.مطالب مرتبط

کاهش چمن کاری در فضای سبز مشهد به دلیل نیاز آبی بالا

مشهد-رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد گفت: کاشت چمن در فضای سبز مشهد به دلیل مصرف آب بالا محدود شده است.

توجیه شهرداری مشهد برای تعطیلی فرهنگسرای حجاب قابل قبول نیست

مشهد- داستان مرکز خراسان رضوی گفت: توجیه رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برای تعطیلی تنها فرهنگسرای عفاف و حجاب مشهد قابل قبول نیست.

فرهنگسرای حجاب در مسیر ارتقاء یا تعطیلی؟

مشهد- ایرنا- سال 1389 شهرداری مشهد بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر راهکارهای اجرایی عفاف و حجاب اقدام به تاسیس فرهنگسرای حجاب کرد اما طی روزهای اخیر اخبار ضد و نقیض و شایعاتی در خصوص تعطیلی این فرهنگسرا در فضای مجازی پیچیده است.

تعطیلی روزانه به کاهش10درصدی مصرف برق منجر می شود

تهران- ایرنا- مدیر عامل برق منطقه ای تهران با ارائه پیشنهاد تعطیلی یکی از روزهای سه شنبه یا چهارشنبه در استان تهران گفت: تعطیلی یک روز در اواسط هفته گذشته به کاهش 10 درصدی مصرف برق منجر شد.

راه ورود تشکل های قرانی به مدارس باز شود

مشهد- نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید راه ورود تشکل های قرانی به مدارس باز شود تا علاقه مندی به قرآن گسترش یابد.

سالانه 48 هزار فرانسوی به دلیل آلودگی هوا می‌میرند

براساس اطلاعات منتشر شده توسط یک رسانه محلی در فرانسه، آلودگی هوا سالانه جان دست کم 48 هزار نفر از شهروندان این کشور را می‌گیرد.

آلودگی در آب شرب قوچان مشاهده نشده است 

قوچان- مدیر بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تاکنون با توجه به نمونه برداری های انجام شده آلودگی آب قوچان تایید نشده است.

حواشی پلمب یک مدرسه با رویکرد قرآنی در مشهد

والدین دانش‌آموزان مدارس قرآنی امام حسن مجتبی(ع) از عملکرد این مدرسه راضی هستند، اما اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 3 مشهد اقدام به‌پلمب این مدارس کرده است، هرچند مسؤولان مدرسه این اقدام را غیرقانونی می‌دانند.

تعطیلی مدارس در افغانستان، جلوه‌ای از ناامنی فراگیر

درگیری بین نیروهای امنیتی افغانستان و طالبان به‌ ویژه در شرق این کشور کماکان ادامه دارد و در سایه تهدیدات طالبان، بسیاری از مدارس به حالت تعطیل در آمده‌اند حال آنکه دولت آلمان از برقراری امنیت در افغانستان سخن می‌گوید.

توضیحات سردبیر «همبستگی» درباره تعطیلی روزنامه

سردبیر «همبستگی» ضمن اعلام توقف انتشار این روزنامه در شماره ۴۰۰۳، دلیل آن را مشکلات مالی به ویژه موضوع کاغذ عنوان و تاکید کرد که حزب همبستگی هیچگونه واکنشی به تعطیلی تریبون خود نداشته است.

آلودگی آب در هویزه 15 نفر را راهی مراکز درمانی کرد

اهواز - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آلودگی آب باز هم مشکل آفرین شد و این بار در هویزه 15 نفر را به دلیل ابتلا به بیماری اسهالی راهی مراکز درمانی کرد.

آلودگی آب در هویزه 15 نفر را راهی مراکز درمانی کرد

اهواز - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آلودگی آب باز هم مشکل آفرین شد و این بار در هویزه خوزستان 15 نفر را به دلیل ابتلا به بیماری اسهالی راهی مراکز درمانی کرد.

تعطیلی ادارات بهمئی به دلیل نارسایی برق

ادارات شهرستان بهمئی به دلیل افزایش دما و مصرف بیش از حدبرق ، فردا چهارشنبه بیستم تیرماه تعطیل است.

توفان ماریا، تایوان را به تعطیلی کشاند

تهران - ایرنا - پایگاه 'کانال خبر آسیا'ی سنگاپور روز سه شنبه از تایپه گزارش داد که توفان ماریا با سرعت 190 کیلومتر در ساعت، کشور تایوان را به تعطیلی کشاند.

تعطیلی پنج‌شنبه‌ها در رونق گردشگری درون‌استانی موثر است

مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس با اعلام پیگیری جدی موضوع اضافه کردن یک روز به تعطیلی آخرهفته گفت: این موضوع می‌تواند در پویایی سفرهای درون استانی موثر باشد.

خطر تعطیلی بزرگترین پالایشگاه عراق در پی بحران آب

بزرگترین پالایشگاه نفت عراق به دلیل بحران آب که پیش از این نیز توقف فعالیت این پالایشگاه را در ماه میلادی جاری به دنبال داشت، با خطر تعطیلی بیشتر مواجه است.

حاشیه نشینی به دلیل عدم توجه به طرح آمایش سرزمین رخ داده است

مشهد- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مهاجرت به حاشیه شهرها به دلیل سیاست‌گذاری نامناسب وعدم توجه به طرح آمایش سرزمینی رخ داده است.

همایش ناظران شورای نگهبان در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- همایش ناظرین شورای نگهبان سه شنبه شب با حضور هزار و 500 نفر از نیروهای شبکه نظارت شهرستان مشهد و سخنرانی وزیر اسبق اطلاعات در محل حسینیه امام خمینی(ره) مشهد برگزار شد.

اصفهان| ذوب‌آهن فردا راهی مشهد می‌شود

تیم فوتبال ذوب‌آهن برای انجام یک دیدار دوستانه با پدیده سه‌شنبه شب به مشهد سفر می‌کند.

تهران| تمام مدارس شهرستان دماوند تا پایان سال سنددار می‌شوند

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند با بیان اینکه مدارس این شهرستان به دلیل قدمت با مشکل اسناد مواجه هستند گفت: تمام مدارس شهرستان دماوند تا پایان سال 97 سنددار می‌شوند.